10333 посетителя онлайн

У Путина не было никаких причин для ракетных ударов по гражданским районам, городам и поселкам в течение последних нескольких дней, - Трамп

Трамп раскритиковал Путина

Президент США Дональд Трамп заявил, что российский диктатор Владимир Путин не имел никаких причин, чтобы бить ракетами по гражданским районам, городам и поселкам в течение последних нескольких дней.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом Трамп написал на платформе Truth Social.

"Путин не имел никаких причин для того, чтобы в течение последних нескольких дней бить ракетами по гражданским районам, городам и поселкам. Это заставляет меня думать, что, возможно, он не хочет останавливать войну, он просто играет со мной", - отметил Трамп.

Также он заметим, что с Путиным нужно бороться по-другому - с помощью "банковских" или "вторичных санкций".

"Слишком много людей погибает!!!" - добавил Трамп.

Трамп о Путине

Топ комментарии
+41
Він зараз вмикнув чи вимикнув "дурня"..
показать весь комментарий
26.04.2025 17:13 Ответить
+31
А до цього, значить, мав?..
показать весь комментарий
26.04.2025 17:15 Ответить
+29
А до цього він мав якісь причини бити по цивільних об"єктах? Дивна заява ,но це ж трамп
показать весь комментарий
26.04.2025 17:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
не зрозумів-трамп що знову перекрасився?
показать весь комментарий
26.04.2025 17:12 Ответить
Свяяті мощі і молитви Ватикану на рижого вплинули? Та з його маразмом це до завтра?
показать весь комментарий
26.04.2025 17:14 Ответить
СТАРІСТЬ НЕ РАДІСТЬ, а старий шоузірковий нарцис з мажорнонедорозвиненими розумовими здібностями на тлі жодних ознак здобутого інтелекту - це вирок країні обравшої собі такого лідера. Путін переграв увесь світ, спочатку потренувався з Буратінкою а потїм по-МАГАбальшому... ...
показать весь комментарий
26.04.2025 17:36 Ответить
То дим Ватикану навіяв Трамп уявив себе у труні і прикинув, що будуть казати ті, що зібралися про те, чого він досяг. 😊 Але зараз приїде вітьков від пуцина, зіграють партію-другу у гольф - і дим Ватикану розвіється.
показать весь комментарий
26.04.2025 18:43 Ответить
Трампакси -вони такі
показать весь комментарий
26.04.2025 19:31 Ответить
Как можно слушать это?как можно вообще воспринимать такое?!это уже полный Хацс в голове трупа!
показать весь комментарий
26.04.2025 17:12 Ответить
попытайтесь смотрить телемарафон - там еще и не такое впаривают
показать весь комментарий
26.04.2025 17:26 Ответить
Це змушує мене думати, що, можливо, він не хоче зупиняти війну, він просто грає зі мною", - зазначив Трамп. Джерело: https://censor.net/ua/n3548981
- невже сам додумався , чи хтось підказав ?!
показать весь комментарий
26.04.2025 17:12 Ответить
може марсіяни маска?
показать весь комментарий
26.04.2025 17:14 Ответить
показать весь комментарий
26.04.2025 17:38 Ответить
тобою вибраний віслюк його переконав.
показать весь комментарий
26.04.2025 17:48 Ответить
Він зараз вмикнув чи вимикнув "дурня"..
показать весь комментарий
26.04.2025 17:13 Ответить
Влучне запитання.
показать весь комментарий
26.04.2025 17:15 Ответить
Згадався Яник:
https://www.youtube.com/watch?v=smPF1iks5oc
показать весь комментарий
26.04.2025 18:36 Ответить
показать весь комментарий
26.04.2025 21:47 Ответить
А ему не надо включать или выключать. Там всё время включено. Даже когда у всех абсолютно выключено.
показать весь комментарий
26.04.2025 20:03 Ответить
то turbo-даун режим "Загадковий дурень"
показать весь комментарий
26.04.2025 21:28 Ответить
скільки можна слухати цей бред
показать весь комментарий
26.04.2025 17:14 Ответить
Про *****-Муху на чайній чашці

*****-Муха сіла на край чашки Тромба. Він відігнав її. Та повернулася. Він знову відігнав.
Монах Базіліка Святого Петра дивився.
- Чому не прикрив долонею чашку? - запитав він.
- Я думав, вона зрозуміє.
- А вона думала, ти вітер.

