10796 посетителей онлайн

Вопрос вступления Украины в НАТО остается предметом дискуссий, - Фидан

фідан

Министр иностранных дел Турции Хакан Фидан заявил, что дискуссии о вступлении Украины в НАТО продолжаются внутри Альянса уже длительное время и пока не имеют единого консенсуса.

Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на его выступление на совместной пресс-конференции с главой МИД Украины Андреем Сибигой, информирует Цензор.НЕТ.

Фидан отметил, что в вопросе интеграции Украины в НАТО существуют различные подходы и позиции стран-членов, в частности европейская, американская и турецкая. Также он подчеркнул, что этот вопрос в переговорах с Россией пока не поднимался.

"Это дискуссия внутри НАТО уже долгое время. Есть разные видения, параметры, особенно, учитывая реалии продолжения войны, этот вопрос и внутри НАТО не имеет определенного консенсуса, и страны-члены имеют разные подходы. Тесно по этому поводу переговоры продолжаются", - сказал Фидан.

Глава МИД Турции добавил, что необходимо выбрать такую форму сотрудничества, которая будет максимально полезной для Украины.

Топ комментарии
+7
Кацапи та і будь хто - не повинні диктувати альянсу свої умови . Це повинно бути залізобетонним правилом для НАТО . І увесь світ має з цим рахуватись .
Інакше виходить так що - об НАТО банально витирають ноги . То кому таке безвольне НАТО потрібне .?
показать весь комментарий
30.05.2025 13:12 Ответить
+4
Кожен висєр цього дятла публікуватимуть?
У нього ще язик не підсох від вчорашнього вилизування жопи ху-йла в Москві...
показать весь комментарий
30.05.2025 13:05 Ответить
+1
Дискутувати там нема про що. Або Україна в НАТО, або ця війна ніколи не скінчится.
показать весь комментарий
30.05.2025 13:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кожен висєр цього дятла публікуватимуть?
У нього ще язик не підсох від вчорашнього вилизування жопи ху-йла в Москві...
показать весь комментарий
30.05.2025 13:05 Ответить
Ну що Ви так... Тут у попередній новині коментатор написав, що фідан "..великий державний діяч і справжній патріот своєї країни". 🙄
показать весь комментарий
30.05.2025 13:08 Ответить
Це Туреччина- наш чудовий друг і союзник.
показать весь комментарий
30.05.2025 13:08 Ответить
Дискутувати там нема про що. Або Україна в НАТО, або ця війна ніколи не скінчится.
показать весь комментарий
30.05.2025 13:07 Ответить
Після того, як в Українську конституцію записали пункт про прагнення євроатлантичної інтеграції, війна через це і почалася.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:21 Ответить
Гіршої бредятини ніколи не чув. До війни з нащою країною так звана россія почала готуватись ще в 2003 роцііі. Ніякого прагнення в НАТО у Кучми не було.
показать весь комментарий
02.06.2025 13:07 Ответить
Україна щойно проголосила незалежність так одразу висловила прагнення інтегруватися до НАТО. це був 1991 рік. Потім була програма "Партнерство заради миру", у 1994, Хартія про взаєморозуміння між Україною та НАТО у 1997. "Інтенсивна співпраця" з НАТО. десь на початку 2000х. На саміті НАТО у Бухаресті Україна та Грузія отримали обіцянку про майбутнє членство в альянсі. Спільні навчання, кораблі колись заходили, та інше, я не пам'ятаю.
показать весь комментарий
03.06.2025 00:23 Ответить
Торгів. Торгів, а не дискуссій. І судячи з того, яка в нас зараз "потужна" переговорна позиція, не дивно, що кацапи "не виявляють гнучкості". Гундос просирає території скаженими темпами, таке тільки в 22 році було.
показать весь комментарий
30.05.2025 13:08 Ответить
Ви справді наївно думаєте, що россія здатна виконувати договори? В нас договорів з россією- 117 шт. Дупу можно їми підтерти.
показать весь комментарий
02.06.2025 13:09 Ответить
Тобто турки зараз мають більшу проукраїнську позицію ніж американці.
Потужно!
показать весь комментарий
30.05.2025 13:09 Ответить
Кацапи та і будь хто - не повинні диктувати альянсу свої умови . Це повинно бути залізобетонним правилом для НАТО . І увесь світ має з цим рахуватись .
Інакше виходить так що - об НАТО банально витирають ноги . То кому таке безвольне НАТО потрібне .?
показать весь комментарий
30.05.2025 13:12 Ответить
Ок, Украина может и не вступить в НАТО если Россия уберётся с украинской территории и компенсирует все расходы на восстановление всего разрушенного ею, триллион долларов.
НО! Она может быть нейтральной только под защитой стран НАТО. И санкции можно будет снять. Через год. И не все.
показать весь комментарий
30.05.2025 13:20 Ответить
про що ви шепчете, придурки...
Україна на полі бою убила 100 армій лоюксембургу, члена НАТО.
з усіма кухарями, комірниками та оркестром.
то що, люксембург має більше право бути в НАТО аніж Україна?
показать весь комментарий
30.05.2025 13:25 Ответить
Які дискусії. Самими Натівцями з штатами визнали що Україні не бачити Нати як власних вух.
показать весь комментарий
30.05.2025 13:28 Ответить
уКРАЇНА В НАТО НЕ БУДЕ
як мінімум наступні 10-20 років.
і в єс не бубе
про це відверто казали західні та американські політики.
про що ця ...банута дискусія вже 12й рік, не знаю.
може щоб підгравати *****???
давати йому інформаційний корм для вати?
бо одна з вимог *****, нерозширення нато!!!
то нахера спливають ці балачки???
оправдати ***** в його діях. не більше і не меньше
показать весь комментарий
30.05.2025 13:31 Ответить
Для чого Україну не приймати в НАТО? Щоб у перспективі безкарно нападати у будь-який момент.
показать весь комментарий
30.05.2025 13:32 Ответить
Еще лет 5 таких дискуссий и уже некуда будет вступать. Я уже прям вижу как армия ***** перерезает сувалский коридор а озабоченцы в Брюсселе думают и размышляю о том выполнять ли 5ю статью или договариваться, робко посматривая на Дядю Сэма. Которго самого так будет колотить и корчить после Трампона, что ему не то что до наты, а вообще до того что делается за пределами Техаса и Калифорнии не будет дела еще очень долго.
показать весь комментарий
30.05.2025 14:24 Ответить
Немає там ніяких реальних дискусій про прийняття України! НАТО боїться перетнути цю червону лінія, накреслену москалями!
показать весь комментарий
30.05.2025 15:20 Ответить
Брехня. Дискуссії ідуть повним ходом