12301 відвідувач онлайн

Салліван про зустріч Трампа та Зеленського: За довгий час це перший промінь надії

Салліван про зустріч Трампа та Зеленського

Ексрадник колишнього американського президента Джо Байдена з національної безпеки Джейк Салліван назвав зустріч президентів США Дональда Трампа та України Володимира Зеленського у Ватикані першим променем надії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Hill.

"Це дає мені перший промінь надії за довгий час, тому що все, що я бачив досі, - це те, що президент Трамп дав Володимиру Путіну визнання США Криму, який Росія незаконно окупувала та анексувала", - сказав Салліван.

Він звернув увагу на те, що навіть Китай не визнав російський контроль над цим півостровом.

"Трамп дав Путіну обіцянку, що Україна не буде частиною НАТО, і він дав Путіну обіцянку, що він зможе зберегти всю територію, на яку він незаконно вторгся і яку захопив", - нагадав натомість Салліван.

Раніше повідомлялося, що Зеленський та Трамп провели зустріч у Ватикані і домовилися про подальші переговори після прощання з Папою Римським.

Топ коментарі
+6
Ти, СаллиВАН, теж дуже постарався зберегти рашу. І не допустити Україну НАТО
Тобто твій лучик надії- це капітуляція України
показати весь коментар
28.04.2025 12:06 Відповісти
+5
вигулькнув привид деескалації.
показати весь коментар
28.04.2025 12:09 Відповісти
+1
Трамп дав Путіну обіцянку, що Україна не буде частиною НАТО, і він дав Путіну обіцянку, що він зможе зберегти всю територію, на яку він незаконно вторгся і яку захопив", - нагадав натомість Салліван. "світло окупації чатини України і майбутньої війни з рашистом"
показати весь коментар
28.04.2025 12:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щось заблищало?
показати весь коментар
28.04.2025 12:04 Відповісти
Ти, СаллиВАН, теж дуже постарався зберегти рашу. І не допустити Україну НАТО
Тобто твій лучик надії- це капітуляція України
показати весь коментар
28.04.2025 12:06 Відповісти
Промінь
показати весь коментар
28.04.2025 12:07 Відповісти
- Куме! Ви новину чули?

- Яку?

- У Ватікані Трампу «в морду плюнули» - «опустили» нижче нашого «Блазня»…

- Як?!