#
І Тромб записав собі в айфон на заході сонця:
"Не чекай розуміння від того, хто не мислить твоєю логікою.
Прості дії - найкращі поради.
Замість суперечки - вчинок. Замість очікування - рішення."
показать весь комментарий
26.04.2025 21:08 Ответить
А до цього, значить, мав?..
показать весь комментарий
26.04.2025 17:15 Ответить
А до цього він мав якісь причини бити по цивільних об"єктах? Дивна заява ,но це ж трамп
показать весь комментарий
26.04.2025 17:16 Ответить
До цього Байден Соросовіч Обама здав російський Крим росії. Якби трамп був тоді президентом, то путін би його поважав. Але цього не сталося. Це дуже неправильний крок Зеленського, в дуже неправильному напрямку.
показать весь комментарий
26.04.2025 18:08 Ответить
***** не мало жодних причин, щоб бити ракетами по цивільних районах, містах та селищах протягом останніх кількох днів?!! тобто, до цих декілька останніх днів, він таке право мав?!!
показать весь комментарий
26.04.2025 17:16 Ответить
Яких "декілька днів до цього"?
ТРИДЦЯТЬ ВІСІМ МІСЯЦІВ зо дня в день!
показать весь комментарий
26.04.2025 17:47 Ответить
Завтра скаже: Я таке казав? Та нєє, то був якийсь інший Трамп!
показать весь комментарий
26.04.2025 17:16 Ответить
...а через місяць-два заявить "Тих ударів ніколи б не було, якби я був тоді президентом".
показать весь комментарий
26.04.2025 17:20 Ответить
Пожартував.
показать весь комментарий
26.04.2025 17:49 Ответить
.... вирване з контексту.
наступний!
показать весь комментарий
26.04.2025 18:12 Ответить
Додік, може ти дні з роками переплутав, чубатий гемороідальний ідіот?
показать весь комментарий
26.04.2025 17:19 Ответить
Прозрел..
показать весь комментарий
26.04.2025 17:19 Ответить
Завтря скаже, що любий на його мiсцi зробив також! 😁
показать весь комментарий
26.04.2025 17:20 Ответить
боже какой ****'ж
показать весь комментарий
26.04.2025 17:20 Ответить
Рыжий дебил, а чем путлер занимается все годы войны, разве не этим самым?
показать весь комментарий
26.04.2025 17:21 Ответить
"50 відтінків *****" )))
показать весь комментарий
26.04.2025 17:21 Ответить
Мав, бо він кончений скот та антихрист , а такі харчуються людською кров'ю.
показать весь комментарий
26.04.2025 17:22 Ответить
Ну то скажи *****, що озброїш Україну до зубів, якщо він не припинить!
показать весь комментарий
26.04.2025 17:23 Ответить
А ранком прокинеться, тільки про зуби вспам'ятає та й пришле свої вставні щелепи. А в накладній - Абрамси ну й ще 1...0 млрд до "боргу". Тож **********-шулер колись великої країни.
показать весь комментарий
26.04.2025 21:35 Ответить
путлєра потрібно вздрючити - так - Трамп
показать весь комментарий
26.04.2025 17:24 Ответить
Тобто три роки мав причини і то було нормально.
показать весь комментарий
26.04.2025 17:25 Ответить
старий пердун! а коли "мав причини"?????
показать весь комментарий
26.04.2025 17:26 Ответить
Только последних трех дней????а до этого террористы имели полное право стирать города Украины!
показать весь комментарий
26.04.2025 17:33 Ответить
Це просто крашений флюгер з автозасмагою. Якби присісти йому на вуха вправніше чекистів?
показать весь комментарий
26.04.2025 17:35 Ответить
Невже ЕрЗе його переконав, що ***** "з ним грається"?
показать весь комментарий
26.04.2025 17:41 Ответить
ага, розказав як готувався до вторгнення, вивозячи Вавиродженецю та дожиттєвого стипендіата-юржидиста?
показать весь комментарий
26.04.2025 17:52 Ответить
трамп хоче і до красивих і до розумних і по сраці порветься якщо не зупиниться.
показать весь комментарий
26.04.2025 17:41 Ответить
А все 3 года, значит, Путин имел все основания убивать и пытать украинцев? Трамп - просто гигант мысли. Трамп - ум, честь и совесть нашей эпохи
показать весь комментарий
26.04.2025 17:43 Ответить
Конечно гигант. Уже негласно идут разработки Мавзолея из рыжего мрамора. Пока не знают, рядом или вместо обелиска какому-то вашингтону построить
показать весь комментарий
26.04.2025 21:43 Ответить
"У Путина не было никаких причин для ракетных ударов по гражданским районам, городам и поселкам в течение последних нескольких дней, - Трамп ."
У Трампа что, произошло озарение мозга или он просто опять включил очередную дурочку?
В понедельник утром будет ясно..
показать весь комментарий
26.04.2025 17:49 Ответить
Трампа згадав про "неправильних бджіл".
показать весь комментарий
26.04.2025 20:57 Ответить
та поховайте вже папу скільки можна над труною знущятися?
може Бог дасть і рудого відспіваємо - присипемо....
показать весь комментарий
26.04.2025 17:51 Ответить
як що зовати - то в одному гробу з ******
показать весь комментарий
26.04.2025 17:52 Ответить
в любому
показать весь комментарий
26.04.2025 17:56 Ответить
Всі остання жертви у Сумах , у Києві, у Покровську та інших містах України на твоїй совісті, Трамп .
показать весь комментарий
26.04.2025 17:51 Ответить
Ви серйозно? То "наше" тіло балдибілдера підЄрмачного, котре все зробило для капітуляції та замаринувало українців як шашлик, невинне?
показать весь комментарий
26.04.2025 17:57 Ответить
Воно винне апріорі .
показать весь комментарий
26.04.2025 18:46 Ответить
Чому ж не мав. Ти йому дав право
показать весь комментарий
26.04.2025 17:56 Ответить
Можливо.....!? Щось за пізно приходить просвітлення! Хоча добре що взагалі прийшло
показать весь комментарий
26.04.2025 17:59 Ответить
ніякого просвітелення там нема і не буде.
діда в 78 не переробиш...
показать весь комментарий
26.04.2025 18:05 Ответить
Схема роботи трампа (зараз сенс десь посередині між червоними стрілками, які вказують напрямок переміщення сенсу в голові):

