10142 посетителя онлайн

Атака дронов на РФ: взрывы прогремели в Воронежской и Тульской областях

Украина создала тяжелый дрон-камикадзе с дальностью более 1000 км

В ночь на 27 мая беспилотники атаковали Воронежскую и Тульскую области РФ. В ряде российских аэропортов введен план "Ковер".

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российские телеграм-каналы.

Отмечается. что беспилотники атаковали Новомосковск, Узловую Тульской области и Борисоглебск Воронежской области.

Губернатор Тульской области Дмитрий Миляев вечером 26 мая и в ночь на 27 мая писал, что в регионе объявлена опасность из-за атаки БПЛА. Местные жители заявили, что около 01:40 над Новомосковском (32 км до Тулы) было слышно не менее пяти взрывов и еще не менее двух над городом Узловая.

В Воронежской области взрывы прогремели в Борисоглебске. По словам местного губернатора Александра Гусева, около 01:00 на территории региона была объявлена опасность атаки БПЛА. Впоследствии он заявил, что над четырьмя муниципалитетами региона было обнаружено якобы более 20 БПЛА.

В результате падения обломков якобы сбитого дрона на востоке области вспыхнул лес, но пожар уже потушили, сообщил Гусев.

По данным Росавиации, ограничения на прилет и вылет гражданских воздушных бортов введены в аэропортах Нижнего Новгорода, Саратова и Тамбова. Перед этим ввели ограничения в работе аэропорта Калуги.

В Министерстве обороны пока не отчитывались о количестве якобы сбитых дронов.

Топ комментарии
+7
Якщо про "збиті" не сказали - значить, підраховують збитки, а потім, у відповідності з їх обсягом, збрешуть про кількість "збитих"...
показать весь комментарий
27.05.2025 07:35 Ответить
+6
Росіяни б'ють балістикою - потрібно бити дронами по місцям, де виробляють цю балістику.

Виробник Іскандерa: Воткінський машинобудівний завод (Воткінськ) - ракети: Виробниче об'єднання «Барикади» (Волгоград) - наземне обладнання: КБМ (Коломна) - розробник системи.

Загальний дизайн ракети Кинжал подібний до старішої наземної ракети 9K720 Іскандер, адаптованої для повітряного запуску з модифікованою системою наведення для Кинжала.
показать весь комментарий
27.05.2025 08:03 Ответить
+4
а цей "експерт/експерти" на економічному факультеті будь-якого ВУЗу вчився/вчилися ?? бо навіть студенти 1-2 курсу економічного факультету знають що вартість будь якого товару при переході від поштучного, кустарного виробництва до дрібно-серійного, серійного вменшує вартість нього товару в рази, а може навіть на порядок (в 10 раз) !!! Плюс ще б непогано було б державі корукційну складову цього проекту перевірити, стимулювати конкуренції виробників, моделей !!!
показать весь комментарий
27.05.2025 08:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Воронеж , шо там пепео ?
показать весь комментарий
27.05.2025 07:29 Ответить
кажуть, над РФ збили сотню дронів
показать весь комментарий
27.05.2025 07:31 Ответить
Сотня дронів-це 20 млн.зелених тугріків...мінімум..
показать весь комментарий
27.05.2025 07:45 Ответить
шо в нас фанери немає ?
показать весь комментарий
27.05.2025 08:02 Ответить
Якщо про "збиті" не сказали - значить, підраховують збитки, а потім, у відповідності з їх обсягом, збрешуть про кількість "збитих"...
показать весь комментарий
27.05.2025 07:35 Ответить
Сказали, мовляв 99 збито в 7 областях.
показать весь комментарий
27.05.2025 10:54 Ответить
В мене у дружини найкраща подруга вийшла заміж за кацапа. На диво нормального як для кацапа і переїхали до Тули. Останній тиждень вона майже щодня інформує які там жахи... Як вони там страждають... Переважна більшість місцевих повторюють як мантру, що якби ми не напади на хохлов то вони точно напали б на нас! Тому треба трохи потерпіти... Українофобія зашкалює.
З позитивного:
Точно влучили в якесь військове підприємство де загинуло багато людей. Але про це всі тільки пошепки між собою бо сцються...
показать весь комментарий
27.05.2025 11:41 Ответить
Виробництво дрона "Лютий" коштує приблизно 200 тисяч доларів США, що робить його одним з найдорожчих українських безпілотників.

