6615 посетителей онлайн
13 811 60

Второй случай за неделю: застрелился еще один курсант пограничной академии из Хмельницкого, - Спецпрокуратура

Самоубийство курсанта пограничной академии

Застрелился еще один курсант Национальной академии государственной пограничной службы Украины имени Богдана Хмельницкого. 19 апреля, на Буковине нашли его тело с признаками огнестрельного ранения.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом Суспільному Хмельницкий рассказала пресс-секретарь Специализированной прокуратуры в сфере обороны Западного региона Юлия Шевченко.

По ее словам, по предварительным данным, 19 апреля около 18:20 часов, 19-летний курсант военного вуза из Хмельницкой области, который нес службу на участке ответственности Черновицкого пограничного отряда выстрелил себе в голову из вверенного ему оружия.

"Сейчас на месте происшествия работает следственно-оперативная группа вместе с криминалистами, проводится осмотр места происшествия.

После завершения первоочередных мероприятий будет решаться вопрос о регистрации уголовного производства по ч. 1 ст. 115 УК Украины с пометкой самоубийство".

Досудебное расследование будут осуществлять следователи районного отделения полиции под процессуальным руководством Черновицкой специализированной прокуратуры в сфере обороны Западного региона.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что курсант Нацакадемии ГПСУ в Хмельницком застрелился из автомата: расследуется самоубийство.

Топ комментарии
+29
Два випадки майже одночасно - щось в тій академії серйозний непорядок!
показать весь комментарий
20.04.2025 08:12 Ответить
+20
Щось там з керівництвом не так-курсанти стріляються не просто так
показать весь комментарий
20.04.2025 08:20 Ответить
+18
Так может это и не самоубийства вовсе ???…
показать весь комментарий
20.04.2025 08:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Два випадки майже одночасно - щось в тій академії серйозний непорядок!
показать весь комментарий
20.04.2025 08:12 Ответить
може гомосятина
показать весь комментарий
20.04.2025 09:50 Ответить
що за хрінь? коли це вони стали по одному ходити з вогнепальною зброєю? мінімум двоє повинно бути?
показать весь комментарий
20.04.2025 08:13 Ответить
З яких пір? Ви давно несли службу в караулі?
показать весь комментарий
20.04.2025 08:22 Ответить
а ви? з початку війни повинно мінімум двоє бути, якщо з вогнепальною зброєю, чи ні?
показать весь комментарий
20.04.2025 08:43 Ответить
Де засвідченно шо з початку війни, а вона почалась у 14, в караул повинні ходити по двоє - в якому уставі.
показать весь комментарий
20.04.2025 08:45 Ответить
"Статут гарнізонної та вартової служби Збройних Сил України", затверджений Указом Президента № 311 від 10.06.2008 (зі змінами).
У ньому прописано:
Варти можуть виставлятися з одного або кількох вартових.
Кількість залежить від важливості об'єкта, обстановки, загроз, вказівок командування.
Тобто, по одному вартовому - не заборонено. Але в умовах підвищеної загрози повинні призначати по двоє і більше.

