9231 посетитель онлайн
5 262 51

Экс-заместителя главы ОП Смирнова дополнительно подозревают в получении $100 тыс. взятки, - СМИ

Андрея Смирнова подозревают в вымогательстве 100 тысяч долларов

Антикоррупционные органы подозревают бывшего заместителя главы ОП Андрея Смирнова во взятке в $100 тыс.

Об этом пишет издание "Наші Гроші", передает Цензор.НЕТ.

"Сенсационный поворот в коррупционном деле бывшего замглавы Офиса президента! Андрея Смирнова заподозрили еще и во взятке за решалки в АМКУ с людьми Зеленских.

Сегодня в суде САП и НАБУ озвучили материалы дела, из которых известно следующее. Зимой 2021 года в Арицизе Одесской области собирались построить спортплощадку за 40 млн грн. Фирма местного застройщика Игоря Чернышева проиграла тендер и обратилась к Смирнову с предложением построить ему домик на побережье Черного моря за $100 тысяч. Тот в ответ посоветовал обжаловать решение по этому тендеру в АМКУ, который тогда возглавляла подруга семьи Зеленских Ольга Пищанская (ее сестра управляла итальянской виллой президентской четы). И необходимое решение приняла тендерная коллегия АМКУ под руководством Ирины Копайгоры, дочери криворожского профессора, в юности преподававшего науку Зеленскому", - говорится в сообщении.

Журналисты отмечают, что речь идет о "взятках в высшем руководстве страны.".

"Еще никогда дела НАБУ и САП не ложились так близко к Зеленскому. Поэтому, учитывая то, что Андрей Смирнов является носителем очень чувствительной информации относительно Зеленского и его окружения, дальнейшая история может стать очень горячей. Слишком многим невыгодно, чтобы Смирнов пошел на сделку со следствием и начал рассказывать то, что он знает, в обмен на смягчение наказания. Поэтому могут включиться мощные рычаги влияния, которые захотят каким-то образом развалить дело в Высшем антикорсуде.

Судебное рассмотрение взяточнического дела продолжат 30 апреля", - добавили там.

Андрея Смирнова подозревают в вымогательстве 100 тысяч долларов

Топ комментарии
+23
Корупція була злочином при попередниках, а зараз- це норма життя чиновника.
показать весь комментарий
28.04.2025 11:52 Ответить
+16
там дна геть нема
показать весь комментарий
28.04.2025 11:59 Ответить
+16
да горіть вічно у пеклі зельоні гниди

сама страшна біда України - ТОТАЛЬНА КОРУПЦІЯ яку зельоні гниди довели до абсолюта
показать весь комментарий
28.04.2025 12:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Корупція була злочином при попередниках, а зараз- це норма життя чиновника.
показать весь комментарий
28.04.2025 11:52 Ответить
"Ще ніколи справи НАБУ і САП не лягали так близько до Зеленського. Тому, враховуючи те, що Андрій Смирнов є носієм дуже чутливої інформації щодо Зеленського та його оточення, подальша історія може стати дуже гарячою. - НАШІ ГРОШІ...
показать весь комментарий
28.04.2025 12:45 Ответить
"я вам расскажу про страну своей мечты...страна без коррупции
..." Да, Зе?
показать весь комментарий
29.04.2025 08:49 Ответить
Мабуть для Татарова брал
показать весь комментарий
28.04.2025 11:58 Ответить
Для Порошенка!
показать весь комментарий
28.04.2025 12:38 Ответить
Порошенко тайний шеф ЄРМАКА КОЗИРА ( а чому Кремль його пресує разом з з ОПУ ?)
показать весь комментарий
28.04.2025 12:58 Ответить
показать весь комментарий
28.04.2025 13:33 Ответить
а хто там НАД усім ТАТАРОВ ЧИ ЄРМАК? Через кого йде каса?
показать весь комментарий
28.04.2025 12:57 Ответить
Там мабуть общак І крохі депутатам кидають
показать весь комментарий
28.04.2025 13:32 Ответить
Слуги у...дода це дно клазета
показать весь комментарий
28.04.2025 11:58 Ответить
там дна геть нема
показать весь комментарий
28.04.2025 11:59 Ответить
да горіть вічно у пеклі зельоні гниди

сама страшна біда України - ТОТАЛЬНА КОРУПЦІЯ яку зельоні гниди довели до абсолюта
показать весь комментарий
28.04.2025 12:01 Ответить
а я вважав, пофіїзм виборців, котрим нічим чи лінь аналізувати біографію та неіснуючі програми дій претендентів, а тому, готових повестись на будь-який халявний сир-гречку у мишоловці?

