9437 посетителей онлайн

Майор армии РФ Гурциев, который руководил бомбардировками Мариуполя, ликвидирован в Ставрополе

В российском Ставрополе ликвидирован майор армии РФ и первый заместитель мэра Заур Гурциев, который участвовал в войне против Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на росСМИ.

Он руководил воздушными атаками Мариуполя.

Ликвидирован оккупант Заур Гурциев

В ночь на 29 мая рядом с многоэтажным домом произошел взрыв гранаты.

Ликвидирован оккупант Заур Гурциев

Губернатор Владимир Владимиров заявил, что рассматриваются все версии, в том числе причастность Украины.

В Ставрополе рашист занимался "профилактикой терроризма и экстремизма".

Гурциев также был награжден орденом за оккупацию Мариуполя и Авдеевки; медалью ордена "За заслуги перед Отечеством" II степени с мечами, медалью ордена "За заслуги перед Отечеством" I степени с мечами, медалью Жукова и медалью Суворова.

Топ комментарии
+53
Дуже, дуже погано що його не знищили разом з усією його сім'єю. Воно ж вбивало і дітей і жінок і не забуваємо як рашисти розбомбили пологовий будинок з вагітними і малюками в Маріуполі. То і завалити його потрібно було разом з усім його виводком. Після цього інші орчихи задумались бі чи стоїть посилати свого чоловіка вбивати ураїнців, чи стоять ті гроші того коли за ними прийде карма.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:37 Ответить
+37
Той хто сіє вітер-пожинатиме бурю...
показать весь комментарий
29.05.2025 09:32 Ответить
+36
Не вбили - а закабздонили
показать весь комментарий
29.05.2025 09:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Той хто сіє вітер-пожинатиме бурю...
показать весь комментарий
29.05.2025 09:32 Ответить
А мордяка в поца нібито на людську схожа.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:36 Ответить
це маска. Вони їх у Європі купляють.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:55 Ответить
Найшла нагорода граната героя
показать весь комментарий
29.05.2025 11:39 Ответить
#нас-там-нет - це літак ВПС Люксембурга скинув гранату

.
показать весь комментарий
29.05.2025 13:00 Ответить
відпрацьований для ліліпутіна матеріал - лишній свідок звірячості фюрера - "родина его не забудет, но и никогда не вспомнит"
показать весь комментарий
29.05.2025 14:14 Ответить
Вбили негідника.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:34 Ответить
Не вбили - а закабздонили
показать весь комментарий
29.05.2025 09:41 Ответить
У Ставрополі рашист займався "профілактикою тероризму та екстремізму". Джерело: https://censor.net/ua/n355496
Воно здохло.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:35 Ответить
с кем поведьошся, от того й кабзданьошся

.
показать весь комментарий
29.05.2025 13:03 Ответить
Передавай привет Кабздону.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:35 Ответить
Здох максім, так і йух з ним.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:36 Ответить
Дуже, дуже погано що його не знищили разом з усією його сім'єю. Воно ж вбивало і дітей і жінок і не забуваємо як рашисти розбомбили пологовий будинок з вагітними і малюками в Маріуполі. То і завалити його потрібно було разом з усім його виводком. Після цього інші орчихи задумались бі чи стоїть посилати свого чоловіка вбивати ураїнців, чи стоять ті гроші того коли за ними прийде карма.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:37 Ответить
Задуматися - це не про них.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:52 Ответить
Я вже не раз писав, що треба такі самокати, щоб залітали у вікна квартир, а не на тротуарі вибухали. Не тільки покидьки, а й їхні сім'ї повинні знати - пора до сповіді. Сусіди теж задумаються чи варто жити поряд з мішенню. Але добре хоч так.
показать весь комментарий
29.05.2025 13:52 Ответить
Я теж про це. Сусіди будуть самі тих свошників з вікон викидати і з дому виселяти зі словами ти падло їздило в Україну за гроші вбивати людей а ми із-за тебе будемо страждати
показать весь комментарий
29.05.2025 14:04 Ответить
Нажаль, в нас все через "як би" та "якщо б"..

