7320 посетителей онлайн

12 воинов погибли, более 60 раненых: враг нанес ракетный удар по расположению учебного подразделения Сухопутных войск ВСУ (обновлено)

РФ нанесла удар по начальному центру ВСУ

Сегодня, 1 июня 2025 года, враг нанес ракетный удар по расположению одного из учебных подразделений Сухопутных войск ВС Украины. К сожалению, есть погибшие и раненые военнослужащие. По состоянию на 12:50 известно о 12 погибших и более 60 раненых.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Сухопутных войск ВСУ.

"Подчеркиваем, что никаких построений или массовых сборов личного состава не проводилось. После объявления сигнала воздушной тревоги большинство личного состава находилось в укрытиях. Пострадавшим оказывается вся необходимая квалифицированная медицинская помощь", - говорится в сообщении.

Для выяснения всех обстоятельств и причин потерь личного состава в Командовании Сухопутных войск Вооруженных Сил Украины создана комиссия и назначено служебное расследование. Командование и личный состав оперативного командования "Схід" также будут оказывать полное содействие работе правоохранительных органов.

"В случае установления, что к гибели и травмированию военнослужащих привели действия или бездействие должностных лиц, виновные будут привлечены к строгой ответственности.

В то же время принимаются дополнительные меры безопасности для сохранения жизни и здоровья военнослужащих в условиях ракетных и воздушных ударов агрессора по тыловым районам", - отмечают в Сухопутных войсках.

Обновленная информация

Позже в Сухопутных войсках уточнили, что по состоянию на 12:50 известно о 12 погибших и более 60 раненых.

сухопутні скрін

Топ комментарии
+37
більшість з цих центрів засновані ще з совка,і є на друкованих мапах ,та і вищий офіцерський склад обох сторін виходці з цих центрів
показать весь комментарий
01.06.2025 12:47 Ответить
+32
"У разі встановлення, що до загибелі та травмування військовослужбовців призвели дії або бездіяльність посадових осіб, винні будуть притягнуті до суворої відповідальності."

Джерело: https://censor.net/ua/n3555463

Вже когось покарали в попередніх аналогічних випадках, навіть коли були дебільної шикування?
показать весь комментарий
01.06.2025 12:44 Ответить
+22
Як вони *** знають куди і коли бити?Можливо свої здають.
показать весь комментарий
01.06.2025 12:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
поверніть Залужного!

