13250 посетителей онлайн

Украина способна производить 10 миллионов боевых дронов в год, - Минобороны

Россияне пытаются внедрить искусственный интеллект в

Украинский оборонно-промышленный комплекс (ОПК) имеет возможности производить до 10 миллионов беспилотников ежегодно.

Об этом заявил заместитель министра обороны Украины Александр Козенко, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Минобороны.

Он отметил, что украинские дроны существенно дешевле зарубежных аналогов, а главное - уже испытаны в бою. "Украина вывела отрасль беспилотников на новый уровень и развивает инновационные решения как в воздухе, так и на земле и в воде. Сейчас украинский ОПК имеет возможности для производства 10 миллионов различных дронов в год", - заявил Козенко.

По его словам, беспилотники наносят 80% всех поражений на поле боя, а украинские операторы БПЛА ежедневно приобретают бесценный опыт, который ложится в основу новых доктринальных подходов к их использованию.

Козенко также пригласил международные оборонные компании к сотрудничеству с украинским ОПК, в частности к финансированию производства, созданию совместных предприятий и обмену опытом.

Топ комментарии
+24
А те що волонтери продовжують закривати більшість потреб в БПЛА -ето другоє. Ще один пи₴дун.
показать весь комментарий
02.06.2025 14:54 Ответить
+16
А чому не виробляє ,якщо здатна ?
показать весь комментарий
02.06.2025 15:02 Ответить
+14
як вже дістала ця локшина для зе-лохторату... дви курви навіть той обіцяний мільйон дронів досі не виготовили, на який з бюджету виділено 40 мільярдів ще у 2023 р. Але ж треба чергова партія локшини для мудрова наріда... Потрібні чергові "фейкові" досягнення. Сьогодні з помпою обіцяємо мільйон (аплодисменти), потім 10 мільйонів (бурхливі оплески), завтра скажете 20 мільйонів (бурхливі довготривалі оплески), хто більше сбреше??? А командир 3 ОШБ Білецький каже що навіть у них три місяці не було жодного фпв дрона від держави. І лише після його заяви їм передали якісь крихти. І це штурмовий підрозділ, який у всіх на слуху! А що вже казати про інших?? Гроші виділять, але потім розмародерять їх по офшорам-криптогаманцям ото і все на що здатна ця шобла. Піаритися та мародерити.
показать весь комментарий
02.06.2025 15:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
02.06.2025 14:53 Ответить
А те що волонтери продовжують закривати більшість потреб в БПЛА -ето другоє. Ще один пи₴дун.
показать весь комментарий
02.06.2025 14:54 Ответить
Теортіццкі чи практіццкі?
показать весь комментарий
02.06.2025 14:54 Ответить
Практічєскі і ти звіздун. Що ти знаєш про виробництво дронів? Звідки інфа, штірліц?
показать весь комментарий
02.06.2025 15:17 Ответить
Тобі з мокрими пєчятями, чи копії?
показать весь комментарий
02.06.2025 15:19 Ответить
Ставки ростуть! Двадцять мільйонів!
показать весь комментарий
02.06.2025 14:55 Ответить
Це разом у всій Сонячній Системі.
показать весь комментарий
02.06.2025 15:22 Ответить
І ці дрони повинні мати корисне навантаження, яке дорівнює або перевищує корисне навантаження тих, які Україна отримує щодня.
показать весь комментарий
02.06.2025 14:56 Ответить
" У мене є Ламборгіні. Чесне слово. Але у бабці в селі..."
показать весь комментарий
02.06.2025 14:56 Ответить
Повтор коментаря: а 10000 електромоторчиків для дронів здатна?

