4913 відвідувачів онлайн

Зеленський та Трамп почали телефонну розмову, - ОП

Розмова Трампа та Зеленського 8 травня: деталі

Президент України Володимир Зеленський проводить увечері 8 травня телефонну розмову із лідером США Дональдом Трампом.

Про це повідомив прессекретар глави держави Сергій Нікіфоров, інформує Цензор.НЕТ.

Раніше президент США Дональд Трамп анонсував розмову з лідером України Володимиром Зеленським про угоду про корисні копалини, ратифіковану Верховною Радою у четвер, 8 травня.

Топ коментарі
+5
Следующая новость: Зеленский и Трамп закончили беседу. Жуть, как интересно).
показати весь коментар
08.05.2025 22:14 Відповісти
+2
Не забудьте помірятися причандалами і розіср@тися.
показати весь коментар
08.05.2025 22:10 Відповісти
+2
Потужний похвалиться що йому ківалов 60% підтримки сьогодні намалював рейтингу , а скоро і 120% намалює,
показати весь коментар
08.05.2025 22:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не забудьте помірятися причандалами і розіср@тися.
показати весь коментар
08.05.2025 22:10 Відповісти
Трамп топить за путіна і РФ хоче газом торгувати вЕвропу тому посреться
показати весь коментар
08.05.2025 22:58 Відповісти
вечірні казки на ніч
показати весь коментар
09.05.2025 06:21 Відповісти
Потужний похвалиться що йому ківалов 60% підтримки сьогодні намалював рейтингу , а скоро і 120% намалює,
показати весь коментар
08.05.2025 22:10 Відповісти
Будуть один одному дякувати
показати весь коментар
08.05.2025 22:12 Відповісти
причмокуючи.....
показати весь коментар
09.05.2025 06:23 Відповісти
Супер.Обидва потужних Чекаемо результату.
показати весь коментар
08.05.2025 22:13 Відповісти
чекай...як рак свисне,......мапу українських скарбів вивчають,які дісталися на халяву
показати весь коментар
09.05.2025 06:25 Відповісти
Володю! У тебе нема козирiв. - Трумп.
показати весь коментар
08.05.2025 22:13 Відповісти
Следующая новость: Зеленский и Трамп закончили беседу. Жуть, как интересно).
показати весь коментар
08.05.2025 22:14 Відповісти
У обоих ума хватит только на то, чтобы обговорить объединение Антарктиды с Гренландией под потужным руководством дегенерата Трампона.
показати весь коментар
08.05.2025 22:15 Відповісти
І не вздумай стріляти по параду завтра , Вова!
показати весь коментар
08.05.2025 22:15 Відповісти
Вова такий: Так пiсля завтря парада вже не буде ((
показати весь коментар
08.05.2025 22:27 Відповісти
-Здрасьте!
-Здгасьте!
- До свиданья!
показати весь коментар
08.05.2025 22:16 Відповісти
Будуть мірятися відсутністю інтелекту.
показати весь коментар
08.05.2025 22:25 Відповісти
Можливо, зеленський запропонує Трампу, щоб перейменувати Папу Римського на Американського??
Як і Мексиканський залив!!??
показати весь коментар
08.05.2025 22:30 Відповісти
З розмови по телефону не вигонять, тому почуємо про потужні результати розмови, але тільки з однієї сторони
показати весь коментар
08.05.2025 22:37 Відповісти
трамп просить не запускати дрони по дубно, рамєнскому, фрязіно і особливо по корольову, бо це може порушити процес виготовлення УМПК, і також завадити відриву пу від сі.
показати весь коментар
08.05.2025 22:40 Відповісти
Мабуть дарма Трамп турбується за безпеку пуСі.
пуСі мабуть разом дивитимуться стрім параду в бункері, а скрєпним та гостям на параді виставлять своїх двійників.
показати весь коментар
08.05.2025 23:26 Відповісти
трамп турбується не про небезпеку двійників чи трійників, а про небезпеку своєї концепції "відриву" росії від китаю, бо інакше у нього "посиплеться" вся основа, на якій він прийшов до влади.
показати весь коментар
08.05.2025 23:38 Відповісти
«Алло Дональде, перейменуй путіна»
показати весь коментар
08.05.2025 22:41 Відповісти
Ціль розмови заборонити кловану бамбіть на день побєдобєсія. Клован щоправда і сам не дуже хотів.
показати весь коментар
08.05.2025 22:42 Відповісти
Драп напевно заборонить їпашити по московії і не псувати )(уйлу парад.
показати весь коментар
08.05.2025 22:51 Відповісти
Зеленський буде виляти хвостиком і плжлбострастно дивится трампону в очі в трампон буде сцяти на нього мочою. трампон з 44 рейтингом дорожчий Зеленському за національні інтереси держави
показати весь коментар
08.05.2025 23:01 Відповісти
Трамп говорив, а Зеленскій робив вигляд, що розуміє про що мова, і з усім погоджувався.
показати весь коментар
08.05.2025 23:52 Відповісти
Трапм просит за своего хозяина , чтобы тот мог спокойно принять и отправить своих " гостей,, по домам. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
09.05.2025 03:10 Відповісти