10811 посетитель онлайн

У Трампа лопается терпение из-за отсутствия прогресса в окончании войны между Украиной и РФ, - Стубб

Президент Финляндии Стубб

Президент Финляндии Александр Стубб считает, что США вскоре могут прибегнуть к более жестким действиям против России, если она откажется прекратить войну против Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

По словам Стубба, из-за отсутствия прогресса в "мирных переговорах" между Украиной и РФ у американского президента Дональда Трампа "лопается терпение, и мы уже видим достаточно жесткие заявления в отношении Путина и России".

"Поэтому я просто надеюсь, что Кремль понимает, что с президентом Трампом не играют", - добавил он.

Президент Финляндии сказал, что уменьшение терпения Трампа может "фактически, сдвинуть дела в правильном направлении", заставив РФ прекратить промедление с мирным решением ее войны.

Стубб также считает, что "с помощью несколько творческого подхода" можно найти формулировку, которая остановит убийства в Украине и учтет, например, различные подходы США и Европы по признанию аннексии Крыма.

Топ комментарии
+17
Терпець урвався - трампон усрався.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:06 Ответить
+11
невже зніме подаровані картини?
показать весь комментарий
29.04.2025 19:11 Ответить
+10
урветься терпець, візьме поїде грати у гольф
показать весь комментарий
29.04.2025 19:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Пішов в рознос? - випише рашці люлєй?
показать весь комментарий
29.04.2025 19:05 Ответить
уще раз Украине по жопе даст
показать весь комментарий
29.04.2025 19:08 Ответить
У психічно хворих так завжди буває шо терпець уриваєтся. А тут ще і ТАКИЙ клієнт!
показать весь комментарий
29.04.2025 19:06 Ответить
весна ,загострення хронічних хвороб
показать весь комментарий
29.04.2025 21:31 Ответить
попытался читать книгу трампа...
жалкое подобие итальянской мафии...
показать весь комментарий
29.04.2025 19:06 Ответить
Терпець урвався - трампон усрався.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:06 Ответить
не всрався , а ОБІСРАВСЯ ПО САМІ РАНЕНІ ВУХА , короче ввесь в гавні
показать весь комментарий
29.04.2025 21:35 Ответить
тромбон обірвався
показать весь комментарий
29.04.2025 23:45 Ответить
Матіас Руст ще в 1987 році показав які мають бути дії.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:06 Ответить
Тоді горбатий зняв міністра оборони якому було 75 років...трампу більше..цікаво йому оголосять імпічмент якщо шахед впаде на галявину перед білим домом чи ні
показать весь комментарий
29.04.2025 20:16 Ответить
"Тож я просто сподіваюся, що Кремль розуміє, що з президентом Трампом не граються", - додав він.Куйло вже давно зрозумів, що вони разом з "зе" грають в одній команді проти "трамбона"
показать весь комментарий
29.04.2025 19:07 Ответить
Выражаю глубокую озабоченность.🥳
показать весь комментарий
29.04.2025 19:08 Ответить
Хай посціть, врятує свій "терпець".
показать весь комментарий
29.04.2025 19:08 Ответить
І шо?
А ху-йло його, вибачаюсь, на бую вертіло.
Ця група свідків "імпульсивного Трампа, який щас як розізлиться" вже навіть не смішна....
показать весь комментарий
29.04.2025 19:09 Ответить
урветься терпець, візьме поїде грати у гольф
показать весь комментарий
29.04.2025 19:09 Ответить
Трамп буде грати варьята поки в Овальний кабінет не увірвуться санітари з усмірітєльной рубашкой...
Вертів він всіх на клюшці.
показать весь комментарий
29.04.2025 23:47 Ответить
"...Кремль розуміє, що з президентом Трампом не граються".
То недавно )(уйло переграв Трампа.
Треба перемовини, бо так не зрозуміло хто кого переграє.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:10 Ответить
Трампу потрибно було вивчити питання,а не ляпсати язиком.Він думав,що він пуп землі.А він всього навсього просто доня.І сі йому це показав.І путін показав.І Канада показала.І Украіна покаже.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:10 Ответить
Дуже хвилюємося за здоров'я старенького.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:10 Ответить
невже зніме подаровані картини?
показать весь комментарий
29.04.2025 19:11 Ответить
Урвався терпець - не встиг добігти до унітаза!
показать весь комментарий
29.04.2025 19:11 Ответить
Іііі? 👺
показать весь комментарий
29.04.2025 19:12 Ответить
Трампівський Терпець визначає міжнародну політику США.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:12 Ответить
Якась повія казала, що його терпець схожий на гриб. Але це не точно.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:16 Ответить
Дожили, Америкою правять руди "апельсини" наколоти ******.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:17 Ответить
Трохи перефразуючи відому українську поговорку,можна сказати: за дурною головою нема і нервам спокОю. Дожив пан Трамп до старечіх років,але так і не зрозумів: терористів можна зупинити тільки брутальною фізичною силою! Іншої мови кацапи не розуміють і не зрозуміють допоки фізично існують.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:20 Ответить
бабло побеждает все.
даже разум
показать весь комментарий
29.04.2025 19:25 Ответить
В укр. мові нема "поговорок", а є "прислів'я".
показать весь комментарий
29.04.2025 21:22 Ответить
Да ну и хрен с ним.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:21 Ответить
Главное, чтобы он не обделался, когда лопнет терпение, пусть носит памперсы!
показать весь комментарий
29.04.2025 19:25 Ответить
то хай США повернуть нам українцям ЯО ...Ми розберемося якось ...
показать весь комментарий
29.04.2025 19:26 Ответить
добре але тільки разом з поверненням радянського союзу щоб та ядерна зброя була контрольована як і тоді з одного пульта. Америці не потрібні два ядерних совка - великий і маленький.
показать весь комментарий
29.04.2025 20:11 Ответить
америка вже має ядерний іран і корею. Насолоджуйтесь
показать весь комментарий
30.04.2025 00:25 Ответить
Я выражаю озабоченность психическим здоровьем лидера свободного мира. Думаю современная фармакология поможет буйному рыжему маразматику. Хотя можно и по-старинке, в смирительную рубашку.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:29 Ответить
Трампу уривається терпець через відсутність прогресу в закінченні війни між Україною та РФ
================
то хай себе за дупу вкусить.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:29 Ответить
И ЧЕ?
показать весь комментарий
29.04.2025 19:35 Ответить
Йухло не просто грається, а відкрито сере трампону на макітру, а йому це дуже подобається!
показать весь комментарий
29.04.2025 19:44 Ответить
показать весь комментарий
29.04.2025 19:48 Ответить
"Терпиле уривається терпець, і ми вже бачимо досить жорсткі заяви щодо Путіна і Росії".... Тож я просто сподіваюся, що Кремль розуміє, що з президентом Трампом не граються"