Як би/якщо б в нас була власна зброя - то нам й дозвіли непотрібні були. Давали б реально дзеркальну відповідь. Прилетіло нам по житлових будинках/школах/дитсадках/лікарнях/енергетиці - трощити такіж самі об'єкти на болотах. Може й прокинулись вони й прибрали свою владу.
показать весь комментарий
29.05.2025 15:51 Ответить
Тобто щоб вони прибрали свою владу, нам потібно шо? Правильно. Потрібно спочатку самим прокинутись.
показать весь комментарий
29.05.2025 22:46 Ответить
Якщо не ми,то не ми !
показать весь комментарий
29.05.2025 09:37 Ответить
занадто молодий для керування такими діями.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:38 Ответить
Хунвейбіни були ще молодшими. А аркаша гайдар вже в 17 років саморучно контру розстрілював і такими ж командував.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:51 Ответить
переважний вік червоних кхмерів пол пота складав 15-17 р. Це не заважало їм вбивати і стариків і жінок і дітей
показать весь комментарий
29.05.2025 09:57 Ответить
полком ЧОН командував. полком Карл!!
показать весь комментарий
29.05.2025 10:01 Ответить
От тільки це герантофільська Роіся.
показать весь комментарий
29.05.2025 10:27 Ответить
І так буде з кожним підарасом!
показать весь комментарий
29.05.2025 09:45 Ответить
"Передавайте ему привет"
показать весь комментарий
29.05.2025 09:50 Ответить
Був чийсь синочек-фраєрочек. Відмітився на війні і відправили на грошовиту посаду. Але, нє подфартіло нє свєзло пацану.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:53 Ответить
Здоровля подохшему.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:54 Ответить
Дуже гарна новина. Що в Краснодарському краї, що у Ставропольському дуже багато україхнців і саме головне, що не всі стали ватниками.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:57 Ответить
Так має з бути з кожним рашистом вбивцею ,має в виродків земля під ногами горіти.
показать весь комментарий
29.05.2025 09:58 Ответить
це не ми, просто носив гранату на останній випадок, а тут його вночі оточили ********. Ну і ...
показать весь комментарий
29.05.2025 09:59 Ответить
Очень радосная новость, спасибо ВСУ.
показать весь комментарий
29.05.2025 10:05 Ответить
Так гебняво-хабадські його і прибрали, нащо їм свідок їхнього нескінченого злочину! Він виконавець і забагато знав про тих хто віддавав приказ знищувати Маріупіль і маріупільців!
показать весь комментарий
29.05.2025 10:07 Ответить
Дуже хороша новина!
показать весь комментарий
29.05.2025 10:34 Ответить
@ (у перекладі):
До Гурцієва підійшов 29-річний Нікіта Пеньков і привів у дію саморобний вибуховий пристрій, закріплений на собі.
Той, хто влаштував вибух у Ставрополі, жив у тому ж будинку, біля якого і підірвав заступника голови міста Заура Гурцієва.
Гурцієв керував повітряною частиною захоплення Маріуполя, тобто був організатором бомбардувань міста.

Довідка:
Під час бомбардувань Маріуполя під завалами загинули тисячі мешканців міста. Одна з авіабомб знищила Маріупольський драмтеатр, де за підрахунками Associated Press загинули близько 600 людей.
Першим заступник голови Ставрополя путін призначив Гурцієва у жовтні 2024 року.
показать весь комментарий
29.05.2025 10:36 Ответить
..стовідсотково місцеві розборки ... Давайте будемо реалістами. Майор керував бомбардуванням міста Маріуполь...)))) !!!!!! Ну це смішно. Максимальна посада ... оперативний черговий командного пункту... ( передача команд по телефону)... чи ... ( бо у формі авіаційній)... командир бомбардувальника... робота якого ..вийти на ціль і скинути бомби..чи випустити ракети... а то і щось менше... Руснявий Микитка нажерся... згадав образи... і замочив заурчика.... А тут вже ЛІКВІДАЦІЯ!!! Часом не ГУР Буданова три роки розробляв операцію?)))) Щось не замочили ні одного КПС Ту-95МС... ... А тут цілий МАЙОР... цілий ОРГАНІЗАТОР бомбардувань...)))) Не смішно?
показать весь комментарий
29.05.2025 11:43 Ответить
Дійсно, стає трохи смішно після надходження подробиць цієї події:

показать весь комментарий
29.05.2025 20:06 Ответить
Явилась позднюю весной в кубань прохлада
Лежит гурциев под ольхой осколкам радый
Кровопоток остановить увы не в силах
Он отгребает за свое, все то что было.
показать весь комментарий
29.05.2025 11:39 Ответить
Заура - в заурну!
показать весь комментарий
29.05.2025 11:53 Ответить
Стільки нагород... Не вистачає ордена Святого ********* (посмертно)...
показать весь комментарий
29.05.2025 12:45 Ответить
Нізкий уклін ліквідаторам, за позитив.
показать весь комментарий
29.05.2025 13:21 Ответить
Виявився бойовим підорасом і познайомився з чоловіком, який його підірвав на сайті для гей-знайомств, де вони обмінювались інтимними фото та домовились про зустріч))
показать весь комментарий
29.05.2025 14:19 Ответить
Респект ліквідаторам. Сподіваюся, така доля чекає усю сволоту з стратавіа та кораблів, яка запускає ракети по Україні.
показать весь комментарий
29.05.2025 14:48 Ответить