А тотальний- який стосується всіх, охоплює все, всіх; який поширюється на всіх; загальний, всеосяжний. То ви визнаєте, що корупціонер та хабарник як і вся ваша сім'я та родина? Так отож...
показать весь комментарий
29.04.2025 08:36 Ответить
тотальна корупція влади зельоних гнид ..так доступніше ?

чи ще розжовувати ?
показать весь комментарий
29.04.2025 14:08 Ответить
і в додаток

"Що означає термін корупція?

Корупція (від лат. corrumpere - псувати) - негативне суспільне явище, яке проявляється в злочинному використанні службовими особами, громадськими і політичними діячами їхніх прав і посадових можливостей з метою особистого збагачення."

ні я , ні мої рідні не є ні службовими особами, не діячами .. тому наступного разу в особистому хамстві аргументуйте якось краще.
показать весь комментарий
29.04.2025 14:20 Ответить
так що ображений, що побачив хамство, тотальна чи ні? Якщо тобі не несуть, значить тотально даєш на лапу усією родиною?
показать весь комментарий
30.04.2025 08:56 Ответить
я б порадив Вам пролікуватись..але ідіотизм не лікується
показать весь комментарий
30.04.2025 09:18 Ответить
тобі допомогло, хочеш сказати, а тому пропагуєш? Та чому це зранку на ви, якщо вчора хрютикав?
показать весь комментарий
30.04.2025 09:47 Ответить
На фото таке мурло, що "одного погляду достатньо, щоб зрозуміти, що він сволота" (с) Майстер і Маргарита.
показать весь комментарий
28.04.2025 12:09 Ответить
та не треба так перейматися..., той вищий антикорсуд сам розвалить справи без ніякої допомоги... не вперше...
показать весь комментарий
28.04.2025 12:17 Ответить
Да не может быть . Зеленский , Ермак , Татаров и коррупция ? Как Вы могли такое подумать ! И на дорогах они НЕ воровали , и на закупках вооружений , тоже НЕ воровали.
показать весь комментарий
28.04.2025 12:31 Ответить
все законно, дали дожиттєву пенсію сину доларового $$$ мільйонера, як носію благодатних сперматозоїдів... і віслюк щасливий і син НКВДиста тішиться, що недарма юржидистом свого зробив.
показать весь комментарий
29.04.2025 08:43 Ответить
А недолідор таких і зібрав для геноциду Українцівбакланов , яйцеголовий ,завхоз , а по вечорам вечірню казку зачиьує який він патріот
показать весь комментарий
28.04.2025 12:50 Ответить
А ЦЕ НЕ ПРО ВИЩЕ КЕРІВНИЦТВО КРАЇНИ?

"Від сьогодні оборонні закупівлі знову під повним контролем міністра оборони. Він вирішує, що купляти, в кого, і за якою ціною. Саме цей конфлікт інтересів був інституційною основою корупційного пекла в оборонних закупівлях за Резнікова.

Та модель (що її Єрмак\Умєров знову повернули) в 2022-23 рр.призвела до 350 млрд проплаченої, але досі НЕпоставленої зброї (на листопад 2024 р). В цій цифрі - виключно угоди департаменту Міноборони (ДВТП), підписані щонайпізніше в 2023 р. (частина ще в 2022 р)", - йдеться в повідомленні.

Шабунін наголосив, що Міноборони щонайменше рік тому заплатило 350 млрд грн за зброю, яку на кінець 2024 року поставлено не було.

Голова ЦПК закликав Міноборони публічно прокоментувати цю цифру.

"Так от, Єрмак\Умєров повернули цю модель\схему в оборонні закупівлі (а Зеленський погодив). Результати будуть рівно такими, якими вони були за Резнікова. І, як на мене, саме такою і є мета влади", - підсумував він.
показать весь комментарий
28.04.2025 12:52 Ответить
А ЦЕ НЕ ПРО ВИЩІ ЕШЕЛОНИ ВЛАДИ?

