9855 посетителей онлайн

Британия и Франция открыты к сценарию, по которому Украина согласится на потерю контроля над некоторыми территориями, - WSJ

Прекращение войны по линии соприкосновения. Что говорят Франция и Великобритания

Предложение официально признать оккупацию территорий Россией вызвало беспокойство как у Киева, так и у европейских партнеров.

Об этом пишет The Wall Street Journal, передает Цензор.НЕТ.

Собеседник издания заявил, что чиновники Великобритании и Франции открыты к сценарию, по которому Украина примет текущие линии контроля в обмен на гарантии безопасности и экономическую поддержку.

В то же время они привержены соглашению, которое бы лишь де-факто признавало контроль над территориями, оккупированными Россией в Украине еще до войны, вроде перемирия, которое положило конец Корейской войне.

"В Киеве опасаются, что без надежных гарантий безопасности Путин согласится на любые предложенные уступки, восстановит свою армию и снова вторгнется через несколько лет. Даже если членство в НАТО нереалистично, украинцы надеются, что западные страны пришлют войска и оружие, чтобы сдержать Москву от нового вторжения", - пишет издание.

Топ комментарии
+20
От ідіоти... ну **** вчить вже історію. Чи допомгло комусь шо злили Судєти чи всю Чехословакію Елоїзичу? Зараз буде так само.
показать весь комментарий
23.04.2025 10:47 Ответить
+14
А вкиди про "відмову від територій" йдуть просто потоком. Гарні видно спонсори...
показать весь комментарий
23.04.2025 10:40 Ответить
+13
Розуміють . що при владі в Україні зараз підкацапне кодло ЗЕ
Яке в Стамбулі свого часу не лише визнання Криму російським була готова визнати ,а ще і денацифікацію (винищення патріотів) України провести
показать весь комментарий
23.04.2025 10:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А вкиди про "відмову від територій" йдуть просто потоком. Гарні видно спонсори...
показать весь комментарий
23.04.2025 10:40 Ответить
Идут и потому в них мало верится. А главное по большей части об этом пишут американские СМИ, которые не раз писали чушь и о войне и о настроениях и о прогнозах.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:09 Ответить
Розуміють . що при владі в Україні зараз підкацапне кодло ЗЕ
Яке в Стамбулі свого часу не лише визнання Криму російським була готова визнати ,а ще і денацифікацію (винищення патріотів) України провести
показать весь комментарий
23.04.2025 10:40 Ответить
Чому ж не визнала, якщо була готова?
показать весь комментарий
23.04.2025 10:51 Ответить
а у них немає відповіді на це питання, то такЕ,) або *******, так як і про все інше,
показать весь комментарий
23.04.2025 11:07 Ответить
За показами Арахамії, який був головою делегації у Стамбулі, завадив премєр Великобританії Джонсон. А так для Арахамії це була чудова угода, а НАТО, ЗСУ - то не важливо.
показать весь комментарий
23.04.2025 13:39 Ответить
конкретніше не можна, бо цензор.нєт цензурує активно
показать весь комментарий
23.04.2025 15:28 Ответить
Вам же арахамія сказав. Бо Джонсон став на заваді.
показать весь комментарий
23.04.2025 21:33 Ответить
"знову вторгнеться через кілька років"

Це ще дуже оптимістично
показать весь комментарий
23.04.2025 10:46 Ответить
От ідіоти... ну **** вчить вже історію. Чи допомгло комусь шо злили Судєти чи всю Чехословакію Елоїзичу? Зараз буде так само.
показать весь комментарий
23.04.2025 10:47 Ответить
Хто пише ці статті?

Що буде з санкціями? Може хтось написати.

Здадуть території, тай санкції знімуть чи як?
показать весь комментарий
23.04.2025 10:50 Ответить
так, санкції знімуть
https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/04/23/7210056/

❗️Адміністрація Трампа передала Україні минулого тижня в Парижі односторінковий документ, який подали як "остаточну пропозицію" президента США щодо мирного врегулювання - Axios.

"У пропозиції дуже чітко сказано, які відчутні вигоди отримає Росія, але лише туманно і в загальних рисах сказано, що отримає Україна", - сказав український співрозмовник виданню.