- Зеленського, на поховальній церемонії посадили в першому ряду, а Трампа - лише в шостому… Та ще й аплодисментами зустріли не Трампа, а Зеленського, який представляв воюючу Україну…
показати весь коментар
28.04.2025 12:10 Відповісти
А ще він не втік
показати весь коментар
28.04.2025 12:37 Відповісти
Трамп теж сидів у першому ряду.
показати весь коментар
28.04.2025 16:16 Відповісти
Доведи... Кардинал Святого престолу - іншої думки...
показати весь коментар
28.04.2025 16:44 Відповісти
ну так писало ж про це якесь італійське видання, навіть на цензорі це перепостили. писали, що порушили протокол, коли у перших рядах згідно протоколу сидять тільки кардинали та інше високе духовенство, а політики та інші сидять у віддалених рядах. так було завжди. на цей раз зробили виняток на прохання Джорджії Мелоні. і Чуба, Макрона, Стармера, Зе посадили у першому ряду. ну а Шольц, який уже в.о. сидів у шостому ряду. якби Чуб сидів у 6-му ряду насправді, то уже всі протрампівські змі про це голосили би на весь світ.
показати весь коментар
28.04.2025 17:32 Відповісти
З тобою сперечаться - що гімно буцать... Задоволення ніякого - а черевики мить прийдеться..."
Я не хочу мить черевики... Тому .................................
показати весь коментар
28.04.2025 18:28 Відповісти
то не сперечайтеся, бо ви тут неправі. ось, доказ вашої неправоти: https://suspilne.media/1004163-the-telegraph-vatikan-porusiv-protokol-sob-na-pohoroni-papi-zelenskij-buv-u-persomu-radu-nepodalik-vid-trampa/
показати весь коментар
28.04.2025 19:53 Відповісти
Та я ж тебе другий день прошу - "ВІД"ЇБИСЯ ВІД МЕНЕ!", а ти прилип, як гімно до черевика!!! Правильно "арьє2 зробив - що перестав з тобою спілкуваться. Але я думав, що ти розумніший... Виявилося, що я був неправий... Вибач...
показати весь коментар
28.04.2025 20:07 Відповісти
до чого тут Арьє? Ви написали, доведи. я довів, скинув посилання, там навіть і фото є де чітко видно, що Трамп сидить у першому ряді у синьому костюмі. Тож ви тут неправі, коли писали про те, що він сидів у 6-му ряді. ось і все. а стосовно того Арьє, що припинив спілкування. бо відповіді немає він на питання чого влада Бібі закликає і надалі залишити кацапам військові бази у Сирії. це вже ніяк не вкладається у "пропетляти між крапельками". це пояснюється лише прихильністю того Бібі до кацапів раз він так топить за те, щоб їм залишили військові бази у Сирії. а той Арьє є прихильником Бібі.
показати весь коментар
28.04.2025 20:18 Відповісти
.............................................................................................
показати весь коментар
28.04.2025 20:24 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2025 20:25 Відповісти
...............................................
показати весь коментар
28.04.2025 20:28 Відповісти
https://suspilne.media/1004163-the-telegraph-vatikan-porusiv-protokol-sob-na-pohoroni-papi-zelenskij-buv-u-persomu-radu-nepodalik-vid-trampa/
показати весь коментар
28.04.2025 20:29 Відповісти
......................................................
показати весь коментар
28.04.2025 20:34 Відповісти
визнати свою неправоту вам важче. простіше нахамити і послати. ))
показати весь коментар
28.04.2025 20:37 Відповісти
Я тебе ще з учора "послав" - а ти ніяк "відлипнуть" не хочеш... .............................................
показати весь коментар
28.04.2025 20:56 Відповісти
отримуєте полегшення, коли посилаєте? ) послати воно завжди простіше, ніж визнати свою неправоту. проте така поведінка недостойна такого поважного форумчанина...
показати весь коментар
28.04.2025 21:18 Відповісти
.................................................
показати весь коментар
28.04.2025 21:33 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2025 21:39 Відповісти
................................................
показати весь коментар
28.04.2025 21:40 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2025 21:43 Відповісти
Вибачте,але є такі думки від поважних людей , що занадто обережним щодо рашки ставився саме Байден, а Саліван був як" мальчік для бітья". Що ніби саме Саліван був рішушічішим. в подальших рішеннях з тиску на рашку ...
показати весь коментар
28.04.2025 12:42 Відповісти
Байдена якось невдобно критикувати - він їв перепичку на Хрещатику і не один раз .
а Трамп - трусло
показати весь коментар
28.04.2025 13:46 Відповісти
вигулькнув привид деескалації.
показати весь коментар
28.04.2025 12:09 Відповісти
Трамп дав Путіну обіцянку, що Україна не буде частиною НАТО, і він дав Путіну обіцянку, що він зможе зберегти всю територію, на яку він незаконно вторгся і яку захопив", - нагадав натомість Салліван. "світло окупації чатини України і майбутньої війни з рашистом"
показати весь коментар
28.04.2025 12:10 Відповісти
Прийдеш після трампа - завалиш нас зброєю так щоб Кубань забрати і москву спалити.
показати весь коментар
28.04.2025 12:17 Відповісти
"Продуктивна", "промінь надії", новий рівень деескалації, що далі?
До цього часу нічого такого не було? Ну як завжди, одні зустрічі і розмови.
показати весь коментар
28.04.2025 12:23 Відповісти
Рудий-кошмар,ти є усього представник уряду і народу Америки.Ти повинен виконувати рішення не стільки свої але і обіцянки попередників .Де виконання Будапештського меморандуму?Твої балачки про все і ні про що вигляда як срач.
показати весь коментар
28.04.2025 12:31 Відповісти
тобто, саліван після всього, залишається на плаву?
афігєть!
сцикливий лєвак, заляканий чи куплений толстоєвським, щось там булькає про крим?
коли його бос, обама, відкрито сказав, що кацапи законно відібрали, частину територіє іншої країни?
це отой деескалатор, що руками ногами висів на байдені, відмовляючи надавати нам зброю в повному об'ємі?
це отой пацифіст дружок дєрмачини, що наполягав на перемовинах і капітуляції?
а, ніхто не вірив про загніваючщій запад, та падєніє долара......
показати весь коментар
28.04.2025 12:33 Відповісти
"Путін порушив всі обіцянки, які давав Трампу. Він хоче зберегти всю територію яку захопив. Путін вважає, що Америка на повному ходу мчить у місто дурнів. Він думає, що ми боїмося його. Він обдурював президента Трампа на кожному кроці та виявив неповагу до Трампа. Я не думаю, що стане краще, поки ми не дамо зрозуміти Путіну, що ми готові перетворити його та його країну на корм для риб", - виступив із різкою заявою сенатор США від Республіканської партії Джон Кеннеді.
показати весь коментар
28.04.2025 12:37 Відповісти
то чому ти чотири роки
закривав всі проміння??
працював на трампона??
показати весь коментар
28.04.2025 12:51 Відповісти
це сцикливе вилізло
показати весь коментар
28.04.2025 13:03 Відповісти
це екс.
це як турчинов коли став екс то розказував як його всім кабінетом міністрів на вокзалі тримали бо рвався їхать власноруч крим звільняти.
коли людина екс 99% все що він каже це тому що хоче трошки старої уваги і 1% що його попросили так сказати.
показати весь коментар
28.04.2025 16:02 Відповісти