Застосування:

"Лютий" використовується для ударів по цілях, наприклад, аеропортах, заводах та інших військових об'єктах.

Особливості:

"Лютий" має велику дальність польоту, що дозволяє йому досягати цілей на значній відстані.

Масова виробнича:

Експерти припускають, що "Лютий" може бути не дуже підходящим для масового виробництва через свою високу вартість.

Порівняння з іншими БПЛА:

Вартість "Лютого" значно перевищує вартість таких БПЛА, як Shahed-136, вартість якого складає близько 50 тисяч євро.

Інші БПЛА для ЗСУ:
показать весь комментарий
27.05.2025 07:55 Ответить
а цей "експерт/експерти" на економічному факультеті будь-якого ВУЗу вчився/вчилися ?? бо навіть студенти 1-2 курсу економічного факультету знають що вартість будь якого товару при переході від поштучного, кустарного виробництва до дрібно-серійного, серійного вменшує вартість нього товару в рази, а може навіть на порядок (в 10 раз) !!! Плюс ще б непогано було б державі корукційну складову цього проекту перевірити, стимулювати конкуренції виробників, моделей !!!
показать весь комментарий
27.05.2025 08:24 Ответить
Саме корупція і відсікає конкуренцію і це торкається не тільки БПЛА,а всього ,що пов'язано з оборонкою..
показать весь комментарий
27.05.2025 08:35 Ответить
показать весь комментарий
27.05.2025 08:03 Ответить
Ці дрони їм не зашкодять. там потрібно 300+ кг вибухівки.
показать весь комментарий
27.05.2025 21:18 Ответить
або багато дронів
показать весь комментарий
27.05.2025 21:42 Ответить
навіть непотрібно ніякої військової освіти щоб зрозуміти, зашкодити заводу з бетонними перекриттями наші дрони нездатні..
показать весь комментарий
27.05.2025 21:58 Ответить
а для чого атакують, щоб не казали, що нічого не роблять, ну таке собі
показать весь комментарий
28.05.2025 06:53 Ответить
потрібна балістика з бетонобійною головою
таки навіть у 44р виробляли вже
показать весь комментарий
28.05.2025 06:21 Ответить
Навіть жодного балкона не вразили. Надо було потужно набрехать, що вразили якійсь НПЗ, як нещодавно потужно набрехали про Рязанський НПЗ, але не змогли нічого з пальця Зеленського висосати.
показать весь комментарий
27.05.2025 08:15 Ответить
Краще б по параду вгатили на девятамая, шоб сунь дзи пинь обісрався, але ж ні
показать весь комментарий
27.05.2025 08:51 Ответить
Там була найнадійніша система ППО "Сі", тому мабуть і не вдарили.
показать весь комментарий
27.05.2025 09:22 Ответить
так навіть зараз жодного теракту на мокві

легко створити такий терор на мокві шо путю придушать
показать весь комментарий
28.05.2025 06:20 Ответить
показать весь комментарий
27.05.2025 10:44 Ответить
"Лунають вибухи" це добре.
Але хотілось би знати, що знищено, чи, хоча б, пошкоджено...
показать весь комментарий
27.05.2025 10:52 Ответить
На ютубі є блогер -відставний полковник Світан,так він каже що ніяких серйозних пошкоджень вони не наносять, по його словам щоб там пошкодити "об'єт" потрібно тисячі дронів на одну ціль направляти.Ну ось питання чи варто млрд бюджетних коштів витрачати на малоефективні атаки,а можливо так задамано...А ракет своїх ми не робимо, бо так домовився Зе з ******.
показать весь комментарий
27.05.2025 21:24 Ответить
бачили ми вже одного палкофніка чи то під..., Люся Абдристович,