9142 посетителя онлайн

Трамп о переговорах с РФ и Украиной: Мы ближе к одной из сторон

Трамп о переговорах по прекращению войны

Президент США Дональд Трамп заявил, что в переговорах по прекращению войны РФ против Украины США ближе с одной из сторон.

Об этом он сказал в интервью для программы Meet the Press на NBC, сообщает Цензор.НЕТ.

Журналистка спросила Трампа, приблизились ли США к достижению мирного соглашения относительно завершения войны РФ против Украины. На что глава Белого дома ответил: "Надеюсь".

"Я действительно верю, что мы ближе (в достижении соглашения. - Ред.) с одной стороной и, пожалуй, не так близки с другой. Но я бы не хотел говорить, с какой стороной мы ближе", - сказал американский лидер.

Также его спрашивали, сколько времени он дает обеим сторонам на то, чтобы достичь соглашения. На это президент США ответил, что иногда он близок к тому, чтобы выйти из переговоров, но потом "происходят хорошие вещи".

В то же время, он заявил, что может наступить такой момент, когда США откажутся от роли посредника между Украиной и РФ.

"Будет время, когда я скажу: "Ладно, продолжайте. Продолжайте быть глупыми и продолжайте воевать"... Иногда я близок к этому, а потом происходит что-то положительное... Возможно, ничего не получится - может быть, это просто невозможно. Вы должны понимать, здесь огромная ненависть (между Украиной и РФ. - Ред.)", - добавил глава Белого дома.

Топ комментарии
+25
"Мирний план" Трампа це вимоги ху-йла просто перекладені англійською...
показать весь комментарий
04.05.2025 17:42 Ответить
+24
Ну з ким ви "ближчі" хіба сліпий не бачить...
показать весь комментарий
04.05.2025 17:38 Ответить
+16
Не забудь 9 мая на парад заїхати до #уйла.
показать весь комментарий
04.05.2025 17:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Цiкаво, кого ж треба припинить, згiдно Трампу?
показать весь комментарий
04.05.2025 17:36 Ответить
І ми всі знаємо з якою, Донні. Дякуєм, що нагадав
показать весь комментарий
04.05.2025 17:37 Ответить
Ну з ким ви "ближчі" хіба сліпий не бачить...
показать весь комментарий
04.05.2025 17:38 Ответить
лиш би не стерлися під корінь через близкість
показать весь комментарий
04.05.2025 17:58 Ответить
Так. пісюн казав про мирний план Трампа. За окремими пунктами, співпадає з баченням )(*****.
показать весь комментарий
04.05.2025 17:40 Ответить
"Мирний план" Трампа це вимоги ху-йла просто перекладені англійською...
показать весь комментарий
04.05.2025 17:42 Ответить
Не забудь 9 мая на парад заїхати до #уйла.
показать весь комментарий
04.05.2025 17:41 Ответить
Не поїде, він у себе відмічати буде, він же сказав, як і ху...ло, сто США виграли в ДСВ.
показать весь комментарий
04.05.2025 17:52 Ответить
Для того, щоб трумпові не верзти ##$ню, йому краще взагалі не говорити.
показать весь комментарий
04.05.2025 17:44 Ответить
Йому так ху...ло сказав. Що він згоден відібрати чотири області, а трампонутий з цім погодився.
показать весь комментарий
04.05.2025 17:48 Ответить
Поки що чотирі.
показать весь комментарий
04.05.2025 18:44 Ответить
Стосовно ненависті то він правий на всі 100! Після того шо натворили кацапи ненависть до них залишиться в українців назавжди.
показать весь комментарий
04.05.2025 17:48 Ответить
Та знайдеться мільйони арестовичів.
Подивіться на Грузію, Угорщину, ту ж таки Чечню.
Сумно.
показать весь комментарий
04.05.2025 18:44 Ответить
Так, звичайно знайдуться... Але не мільйони. Україна це не Грузія, Угорщина чи Чечня...
показать весь комментарий
04.05.2025 19:11 Ответить
Хм... Що вас надихає на такий оптимізм після виборів 2019?..
показать весь комментарий
04.05.2025 19:55 Ответить
Трамп або дуня клеіть , або дійсно не знає історії України
з клятими кацапами , які нас постійно вбивали , голодом
морили та висилали цілими патріями до Сибіру !!
За що любити цих відвертих вбивць , мародерів і гвалтівників ??
показать весь комментарий
04.05.2025 17:49 Ответить
Вважає, якщо розмовляють кацапською, значить один народ. І це логічно
показать весь комментарий
04.05.2025 17:57 Ответить
Де ви логіку побачили?! Пів Канади, Австралія розмовляє англійською, вже не кажучи відкуда ноги розтуть, а саме з Великої Британії, то й що?
Австрійці, швейцарці, частина бельгійців, Ліхтенштейн розмовляє німецькою. Крихітний Люксембург - французською. Бразилія - португальскою, Мексика, Аргентина, Чилі - іспанською і що?
Проблема, справді, в тому, що пу каже: хочу і буду. Ще в 2008 р.він з високої трибуни відкрито сказав, що навіщо йому взагалі цей мир, якщо в ньому він не буде гегемоном, а в оон небендзя зухвало вимогав від НАТО зібрати монатки... інакше держить нас семеро: нам втрачати не має що, ядерки в нас доста, зітремо усе в попіл...
Це і є головна фішка в так званих перемовинах Західу з пу, якій каже, що якщо він буде програвати, то буде вимушен ядерку застосувати і мало не покажеться всім...
О тож: розхльобує зараз світ ту жахливу помилку західних політиків-аналітиків да і укр.керманичей з Буд.меморандумом. ..
Якщо ще жива ООН, то треба негайно прийняти закон про неприпустимість застосування ЯЗ проти безядерної країни ні за яких обставин! І чітки, не паперові, а мілітарні гарантії покарання ідіота... інакше, зараз всі країни почнуть клепати свої ядерні ракети, брудні бомби... террористи будуть грозити діверсіями на АЕС... це і є прикрий результат надії на міцність, всемогутність і справедливість світового поліцейського... роль і вплив, бажання і здатність якого зараз... під великим питанням. Адже, у нього самого з'явився аппетит на Канаду, Гренландію... і все це під соусом захисту власних інтересів і миру у всьому світі.
Чи не нагадує це вам щось, вже знайоме?
показать весь комментарий
05.05.2025 09:01 Ответить
А хіба це не нащадки британців там живуть ?
Ви нащадки кацапів ? Ви нащадок ?
Не смішіть. Вам вже звідти говорять як сприймають росіскомовних українців, а ви все пручаєтесь, знаходите якісь відмовки.
Тьху ***
показать весь комментарий
05.05.2025 09:09 Ответить
Його знання у цьому предметі нульові. Як і знання з історії будь-якої іншої країни.