Що отримує Росія за пропозицією Трампа:

▪️"Де-юре" визнання Сполученими Штатами російського контролю над Кримом

▪️"Де-факто" визнання окупацію Росією майже всієї Луганської області та частин Донецької, Херсонської та Запорізької областей

▪️Обіцянку, що Україна не стане членом НАТО. У тексті зазначається, що Україна може стати частиною ЄС

▪️Скасування санкцій, запроваджених з 2014 року

▪️Посилення економічної співпраці зі США, зокрема в енергетичній та промисловій сферах

Що отримує Україна за пропозицією Трампа:

▪️"Надійні гарантії безпеки" за участі спеціальної групи європейських країн, а також потенційно однодумців з неєвропейських країн. У документі нечітко прописано, як функціонуватиме ця миротворча операція, і не згадується про участь США

▪️Повернення невеликої частини Харківської області, яку окупувала Росія

▪️Безперешкодне проходження річки Дніпро, яка проходить вздовж лінії фронту в деяких частинах Півдня України

▪️Компенсації та допомогу на відбудову, хоча в документі не сказано, звідки буде взяте фінансування

У плані також містяться інші елементи. Зокрема, вказано, що ЗАЕС вважатиметься українською територією, але експлуатуватиметься США, а електроенергія з неї постачатиметься як в Україну, так і в Росію.

Документ також посилається на американсько-українську угоду про видобуток корисних копалин, яка, за словами Трампа, буде підписана в четвер.

План був розроблений після того, як минулого тижня Віткофф зустрівся з Путіним на більш ніж чотиригодинній зустрічі.
показать весь комментарий
23.04.2025 10:55 Ответить
Цю чухню вже відкинуто.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:41 Ответить
Там вже з Трампа свої ж починають питати, чому проти рашки нема 100500% мит, як для всіх.

Відмазка трампа на це була: це тимчасово, щоб не завадити перемовному процесу.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:44 Ответить
Санкції залишаються, також спецтрибунал над рашкою теж буде.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:40 Ответить
Якщо визнають Крим - то санкції знімають.
показать весь комментарий
23.04.2025 13:41 Ответить
Самим треба сценарії писати,а не виконувати забаганки режисера з параши
показать весь комментарий
23.04.2025 10:50 Ответить
цікаво, а чого ж штати не повідомляють про те, що ***** ще пару тижнів тому зарядив на зустрічі вітькову, шо готовий вивести окупаційні війська з Херсонщини, Запоріжчини та частини Донеччини і Луганщини в обмін на офіційне визнання Криму *****станівським?
показать весь комментарий
23.04.2025 10:51 Ответить
***** таке вітькову заліпив, амери самі аж припухли від пропозиції
тіко дивно, чого вони до етеру цього не видають?
показать весь комментарий
23.04.2025 11:01 Ответить
на початку кілька хвилин, усе решта можна не дивитися

