8098 посетителей онлайн

У Трампа подготовили варианты экономического давления на РФ для прекращения войны в Украине, - Bloomberg

Команда Трампа подготовила варианты усиления экономического давления на Россию

Американские чиновники подготовили для президента США Дональда Трампа ряд вариантов усиления экономического давления на Россию, поскольку диктатор Владимир Путин медлит с попытками прекратить войну против Украины.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом пишет агентство Bloomberg.

Источники отметили, что Трамп еще не принял никакого решения, поскольку дипломатические усилия продолжаются. Они отказались предоставлять детали относительно того, какие варианты есть на столе, и сказали, что любое решение остается исключительно за президентом.

В то же время Украина и ее союзники призывают США усилить давление на Москву, в частности путем введения дополнительных ограничений на экспорт энергоносителей и доходы от нефти, чтобы заставить РФ пойти на перемирие на условиях, предложенных Трампом.

Обсуждение следующих шагов затрудняет внезапная отставка советника по национальной безопасности Трампа Майка Уолтца и назначение временным заместителем госсекретаря Марко Рубио. Это может помочь согласовать стратегию США, ведь Рубио теперь занимает обе должности.

Союзник Трампа, американский сенатор Линдси Грэм, заявил в начале этой недели, что он имеет поддержку 72 коллег по законопроекту, который введет "сокрушительные" новые санкции против России и тарифы на страны, которые покупают ее нефть, газ и другие ключевые продукты, если Путин не пойдет на серьезные переговоры о прекращении войны.

Этот законопроект предусматривает 500% пошлины на импорт из стран, которые покупают российскую нефть, нефтепродукты, природный газ или уран.

Топ комментарии
+4
Всі ці санкції від Трупа скінчаться обмеженням закупівлі у Параші балалаєк та ликових лаптів.
показать весь комментарий
02.05.2025 16:50 Ответить
+3
От таких новостей только тошнит, эти засранцы просто заболтали весь мир, даже куры перестали

смеяться от их обещаний!
показать весь комментарий
02.05.2025 16:49 Ответить
+3
У вашій голові лайно...памятаю порошенкове готування ---суди над Торнадо та відкриття кримінальних справ на понад 10 тисяч добровольців.. Доготувався шо армія проголосувала за зелю
показать весь комментарий
02.05.2025 17:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
От таких новостей только тошнит, эти засранцы просто заболтали весь мир, даже куры перестали