І навіть якби він щось знав про написане Вами, все одно була б універсальна відповідь: "I don't care".
показать весь комментарий
04.05.2025 17:57 Ответить
"Ви повинні розуміти, тут величезна ненависть (між Україною та РФ - ред.) Джерело: https://censor.net/ua/n3550367



Оняк, виявляється! То українці і кацапмюи - о не "адіннарот"? 😲 Нє ну не може один організм воювати сам з собою. 🤔 Це наче своєю ж ногою довбеш себе у голову.
показать весь комментарий
04.05.2025 17:50 Ответить
Можливо, нічого не вийде - можливо, це просто неможливо. Ви повинні розуміти, тут величезна ненависть (між Україною та РФ - ред.)", - додав глава Білого дому. Глава Былого дому негыдник ы покидьок.коли выдкрито не говорить.ПРО ВЕЛИЧЕЗНУ ОСОБИСТУ НЕНАВИСТЬ ЙОГО РАШИСТСЬКОГО СУТИНЕРА КУЙЛА,ДО УКРАЇНИ І ЇЇ НАРОДУ (чому сутинра,?- та тому,що він поводиться як повія с американського борделю,котру купив куйло"
показать весь комментарий
04.05.2025 17:54 Ответить
Сторони конфлікту значить...
показать весь комментарий
04.05.2025 17:56 Ответить
І чого ця України ви**********. Тихенько би її замордували і пішли далі робити бізес
показать весь комментарий
04.05.2025 17:56 Ответить
Проти Байдена та його сина Зєля відкрив кримінальні справи, а Трампу віддав надра...кому це вигідно?...
показать весь комментарий
04.05.2025 18:00 Ответить
Але я б не хотів казати, із якою стороною ми ближчі... сказав Трамп цілуючи у дупу путіна.
показать весь комментарий
04.05.2025 18:02 Ответить
Від "закінчу війну за 24 години" до "можливо, нічого не вийде". Амеріканська історія
показать весь комментарий
04.05.2025 18:02 Ответить
Так говорить кожна хвойда в борделі.
показать весь комментарий
04.05.2025 18:12 Ответить
Це просто жах які ви всі свині! По перше Трамп президент Америки і вам нічого не винен. А по-друге хто із світових лідерів просунувся більше ніж Трамп в зупинці війни!? Трамп все вірно робить і в першу чергу він дусить Китай.
показать весь комментарий
04.05.2025 18:12 Ответить
Ви мабуть з тамбовських лісів (через VPN) або з Brighton Beach. А якщо це такий "гумор" - сумно.
показать весь комментарий
04.05.2025 21:10 Ответить
вам нічого не винен???

нехай зброю нам поверне, що піндоси видурили. Літаки, ракети і яз. І йдіть на х*
показать весь комментарий
05.05.2025 00:52 Ответить
Нормальные люди должны понимать, что обсуждать бредни этого дебила это не уважать себя.

Нам ничего не остаётся делать, как только ждать развязки этого затянувшегося кровавого шоу, в

котором два дебила с ядерными кнопками хотят поставить весь мир с ног на голову, от того,

удастся им это сделать или нет, будет зависеть есть ли у человечества шанс на выживание.
показать весь комментарий
04.05.2025 18:23 Ответить
и я даже знаю с какой
показать весь комментарий
04.05.2025 18:27 Ответить
Залежить з якої ноги Трамп стане...Сім п'ятниць на неділі
показать весь комментарий
04.05.2025 19:06 Ответить
- Я бы ей вдул
- Какой из двух?
- Той которая с краю.)
показать весь комментарий
04.05.2025 19:07 Ответить
)