Нагадаю для таких як ти, у нас зараз ВІЙНА, введено військовий стан, це і є "в умовах підвищеної загрози"
показать весь комментарий
20.04.2025 08:48 Ответить
"Кількість залежить від важливості об'єкт"
какой объект?
показать весь комментарий
20.04.2025 10:39 Ответить
Війни немає тільки військовий стан!
показать весь комментарий
20.04.2025 14:26 Ответить
Спеціально для фахівців гарнізонної і вартової служби---він не ніс службу у варті.
показать весь комментарий
20.04.2025 18:53 Ответить
Абсолютно не факт.
показать весь комментарий
20.04.2025 19:48 Ответить
Ключове слово "МОЖУТЬ". І до чого тут війна? Статут якого року?
показать весь комментарий
20.04.2025 19:47 Ответить
У тебе в бороді капустина зі шщєй застрягла.
показать весь комментарий
20.04.2025 08:43 Ответить
Зебіл, все що не вписується в політику телемарахфону є іпсо, рукою кремля. Так, йолопе?
показать весь комментарий
20.04.2025 08:54 Ответить
а що ти пропонуєш робити, боте? З криком "нам всім пи#%а!" розбігатися в різні сторони?
показать весь комментарий
20.04.2025 09:40 Ответить
то чому ти ще не самовипилялось?
показать весь комментарий
20.04.2025 09:51 Ответить
Це бот фсьопропальщик. Його тільки примусово можна випиляти...
показать весь комментарий
20.04.2025 10:52 Ответить
зебілів не можна вважати людьми. Це небезпечні мутанти, суміш собаки свині і кацапа.
показать весь комментарий
20.04.2025 17:56 Ответить
Щось не поділили.
Ось хтось когось й замочив, а написали, що він сам застрелився, при чому декілька разів, ну прямо як Сашко Білий!
І зброєю не вміли користуватись, і досвіду не було, і взагалі - ліві якісь курсанти попались!
показать весь комментарий
20.04.2025 08:16 Ответить
Все, кто служил, могут припомнить нечто подобное.
показать весь комментарий
20.04.2025 08:18 Ответить
Щось там з керівництвом не так-курсанти стріляються не просто так
показать весь комментарий
20.04.2025 08:20 Ответить
це той,
котрий хотів розказати правду,
чому "застрелився" перший.
показать весь комментарий
20.04.2025 08:25 Ответить
Так может это и не самоубийства вовсе ???…
показать весь комментарий
20.04.2025 08:29 Ответить
Малоймовірно, що це самогубство.
показать весь комментарий
20.04.2025 08:32 Ответить
це тебе треба заблокувати? ти тут з аквафрешем
показать весь комментарий
20.04.2025 08:52 Ответить
Це прапор Словакії.
показать весь комментарий
20.04.2025 09:15 Ответить
одразу стало легше, привіт від фіцо
показать весь комментарий
20.04.2025 09:23 Ответить
Йолоп, ти на ставці з ОПи??
показать весь комментарий
20.04.2025 08:56 Ответить
З фактів тільки те, що загинув курсант прикордонної академії, який ніс службу на ділянці відповідальності Чернівецького прикордонного загону. Постріл у голову. Все інше вимагає розслідування.

Причини, мотиви... Окремо чому це вже другий випадок ? Який причинно - наслідковий зв'язок з першим випадком? Що ми знаємо про той перший випадок? Потім що то за Академія така...? Командири, психоаналітики... ?

