11465 посетителей онлайн
2 559 48

Трамп просто хочет, чтобы война в Украине закончилась. Он ненавидит, когда гибнут невинные, - Вэнс

Венс: Трамп стремится к окончанию войны в Украине

Президент США Дональд Трамп стремится завершить российско-украинскую войну, потому что он "ненавидит" когда гибнут невинные люди.

Об этом вице-президент США Джей Ди Вэнс сказал во время выступления на Мюнхенской конференции лидеров в США, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, США испытывают "раздражение" обеими сторонами, ведь те, мол, "настолько ненавидят друг друга, что когда вы имеете часовой разговор с одной сторон, первые полчаса они просто жалуются на какие-то исторические обиды".

"Президент Трамп говорил много раз, но я думаю, что это стоит повторить: мы твердо убеждены, что продолжение этого конфликта плохо для нас... Мы считаем, что если холодный разум возобладает, мы сможем привести это дело к прочному миру... Он (Трамп, ред.) ненавидит, когда гибнут невинные люди. Он ненавидит даже когда солдаты гибнут в ненужных конфликтах", - сказал Вэнс.

Вэнс отметил, что "войны имеют историческую основу", и для завершения конфликта необходимо "двигаться вперед".

"Мы повторяем обеим сторонам: продолжение войны плохо для нас, для Европы, для Украины и России. Если хладнокровное отношение перевесит, то прекращение войны станет экономически выгодным для Украины и России, и самое главное - остановит убийства", - добавил американский вице-президент.

Топ комментарии
+23
тампон: - Война раз-два, стой!!!
показать весь комментарий
07.05.2025 17:37 Ответить
+23
А хто ж винен у війні (звісно, крім Байдена) він не сказав?
показать весь комментарий
07.05.2025 17:42 Ответить
+20
Допоки ви прирівнюєте жертву і агресора і кажетете - 'обидві сторони' - то ІДІТЬ НАХ*Й
Заключати якусь довгострокову мирну угоду під вашим началом це себе не поважати.
Ваш максимум це 3х добове побєдобесноє переміріє.
показать весь комментарий
07.05.2025 17:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
тампон: - Война раз-два, стой!!!
показать весь комментарий
07.05.2025 17:37 Ответить
я прослезився
показать весь комментарий
07.05.2025 17:41 Ответить
А хто ж винен у війні (звісно, крім Байдена) він не сказав?
показать весь комментарий
07.05.2025 17:42 Ответить
Як не сказав? А це: "роздратування" обома сторонами?
Роздратування Україною яка не хоче капітулювати.
показать весь комментарий
07.05.2025 18:06 Ответить
показать весь комментарий
07.05.2025 18:19 Ответить
нада проста пєрєстать стрілять!""
показать весь комментарий
07.05.2025 17:42 Ответить
Трампочмо і Диванойоп - найбільш нікчемні і імпотентські лідери Америки за весь час її існування.
показать весь комментарий
07.05.2025 17:43 Ответить
який добрий Додік
показать весь комментарий
07.05.2025 17:44 Ответить
"Благими намірами дорога в пекло вимощена..."
показать весь комментарий
07.05.2025 17:45 Ответить
Допоки ви прирівнюєте жертву і агресора і кажетете - 'обидві сторони' - то ІДІТЬ НАХ*Й
Заключати якусь довгострокову мирну угоду під вашим началом це себе не поважати.
Ваш максимум це 3х добове побєдобесноє переміріє.
показать весь комментарий
07.05.2025 17:46 Ответить
який добрий дядько цей Трамп! За його доброго відношення до ***** стало гинути ще більше укранців за одиницю часу, а ото винні вони чи не винні, можна писати мемуари, або просто крутити язиком дурниці.
показать весь комментарий
07.05.2025 17:46 Ответить
Лицемерные ган@оны.
показать весь комментарий
07.05.2025 17:46 Ответить
Воно навіть своєї історії не знає, адже хтось роз'яснив би йому, що і в них була війна за незалежність від імперії, і війна в Україні теж за незалежність і теж від імперії, і що це зовсім інше, а не "якісь історичні образи". Хай спробує сказати американцям, що вони тоді воювали і гинули "за якісь образи".
показать весь комментарий
07.05.2025 17:48 Ответить
Все дуже просто : Знищить Росію і війна закінчиться
показать весь комментарий
07.05.2025 17:49 Ответить
І не тільки в Україні.
показать весь комментарий
07.05.2025 18:23 Ответить
показать весь комментарий
07.05.2025 17:50 Ответить
Непогана позиція. Для якого-небудь Бурунді
показать весь комментарий
07.05.2025 17:52 Ответить
Цікаво чи залишився в світі ще хтось, хто ще ведеться на ці пустопорожні балачки?
показать весь комментарий
07.05.2025 17:52 Ответить
Надо просто пєрєстать стрєлять.
У нас - охфіс простих рішень. У них - охфіс простих бажань.
Американці, що ви наобирали?
показать весь комментарий
07.05.2025 17:52 Ответить
Чергова порція маразму
показать весь комментарий
07.05.2025 17:54 Ответить
Ніхто винуватий у війні. Просто так якось склалося, що ніхто не нападав на Україну, але кацапи мають стати миротворцями, щоб не розпочалася Третя Світова.
показать весь комментарий
07.05.2025 17:55 Ответить
Так має бути для Венса
показать весь комментарий
07.05.2025 17:56 Ответить
У#обок.