смеяться от их обещаний!
показать весь комментарий
02.05.2025 16:49 Ответить
ви на ті слова менше уваги звертайте. подивіться на ціни на нафту. які вони були під час заїзду Чуба у Білий дім і які вони є зараз.
показать весь комментарий
02.05.2025 17:03 Ответить
******* не мішки носити, як дочекаемось то оцінемо
показать весь комментарий
02.05.2025 16:49 Ответить
Ну хто його знає коли. Зараз на затвердженні у ху....ла
показать весь комментарий
02.05.2025 17:59 Ответить
Всі ці санкції від Трупа скінчаться обмеженням закупівлі у Параші балалаєк та ликових лаптів.
показать весь комментарий
02.05.2025 16:50 Ответить
Хіба ви не розумієте, що по наказу пуйла тромб затягує нас у путінське перемирʼя. Він тягне до 7 числа щоб оголосити що пуйло оброзумився. Ці всі заяви, що санкційні документи на столі. На наступну середу руде заявить що ось воно перемирʼя. І ми не зможемо вистрелити навііть у небо. Таким чином продовжимо грати у путінське перемирʼя, яку веде до капітуляції.
показать весь комментарий
02.05.2025 16:54 Ответить
стидаюся спитать - він що, він що, всі 4 роки буде отакий цирк щодня влаштовувать?
показать весь комментарий
02.05.2025 16:56 Ответить
буратінка вже 6 (шість) років це саме робить.
показать весь комментарий
02.05.2025 19:27 Ответить
не знаю хто такий буратінка.
глибоко переконаний що називать людей баригами та гундосими це ознака олігофренії.
нормальна людина нормально ставиться до инших людей а не дражниться як шестирічна школота, ага.
показать весь комментарий
02.05.2025 19:31 Ответить
А ви, мабуть, за фахом лікар-психіатр дипломований?
показать весь комментарий
03.05.2025 12:04 Ответить
Якшо ви не знаєте, хто такий буратінка або "козирь", то мешкаєте не в Україні, або ж перебуваєте в іншому вимірі...
показать весь комментарий
03.05.2025 12:10 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2025 16:56 Ответить
знову трампьож-кіздьож
показать весь комментарий
02.05.2025 16:58 Ответить
"нищівні" нові санкції проти Росії Джерело: https://censor.net/ua/n3550122 -це буде Vladimir STOP! або кацапською АСТАНАВІТЄСЬ!
показать весь комментарий
02.05.2025 16:59 Ответить
Тільки тиск на яблучко врятує ситуацію
показать весь комментарий
02.05.2025 17:03 Ответить
как в старом еврейском анекдоте: ... а у меня еще столько вариантов было...
да, кстати, трамп официально обратился в иудейство
показать весь комментарий
02.05.2025 17:04 Ответить
Ніякого толку не буде. Для чого Трамп впрягся у це я не розумію. Спіздюнькать красіво спіздюнькав, хоча і знав що виконати не вдасться. Тепер як вийти з цього місива не зап'ятнавши репутацію.
показать весь комментарий
02.05.2025 17:04 Ответить
Та нам один цап в 14 році обіцяв це закінчити.. Інша гнида в 19 обіцяла ...ще не звикла??
показать весь комментарий
02.05.2025 17:17 Ответить
Ясно, що у вас в голові вітер гуляє.
Коли на тебе нападають, то не закінчувати треба, а готуватись. Це саме робив той цап який в 2014 очолював державу. А закінчив його підготовку придур обраний вами в 2019. Ну як, поржали ?
показать весь комментарий
02.05.2025 17:20 Ответить
У вашій голові лайно...памятаю порошенкове готування ---суди над Торнадо та відкриття кримінальних справ на понад 10 тисяч добровольців.. Доготувався шо армія проголосувала за зелю
показать весь комментарий
02.05.2025 17:27 Ответить
ох ти ж йомайо
а чого ж за 6 років зеленої дупи ми так і не побачили 10 тисяч добровольців засуджених Порошенком ? Навіть 1. Окрім мародерів з Торнадо
показать весь комментарий
02.05.2025 17:29 Ответить
А ти знаєш скільки добровольців знищено політикою зеленського ? Читай, дебіле . Дивись фото. З цих людей уже майже нікого не лишилось.
Зуби з присмаком Коко Шанель
@PCoChanel
Пам'ятаєте фото цієї чудової дівчинки, зроблене на Ході Ветеранів на Хрещатику? На жаль,
30 квітня 2022 року її тато загинув.
Руслан Боровик (29.04.1981-30.04.2022), молодший сержант, командир відділення 95-ї ДШБ, захисник ДАПу.
Світла пам'ять і вдячність Герою. 🇺🇦
показать весь комментарий
02.05.2025 17:31 Ответить
🤣🤣🤣🤣Ти якась бидлувата чорнорота хамлюга ..🤣🤣🤣🤣🤣 видно добре тобе порошенко підгодовує раз коли за ньго так в тебе жопа підгорає🤣🤣🤣🤣
показать весь комментарий
02.05.2025 17:33 Ответить
Ти ржеж над загиблими ?
Кончена істота.
Пшол вон
показать весь комментарий
02.05.2025 17:35 Ответить
Та я над тобою ржу дурепа,,,🤣🤣🤣шо ти така тупа,,,
показать весь комментарий
02.05.2025 17:37 Ответить
ти ржеж бо ти не людина і не тварина
показать весь комментарий
02.05.2025 17:58 Ответить
І де ти мразіна побачила шо я сміюсь над загиблими?? Ти брехлива порохососушка🤣🤣🤣
показать весь комментарий
02.05.2025 18:02 Ответить
Бо ти так і не назвав жодного прізвища доьровольця з 10 тисяч ув'язнених Порошенком.
Ти лише ржеж над трагедією , яку створив твій ідіотизм і зеленський з ******.
показать весь комментарий
02.05.2025 18:04 Ответить
Комбат Руслан Онищенко і ще 12 його бійців ....