Вищий антикорупційний суд зобов'язав НАБУ порушити кримінальну справу проти колишнього голови Фонду держмайна Рустема Умєрова, якого призначають на посаду міністра оборони України. Про це йдеться в ухвалі ВАКС від 25 серпня по справі 991/7415/23, яка є в розпорядженні видання.

https://www.bing.com/videos/riverview/relatedvideo?
показать весь комментарий
28.04.2025 12:56 Ответить
Наталия, ви перевіряєте те, що вставляєте чи вам Microsoft BING доплачує?
показать весь комментарий
29.04.2025 08:48 Ответить
І що???
показать весь комментарий
28.04.2025 13:08 Ответить
В ОП есть хоть один человек, который не брал бы взятки?
показать весь комментарий
28.04.2025 13:31 Ответить
А хто би його туди взяв
показать весь комментарий
28.04.2025 13:36 Ответить
У всіх АПУ при усіх президентах брали взятки
Ось юрист мертветчук чому став богатіім ? Це шлагбаум був до Кучми
А Балога - шлагбаум до Ющенко
Далі думайте сами, бо мене зараз закидають тапками 😀😀😀😀
показать весь комментарий
28.04.2025 13:36 Ответить
Рибачук - виняток. Тому й викинули його звідти.
показать весь комментарий
28.04.2025 17:10 Ответить
Немає і бути не може , так як це спеціально- обрані нелюди
для крадівництва 😠
показать весь комментарий
28.04.2025 13:38 Ответить
Наші правоохоронці що і можуть так це робити по колишніх, а проти діючих самих можуть нагнути
показать весь комментарий
28.04.2025 13:34 Ответить
Де тільки Єрмак і Зеленський знаходять таких забористих ворюг ,
які нічого і нікого не бояться ,да та завзято все гребуть
під себе і під Зедєрмаків ?

показать весь комментарий
28.04.2025 13:36 Ответить
Колись років з 5 назад , я написала що при призначенні когось наприклад, головою області , кандидату виставляють планку у мильонах , які він має принести ( відробити) АПУ ЧИ КАБМИНУ
ЦЯ практика існує з часів Кучми і до сих пір.
тоді тролі на Цензорі страшенно верещали, що це не так

А ЦЕ ТАК . ‼️
показать весь комментарий
28.04.2025 13:40 Ответить
тролів боятися на Цензор не ходити... Мої вітання шановна S-MD (мільйонах, до цих пір, хабар, багатим, не и, а і)
показать весь комментарий
29.04.2025 08:55 Ответить
Вітаю, дякую що підказуєте, бо мій редактор іноді мовчить
Тролів не боюсь , але коли деякі відомі тролі захищали свого газду , це добре памʼятається.
показать весь комментарий
29.04.2025 13:37 Ответить
нє ну це хочаб не кумівство
показать весь комментарий
28.04.2025 13:52 Ответить
Такий собі непримітний "очкарик" в ОПі, але он виявляється який ненажерливий корупціонер під крилом Єрмака сидить і тихонько хабарчики в шухлядку кладе.
показать весь комментарий
28.04.2025 14:22 Ответить
От який жеж скотиняка, цей Порошенко! Прилаштував до ОП такого пройдисвіта, як Смирнов! Спаплюжив репутацію найчеснішого завгоспу країни та його помічника - президента України!
показать весь комментарий
28.04.2025 15:18 Ответить
показать весь комментарий
28.04.2025 17:44 Ответить
Ось таку бидлоту 31 рік українці обирають собі у владу. Народу пора вже в зеркало подивитися.
показать весь комментарий
28.04.2025 15:21 Ответить
Мудрий український нарід в дзеркало не дивиться, боїться побачити там тупе бидло.
показать весь комментарий
28.04.2025 17:41 Ответить
«Якщо у моєму оточенні буде такий, як Свинарчук, я піду у відставку», - Зеленський
показать весь комментарий
28.04.2025 15:43 Ответить
В оточені Зегниди таких, як Свинарчук не має. Свинарчук купував у Московії обладнання для танків, клістрони для ППО і контробандою доставляв в Україну. А в оточені Зевиродка тільки крадуть.
показать весь комментарий
28.04.2025 17:40 Ответить
Зато поржем.
показать весь комментарий
28.04.2025 17:37 Ответить
Що значить підозрюють? Підозрюють що взяв більше й не поділився з Єрмаком?
показать весь комментарий
28.04.2025 20:22 Ответить
підозрюють, що: пропозицією побудувати йому будиночок на узбережжі Чорного моря за $100 тисяч...- це знущання над звичним життям вукраїнської держморди та приниження його безчестя та продажності.
показать весь комментарий
29.04.2025 09:00 Ответить
Шоу уродов