4928 посетителей онлайн

Фидан: Война в Украине приближается к "развилке". Либо мир до конца 2025 года, либо конфликт будет продолжаться

фидан,хакан

Министр иностранных дел Турции Хакан Фидан заявил, что война в Украине приближается к "развилке" - либо мир будет достигнут до конца 2025 года, либо конфликт будет продолжаться.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Фидан отметил, что после переговоров 16 мая перед сторонами стоят два пути: либо продолжение войны, либо постоянный мир. Он подчеркнул, что Турция считает единственным правильным решением немедленное достижение справедливого мира, и президент Турции с начала войны прилагает для этого значительные усилия.

"И как результат этих усилий он как нам поручил, так и ведет постоянную коммуникацию с международными партнерами. И можно сказать, что мы можем время от времени достигать определенных результатов. И переговоры 16 мая придали новый импульс мирному процессу по перемирию и завершению войны. Ожидания возросли. Стамбульские переговоры мы рассматриваем как новое начало", - сказал Фидан.

Министр выразил надежду, что импульс, полученный во время переговоров в Стамбуле, будет продолжаться, а привлечение различных партнеров усилит фундамент мирных переговоров.

Топ комментарии
+18
"Або закінчиться, або ні"
Хто цей потужніч?
показать весь комментарий
30.05.2025 12:53 Ответить
+13
Війна триватиме і жодні переговори на це не вплинуть, тільки ЗСУ в стані її закінчити звільнивши усі українські території!
показать весь комментарий
30.05.2025 12:56 Ответить
+12
Питання тільки: а що вони вважають справедливим миром?
Чи вони погоджуються за касапськими "справедливостями"?
показать весь комментарий
30.05.2025 12:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Питання тільки: а що вони вважають справедливим миром?
Чи вони погоджуються за касапськими "справедливостями"?
показать весь комментарий
30.05.2025 12:52 Ответить
я не міністр тому скажу, як наша влада під тиском США не капітулюе в 2025 році то война продовжиться
показать весь комментарий
30.05.2025 12:52 Ответить
Якщо влада капітулює миру не буде. Буде нова влада)
показать весь комментарий
30.05.2025 17:13 Ответить
"Або закінчиться, або ні"
Хто цей потужніч?
показать весь комментарий
30.05.2025 12:53 Ответить
Ванга
показать весь комментарий
30.05.2025 15:47 Ответить
бери вище Настрадамус, нове таємне пророцтво, тільки вчора відкопали чи розшифрували.
показать весь комментарий
30.05.2025 19:52 Ответить
Війна триватиме і жодні переговори на це не вплинуть, тільки ЗСУ в стані її закінчити звільнивши усі українські території!
показать весь комментарий
30.05.2025 12:56 Ответить
ким, - бусифікованими поліціянтскими і тцкашними ухилянтами???
показать весь комментарий
30.05.2025 16:55 Ответить
Підуть воювати всі, вибору нема.
показать весь комментарий
30.05.2025 17:16 Ответить
Я це вже чую 3+ роки. Але жодного закону,навіть жодної притомної ініціативи від зеленомордих щодо справедливого призову, армійської служби усіма громадянамиУкраїни не чув і не бачив. Чи може щось пропустив?
показать весь комментарий
30.05.2025 17:54 Ответить
"Підуть воювати всі" - з лопатами, граблями на КАБи і Ланцети? ******* війни так не виграються, кількість м'яса вже нічого не вирішує. Таким чином лише отримаємо новий "Парагвай" в демографічному плані і зазнаємо краху в економічному (коли в тилу бракуватиме кадрів)...
Цю війну треба закінчувати навіть на невигідних умовах - щоб не втратити потім країну повністю.
показать весь комментарий
31.05.2025 19:07 Ответить
Так невигідні умови для України - це повна капітуляція. Рашики це не приховують
показать весь комментарий
01.06.2025 12:07 Ответить
Ні, повна капітуляція буде, коли кацапи потіснять знекровлену українську армію (без допомоги США) до Дніпра чи навіть до Одеси...
А поки що це не дуже хороший компроміс
показать весь комментарий
06.06.2025 10:50 Ответить
Тут ще й лайків стільки... Ні, наші люди таки невиправні.
показать весь комментарий
31.05.2025 19:03 Ответить
Миру досягти неможливо.
Мир може бути коли кацапів винесуть з усієї окупованої території, або коли кацапи тут всіх повбивають.
Все інше це відкладена на пару місяців нова війна.
показать весь комментарий
30.05.2025 12:56 Ответить
Кончене. Якого хера ти до жертви приїхало мир просити? Це вже шизофренія.
показать весь комментарий
30.05.2025 12:59 Ответить
Хочу нагадати цим туркам як в 2022 році Ердоган просив ***** випустити з оточеного Маріуполя мирних татар і інших мусульман. Тоді ***** послав Ердогана нахер. До того ж ще згадалось як Ердоган просив ***** не порушувати повітряний простір Турції і ***** також десятки разів посилав Ердогана нахер. Поки Турція не збила рашистські літаки. Невже ще не дійшло що з рашистами домовитися не можливо а тільки потрібно бити їм по зубам тоді вони зупиняться
показать весь комментарий
30.05.2025 13:07 Ответить
"Конфликт" продолжится по крайней мере до конца летней компании(москва рассчитывает на успех в виде захвата Сум и/или Запорожья). Дальше возможны настоящие переговоры. Нынешняя имитация лишь завеса.
показать весь комментарий
30.05.2025 13:00 Ответить
Навіть турки (в цій інфі) називають війну війною; а в тебе - чомусь "конфлікт" нехай і в лапках...
показать весь комментарий
30.05.2025 13:06 Ответить
"або мир буде досягнутий до кінця 2025 року, або конфлікт триватиме", не осилил ты инфу, случается...
показать весь комментарий
30.05.2025 13:09 Ответить
тоді - соррі. винуватий
показать весь комментарий
30.05.2025 13:28 Ответить
Ау вы там где учились 7

