9110 відвідувачів онлайн

РФ втратила близько 4 тис. танків під час своєї "триденної спецоперації" проти України, - Cікорський

спалений танк рф

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський подякував Україні за знищення 4 тис. танків від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це Сікорський написав у соцмережі X, передає Цензор.НЕТ.

"Росія втратила близько 4000 танків під час своєї триденної спецоперації проти України. Це приблизно 20 років поточного виробництва. Гарна робота і дякую, Україно", - написав він.

Сікорський про знищення танків РФ

Топ коментарі
+12
ворога б'є не так зброя,
як бойовий дух
та воля бути вільним..
Слава Героям!
Слава ЗСУ!
показати весь коментар
01.06.2025 11:13 Відповісти
+11
легко та просто хвалитися досягненнями інших,бо не сам проливав кров,ставав інвалідом,вмирав та вцілому переживав те чого в цивілізованому світі не мало було статися....
показати весь коментар
01.06.2025 11:14 Відповісти
+5
Більше. 4000 це лише підтверджені фото-відео...
показати весь коментар
01.06.2025 11:26 Відповісти

Завантаження...