4412 посетителей онлайн

Салливан о встрече Трампа и Зеленского: За долгое время это первый луч надежды

Салливан о встрече Трампа и Зеленского

Экс-советник бывшего американского президента Джо Байдена по национальной безопасности Джейк Салливан назвал встречу президентов США Дональда Трампа и Украины Владимира Зеленского в Ватикане первым лучом надежды.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет The Hill.

"Это дает мне первый луч надежды за долгое время, потому что все, что я видел до сих пор - это то, что президент Трамп дал Владимиру Путину признание США Крыма, который Россия незаконно оккупировала и аннексировала", - сказал Салливан.

Он обратил внимание на то, что даже Китай не признал российский контроль над этим полуостровом.

"Трамп дал Путину обещание, что Украина не будет частью НАТО, и он дал Путину обещание, что он сможет сохранить всю территорию, на которую он незаконно вторгся и которую захватил", - напомнил взамен Салливан.

Ранее сообщалось, что Зеленский и Трамп провели встречу в Ватикане и договорились о дальнейших переговорах после прощания с Папой Римским.

Топ комментарии
+6
Ти, СаллиВАН, теж дуже постарався зберегти рашу. І не допустити Україну НАТО
Тобто твій лучик надії- це капітуляція України
показать весь комментарий
28.04.2025 12:06 Ответить
+5
вигулькнув привид деескалації.
показать весь комментарий
28.04.2025 12:09 Ответить
+1
Трамп дав Путіну обіцянку, що Україна не буде частиною НАТО, і він дав Путіну обіцянку, що він зможе зберегти всю територію, на яку він незаконно вторгся і яку захопив", - нагадав натомість Салліван. "світло окупації чатини України і майбутньої війни з рашистом"
показать весь комментарий
28.04.2025 12:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Щось заблищало?
показать весь комментарий
28.04.2025 12:04 Ответить
Ти, СаллиВАН, теж дуже постарався зберегти рашу. І не допустити Україну НАТО
Тобто твій лучик надії- це капітуляція України
показать весь комментарий
28.04.2025 12:06 Ответить
Промінь
показать весь комментарий
28.04.2025 12:07 Ответить
- Куме! Ви новину чули?

- Яку?

- У Ватікані Трампу «в морду плюнули» - «опустили» нижче нашого «Блазня»…

- Як?!