пархатий заї бав

показать весь комментарий
01.06.2025 13:17 Ответить
червонопикий пихатий 🤡 зелений зрадник !!!
показать весь комментарий
01.06.2025 13:39 Ответить
Це такі бомбосховища навіть у військових навчальних закладах?
Чи з гімна і палок?
Чи знов шикування саме заради такого результату?
показать весь комментарий
01.06.2025 13:18 Ответить
12 загиблих і 60 поранених - https://t.me/nezlamni_980/25305
показать весь комментарий
01.06.2025 13:20 Ответить
Тривога, наприклад, в Дніпропетровській області тривала 13 годин поспіль…, хто і в якому учбовому центрі буде стільки сидіти в укриттях…, всі жили своїм звичайним життям…, на це й був розрахунок…
показать весь комментарий
01.06.2025 13:25 Ответить
Для інфантілів не доходе що користуватись соц.мережами ,які контролюються гебньой не доходе??Абдриистовічі та їм подібні вже майже перевились.Особливо кацапський телеграмчик,який викупив амеріканський неофашист-наркоман маск.
показать весь комментарий
01.06.2025 13:28 Ответить
Маск викупив Твітер.
показать весь комментарий
01.06.2025 13:58 Ответить
знову кацапський дрон літав як у себе вдома?
нещодавна атака на полігон НГУ в сумській області лампасників нічого не навчила.
показать весь комментарий
01.06.2025 13:30 Ответить
Поверніть Залужного!
Скільки ще невдач , непродуманих рішень сирського терпіти та, як результат загибель бійців ?
показать весь комментарий
01.06.2025 13:30 Ответить
Залужний краще, безумовно, але і при ньому таке було
показать весь комментарий
01.06.2025 14:59 Ответить
Він саме повертатися не хоче, шо він недолугий якійсь,з такого хлібного місця
показать весь комментарий
01.06.2025 19:43 Ответить
В сухопутних військах ****...нний бардак!!!
показать весь комментарий
01.06.2025 13:30 Ответить
совкозадроченці зеленські генерали ,та командири , виконавці шикувуння ...більше казати нема шо ,при такому🤡 говнокомандуючому...
показать весь комментарий
01.06.2025 13:36 Ответить
На ранніх стадіях життєвого циклу солдата намагається рашня бити по мобілізаційному ресурсу. Такими темпами скоро перейдуть і на удари по будівлях ТЦК.
показать весь комментарий
01.06.2025 13:39 Ответить
А що ви хочете поки у нас зеленожабі у владі і кацап Сирський керує ЗСУ ?
показать весь комментарий
01.06.2025 13:39 Ответить
Так наш верховний це законспірований ераст фандорін
показать весь комментарий
01.06.2025 14:32 Ответить
Можливо і свої здають. Коли тебе зловили тцкашники, оштрафували, відмудохали і відправили в навчальний центр, то у декого з'являється думка, а навіщо така держава потрібна?
показать весь комментарий
01.06.2025 13:44 Ответить
Можна спитати, а яке на вашу думку ставлення до солдат в рашистській армії?
показать весь комментарий
01.06.2025 14:57 Ответить
Така держава не потрібна, тому обираю Расєю-матушку, там ТЦКшників немає там за спротив прсто на пляшку саджають у кращому випадку. Кремлівська падла, такі як ти і здають.
показать весь комментарий
01.06.2025 18:03 Ответить
Да, там нет ТЦК. Там открыты границы. Там воюют контрактники за большие деньги, молодые, здоровые. А не избитые больные старики. Там платат деньги за ранение и не 800 грн., как у нас.
Мы ближе к Северной Корее, чем россия.
показать весь комментарий
02.06.2025 11:30 Ответить
Интересно, какие там бомбоубежища? Ну на полигонах вообще в палатках живут, а рядом есть бомбоубежище, которое выдержит и ядерный удар, с необходимым количесвом мест, кроватями, питьевой водой, туалетами и т.д. ? Это же какой то бред )))
показать весь комментарий
01.06.2025 13:47 Ответить
як всі були в укриттях то або укриття гімно або було пряме влучання
показать весь комментарий
01.06.2025 13:53 Ответить
Нашою армією керують дебіли
показать весь комментарий
01.06.2025 14:08 Ответить
Таких дебілів як у вас, кацапів, ніде немає.
показать весь комментарий
01.06.2025 14:36 Ответить
Ворог здав розташування. Не встигли всі перейти в укриття. Той, хто зараз пише щось негативне про командування - ворог
показать весь комментарий
01.06.2025 14:35 Ответить
Можливо і так, але можливо це і порушення дисціплини
показать весь комментарий
01.06.2025 14:55 Ответить
Та хай кожен сам вирішує йти в укриття чи ні. Всі дорослі люди.
Командування забезпечило укриття? Дало команду всім при тривозі йти в укриття? Оповіщення працює? Все. Далі укриватися чи спати - рішення кожного. Якщо все забезпечено але людина НЕ СХОТІЛА ховатися - її рішення. Я так вважаю.
Гірше коли або укриттів нема, або командир забороняє кидати роботу і йти в укриття. Або навпаки примушують. У нас таке було. Глубокий тил, всі живуть так що однією ракетою може вбити максимум десяток людей, стіни метровой товщини яку шахед не проб'є. А дибільне командування примушує бігати в окоп. Сиділи і не спали, на холоді, по пів ночі.
показать весь комментарий
01.06.2025 21:39 Ответить
Орест ти слабоумний! Напиши ще що Потужний в нас патріот! ахаахах
показать весь комментарий
01.06.2025 15:12 Ответить
Ось чому ніхто не хоче йти в цю армію. Так що тортурами доводиться "рекрутувати".
показать весь комментарий
01.06.2025 14:43 Ответить
Не стоило бы оглашать информацию сколько людей погибло и сколько было ранено, это ведь на руку расейской пропаганде которая с удовольствием потирает руки от этой информации, нужно было просто написать что да, что были и потерпевшие.. А это обычно секретная информация..
показать весь комментарий
01.06.2025 14:51 Ответить
что лучше как зеленый обморок рассказывать, что погибло на войне 30,000?
показать весь комментарий
01.06.2025 18:38 Ответить
А что ты имеешь против Зеленского?
показать весь комментарий
01.06.2025 19:09 Ответить
ничего, я считaю, что после перемирия дебилы выберут его нa второй срок и войнa нaнется по новой,
зaто умные люди и молодежь успеет эвaкуировaться.
показать весь комментарий
01.06.2025 22:52 Ответить
А ты что предлагаешшь, кого бы хотел видеть на его месте и как он остановит войну, передачей оккупированных территорий врагу? Или они для тебя не враги? Ты ведь далеко живёшь, тебе всё-равно..
показать весь комментарий
02.06.2025 00:35 Ответить
умные люди, такие как я, для начала собирают нормальную переговорную групу, где среди ж**полизов, для галочки, должны быть и тяжеловесы типа порошенко, чалого, огрызко.

