РФ втратила близько 4 тис. танків під час своєї "триденної спецоперації" проти України, - Cікорський

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський подякував Україні за знищення 4 тис. танків від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Про це Сікорський написав у соцмережі X, передає Цензор.НЕТ.
"Росія втратила близько 4000 танків під час своєї триденної спецоперації проти України. Це приблизно 20 років поточного виробництва. Гарна робота і дякую, Україно", - написав він.

як бойовий дух
та воля бути вільним..
Слава Героям!
Слава ЗСУ!