какие причины путлеру идти на перемирие или заканчивать войну ? ...

миллион тупых ванек сдохло ... ну и чё?
экономика жопе ....ну и чё ?
Есть хоть один аргумент чтобы он подписал мирные соглашения ?
показать весь комментарий
30.05.2025 13:01 Ответить
нафта по 30
показать весь комментарий
30.05.2025 13:36 Ответить
Пока нет.
Единственный весомый аргумент - сокрушительная *********.
А для этого нужна пара тысяч ТОМАГАВКов.
Пока Америка не раздуплится , никакой мир невозможен.
150 миллионов %уйлов никаких иных аргументов не признают.
Только щебень на месте бывшей раZZии .
показать весь комментарий
31.05.2025 00:05 Ответить
Нам ніхто мир не пропонує. Лише капітуляцію. Щоб прийти через рік-два і добити
показать весь комментарий
30.05.2025 13:03 Ответить
Якщо замість реформ та оборони займатися шашликами - то так і буде
показать весь комментарий
30.05.2025 13:30 Ответить
Щоб холодна вода стала гарячою, її потрібно підігріти (с)
показать весь комментарий
30.05.2025 13:28 Ответить
Україні потрібне перемир'я ,щоб провести реформи ,вибудувати оборону , переобрати владу і покарати ту керівну банду ,яка грабує та знекровлює країну
показать весь комментарий
30.05.2025 13:32 Ответить
показать весь комментарий
30.05.2025 16:56 Ответить
Хто буде "наводити лад"? Ви ті "рила" бачили? - що претендують в разі виборів заповзти у крісла на Банковій, Грушевського і т.д.?
Чи, може, у нас, раптом, помінялися власники партій, ЗМІ (а також - судів, прокуратури і т.д.)?
Під час "заморозки" (тимчасової) цього точно не буде.
показать весь комментарий
30.05.2025 22:34 Ответить
На все це треба рокiв 20.
показать весь комментарий
31.05.2025 00:06 Ответить
.. ну прям іксперд .. очі нам відкрив , а то ми всі такі темні , після 10 років війни..
показать весь комментарий
30.05.2025 13:33 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=Ro_RA5U8Z1s&t=4s Переговоры в Стамбуле: мира не будет. По крайней мере до осени. Тишкевич
показать весь комментарий
30.05.2025 13:43 Ответить
Серйозні перемовини скоріше за все розпочнуться восени..
показать весь комментарий
30.05.2025 13:45 Ответить
Поки включно Туреччмна буде допомагати раші обходити санкції та торгувати з нею, спонсоруючи кацапську агресії - війна не може припинитись. З себе турки не хочуть почати, щоб рашка таки зупинила агресію? Чи кацапські гроші кровю не пахнуть?
показать весь комментарий
30.05.2025 13:44 Ответить
то звісно, справедливий мир.
повернення вірменам гори арарат!
окрема держава курдистан.
курдська автономія в туреччині.
вивід військ з кіпру.
це, для початку.
показать весь комментарий
30.05.2025 13:53 Ответить
Да он прям капитан очевидность. Если завтра война не закончиться, то она будет продолжаться. Патужна мысля. Он тоже курсы в трускавце заканчивал? или преподавал там?
показать весь комментарий
30.05.2025 14:09 Ответить
Так ось чому глупих людей називають "ти шо турок"
показать весь комментарий
31.05.2025 04:59 Ответить
https://images.cnscdn.com/e/4/2/e/e42ea946dff08d37fcae1034e309a048/original.jpg