а потом, уже говорить за то кто кому рабинович.
показать весь комментарий
02.06.2025 01:41 Ответить
И насчёт чего вы там будете переговариваться,? Россия требует официально записать за Россией захваченные ею территории с Крымом, полного разоружения Украины и невступления её в НАТО, и она говорит что от своих требований не отступит. И что вы собираетесь ей предложить со своей трижды "умной" группой? Напишите конкретно.
показать весь комментарий
02.06.2025 06:17 Ответить
я вам не скажу, так это уже мой интеллектуальный продукт за который надо платить деньги.

ничего личного, только бизнес.
показать весь комментарий
02.06.2025 06:36 Ответить
Я ещё забыл добавить что Россия ещё требует снятия наложенных на неё всех санкций. И ты бы со своей трижды "умной" группой конечно пошел бы им навстречу. Так ты что имеешь против Зеленского, это он развязал войну?
Балабол, что ты вообще здесь делаешь?
показать весь комментарий
02.06.2025 09:32 Ответить
Іноді журналісти роблять такі сюжети для ТБ, не тільки про навчання, але і про військові дії на передовій або про ремонтне розташування, виробництво, що привертають увагу рашистської розвідки і частково підказують де і що. Скільки разів вже піднімали питання стосовно діяльності журналістів, типу заткніть свій рот.
показать весь комментарий
01.06.2025 14:54 Ответить
Хтось БРЕШЕ! Якщо всі були в укритті, то чому така велика кількість постраждалих?
показать весь комментарий
01.06.2025 15:10 Ответить
12 загиблих і 60 поранених - це тому, що всі були в укриттях? Раніше в совковій армії були відповідні часові нормативи з виконання необхідних дій при виникненні небезпеки. Наприклад, протигаз треба було дістати з сумки й одягти за декілька секунд. Судячи з повідомлення командування, воно так і не ввело норматив на реагування в разі сповіщення про ракетну атаку. Оце "крім тих, хто можливо не встиг до них дістатись" (до укриттів) говорить про те, що немає ніяких нормативів і саме тому багато людей залишились під ударом. Якби було по іншому, то не було би стільки постраждалих. Танцюємо на граблях далі.
показать весь комментарий
01.06.2025 15:28 Ответить
На кожну нашу перемогу ціною неймовірних зусиль знайдеться падла в погонах, котра буде тренувати бійців в пару секунд польота Іскандера. І ніхто с хенералів дебілів ніколи не відповість. І Верховний дегенерат теж.
показать весь комментарий
01.06.2025 15:29 Ответить
А кровавий дракон зеленский все жере тай жере кроваву жатву дітей України. Взагалі відсутні військові керівники NATIвських стандартів - сини та онуки маршала жюкова керують дебілом, чотирижди уклоністом, верховним гамнокомандувачем зеленским. А згідно умов Оману - у зеленского завдання - знищення якогомого більше українців, котрі захищають країну у окопах по коліно від зеленского. Алеж яка підтримка кровавої діяльності рашистського діверсанта - 75% населення України саме це і підтримують. Нема ні слів ні думок. Є чітке розуміння - Україні - ****...ь. Бачу шо зараз росіянських офіцерів та генералів у мо України та генштабі більше ніж було при біженці. Нахрін йти та гинути за цих пройдисвитів.
показать весь комментарий
01.06.2025 15:44 Ответить
Йди *****, ***** москальська, а краще до кобзону, вслід за ківі та портновим
показать весь комментарий
01.06.2025 18:57 Ответить
Та ти шо - я ***** моськовська - а це тоді хто - це ваш ********** зеленский на червоній площі під час війни з ху..ом - https://www.youtube.com/watch?v=ZfbcBAKU0fQ