- Зеленського, на поховальній церемонії посадили в першому ряду, а Трампа - лише в шостому… Та ще й аплодисментами зустріли не Трампа, а Зеленського, який представляв воюючу Україну…
показать весь комментарий
28.04.2025 12:10 Ответить
А ще він не втік
показать весь комментарий
28.04.2025 12:37 Ответить
Трамп теж сидів у першому ряду.
показать весь комментарий
28.04.2025 16:16 Ответить
Доведи... Кардинал Святого престолу - іншої думки...
показать весь комментарий
28.04.2025 16:44 Ответить
ну так писало ж про це якесь італійське видання, навіть на цензорі це перепостили. писали, що порушили протокол, коли у перших рядах згідно протоколу сидять тільки кардинали та інше високе духовенство, а політики та інші сидять у віддалених рядах. так було завжди. на цей раз зробили виняток на прохання Джорджії Мелоні. і Чуба, Макрона, Стармера, Зе посадили у першому ряду. ну а Шольц, який уже в.о. сидів у шостому ряду. якби Чуб сидів у 6-му ряду насправді, то уже всі протрампівські змі про це голосили би на весь світ.
показать весь комментарий
28.04.2025 17:32 Ответить
З тобою сперечаться - що гімно буцать... Задоволення ніякого - а черевики мить прийдеться..."
Я не хочу мить черевики... Тому .................................
показать весь комментарий
28.04.2025 18:28 Ответить
то не сперечайтеся, бо ви тут неправі. ось, доказ вашої неправоти: https://suspilne.media/1004163-the-telegraph-vatikan-porusiv-protokol-sob-na-pohoroni-papi-zelenskij-buv-u-persomu-radu-nepodalik-vid-trampa/
показать весь комментарий
28.04.2025 19:53 Ответить
Та я ж тебе другий день прошу - "ВІД"ЇБИСЯ ВІД МЕНЕ!", а ти прилип, як гімно до черевика!!! Правильно "арьє2 зробив - що перестав з тобою спілкуваться. Але я думав, що ти розумніший... Виявилося, що я був неправий... Вибач...
показать весь комментарий
28.04.2025 20:07 Ответить
до чого тут Арьє? Ви написали, доведи. я довів, скинув посилання, там навіть і фото є де чітко видно, що Трамп сидить у першому ряді у синьому костюмі. Тож ви тут неправі, коли писали про те, що він сидів у 6-му ряді. ось і все. а стосовно того Арьє, що припинив спілкування. бо відповіді немає він на питання чого влада Бібі закликає і надалі залишити кацапам військові бази у Сирії. це вже ніяк не вкладається у "пропетляти між крапельками". це пояснюється лише прихильністю того Бібі до кацапів раз він так топить за те, щоб їм залишили військові бази у Сирії. а той Арьє є прихильником Бібі.
показать весь комментарий
28.04.2025 20:18 Ответить
.............................................................................................
показать весь комментарий
28.04.2025 20:24 Ответить
показать весь комментарий
28.04.2025 20:25 Ответить
...............................................
показать весь комментарий
28.04.2025 20:28 Ответить
https://suspilne.media/1004163-the-telegraph-vatikan-porusiv-protokol-sob-na-pohoroni-papi-zelenskij-buv-u-persomu-radu-nepodalik-vid-trampa/
показать весь комментарий
28.04.2025 20:29 Ответить
......................................................
показать весь комментарий
28.04.2025 20:34 Ответить
визнати свою неправоту вам важче. простіше нахамити і послати. ))
показать весь комментарий
28.04.2025 20:37 Ответить
Я тебе ще з учора "послав" - а ти ніяк "відлипнуть" не хочеш... .............................................
показать весь комментарий
28.04.2025 20:56 Ответить
отримуєте полегшення, коли посилаєте? ) послати воно завжди простіше, ніж визнати свою неправоту. проте така поведінка недостойна такого поважного форумчанина...
показать весь комментарий
28.04.2025 21:18 Ответить
.................................................
показать весь комментарий
28.04.2025 21:33 Ответить
показать весь комментарий
28.04.2025 21:39 Ответить
................................................
показать весь комментарий
28.04.2025 21:40 Ответить
показать весь комментарий
28.04.2025 21:43 Ответить
Вибачте,але є такі думки від поважних людей , що занадто обережним щодо рашки ставився саме Байден, а Саліван був як" мальчік для бітья". Що ніби саме Саліван був рішушічішим. в подальших рішеннях з тиску на рашку ...
показать весь комментарий
28.04.2025 12:42 Ответить
Байдена якось невдобно критикувати - він їв перепичку на Хрещатику і не один раз .
а Трамп - трусло
показать весь комментарий
28.04.2025 13:46 Ответить
вигулькнув привид деескалації.
показать весь комментарий
28.04.2025 12:09 Ответить
Трамп дав Путіну обіцянку, що Україна не буде частиною НАТО, і він дав Путіну обіцянку, що він зможе зберегти всю територію, на яку він незаконно вторгся і яку захопив", - нагадав натомість Салліван. "світло окупації чатини України і майбутньої війни з рашистом"
показать весь комментарий
28.04.2025 12:10 Ответить
Прийдеш після трампа - завалиш нас зброєю так щоб Кубань забрати і москву спалити.
показать весь комментарий
28.04.2025 12:17 Ответить
"Продуктивна", "промінь надії", новий рівень деескалації, що далі?
До цього часу нічого такого не було? Ну як завжди, одні зустрічі і розмови.
показать весь комментарий
28.04.2025 12:23 Ответить
Рудий-кошмар,ти є усього представник уряду і народу Америки.Ти повинен виконувати рішення не стільки свої але і обіцянки попередників .Де виконання Будапештського меморандуму?Твої балачки про все і ні про що вигляда як срач.
показать весь комментарий
28.04.2025 12:31 Ответить
тобто, саліван після всього, залишається на плаву?
афігєть!
сцикливий лєвак, заляканий чи куплений толстоєвським, щось там булькає про крим?
коли його бос, обама, відкрито сказав, що кацапи законно відібрали, частину територіє іншої країни?
це отой деескалатор, що руками ногами висів на байдені, відмовляючи надавати нам зброю в повному об'ємі?
це отой пацифіст дружок дєрмачини, що наполягав на перемовинах і капітуляції?
а, ніхто не вірив про загніваючщій запад, та падєніє долара......
показать весь комментарий
28.04.2025 12:33 Ответить
"Путін порушив всі обіцянки, які давав Трампу. Він хоче зберегти всю територію яку захопив. Путін вважає, що Америка на повному ходу мчить у місто дурнів. Він думає, що ми боїмося його. Він обдурював президента Трампа на кожному кроці та виявив неповагу до Трампа. Я не думаю, що стане краще, поки ми не дамо зрозуміти Путіну, що ми готові перетворити його та його країну на корм для риб", - виступив із різкою заявою сенатор США від Республіканської партії Джон Кеннеді.
показать весь комментарий
28.04.2025 12:37 Ответить
то чому ти чотири роки
закривав всі проміння??
працював на трампона??
показать весь комментарий
28.04.2025 12:51 Ответить
це сцикливе вилізло
показать весь комментарий
28.04.2025 13:03 Ответить
це екс.
це як турчинов коли став екс то розказував як його всім кабінетом міністрів на вокзалі тримали бо рвався їхать власноруч крим звільняти.
коли людина екс 99% все що він каже це тому що хоче трошки старої уваги і 1% що його попросили так сказати.
показать весь комментарий
28.04.2025 16:02 Ответить