Який "їх вклад" у трагедію/трагедії? Насторожує, що "під процесуальним керівництвом Чернівецької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону" з їх тайною слідства.
показать весь комментарий
20.04.2025 08:39 Ответить
Цілком підтримую Ваш коментар , а що цією справою не повинна займатись місцева прокуратура так це точно .Зважаючи на резонанс цих двох випадків , можна сказати вже про системність , то , на мою думку, це вже справа Генпрокуратури.
показать весь комментарий
20.04.2025 09:30 Ответить
Шкода, що Костін вже пішов. Він би нарозслідував, як і в справі інвалідів-прокурорів
Очевидно, що ГП - типове кубло хабарників та злочинців, де всі пов'язані грошима та владою.
показать весь комментарий
20.04.2025 11:10 Ответить
В 19 р стрілятися - щоб там не було - воно того варте?
показать весь комментарий
20.04.2025 08:45 Ответить
Нехай весь світ летить в тартарари - а ти живи - Бог дав - Бог взяв
показать весь комментарий
20.04.2025 08:52 Ответить
Хапають людей,на ВЛК всі здорові,ніхто не слухає тебе,нема ніяких психологів,хапають і штампують придатність
показать весь комментарий
20.04.2025 08:53 Ответить
быстрее бы эта бойня закончилась, поменялась власть
показать весь комментарий
20.04.2025 08:58 Ответить
Боюсь зміна влади на підарашці мало що рішить. Лише фізичне винищення 140 мільйонів кончених фашистів.
показать весь комментарий
20.04.2025 09:34 Ответить
нужно делать реальное-а не ждать когда путен умрет и убийство 140 миллионов
показать весь комментарий
20.04.2025 09:38 Ответить
Ти вже скільки знищив, знищун диванний?
показать весь комментарий
20.04.2025 11:28 Ответить
А ти унітазний скільки знищив?
показать весь комментарий
20.04.2025 14:28 Ответить
А я нікого знищувати не закликаю, дристуняра вишиватний.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:55 Ответить
.. а може тому і бойня не закінчується , що власть .. хоче бути вічно привласті ???... воно ж казало .. " я ваш вирок " !!
показать весь комментарий
20.04.2025 09:36 Ответить
Нічого не написали про зброю. Пропала чи ні?
показать весь комментарий
20.04.2025 09:11 Ответить
Наросслідує той слідчий Цілого!! райвідділу....Взяти у провадження кудись посерьозніший рівень - немає,мабуть, сенсу...Це ж не "розслідувати" грошовий мішок у вигляді керівника ВЛК,депутата,або чергового "волонтера",щоб гроші злупити...Хоча,ректор,теж не ніщеброд....
показать весь комментарий
20.04.2025 09:21 Ответить
Коли в Одесі застрелили Ганула, все київське "правоохоронне" болото "забродило". Найкраща команда слідчих, особистий контроль Клименка. А тут всього-то якісь курсанти...
показать весь комментарий
20.04.2025 11:15 Ответить
прикордонники - це війська СБУ?
я не помиляюсь?
баканову привіт
показать весь комментарий
20.04.2025 09:25 Ответить
Войска МВД, как и НГУ. Привет Авакову?).
показать весь комментарий
20.04.2025 09:29 Ответить
Ой, а ви ще не в курсі, що Аваков з 2021 року не при справах та у відставці?!
Оце так обізнаність!
показать весь комментарий
20.04.2025 10:58 Ответить
Как и Баканов с 2022, подобрал пару. Так шо этот выстрел мимо).
показать весь комментарий
20.04.2025 11:02 Ответить
в СРСР прикордонники були військами КГБ, його резервом
показать весь комментарий
20.04.2025 09:32 Ответить
У мій час прикордонники це була еліта силових структур. Туди відбирали найкращих не тільки фізично, але і психічно, а тим більше до військових вишів. Такі випадки були майже неможливими. На жаль корупція і в цих структурах зробила свою чорну справу...
показать весь комментарий
20.04.2025 10:23 Ответить
Треба усюди встановлювати камери відеоспостереження.взагалі всюди,щоб не було спокуси робити злочини,може і не буде самогубств через знущання
показать весь комментарий
20.04.2025 10:27 Ответить
Це всі від забороненого кохання.
показать весь комментарий
20.04.2025 12:07 Ответить
Зазвичай таке буває через жорстку неуставщину вкупі з по×уїзмом офіцерів.
показать весь комментарий
20.04.2025 12:41 Ответить
3,14здець на фронті , 3,14.дець і в тилу. Лише в 0Пі на чолі з недотьопаним все стабільно, 3,14здять і 3,14здять, тільки наголоси змінюються.
показать весь комментарий
20.04.2025 16:09 Ответить
Мабуть побачили масштаб контрабанди на тій дільниці, й їх відразу ліквідували?
показать весь комментарий
20.04.2025 16:28 Ответить
По аналогії один історичний факт. Мішка Тухачевський був курсантом Алєксєєв ького ВУ, За педантизм став унтером, чмурив одного курсанта через дівку. Коли той мав іти на свіданку, але Тухач накапав і тому дали 2 доби арешту, потім він застрелився. Курсанти оголосили бойкот Тухачу. А після початку війни офіцер Сємєновского лейб-гвардії полка попав у полон, потім всім розказував, що за місяць боїв вже був нагороджений орденом св. анни, що не підтверджувалось. А в полоні знову отлічілся-німці для припинення втеч ввели кругову поруку-один втік,іншого розстріляли. І коли Тухач утік в Швейцарію, з його оточення розстріляли офіцера. А він три роки був інтернований. Потім мовчав як риба. Після повернення по блату влаштувався у війському комісію при Совнаркомі і потрапив у поїзд пожарніка революції Лейби Троцького. Той привіз на Східний фронт 40 000 латиських стрєлков і поставив камандувати свого поручеца армією. А потім став камандувати придушенням антоновського повстання-арта по селам,авіація,і хім зброя.
показать весь комментарий
20.04.2025 16:46 Ответить
У самогубство не вірю