7295 посетителей онлайн

Россияне оккупировали Катериновку на Донетчине, - DeepState. ФОТО

Российские войска оккупировали населенный пункт Катериновка на Донетчине.

Об этом пишут DeepState, передает Цензор.НЕТ.

"Враг оккупировал Катериновку, а также продвинулся возле Нового, Преображенки и в Сухой Балке", - говорится в сообщении.

Россияне продвинулись возле Преображенки

Россияне продвинулись возле Сухой Балки

Топ комментарии
+9
Окупували під час перемир"я? "Дякуємо" трампу за потужні зусилля.
показать весь комментарий
20.04.2025 21:39 Ответить
+7
Зебіле, кацапи голосують за 2 млн рублів а не за Путіна.
показать весь комментарий
20.04.2025 21:15 Ответить
+5
Українська армія без генерала Залужного з кожним днем відступає, а ворог просувається далі.
показать весь комментарий
20.04.2025 21:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
20.04.2025 20:48 Ответить
Ти про кацапів що голосували за підераста-путіна?
показать весь комментарий
20.04.2025 21:09 Ответить
Зебіле, кацапи голосують за 2 млн рублів а не за Путіна.
показать весь комментарий
20.04.2025 21:15 Ответить
як далеко ще зайдут?Сирський, дай тварюка відповідь
показать весь комментарий
20.04.2025 21:00 Ответить
Українська армія без генерала Залужного з кожним днем відступає, а ворог просувається далі.
показать весь комментарий
20.04.2025 21:23 Ответить
Ти дурна як пробка.
показать весь комментарий
20.04.2025 21:48 Ответить
А ти розумна як пустий глечик.
показать весь комментарий
21.04.2025 11:18 Ответить
А з Залужним наступала?
показать весь комментарий
20.04.2025 22:20 Ответить
Так, поки у справу не втрутився гавнокамамадующій наступатєль Zільонський !
показать весь комментарий
21.04.2025 11:20 Ответить
показать весь комментарий
20.04.2025 21:34 Ответить
Окупували під час перемир"я? "Дякуємо" трампу за потужні зусилля.
показать весь комментарий
20.04.2025 21:39 Ответить
В ютубі бачив?
показать весь комментарий
20.04.2025 21:57 Ответить
Зає*ісь "перемир'я"...
показать весь комментарий
20.04.2025 22:33 Ответить
Зашибісь було перемир'я. І це тільки початок. Завтра взнаємо багато цікавого про що зараз заборонено говорити щоб не зірвати мирний план. Тварі вонючі
показать весь комментарий
21.04.2025 01:23 Ответить
Забирают на всегда территорию, стратегия у нашего командования не меняется. Как так с одинаковым количеством солдат россия побеждает в этой войне. Ни каких выводов ни Зелинский ни Сырский не делают . Сырский так вообще про российский по ходу
показать весь комментарий
21.04.2025 03:29 Ответить
Так спочатку перемир'я, потім повно об'ємний мир - капітуляція за злочинним сценарієм трампона і )(уйла.. зі втратою територіальної цілісності та частково суверенитету України . . Інакше навіщо тоді
наша продажна влада розмінувала і віддала без бою весь Південь
України, і напевно що, за оманським сценарієм.
показать весь комментарий
21.04.2025 05:28 Ответить
Доки керуватиме московит Сирський, буде здача територій. Єврейський клоун так домовився.
показать весь комментарий
21.04.2025 15:50 Ответить