А це те чим цей пі...ар знищує ЗСУ - https://www.youtube.com/shorts/Ae3AUEG6KNo
А ось так, з 19 року, ця гнидва розброював ЗСУ, і в особі Азову, командири котрих зараз лижуть дупу шиксі - https://www.youtube.com/watch?v=u0K5sKA7J4M
А ось так цей гвидон зупинив український оборонпром та перевів всі підприємства оборнпрому на однодений "рабочий" тиждень з своїми шакалами - https://defence-ua.com/people_and_company/hkbm_z_bereznja_perehodit_na_odnodennij_robochij_tizhden_vsih_nezgodnih_chekaje_zvilnennja_dokument-5894.html
А ось так гнидва керує конченою країною, котра дала йьому 73 % на те шоб цей нарік знищив всіх українців - https://www.youtube.com/shorts/XRBAqecsshs
показать весь комментарий
01.06.2025 19:49 Ответить
А что ты предлагаешь, передать оккупированные территории врагу? И как бы поступил некровавый дракон Порошенко или другой президент?
показать весь комментарий
02.06.2025 00:38 Ответить
Кто **** здает всю инфу , бусофикация вылавливала шоб так погибнуть , кругом стукачи, **** ..
показать весь комментарий
01.06.2025 15:51 Ответить
Без дії коригувальників-убивць, таке не відбувається!!
Черговий приклад, їх безкарності!! Змін до законодавства так і немає, упродовж 4 років!
показать весь комментарий
01.06.2025 15:58 Ответить
Секрет полішинеля. Всі ці навчальні центри побудовані з часів СРСР. Це війна, але диванна спільнота знову починає істерику в коментарях. Рік тому ці люди розповідали, що ракетні удари не шкодять енергетиці, а навпаки зміцнюють її і коли вона вщент розбита, саме час продавати електроенергію
показать весь комментарий
01.06.2025 20:55 Ответить
Шановні модератори ресурсу!
Не публікуйте інформацію такого роду!
Таке висвітлення фактів влучань у військову інфраструктуру ЗСУ розцінюється як підтвердження результативності для ворога, можливість планування ним нових терористичних дій задля знищення України!
показать весь комментарий
01.06.2025 16:20 Ответить
Як вони могли бути в укритті якщо на відео знятим з кацапського безпілотника удар був нанесений по пусковим установкам дронів прямо по полігону. Дрон висів весь цей час та наводив ракету. Йолопи досі проводять навчання в прифронтових регіонах.
показать весь комментарий
01.06.2025 16:24 Ответить
Ой та перестаньте, генерали у день відправляють по сотні на вірну смерть, а тут "якихось" 12.
показать весь комментарий
01.06.2025 16:28 Ответить
Где ж столько граблей найти что б каждый раз на них наступать?
показать весь комментарий
01.06.2025 16:29 Ответить
а зараз вже 5 аеродром роз1йобується - «Воскрєсєнск»
показать весь комментарий
01.06.2025 16:45 Ответить
А тепер згадаємо зміни до законодавства.
Загинули на навчаннях, БР не було,
То і виплат родинам буде "як кіт наплакав"
А через рік внесуть зміни до закону аби встановити справедливість , яку самі порушили
показать весь комментарий
01.06.2025 17:00 Ответить
СВЕТЛАЯ ПАМЯТЬ ПОГИБШИМ!будь проклята рашка и кацапы!
показать весь комментарий
01.06.2025 17:48 Ответить
показать весь комментарий
01.06.2025 17:50 Ответить
показать весь комментарий
01.06.2025 18:54 Ответить
Ніколи більше! І от знову! На жаль і в армії зелена пліснява совковості і безвідповідальності роз'їдає все. Гинуть люди... Відповідальності не несе ніхто...
показать весь комментарий
02.06.2025 11:29 Ответить
Які там в чорту укриття. В кращому випадку яма.
показать весь комментарий
02.06.2025 12:56 Ответить
Страница 2 из 2