9999 посетителей онлайн

6 военных погибли, более 10 ранены: РФ нанесла удар по полигону в Сумской области

РФ нанесла удар по полигону в Сумской области. Погибли 6 военнослужащих Сил обороны

В результате российского удара во время проведения занятий на стрельбище воинской части в Сумской области погибли 6 военных, более 10 - получили ранения.

Об этом сообщила пресс-служба Нацгвардии, передает Цензор.НЕТ.

"Командованием Национальной гвардии Украины еще раньше были разработаны алгоритмы действий и предоставлены все необходимые распоряжения относительно действий в условиях угрозы воздушных ударов, а также с целью недопущения нарушений мер безопасности и скопления личного состава.

По факту трагедии проводится служебное расследование. Командир воинской части отстранен, необходимая информация передана правоохранительным органам. В рамках следствия будет дана правовая оценка действиям всех лиц, которые принимали соответствующие решения", - говорится в сообщении.

В Нацгвардии заверили, что командование и правоохранители "дадут жесткую правовую оценку действиям всех должностных лиц по результатам проверки и расследования трагического случая".

Накануне в СМИ сообщали об ударе российских войск по полигону в Сумской области.

РФ нанесла удар по полигону в Сумской области. Погибли 6 военнослужащих Сил обороны

Топ комментарии
+46
Forwarded from https://t.me/officer_alex33/5572 Офіцер ✙

Всі дивуються ударам по полігонам, але з нинішньою організацією в багатьох підрозділах СОУ, такі явища, на жаль, просто питання часу.

Просто розказую як це працювало в одному моєму колишньому підрозділу.

Після трагедії в Дніпрі всі на суєтє, різко спускається від вищого апарату військового управління розпорядження по видам та окремим родам військ про формування комісій, які мають перевіряти у військових частинах на відповідність вжиття необхідних заходів по захисту особового складу від потенційних ракетних ударів(розосередження і тд) і перевірка на реагування сигналам повітряна тривога/ракетна небезпека.

В кращих совкових традиціях, командування бригади поспіхом готується до перевірки, за декілька годин створюються неіснувавші до цього підземні укриття, розосереджується особовий склад - короче капітальна показуха. Деякі комісії щось перевіряють, деякі просто колупаються в носі, але загалом по більшій мірі, вихлоп з цієї вистави нульовий.

Після відʼїзду комісій в ідеалі показуха на внутрішньому рівні бригади тримається тиждень, а зачасту в той же день всі похерили на вигадані за день алгоритми та показушні укриття.

Короче карета перетворюється на гарбуз рівно після того, як комісія дає по педалям, а командири продовжують віддавати тупорилі вказівки і далі, бо їх взагалі не хвилює здоровий глузд і їх не турбує щодня питання в голові: «Як покращити/вберегти власний підрозділ?» Хвилює лише похвала або втик від старшого начальника.

Так от, і така херня буде продовжуватись далі і далі, поки або не створять ефективний механізм ПОСТІЙНОГО контролю або поки не настануть докорінні зміні не те що в системі СОУ, а в її глобальному мисленні та поглядах.
показать весь комментарий
21.05.2025 08:37 Ответить
+43
Армія--це дзеркало нашого "мудрого"наріда.
показать весь комментарий
21.05.2025 08:44 Ответить
+35
Скільки ж дебілів в армії
показать весь комментарий
21.05.2025 08:35 Ответить

Загрузка...