4164 посетителя онлайн

Зеленский и Трамп начали телефонный разговор, - ОП

Разговор Трампа и Зеленского 8 мая: подробности

Президент Украины Владимир Зеленский проводит вечером 8 мая телефонный разговор с лидером США Дональдом Трампом.

Об этом сообщил пресс-секретарь главы государства Сергей Никифоров, информирует Цензор.НЕТ.

Ранее президент США Дональд Трамп анонсировал разговор с лидером Украины Владимиром Зеленским о соглашении о полезных ископаемых, ратифицированном Верховной Радой в четверг, 8 мая.

Топ комментарии
+5
Следующая новость: Зеленский и Трамп закончили беседу. Жуть, как интересно).
показать весь комментарий
08.05.2025 22:14 Ответить
+2
Не забудьте помірятися причандалами і розіср@тися.
показать весь комментарий
08.05.2025 22:10 Ответить
+2
Потужний похвалиться що йому ківалов 60% підтримки сьогодні намалював рейтингу , а скоро і 120% намалює,
показать весь комментарий
08.05.2025 22:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не забудьте помірятися причандалами і розіср@тися.
показать весь комментарий
08.05.2025 22:10 Ответить
Трамп топить за путіна і РФ хоче газом торгувати вЕвропу тому посреться
показать весь комментарий
08.05.2025 22:58 Ответить
вечірні казки на ніч
показать весь комментарий
09.05.2025 06:21 Ответить
Потужний похвалиться що йому ківалов 60% підтримки сьогодні намалював рейтингу , а скоро і 120% намалює,
показать весь комментарий
08.05.2025 22:10 Ответить
Будуть один одному дякувати
показать весь комментарий
08.05.2025 22:12 Ответить
причмокуючи.....
показать весь комментарий
09.05.2025 06:23 Ответить
Супер.Обидва потужних Чекаемо результату.
показать весь комментарий
08.05.2025 22:13 Ответить
чекай...як рак свисне,......мапу українських скарбів вивчають,які дісталися на халяву
показать весь комментарий
09.05.2025 06:25 Ответить
Володю! У тебе нема козирiв. - Трумп.
показать весь комментарий
08.05.2025 22:13 Ответить
Следующая новость: Зеленский и Трамп закончили беседу. Жуть, как интересно).
показать весь комментарий
08.05.2025 22:14 Ответить
У обоих ума хватит только на то, чтобы обговорить объединение Антарктиды с Гренландией под потужным руководством дегенерата Трампона.
показать весь комментарий
08.05.2025 22:15 Ответить
І не вздумай стріляти по параду завтра , Вова!
показать весь комментарий
08.05.2025 22:15 Ответить
Вова такий: Так пiсля завтря парада вже не буде ((
показать весь комментарий
08.05.2025 22:27 Ответить
-Здрасьте!
-Здгасьте!
- До свиданья!
показать весь комментарий
08.05.2025 22:16 Ответить
Будуть мірятися відсутністю інтелекту.
показать весь комментарий
08.05.2025 22:25 Ответить
Можливо, зеленський запропонує Трампу, щоб перейменувати Папу Римського на Американського??
Як і Мексиканський залив!!??
показать весь комментарий
08.05.2025 22:30 Ответить
З розмови по телефону не вигонять, тому почуємо про потужні результати розмови, але тільки з однієї сторони
показать весь комментарий
08.05.2025 22:37 Ответить
трамп просить не запускати дрони по дубно, рамєнскому, фрязіно і особливо по корольову, бо це може порушити процес виготовлення УМПК, і також завадити відриву пу від сі.
показать весь комментарий
08.05.2025 22:40 Ответить
Мабуть дарма Трамп турбується за безпеку пуСі.
пуСі мабуть разом дивитимуться стрім параду в бункері, а скрєпним та гостям на параді виставлять своїх двійників.
показать весь комментарий
08.05.2025 23:26 Ответить
трамп турбується не про небезпеку двійників чи трійників, а про небезпеку своєї концепції "відриву" росії від китаю, бо інакше у нього "посиплеться" вся основа, на якій він прийшов до влади.
показать весь комментарий
08.05.2025 23:38 Ответить
«Алло Дональде, перейменуй путіна»
показать весь комментарий
08.05.2025 22:41 Ответить
Ціль розмови заборонити кловану бамбіть на день побєдобєсія. Клован щоправда і сам не дуже хотів.
показать весь комментарий
08.05.2025 22:42 Ответить
Драп напевно заборонить їпашити по московії і не псувати )(уйлу парад.
показать весь комментарий
08.05.2025 22:51 Ответить
Зеленський буде виляти хвостиком і плжлбострастно дивится трампону в очі в трампон буде сцяти на нього мочою. трампон з 44 рейтингом дорожчий Зеленському за національні інтереси держави
показать весь комментарий
08.05.2025 23:01 Ответить
Трамп говорив, а Зеленскій робив вигляд, що розуміє про що мова, і з усім погоджувався.
показать весь комментарий
08.05.2025 23:52 Ответить
Трапм просит за своего хозяина , чтобы тот мог спокойно принять и отправить своих " гостей,, по домам. СЛАВА УКРАИНЕ!
показать весь комментарий
09.05.2025 03:10 Ответить