10379 посетителей онлайн

Дуда о встрече Зеленского и Трампа: Надеюсь, "особый дух" вдохновит на "новые идеи" для окончания войны

Дуда о встрече Трампа и Зеленского

Встреча президента США Дональда Трампа и украинского лидера Владимира Зеленского на похоронах Папы Римского Франциска имела "особый дух", который вдохновит на "новые идеи" для завершения развязанной РФ войны.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом президент Польши Анджей Дуда заявил в интервью Polsat News.

"Я надеюсь, что особый дух, который там царит, может вдохновить на новые решения и идеи, которые помогут закончить эту войну", - сказал Дуда.

Он также добавил, что скорейшее завершение войны - в интересах Польши и поляков.

"В интересах Польши и поляков, чтобы эта война закончилась справедливым миром, который также даст нам гарантию спокойствия, чтобы мы могли действительно спокойно развиваться, не боясь, что кто-то на нас нападет", - резюмировал Дуда.

Ранее сообщалось, что Зеленский и Трамп провели встречу и договорились о дальнейших переговорах после прощания с Папой Римским.

Топ комментарии
+5
шутнік пан Анджей..
.
показать весь комментарий
27.04.2025 10:00 Ответить
+4
Идея тут может быть только одна, уничтожение кацапского *********.
показать весь комментарий
27.04.2025 09:59 Ответить
+4
Не вдобно й казать, а який особливий дух може бути від покійника.
І на що він може сподвигнути.
показать весь комментарий
27.04.2025 10:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Идея тут может быть только одна, уничтожение кацапского *********.
показать весь комментарий
27.04.2025 09:59 Ответить
шутнік пан Анджей..
.
показать весь комментарий
27.04.2025 10:00 Ответить
Вибори президента РП в травні? Так що може звіздіти.
показать весь комментарий
27.04.2025 10:06 Ответить
Який такий "особливий дух" від папи русофіла та українофоба?
показать весь комментарий
27.04.2025 10:01 Ответить
мається на увазі новий особливий кокс))) з нетерпінням чекаємо нових потужних ідей
показать весь комментарий
27.04.2025 10:23 Ответить
Не вдобно й казать, а який особливий дух може бути від покійника.
І на що він може сподвигнути.
показать весь комментарий
27.04.2025 10:24 Ответить
Ну... деяким покійникам, наприклад теслі Іісусу Христу, вдалося сподвигнути мільярди людей...
показать весь комментарий
27.04.2025 10:39 Ответить
Христос Воскрес,а не покійник,думай що пишеш теолог на мінімалках.
показать весь комментарий
27.04.2025 10:54 Ответить
Прикро, але не зважаючи на пять років "богошукацтва" я, навпаки став переконаним атеїстом. До речі згідно Біблії Ісус таки був покійником якийсь час і знаходився в гробниці Йосипа Аримафейського. Це вже потім він воскрес і "сподвигнув" маси увірувавших...
показать весь комментарий
27.04.2025 12:04 Ответить
Від латиноса, та ще й комуняки? Краще не питайте!
Його навить помити, перед тим як покласти на усушку, погидували
показать весь комментарий
27.04.2025 11:37 Ответить
Дух скумбрії, мівіни і французьких парфумів.
показать весь комментарий
27.04.2025 10:02 Ответить
Краще "особливий дух", ніж знову б вигнали
показать весь комментарий
27.04.2025 10:05 Ответить
показать весь комментарий
27.04.2025 10:13 Ответить
Казковий...
показать весь комментарий
27.04.2025 10:10 Ответить
Особлиіий дух?
Ну, коли зустричаются два гівно то дійсно, дух у тому місці нестерпно особливий.
показать весь комментарий
27.04.2025 10:25 Ответить
"В інтересах Польщі та поляків, щоб ця війна закінчилася справедливим миром, який також дасть нам гарантію спокою"

Ну непогано, ще й нам ніхто не дав, і взагалі поляки більш корисні десь в Ясьонці, але їм теж давайте гарантії) Війна в Україні, а гарантії давай Польщі)
показать весь комментарий
27.04.2025 10:26 Ответить
Поляки сміються зі свого Дуди )))

Nasz debil czeka w korytarzu przy windzie! (Наш ідіот чекає в коридорі біля ліфта!)
показать весь комментарий
27.04.2025 10:31 Ответить
Ocziewiszce !,a gdze?,4 diwizii w tiedy na wypierdol z Polski ! i co ?Temu i czeka na Pana uSA )
показать весь комментарий
27.04.2025 11:44 Ответить
"особливий дух"...
Ага...
Від смердючого жида Зє-...
показать весь комментарий
27.04.2025 10:38 Ответить
Себе нюхав?
показать весь комментарий
27.04.2025 11:07 Ответить
Гарно лиже Трампу...
показать весь комментарий
27.04.2025 10:39 Ответить
Іпанько-підлабузник.
показать весь комментарий
27.04.2025 11:06 Ответить
"нові ідеї" для розв'язання війни Джерело: https://censor.net/ua/n3549033
розв'язати війну? яку війну?
показать весь комментарий
27.04.2025 11:08 Ответить
Мабуть на сніданок у Ватикані горох подавали.
Тож найвеличніші лідори **********, сидячи поруч на червоненьких стульчаках, періодлично гучно і пахучо видавали цей "особливий дух" ©
показать весь комментарий
27.04.2025 11:55 Ответить
Щоб ви могли спокійно розвиватись, панове поляци, потрібно як мінімум не ставити Україні палки в колесо. А по великому рахунку разом боронитись та вирвати ікла російському кабану.
показать весь комментарий
27.04.2025 13:15 Ответить