Мир - яким він має бути??? Фідан "підкреслив, що Туреччина вважає єдиним правильним рішенням негайне досягнення справедливого миру". Туреччина - не "Західний світ" і не Європа ("ментально"), та й нехристиянська країна (за основними етносами: турки і курди), а мислить на 10 голів вище, аніж всі "західні" трампонуті Дурбайдени, Дурклінтони, Дурбуші, Дурмеркелі, Дуршредери та Дуртетчери..., коротше, євроатлантичні деграданти... Коли вже праведний світ покарає цих душогубів, продуцентів нинішніх андрофагів (від Бокасси до Путлера), організаторів вбивства десятків мільйонів невинних людей?
показать весь комментарий
31.05.2025 09:56 Ответить
Зло в більшості випадків перемагає добро, а потім лише маскується під добро, бо переможців не судять. Зло позбавлене всяких умовностей тому воно має перевагу. Вісь зла росія, п. корея, іран, китай не турбуються правами людей і тому мають перевагу на західним блоком соплежуїв. Так було завжди поки їх самих це не зачепить шевелитись вони не будуть. Поки більшість українців не зрозуміє що нашою перемогою буде збереження України і її людей, а не химерні мрії про перемогу над віссю зла з протягнутою до заходу рукою, поки і триватиме війна і ми в ній будемо програвати втрачаючи кращих людей а з ними і території.
показать весь комментарий
31.05.2025 15:24 Ответить
Нема ніякого роздоріжжя. Чуваки просто намалювали собі картинку в голові, яка не відповідає реальності. І борються з цією картинкою, розраховуючи на якийсь успіх. Війна триватиме і стає все гірше, бо вони займаються будь-чим, лише б не робите щось корисне і правильне.
показать весь комментарий
31.05.2025 17:11 Ответить
Миру ніколи не буде між ворогами! Вбивці, гвалтівники, мародери, захоплюючи території України, оселяються на них, заселяють вцілілі житлові площі, використовуть чуже майно, що роками потом і сльозами наживалося. ЯКИЙ МИР МОЖЕ БУТИ У ДУШАХ ВБИТИХ, ЗАКАТОВАНИХ, ПРИНИЖЕНИХ, ОБКРАДЕНИХ, ЗАБИТИХ? Ідіть ви на Х... з таким миром!
показать весь комментарий
31.05.2025 17:50 Ответить
Ніякого миру не буде поки рашисти не повернуть Крим, ОРДЛО та інши області.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:26 Ответить