9952 посетителя онлайн

Путин впервые за десятилетие видит возможность пересмотреть отношения РФ и США, - Уиткофф

Путин хочет пересмотреть отношения с США. Заявление Виткоффа

Российский диктатор Владимир Путин впервые за десятилетие видит возможность для развития отношений с США.

Об этом заявил спецпредставитель Трампа Стив Уиткофф, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на LIGA.net.

"Я думаю, что он впервые за десятилетие видит возможность пересмотреть отношения Российской Федерации с Соединенными Штатами, и это очевидно", - отметил он.

По словам Уиткоффа, он уже провел 4 встречи с Путиным и все они длились не менее трех часов, одна вообще затянулась почти на 5 часов.

В то же время подробностей разговоров он не раскрыл.

Топ комментарии
+21
Цю кнопку перезагрузки вже не один раз нажимали ще до вас.
показать весь комментарий
30.04.2025 11:32 Ответить
+18
Нова ідіотська американська влада. Пуйло кожного разу перезавантажує відносини між кацапстаном і США при виборі американцями нового президента і кожного разу їх дурить, кидає по-пітерські!!!
показать весь комментарий
30.04.2025 11:34 Ответить
+16
Очевидно шо США ініціатори дружби з рашкою
показать весь комментарий
30.04.2025 11:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А в них до 22 року були погані відносини? Навіть після 14 року... Що тоді хороші відносини - цілувати дупу один одному трамп путіну, а путін-трампу?
показать весь комментарий
30.04.2025 11:31 Ответить
Очевидно шо США ініціатори дружби з рашкою
показать весь комментарий
30.04.2025 11:32 Ответить
Експерт!З Київміськбуду)))
показать весь комментарий
30.04.2025 11:32 Ответить
Цю кнопку перезагрузки вже не один раз нажимали ще до вас.
показать весь комментарий
30.04.2025 11:32 Ответить
Нова ідіотська американська влада. Пуйло кожного разу перезавантажує відносини між кацапстаном і США при виборі американцями нового президента і кожного разу їх дурить, кидає по-пітерські!!!
показать весь комментарий
30.04.2025 11:34 Ответить
Виткоффу стоит переехать на расею, чтобы удобнее пользоваться рублями полученными у путлера.
показать весь комментарий
30.04.2025 11:35 Ответить
Ну так )(уйло "чудовий хлопець". І не тільки Трампа, а вже Віткоффа переграв, 4-ри рази.
показать весь комментарий
30.04.2025 11:35 Ответить
а тих кацапів, які втекли з ********** від ***** до сша, штати ***** видавати будуть?
показать весь комментарий
30.04.2025 11:35 Ответить
показать весь комментарий
30.04.2025 11:37 Ответить
Вперше за десятиліття путлер побачив, що Штатам можливо вставити під хвоста і йому нічого за це не буде, бо при владі дурник Трамп.
показать весь комментарий
30.04.2025 11:37 Ответить
показать весь комментарий
30.04.2025 11:38 Ответить
Віткофф це ще один меркантільно-довірливий поц. Боже, як ти допустив шоб в ці важки часи сша та Україну очолили таки мудаки?
показать весь комментарий
30.04.2025 11:38 Ответить
Нууу, як Ви уявляєте Господа, який захидить у кабінку для голосування з кожним ідіотом і рве йому бюлетень? 😊 Ідіот має вільний виьір, оскільки не послухав Бога і вкусив заборонений плід з дерева пізнання добра і зла. Тобто нормальною мовою: кожна людина наділена здатністю визначати добро і зло, але при цьому вибирає зло, оскільки зло цікавіше і обіцяє халяву і інші приємні штуки. Цікаво що лбди, які відкинули Господа роблять винуватим Його у власних проблемах. Це не про Вас особисто - це про виборців Трампа і Зєлєнского.
показать весь комментарий
30.04.2025 11:59 Ответить
Коли Господь бажає когось покарати то він відбірає у нього розум, шо він і зробив у нас в 2019 році.
показать весь комментарий
30.04.2025 13:06 Ответить
А що в росії та США в двотисячних були погані відносини, але росія поклала на них болт і поперла з війною спочатку в Грузію, а потім в Україну.
Цьому американському пану чіпляють на вуха локшину, бо росія як в дев'яності знову обісралась і просить допомоги в США. Але як тільки збереться з силами, знову оголосить Америку ворогом №1.
показать весь комментарий
30.04.2025 11:40 Ответить
США двічі спасала радянський союз від голоду і один раз в 90 -х росію.Похоже,що це буде четвертий.Скільки разів це не буде але пройде час "болото" знову "дякуватиме піндосам"поносячи їх в хвіст і гриву.Ця країна не має ні чого людського.Віткоффи,трампи ,будуть з путіними сю-сю-сю,вихваляти друг друга. але стабільного миру це не принесе.
показать весь комментарий
30.04.2025 11:43 Ответить
Хто б сумнівався? Свій свояка (диктатор диктатора без честі і совісті) бачить здалека.
показать весь комментарий
30.04.2025 11:49 Ответить
показать весь комментарий
30.04.2025 11:50 Ответить
Степану вітькову хло вже пообіцяло ділянки для забудови - Вітьковий Тауер та Тампонів Тауер - ось і відробляє
показать весь комментарий
30.04.2025 11:55 Ответить
Вітькоф зазирнув в дупу *****..
показать весь комментарий
30.04.2025 11:59 Ответить
Аж надто очевидно. Диктатор диктатору око не виклюне!
показать весь комментарий
30.04.2025 11:59 Ответить
Если не будет ядерной войны, то нам просто нужно переждать любовный период между двумя

подонками, трампом и путлером, их любовь обязательно должна закончится смертельной

враждой, так будет!
показать весь комментарий
30.04.2025 12:13 Ответить
У конторы нет такого слова.
Выход из организации через трубу, читайте Суворова
пу водит рыжего в рабочем порядке
показать весь комментарий
30.04.2025 12:14 Ответить
Витькофф - наполовину белорус,, наполовину русский, этнический еврей. Да этому проходимцу вообще все равно, сколько украинцев убьет Путин. Фюрер этого негодяя уже прикупил и выделил хороший гешефт
показать весь комментарий
30.04.2025 12:15 Ответить
вітькофф ти представляєш не американців а тільки трампа
от про трампа і кажи
показать весь комментарий
30.04.2025 12:20 Ответить
Щоб ти подох ******** поганий
показать весь комментарий
30.04.2025 12:35 Ответить
Ху...ло так і сказало повернись до мене задом і трохи нагнися
показать весь комментарий
30.04.2025 12:52 Ответить
Чудовий концепт - московія буде постійно захоплювати сусідні країни або їх землі, а Штати будуть постійно "перезавантажувати" відносення, нібито нічого й не сталося.
показать весь комментарий
30.04.2025 13:20 Ответить
Ого, за сприяння США росію ще в НАТО візьмуть як "зразкову демократичну державу вільну від корупції", росія - саме те що треба, за уявленням трампонів, можна "робити бізнес" проти Китаю, кацапи ж тепер не проти приватної власності і бабла, що не пахне, усе як ******* тепер американці
показать весь комментарий
30.04.2025 13:34 Ответить
Ну, якщо США починають співпрацю з терористами, то чому б ні.
показать весь комментарий
30.04.2025 14:14 Ответить
Це як якби рак казав здоровому тілу - давай дружити, я не такий страшний, як усі думають.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:58 Ответить