Тепер я сміюсь над трагедією??? Яка ж ти брехлива та чорнорота
показать весь комментарий
02.05.2025 18:11 Ответить
І це всі 10 тисяч? Одне зашкварене на мародерстві Торнадо.
показать весь комментарий
02.05.2025 18:12 Ответить
Яка ж ти все таки тупа..https://gazeta.ua/articles/donbas/_ponad-10-tis-kriminalnih-sprav-vidkrito-proti-dobrovolciv-ato/756444
показать весь комментарий
02.05.2025 18:15 Ответить
Та не було ніяких справ. Уймись вже, тупню. Правильно тебе сумасшедшим в іншому дописі назвали. Бо це видно всім адекватним.
показать весь комментарий
02.05.2025 18:18 Ответить
Понад 10 тисяч справ ..і це тільки до 17року🤣🤣а ти брехлива чорнорота... Я ж тебе за руку спіймав
показать весь комментарий
02.05.2025 18:22 Ответить
можна написати і 20 тисяч . Але де вони ? Хто ці люди ?
назви ж прізвища.
Якщо не назвеш то ти автоматично стаєш чмом.
показать весь комментарий
02.05.2025 18:25 Ответить
Ти чого з ніку на нік плигаєш ? Працюєш тупою ботвою ?
показать весь комментарий
02.05.2025 19:27 Ответить
Ти брехлива чорнорота обізвала добровольців які захищали твою дупу зашквареними мародерами
показать весь комментарий
02.05.2025 18:16 Ответить
І плювати я хотів на зелебобу-я за нього не голосував ......а от за пороха в 14 голосував але барига не виправдав моїх очікувань
показать весь комментарий
02.05.2025 17:36 Ответить
"АТО повинно тривати лічені години" - от єдина причина чкрез яку , за нього , тоді проголосували
показать весь комментарий
02.05.2025 17:41 Ответить
100% ,,, і зелений урод також на цьому виліз
показать весь комментарий
02.05.2025 17:43 Ответить
Так , по факту , нічого ж і не змінилося - окрім ротації в уряді і ОП всі інші на своїх місцях - Система залишається непохитною !
показать весь комментарий
02.05.2025 17:48 Ответить
На жаль так, систему порох зберіг і укріпив і цей зберігає і укріплює
показать весь комментарий
02.05.2025 17:49 Ответить
а от за пороха в 14 голосував .
У нього на лиці було написано,що барига.Ех ви.
показать весь комментарий
02.05.2025 19:25 Ответить
Всі ці коментарі «українських патріотів « на гілці викликає дуже багато питань з приводу того, а хто власне висить на Цензорі? Хлопчики-дівчатка, ви часом не кацапи?)
показать весь комментарий
02.05.2025 17:05 Ответить
Трампу пропонують натиснути на руку яка тримає його за яйця, а як натисне рука ***** на його "орешки" Трамп не уявляє собі. Двійний капкан.
показать весь комментарий
02.05.2025 17:09 Ответить
...змусити РФ піти на перемир'я на умовах, запропонованих Трампом...

Яке гоніво... А нічо шо умови "запропоновані трампом" ідентичні вимогам ху-йла?
показать весь комментарий
02.05.2025 17:14 Ответить
А ти все надриваєшся 🤣🤣🤣🤣 отак тебе Дональд скинув з грандів🤣🤣🤣
показать весь комментарий
02.05.2025 17:18 Ответить
То что все это будет не быстро, я уже почти смирился (можно подумать у нас есть выбор), но все еще остается неопределенность - Они вообще собираются, перепробовав все неправильные варианты, в конечном итоге, реально давить на кремль, или все это затягивание в основном для того, что бы Украина дозрела до нужного им результата... как бы там ни было, они не понимают, что украинцы в массе своей не прогнутся, и это не тупая упертость - как можно после всего того цинизма и варварства, идти на большие уступки да еще без гарантий безопасности, перед такой мразью, хтонью, которая не признает твое право на существование.
показать весь комментарий
02.05.2025 17:16 Ответить
Як щодо того щоб вибити борг по ленд-лізу з правопріємніків совка?
показать весь комментарий
02.05.2025 17:18 Ответить