10359 посетителей онлайн

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 989 700 человек (+1230 за сутки), 10 874 танка, 28 575 артсистем, 22 663 боевые бронированные машины. ИНФОГРАФИКА

уничтожение,ликвидация

Силы обороны Украины с начала полномасштабного вторжения ликвидировали 989 700 российских захватчиков.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба ВСУ.

Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 2.06.25 ориентировочно составляют:

  • личного состава - около 989700 (+1140) человек,
  • танков - 10874 (+2) ед,
  • боевых бронированных машин - 22663 (+7) ед,
  • артиллерийских систем - 28575 (+48) ед,
  • РСЗО - 1401 (+0) ед,
  • средства ППО - 1175 (+2) ед,
  • самолетов - 372 (+0) ед,
  • вертолетов - 336 (+0) ед,
  • БПЛА оперативно-тактического уровня - 38622 (+256),
  • крылатые ракеты - 3271 (+3),
  • корабли /катера - 28 (+0) ед,
  • подводные лодки - 1 (+0) ед,
  • автомобильной техники и автоцистерн - 50462 (+137) ед,
  • специальная техника - 3905 (+2).

Потери врага

Топ комментарии
+31
Доброго ранку Україно, доброго ранку українці, бандерівці, махновці, петлюрівці та інши добрі та гарні люди.
По літакам мабуть ще іде підрахунок?
показать весь комментарий
02.06.2025 07:38 Ответить
+23
Минув 4121 день москальсько-української війни.
198! одиниць знищеної техніки та 1140! чумардосів за день.
Слава СБУ, результативність почуємо пизніше.
Арта, ППО та логістика норм. Відбита чергова масована повітряна атака.
БПЛА перевалили за 38000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 989 000 це більше, ніж все населення Архангельської області разом з Ненецьким АО.
показать весь комментарий
02.06.2025 08:40 Ответить
+15
показать весь комментарий
02.06.2025 08:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Героям слава!!!
показать весь комментарий
02.06.2025 07:36 Ответить
+41 літак
показать весь комментарий
02.06.2025 07:38 Ответить
Доброго ранку Україно, доброго ранку українці, бандерівці, махновці, петлюрівці та інши добрі та гарні люди.
По літакам мабуть ще іде підрахунок?
показать весь комментарий
02.06.2025 07:38 Ответить
Навзаєм!💕
показать весь комментарий
02.06.2025 07:50 Ответить
Вражені на землі, ніколи не рахувалися.
показать весь комментарий
02.06.2025 09:43 Ответить
Шкода як шо це так.
Ну хочь на фасаді СБУ нехай їх силуєти намалюють. Або окремий рядок зроблять - знищено на аєродромі.
показать весь комментарий
02.06.2025 10:03 Ответить
Неправда )) Згадайте серіал про Чорнобаївку )
показать весь комментарий
02.06.2025 10:11 Ответить
так, але потім перестали рахувати вбитих на землі.
показать весь комментарий
02.06.2025 18:27 Ответить
Трохи було таке, але скорше за все, щоб не робити акцент, що це ми ) Бо сьогодні вже перші 12 в статистиці )
показать весь комментарий
03.06.2025 08:46 Ответить
якась непослідовність у ГШ у цьому плані - то не рахують, то рахують..... Знищений у серпні 23-го у Дягілєво Ту-22М3 не був порахований, у криму у Новофедорівці теж не рахували згорівші на летовищі, а тут знов вирішили рахувати...
показать весь комментарий
03.06.2025 10:55 Ответить
Десь вчора-сьогодні ювілейний, мільйонний кацап підписав "контракт на есвео"...
показать весь комментарий
02.06.2025 07:42 Ответить
Чому по літаках 0???
показать весь комментарий
02.06.2025 07:44 Ответить
Думаю підраховують, збирають розвідданні )
показать весь комментарий
02.06.2025 08:45 Ответить
Приблизні підрахунки ...з 10 хв..https://youtu.be/ZGuA56zl0wo
показать весь комментарий
02.06.2025 10:52 Ответить
Зеленський підписав указ про заборону авіації в підірації, тому вже можна не рахувать.
показать весь комментарий
02.06.2025 10:33 Ответить
показать весь комментарий
02.06.2025 07:48 Ответить
Слава ЗСУ 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
показать весь комментарий
02.06.2025 07:48 Ответить
Уттилізація моськовського лайна триває !! Слава ЗСУ !!))
показать весь комментарий
02.06.2025 07:53 Ответить
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показать весь комментарий
02.06.2025 07:55 Ответить
Минув 4121 день москальсько-української війни.
198! одиниць знищеної техніки та 1140! чумардосів за день.
Слава СБУ, результативність почуємо пизніше.
показать весь комментарий
02.06.2025 08:40 Ответить
показать весь комментарий
02.06.2025 08:44 Ответить
І знову здрасті: а де пепелац?
Бо:

https://**********.com.ua/2025/06/01/buv-vertolit-i-nemaye-vertolota-sicheslavski-desantnyky-zayavyly-pro-vrazhennya-povitryanoyi-czili/ У 25 повітрянодесантній Січеславській бригаді ДШВ ЗСУ повідомили про збиття у травні ворожого гелікоптера.

Інформація про це була https://t.me/si4eslavskabrygada/839 оприлюднена 1 червня на каналі бригади.

ВЧОРА НЕ БУЛО...
ОБІЦЯЛИ ВНЕСТИ ЙОГО В СЬОГОДНІШНІЙ ЗВІТ!
показать весь комментарий
02.06.2025 08:54 Ответить
Та сама вантажівка і коптери...https://www.youtube.com/shorts/AqPnHkXNZnM?feature=share
показать весь комментарий
02.06.2025 08:55 Ответить
Літаки +0 😂😂😂
показать весь комментарий
02.06.2025 09:26 Ответить
А чого ви чекали наступного ж дня? Це кацапи одразу б заявили, що знищили всю нашу авіацію (згадайте клоуна Конашенкова). Треба порахувати...
показать весь комментарий
02.06.2025 09:35 Ответить
Для пономаріова,особисто...з 10 хв..https://youtu.be/ZGuA56zl0wo
показать весь комментарий
02.06.2025 10:55 Ответить
Гарний початок літа і нарешті стало зрозуміло чому саме назва далекобійник, а що буде витворювати Малюк коли підросте...
Від сьогодні пішов набір в ювілейно-елітні 10 тисяч.
показать весь комментарий
02.06.2025 10:31 Ответить
Унесу оркангелы глазастых ненцыв накабздона глядеть...