https://www.youtube.com/watch?v=aZ246iq44aE
показать весь комментарий
23.04.2025 11:09 Ответить
початок подивіться, там є посилання, решта не дивіться, висновки не слухайте
показать весь комментарий
23.04.2025 11:12 Ответить
не працює? забанили на ют'юбі?
показать весь комментарий
23.04.2025 11:21 Ответить
чекаємо зізнань *****
недовго лишилося
показать весь комментарий
23.04.2025 11:32 Ответить
Новый Чемберлєн намалювався в США. І всі ж при цьому розуміють, що ***** потрібна вся Україна і не тільки
показать весь комментарий
23.04.2025 10:51 Ответить
Кацапська тактика салямі працює. Варто порівняти з сьогоднішньою територією, якв контролює Україна територію, яку вона контролювала у 1918-му. Скорочення наполовину. Через років 20 українською буде лише Галичина ща дуже хорошого сценарію. Гарантією безпеки України є не озброєння, не членство у НАТО - гарантією є військова поразка, чи економічний крах і як наслідок - розпад кацапії
показать весь комментарий
23.04.2025 10:52 Ответить
А чому кацапія має розпастись? Якщо не секрет?
показать весь комментарий
23.04.2025 11:01 Ответить
А окремо вилізуть зі злиднів? За рахунок чого?
показать весь комментарий
23.04.2025 11:25 Ответить
Просто цікаво.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:48 Ответить
Звичайно. Якщо отримають контроль над своїми ресурсами. Зате у злидні скотиться центр - мацква і замкаддя. У однієї Якутії ресумсів стільки, що кожен пересічний якут може вважати пересічного саудита жебраком.
показать весь комментарий
23.04.2025 12:03 Ответить
Тому що кацапія увійшла в фінальну стадію військової хунти, в них нема більше цивільного сектору економіки. Влада кремля фактично існує на штиках, яких вже майже мільон перемололи...
показать весь комментарий
23.04.2025 11:46 Ответить
Ага. І як довго ще чекати розпаду кацапії? В нас до того часу ще залишиться кого відловлювати на вулицях?
показать весь комментарий
23.04.2025 11:49 Ответить
У вас, у Британії теж відловлюють? 🤔 А якщо серйозно - розпади імперій відбуваються шяидко і неочікувано - зненацька. Якби тиск, в тому числі і санкційний, в тому числі і тих же США був більший, то це вже відбулося б. Натомість і Байден боявся цього, і Обама, а Трамп - той взагалі кацапію рятує.
показать весь комментарий
23.04.2025 12:08 Ответить
А почему ссср распался?
показать весь комментарий
23.04.2025 12:32 Ответить
@гарантією є військова поразка, чи економічний крах і як наслідок - розпад кацапії@

это сложно и дорого. Намного дешевле и эффективнее было бы создание спецслужбами децентрализованной сети исполнителей , ориентированных на нейтрализацию всего военно-политического руководства страны-террориста, в любой точке Земли и независимо от ситуации на фронтах в Украине.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:25 Ответить
Як один з варіантів. Теж може спричинити розпад кацапії.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:57 Ответить
@ (в перекладі):
"Україна відмовилася від послуг США, які готові визнати Крим російською власністю.
Зустріч дипломатів України, Франції, Великобританії та США у Лондоні скасували."
показать весь комментарий
23.04.2025 10:53 Ответить
Добра звістка. Але пропозиція - вказувати джерело інформації https://www.unian.ua/world/peregovori-v-londoni-shchodo-ukrajini-skasuvali-sky-news-12986202.html
показать весь комментарий
23.04.2025 11:03 Ответить
"Чудово"... Багатоденна праця дипломатів багатьох країн - собаці під хвіст((
показать весь комментарий
23.04.2025 11:06 Ответить
Яка праця - такий підхвіст. Нічого було цю маячню напрацьовувати.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:33 Ответить
Гамлєт (потихеньку починає тверезитись)
Ітоги подвєдьом.... ******** мєбєль ценную, герба національного ******. Усюди смерть, розруха. Не буду більше пити я, хоч, правда, яка розумная цьому альтернатіва? Ех, ******** Данія! Піздєц всім сподіванням...
Гамлєт рве на собі толстовку. Тихо грає музика, приємний голос співа "Яблучко". Зігмунд Фрейд підходить до Гамлєта, коле його шприцем у сраку і уводить до божевільного дому.

Гамлєт або Феномен датського кацапізма © Лесь Подерв'янський
показать весь комментарий
23.04.2025 10:54 Ответить
Cуть рашистського нацизму від О.С.Подерв'янського (в перекладі):

@ Потрібно сформулювати цю форму нацизму, як сцикливий нацизм.
От у німців нацизм був чесний. Вони не говорили, шо ми харошиє, шо ми когось там асвабаждаєм. Ми дамо вам всім *****, бо ви нєдачєлавєкі!
Но кацапи ж так не говорять. "Нас там нєт. Ми харошиє. Ми асвабаждаєм". Це коли вони ******** оце все. Вони навіть тут сцуть. Це такий сцикливий, самий мерзенний вид нацизму...
Тому шо в нацизмі все таки завжди була важлива якась естетика. Естетика форми "Хьюго Босс", оцих всіх танків, автомобілів.
Естетика Зла. Воно привабливе.
Тому що, хотіли буть красівими і вдягатись, як есесівці. А в них ця форма, оце гамно. Техніка - гамно. Подивись на Шойгу: форма цього гєнєралісімуса *******. Оце все - гамно! Це така гамняна форма нацизму. Це сАме мерзенне, що тільки може бути."