показать весь комментарий
26.04.2025 18:02 Ответить
Трамп кончений ******
показать весь комментарий
26.04.2025 18:03 Ответить
Профессор в университете:
- Недоделанный курсовик - это не беда. Главное, когда будете делать детей - доделайте их!
А то потом приходят недоделанные дети и приносят недоделанные курсовики. И никак не прервать этот замкнутый круг…
показать весь комментарий
26.04.2025 18:05 Ответить
Вже і Трамп зрозумів, що пуйло воно і є пуйло не більше і не менше. Воно бреше і вбиває, воно не з одним президентом США про щось домовлялися і кожного обдурило.
показать весь комментарий
26.04.2025 18:05 Ответить
Ні, трампА не знає нічого про вищу матерію. Він просто згадав про "неправильних бджіл".
показать весь комментарий
26.04.2025 20:59 Ответить
Завтра буде казати, що не треба було Україні хотіти в NATO, Обама віддав Крим, Байден почав війну, якщо немає ракет у відповідь то не потрібно було починати цю війну, якби я був тоді прези ........і т.д.
показать весь комментарий
26.04.2025 18:13 Ответить
Так він вже таке каже (пише) -- почитайте оригінальний текст....
показать весь комментарий
26.04.2025 18:24 Ответить
... все що я ******* раніше - цього не було...
але все що далі - також
показать весь комментарий
26.04.2025 19:06 Ответить
нема Америки поряд з Україною - уперлися в своє і робимо...
показать весь комментарий
26.04.2025 18:17 Ответить
Обидва маразматичних діда хочуть двіжухі та чужих земель. Україна Трампу потрібна, як прецедент. Що отак запросто можна забирати чуже. Тож він може молоти, що хоче. А він і меле.
показать весь комментарий
26.04.2025 18:20 Ответить
путен трампу (задумчиво):
... так вот ты такой северный алень!
показать весь комментарий
26.04.2025 18:25 Ответить
Таки довбойоб!!Всі інші роки ,він все робив правильно?
показать весь комментарий
26.04.2025 18:26 Ответить
Мільярди кажуть що правильно. Оце його й підвело. Не по Сеньке шапка.
показать весь комментарий
26.04.2025 21:01 Ответить
показать весь комментарий
26.04.2025 18:32 Ответить
*** ну и довбойоб ****.а завтра скажет-хуйлокабаев за мир............................................трамподаун иди *****!
показать весь комментарий
26.04.2025 18:40 Ответить
Якби Тампон щось чув про історію США, то він би знав, що під час війни 1861 року американці пережили те саме, що українці зараз. Вони вистояли і перемогли, але Тампон про це не чув.
показать весь комментарий
26.04.2025 18:42 Ответить
А в остальні дні виходить що мав.
показать весь комментарий
26.04.2025 18:45 Ответить
Афганістану знадобилося 10 років, щоб совок вшився з їхньої землі та закінчилася окупація. Але... тоді президентом США був Рейган.
Натомість, Україна воює вже 11 років, якщо рахувати від анексії Криму. І кінця-краю окупації українських земель рашистською пітьмою не видно. Чому?
А тому що президентами США були Обама-Тромб-Байден і є знову Тромб.
показать весь комментарий
26.04.2025 18:48 Ответить
Якби при владі були б професіонали ,то таких ганебних промахів у зовнішній політиці не було б! Понавибирали!
показать весь комментарий
26.04.2025 19:13 Ответить
"Це змушує мене думати, що, можливо, він не хоче зупиняти війну, він просто грає зі мною"
Ну ***** собі Шерлок!

