9608 посетителей онлайн

РФ потеряла около 4 тыс. танков во время своей "трехдневной спецоперации" против Украины, - Сикорский

сожженный танк РФ

Министр иностранных дел Польши Радослав Сикорский поблагодарил Украину за уничтожение 4 тыс. танков с начала полномасштабного вторжения России в Украину.

Об этом Сикорский написал в соцсети X, передает Цензор.НЕТ.

"Россия потеряла около 4000 танков во время своей трехдневной спецоперации против Украины. Это примерно 20 лет текущего производства. Хорошая работа и спасибо, Украина", - написал он.

Сикорский об уничтожении танков РФ

Топ комментарии
+12
ворога б'є не так зброя,
як бойовий дух
та воля бути вільним..
Слава Героям!
Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
01.06.2025 11:13 Ответить
+11
легко та просто хвалитися досягненнями інших,бо не сам проливав кров,ставав інвалідом,вмирав та вцілому переживав те чого в цивілізованому світі не мало було статися....
показать весь комментарий
01.06.2025 11:14 Ответить
+5
Більше. 4000 це лише підтверджені фото-відео...
показать весь комментарий
01.06.2025 11:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
З появою дронів, танки не такі вже й танки...
показать весь комментарий
01.06.2025 11:07 Ответить
З появою дронiв i кацапи - вже не такi й кацапи. ЗЫ... бiогумусоветiкус, та й годi.
показать весь комментарий
01.06.2025 12:09 Ответить
ворога б'є не так зброя,
як бойовий дух
та воля бути вільним..
Слава Героям!
Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
01.06.2025 11:13 Ответить
Пан Сікорський хай ще скаже скільки москалі виготовляють за добу нових танків і скільки в них на консервації на відміну від порізаних в Україні на вимогу натівців. Мовчу про залиті бетоном пускові шахти стратегічних ракет яких лише на Хмельниччині декілька десятків разом з командними пунктами та вирваними з корінням лініями живлення та зв'язку.
показать весь комментарий
01.06.2025 11:13 Ответить
Кацапи НЕ виготовляють нових танків. Навіть срані те-90 роблять модернізуючи старі корпуси...
показать весь комментарий
01.06.2025 11:23 Ответить
нема там на консервації вже майже ніхера з того що може хочаб їздити, з п'яти один збирають... але нажель поки що й цього вистачає
показать весь комментарий
01.06.2025 11:43 Ответить
легко та просто хвалитися досягненнями інших,бо не сам проливав кров,ставав інвалідом,вмирав та вцілому переживав те чого в цивілізованому світі не мало було статися....
показать весь комментарий
01.06.2025 11:14 Ответить
він не хвалиться,
але хвалить Україну..
показать весь комментарий
01.06.2025 14:02 Ответить
показать весь комментарий
01.06.2025 11:18 Ответить
А Захід підсуєтився і нам 300 танків підігнав
показать весь комментарий
01.06.2025 11:20 Ответить
одна польша передала близько 300 т-72
показать весь комментарий
01.06.2025 11:28 Ответить
200 німці і 50 США - це багато? - в такому кровавому замісі - як каже Порошенко - Захід давайте зброю і не вимахуйтесь!
показать весь комментарий
01.06.2025 11:36 Ответить
Запад подогнал 600+ ед. Т-72 разных модификаций, 150+ ед. "Леопард"-1, 90+ ед. "Леопард"-2 разных модификаций, 80 ед. "Абрамс", 60 ед. PT-90, 28 ед. M-55S и 14 ед. "Челленджер"-2. Россказни про "капельную" помощь это сколько танков смог поставить "Укроборонпром"
показать весь комментарий
01.06.2025 12:55 Ответить
Який роздерибанили ще з 2019. РехФорматизували, так це називалося у зелених кротів.
показать весь комментарий
01.06.2025 14:22 Ответить
Більше. 4000 це лише підтверджені фото-відео...
показать весь комментарий
01.06.2025 11:26 Ответить
А не підтверджених 25 тисяч.
показать весь комментарий
01.06.2025 11:50 Ответить
Європа все міряє війну кількістю чужих втрат, бо сама не воює і не збирається.
показать весь комментарий
01.06.2025 12:38 Ответить
бо в неї дефіцит військової потужності..
це факт..
і навіть таке неозброєне НАТО хло боїться,
та лякає ним всіх в ру卐кам мірє..
показать весь комментарий
01.06.2025 14:07 Ответить
Це ще не багато, хайно втратять 40 тисяч, тоді взагалі не буде чим воювати!
показать весь комментарий
01.06.2025 12:44 Ответить
Помогли бы США в полную меру вооружением и снарядами в 2022 году - то русских бы выбили с украинской территории до конца 2022 года..
показать весь комментарий
01.06.2025 12:54 Ответить
в 2014 році..
потрібно було починати з допомогою.
показать весь комментарий
01.06.2025 14:09 Ответить
Это да, но в то время президентом был ссыкливый деликатный Обама, который не хотел ни с кем ссориться, типа, "давайте жить дружно," поэтому и не вступился за Украину. Был бы в то время президентом Буш или Рейган - они бы вмиг жёстко среагировали и не дали бы захватить Крым..
показать весь комментарий
01.06.2025 14:34 Ответить
так, в той час панувала думка, що хло партньор,
а він в той час проводив реконструкцію армії рф卐,
та вів зашкодницьку гібридну війну проти України..
і якщо розібратись, то більшість влад/партій в Україні були виразно промосковські..
які б скоріше всього не хотіли б допомоги від сша..
показать весь комментарий
01.06.2025 14:57 Ответить
После войны уже будут конкретно разбироться кто там и что делал и как..
показать весь комментарий
01.06.2025 15:27 Ответить
якщо буде перемога, то буле потрібно покарати агресора, та всіх зрадників та колаборантів..
інакше знову буде війна..
показать весь комментарий
01.06.2025 15:30 Ответить
Как это 4 тыс.? Украинская правда пишет 10500.
показать весь комментарий
01.06.2025 13:32 Ответить
Свинособаки пишуть,що все "унічтожили",ісчьо в 22 році..
показать весь комментарий
01.06.2025 13:39 Ответить
То і Україна дякує Європі за те що фінансує вона окупантів недоістот путінських .. нафта газ..металургія, зерно, високотехнологічні станки..за те що не дала Україні перемогти каца..а у 22-23 роках...
показать весь комментарий
01.06.2025 13:50 Ответить
недоістоти хловські захопили Україну з середини ще до 2014 року,
настолили там своїх бандюків до влади,
які торгували з москвою,
викормили їх українським хлібом,
підписали з рф卐 харківські угоди, де продали свій суверинітет за знижку,
та залишили рф флот в нейтральній Україні..