Відео - https://x.com/i/status/1810592724329881919 тут.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:08 Ответить
А ведь как начинал ? помните 73 % ?

24.06.2021

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что пятый президент Петр Порошенко не был заинтересован в окончании войны, а зарабатывал во время нее деньги.
показать весь комментарий
23.04.2025 10:58 Ответить
ось ви це ≪помнітє≫ з якою ціллю написали ? вам після цього полєгшало ? 300 000 $ в день заробляв попередник в 2024 році . А якби ≪не товкли≫ то мабудь всі 600 ......?
показать весь комментарий
23.04.2025 11:46 Ответить
А чому б і ні? Україна, погоджуйся з втратою північної Ірландії і Бургундії.
показать весь комментарий
23.04.2025 10:58 Ответить
Це все наслідки постійного відступу на фронті та постійної втрати території України.
Чому так відбувається, в чому причини?
Знають всі.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:00 Ответить
Ці казки від корупційної влади зрадників, вжедавно не актуальні.
Не вийде владі зняти з себе відповідальність за поразку та капітуляцію, до якої вона призвела.

В історії багато є випадків, коли меньша держава за населенням , перемогла більшу державу.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:08 Ответить
Вище військово політичне керівництво було і є некомпетентним, це м'яко кажучи.
Совкові корупційні генерали, що тоді, що зараз ні на що не здатні.
Що тоді здали Крим без бою, що зараз весь південь здали рашистам фактично без бою.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:28 Ответить
відкрив посилання, і де там https://www.wsj.com/world/europe/ukraines-zelensky-pushes-back-on-u-s-peace-plan-359d74b1?mod=hp_lead_pos5 , про те сказано?🤓
читаємо - Ukraine's Zelensky Pushes Back on U.S. Peace Plan
The Ukrainian president said his country would never recognize Russian control of Crimea, a key Russian demand.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:05 Ответить
Після відмови Трампа виконувати гарантії безпеки України відповідно до домовленостей Будапештського саміту, підпис президента США більше нічого не вартий і нові домовленості гарантій безпеки теж нічого не варті. Україну вже так звані гаранти безпеки зрадили
показать весь комментарий
23.04.2025 11:07 Ответить
США виконали все, що було у Будапешті. Інша справа, що з "гарантій безпеки" там були прописані ліше консультації...
показать весь комментарий
23.04.2025 13:49 Ответить
Европа буде готова на все якщо Трамп знизить мита хоч на 2%. Вот і все
показать весь комментарий
23.04.2025 11:15 Ответить
І це гаранти по Бедапештському меморандуму. А папірець, який кони хочуть змусити підписати Україну ще жалюгідніший. Я б Чучму підвісив за яйця на Крещатику в назіданіє потомкам так сказать
показать весь комментарий
23.04.2025 11:19 Ответить
Ото джорнал накрутив у статті. Вже у тромба навчились словесним кренделям.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:25 Ответить
Они все молятся на Зеленского, как сектанты.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:45 Ответить
Злив по повній !!!!
показать весь комментарий
23.04.2025 11:26 Ответить
Как будто кто-то собирался их спрашивать.
показать весь комментарий
23.04.2025 11:43 Ответить
Какие в сраку гарантии ???? Это время нужно что бы подготовится не РФ, а Украине, и первое что надо сделать - сменить военно-политическое руководство. Да РФ будет готовится тоже, но мы что хуже?
показать весь комментарий
23.04.2025 12:18 Ответить
Саме так. В коментарях постійно стоїть скавчання, що перемир"я категорично бути не повинно, бо рашка ним скористається і підготується до нової війни. Чому ним не скористається і не підготується Україна абсолютно не зрозуміло...
показать весь комментарий
23.04.2025 12:33 Ответить
Стецько, йдіть геть звідси. Тут водки немає.
показать весь комментарий
23.04.2025 14:59 Ответить
Дивлюсь американська преса як з цепу зірвалась стосовно поступку територією. Франція і Британія і не знають про те, що вони згодні. ЄС вже заявив, що проти будь-яких територіальних поступок. А ці все пишуть. Ізмором беруть.
показать весь комментарий
23.04.2025 14:58 Ответить