показать весь комментарий
26.04.2025 19:30 Ответить
Елементарно, Ватсон!
показать весь комментарий
26.04.2025 20:08 Ответить
Трампа надо свозить в Харьков в те районы, которые пострадали от обстрелов.
Спецом перед очередным обстрелом россиян.
Запасные штаны для Трампа не брать.
Вот потом, спустя 24 часа, война и закончится или даже раньше)
показать весь комментарий
26.04.2025 19:31 Ответить
показать весь комментарий
26.04.2025 19:33 Ответить
Й тут клешнями в стіл вхопився, наче в Шайгу доповідь заслуховує
показать весь комментарий
26.04.2025 20:10 Ответить
Как же глубокомысленно излагает ******* гнусное, что мол не было причин. Иногда так охота Пёрл Харбор 2!
показать весь комментарий
26.04.2025 19:44 Ответить
Волк, когда залазит в овчарню, давид всех овец, хотя для еды
хватает одной. Так и ****** из питерской подворотни живёт
в этом мире. А волков надо отстреливать и лицензию брать
не надо.
показать весь комментарий
26.04.2025 20:08 Ответить
Навіщо ху...лу причини, якби він шукав причини, то тоді не був ху...лом
показать весь комментарий
26.04.2025 20:22 Ответить
Дональд, це і є на практиці МИР ЧЕРЕЗ СИЛУ. ***** б'є, бо він "чудовий парєнь". І зрозумів, що лохів треба бити їх зброєю. Не треба було показувати ***** свої козирі. Тепер він з представників Білого дому буде вибивати все, що забажає !
показать весь комментарий
26.04.2025 20:55 Ответить
А раніше воно мало причини вбивати українців? Що верзе ця руда курва!?
показать весь комментарий
26.04.2025 21:06 Ответить
РИЖИЙ ЛОШАРА
показать весь комментарий
26.04.2025 21:07 Ответить
показать весь комментарий
26.04.2025 21:49 Ответить
Дійсно, на тому тижні він мав законне право це робити , а оце недавно ні
показать весь комментарий
26.04.2025 22:47 Ответить
Не, ну всетаки гляньте, як ці два довбо(ОЙ)ба знайшли одне одного...
Одне при(3,14)зжене творить х*йню, друге, таке саме, налюдях його за це аяяйкає...
А за лаштунками лупляться в дьосна...
*********...
показать весь комментарий
27.04.2025 00:40 Ответить
*бать мыслитель почав про шось думати та навіть здогадуватись. Брить бобру!
показать весь комментарий
27.04.2025 02:48 Ответить
В святому місці прийшло прозріння, зрозумів, що може не дожити до сдєлкі з пуйлом
показать весь комментарий
27.04.2025 08:10 Ответить
Фантастичні колиаання мозгових ритмів. Трампом сюди, Трампом сюди. Гравітаційні хвилі зіткнень Тромба із дійсністю розходяться галактиками.
показать весь комментарий
27.04.2025 15:11 Ответить