ой, як вам не дають перемогти каца..!
нема зброї,
дайте грошей,
усьо пропало,
караул
показать весь комментарий
01.06.2025 14:20 Ответить
тут повна згода .... Тільки , якщо Євросоюз так боїться війни, то хоча ю накуй продавати високотехнологічні станки, яких Італія та Німечинна продали за 23-24 роки більше 3 з половиною тисяч
показать весь комментарий
01.06.2025 14:46 Ответить
обходять санкції..
за гроші і душу хлу продадуть..
показать весь комментарий
01.06.2025 14:48 Ответить
"ой, як вам не дають перемогти каца..!
нема зброї,
дайте грошей,
усьо пропало,
караул"
А что, нельзя просить оружия для обороны? А Штатам, значит, во время 2МР тоже не нужно было давать по Ленд-лизу технику, оружия и боеприпасы Союзу?
И немец тоже, наверное, тогда издевался бы над Союзом как ты сейчас.
Понятно, один дух, один характер..
показать весь комментарий
01.06.2025 15:33 Ответить
ленд ліз спочатку також не давали десь пів року,
бо ссср був до того часу союзником гітлера...

згоден, зброю потрібно було давати зразу, в достатній кількості,
поки ще були черги в тцк..
показать весь комментарий
01.06.2025 15:40 Ответить
Вертайте Залужного, непритомні.
показать весь комментарий
01.06.2025 14:24 Ответить
Так 4 или 10?