Ні, двоє у#бків (+венс).

Ні, ціле кодло у#бків.
показать весь комментарий
07.05.2025 17:56 Ответить
Уявіл таку картіну-гвалтівнік е@е Іванку,а поруч стоіт трамп і каже-"закінчуй вже це,мені дуже важко на це дивітіся"
показать весь комментарий
07.05.2025 17:58 Ответить
А я думав що йому по х....й, що ху....ло каже то і робить, або каже
показать весь комментарий
07.05.2025 17:58 Ответить
"нужна проста пиристать стрилять" (с) Це ж було вже...
показать весь комментарий
07.05.2025 17:59 Ответить
Звичайно, для такого безпородного покруча, як Венс, не можуть бути зрозумілим те, що воно називає "історичні образи".
показать весь комментарий
07.05.2025 18:01 Ответить
ну чому ж безпородний? Він породистий хіллбіллі з Огайо.
показать весь комментарий
07.05.2025 18:20 Ответить
а ви тут усі англійські лорди 😆
показать весь комментарий
07.05.2025 20:03 Ответить
не всі, але таких ******** у нас вже майже не залишилось, ківи вже нема, ну ще царьов бігає десь по расії.
показать весь комментарий
07.05.2025 20:14 Ответить
Та здохни,крашений довбойоб.
показать весь комментарий
07.05.2025 18:09 Ответить
коли невинні стають рабами шахраю трампу подобається?
показать весь комментарий
07.05.2025 18:13 Ответить
з хусітами покінчів, саме час йому зайнтись Кашміром, і перестати трахати нам мозок, бо нам вже давно треба виносити російські НПЗ та НПСи.
показать весь комментарий
07.05.2025 18:17 Ответить
Ця тварина вже четвертий місяць істерить про загибель невинних, але жодної дієвої міри до агресора ще не застосував, тільки вилизує кремлядського терориста і допомагає йому добивати жертву. Щоб ти здох рудий цинічний виродок.
показать весь комментарий
07.05.2025 18:19 Ответить
Компанія Дісней (чи прочій халливуд) так довго стирала різницю між добром та злом, що срані ковбойці вже розгубилися, де біле, де чорне. Як і покійний Папа.
показать весь комментарий
07.05.2025 18:20 Ответить
Я теж коли гинуть люди, так здохни ти руда наволоч разом з маланью і всіамасВоїми ********** !!@
показать весь комментарий
07.05.2025 18:21 Ответить
Невінниє мальчікі в трусіках!
показать весь комментарий
07.05.2025 18:36 Ответить
якщо він не хоче, щоб гинули невинні, то треба покарати винних, це ж логічно, а так як всім відомо, що саме підорашка почала війну, вона має бути покарана, знищена, тотально.
показать весь комментарий
07.05.2025 18:38 Ответить
Адміни, з тексту виходить, що Венс не говорив "...щоб війна в Україні закінчилася". Оскільки нема "війни в Україні", а є касапо-українська війна - то виправляйте заголовок!
показать весь комментарий
07.05.2025 18:55 Ответить
Це каже людина, у якої без згадування та прокльонів Байдена день не вдається!
показать весь комментарий
07.05.2025 19:17 Ответить
Треба тільки з'ясувати, кого Трамп вважає невинними жертвами війни. Так може статись, що в нього жертви - це рашисти в трусіках та плюгавий фюрер.
показать весь комментарий
07.05.2025 19:21 Ответить
Тампон навпаки зробив все щоб війна ривала десятки років. Коли кожен раз у рашистів була істерика від безвиході, вилазив Тампон зі своїми наркоманами і підтримував ***** даючи йому нові надії і стимули продовжувати
показать весь комментарий
07.05.2025 19:27 Ответить
Трампакс хоче сам вбивати невинних жертв в Канаді, Мексики, Голландії, в першу чергу, та боїться що підтримки від пінкдогстана, не отримає!
показать весь комментарий
07.05.2025 19:53 Ответить
Пардон, не "Голландія" а Гренландія! Мабуть, трохи п'яний? =((=
показать весь комментарий
07.05.2025 20:58 Ответить
Трампу як людині бізнесу війна здається чимось варварським і середньовічним
навіщо проливати кров коли про все можна домовитися?
показать весь комментарий
07.05.2025 20:06 Ответить
Зараз заплачу!!!
показать весь комментарий
07.05.2025 20:17 Ответить
Ось тільки 'невинних' в Росії немає в принципі: одні пішли добровольцями на цю війну, інші не противилися, коли їх на війну відправляли, треті всіляко підтримували направлення на війну рідних, четверті підтримують владу, яка розв'язала війну, голосували за Путлера. Тож чому Трампу не закінчити цю війну шляхом знищення Росії, як її першопричини?
показать весь комментарий
07.05.2025 22:15 Ответить