Пане Стубб, кремлевские упырей и их населения такой порог чувствительности, что они что то понймут почувствуют, когда им, извините, в сраку, начнут прилетать томогавки, или объявят нефтяное эмбарго, как это сделали когда то Японии. Мене эскалационный вариант, побольше обычного оружия: хаймарсы, снаряды, бронетехника, и когда поголовье орков в оркостане уменьшится еще на пару миллионов, удобрив украинский чернозем без существенных продвижений, тогда они уже это почувствуют, осознав бесперспективность и бессмысленность продолжения ведения войны. Трамп же дает им надежду, что можно еще поднапрячься и дожать до минимально приемлемого для них результата, который они выдадут за победу, и потом воодушевленные победой начнут готовится к следующей войне и окончательному решению украинского вопроса.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:48 Ответить
росія ніколи не буде на боці США, бо вона є геополітичним конкурентом США. А в конкуренції виживає сильніший. Якщо США не знищить рашку, то з часом вона відновиться і буде шкодити США
показать весь комментарий
29.04.2025 19:49 Ответить
Так вона і не на боці США.Це трамп з верхівкой на боці рашки.Він аж з трусів вистрибує,щоб догодити своєму хозяіну в кремлі.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:58 Ответить
Так московія ніколи й не зупинялася шкодити Штатам.
показать весь комментарий
29.04.2025 21:26 Ответить
Раніше всі були експертами по самопочуттю ху*ла. Тепер вони акушери-трампологи.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:54 Ответить
Ось і https://x.com/rshereme/status/1916944776261234980?t=_b5gRmlCK5K_Jkqo4hQu-A&s=19 мультик на тему Тромб-мироносець випустили.
показать весь комментарий
29.04.2025 19:57 Ответить
Війна й так йде вже три роки, і без уривання терпецю Трампа.
показать весь комментарий
29.04.2025 20:17 Ответить
Сєрґєй Лєонідовіч, вам з 1 лютого 2025 року погано видно війну в Україні, котру кацапня затіяла. Війна вже 11 років триває...
показать весь комментарий
29.04.2025 21:30 Ответить
Взагалі-то, я тут з 2014 року. А 1 лютого 2025 це чергова, мабуть вже 100500, так звана "реєстрация".
показать весь комментарий
29.04.2025 23:24 Ответить
Взагалі то, я не про реєстрацію, а про війну.
показать весь комментарий
30.04.2025 08:27 Ответить
"вам з 1 лютого 2025 року погано видно війну в Україні," - чиї це слова? У вас ураганна амнезія? Буває!
показать весь комментарий
30.04.2025 16:25 Ответить
Будете хамити незнайомим--будете реєструватися частіше.
показать весь комментарий
30.04.2025 17:10 Ответить
Це - не хамство, це - діагноз.
показать весь комментарий
30.04.2025 18:41 Ответить
Трампу нравится играть в детскую игру "Держите меня семеро, а то...". Все эти Ступпы, Дуды, Милоны, Орбаны и другие лакеи Трампа, как шакалы, подвизгивают великому и ужасному американскому маразматику, которого Путин купил много лет назад, влив в рыжего деньги при банкротстве.
показать весь комментарий
29.04.2025 20:33 Ответить
Прампон Трампакс пора менять!🤪
показать весь комментарий
29.04.2025 20:46 Ответить
Та зупини всю фінансову та військову допомогу - он тут на ресурсі тисяч десять зелених патріотів готових йти в окопи зеленского і голіруч нищити рашистів. Тут головне вивести добровольців з фронту - і нехай вони захищають, оті десять тисяч свого презедента. Тим паче він свою обіцянку за крим повинен виконати.
показать весь комментарий
29.04.2025 20:48 Ответить
Що таке його терпець???
Памперс наскрізь просрав?
Звісно - пердів на весь світ.
Воно ***** не може. Тіко - *******.
Діду таблетки від Альцгеймера не дають. От його і штине.
показать весь комментарий
29.04.2025 21:00 Ответить
Трамп - імпотент в усіх сферах своєї діяльності. Він багато говорить, переважно хвалиться нездійсненим, ниє про дії ворогів, істерить, забуває що говорив учора і таке інше. Типовий старий маразматик істеричного типу. Боже спаси Америку і всіх нас.
показать весь комментарий
29.04.2025 21:25 Ответить
Капризулі не дають бажану іграшку, хай впаде на підлогу перед пуйлом і ніжками посучить, може допоможе.
показать весь комментарий
29.04.2025 22:57 Ответить
Оце так потужна заява! Ми всі дуже стурбовані.
показать весь комментарий
30.04.2025 00:06 Ответить