Щоб performance був такий самий, як у китайських?
показать весь комментарий
02.06.2025 14:57 Ответить
А чому не виробляє ,якщо здатна ?
показать весь комментарий
02.06.2025 15:02 Ответить
Може Угорщина блокує.
показать весь комментарий
02.06.2025 15:14 Ответить
І жодного, типу шахеда з 90кг бойової частини.
Дрон дрону-рознь,як кажуть..
показать весь комментарий
02.06.2025 15:02 Ответить
Так отож. Це як партнери ніби й багато зброї дають - тільки вона вся для поля бою, а не далекобійна.
показать весь комментарий
02.06.2025 15:11 Ответить
Це якийсь поганий сон. Вже не вперше чуємо про мільйони дронів, але хтось вже нарахував мільйон Zдохлих орків? А ще ж є артилерія та інші засоби ураження, включно із стрілецькою зброєю та баштовими гарматами на бронетехниці. Левова частка йде в "молоко"? Чи розкрадається?
показать весь комментарий
02.06.2025 15:04 Ответить
Міліард дерев...
показать весь комментарий
02.06.2025 15:05 Ответить
як вже дістала ця локшина для зе-лохторату... дви курви навіть той обіцяний мільйон дронів досі не виготовили, на який з бюджету виділено 40 мільярдів ще у 2023 р. Але ж треба чергова партія локшини для мудрова наріда... Потрібні чергові "фейкові" досягнення. Сьогодні з помпою обіцяємо мільйон (аплодисменти), потім 10 мільйонів (бурхливі оплески), завтра скажете 20 мільйонів (бурхливі довготривалі оплески), хто більше сбреше??? А командир 3 ОШБ Білецький каже що навіть у них три місяці не було жодного фпв дрона від держави. І лише після його заяви їм передали якісь крихти. І це штурмовий підрозділ, який у всіх на слуху! А що вже казати про інших?? Гроші виділять, але потім розмародерять їх по офшорам-криптогаманцям ото і все на що здатна ця шобла. Піаритися та мародерити.
показать весь комментарий
02.06.2025 15:06 Ответить
Нью большєвікам большєвицькі лозунги: - «Доґнать і пєрєґнать». Ні більше, ні менше.
показать весь комментарий
02.06.2025 18:09 Ответить
Це якись *******, волонтери закупляють дрони фурами в той час як цей розповідає про хмари в ладонях, між може та виробляє ціла прірва, я можу казати шо можу драти бабу 10 годин, та драти 10 годин це ого яка різниця!
показать весь комментарий
02.06.2025 15:10 Ответить
Уточню. До 10 годин і 10 годин - це дві великі різниці😁
показать весь комментарий
02.06.2025 18:04 Ответить
https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20250329-********-zdatna-vyroblyaty-5-mln-fpv-droniv-na-rik-ale-brakuye-finansiv-kamyshin/ Україна здатна виробляти 5 млн FPV-дронів на рік, але бракує фінансів - Камишін - 29 березня 2025 року

Давайте хлопці, не стримуйтеся.
показать весь комментарий
02.06.2025 15:10 Ответить
Коли брешеш на право та наліво, рано чи пізно вляпаєшся в своє же лайно!
показать весь комментарий
02.06.2025 15:17 Ответить
Не вляпаєшся, коли війні не буде кінця, а під час війни нема виборів. Можна обляпуватися досхочу)
показать весь комментарий
02.06.2025 15:19 Ответить
Здатна і виробляє це різні речі.
показать весь комментарий
02.06.2025 15:11 Ответить
Якщо здатна-тоді це зрада. Чому не виробляє?
показать весь комментарий
02.06.2025 15:13 Ответить
Шо , опять ? Комусь треба підручник з арифметики перечитати по новій.
показать весь комментарий
02.06.2025 15:14 Ответить
"Здатна" але не виробляє.Суки.Зате 2 ярда баксів що на купівлю болгарських реакторів виділяли не знають куди приткнути щоб розпиляти.Варіант в оборону вкласти вони навіть нерозглялають
показать весь комментарий
02.06.2025 15:16 Ответить
наче Білецький сказав що від держави не отримав ні одного дрона...
показать весь комментарий
02.06.2025 15:20 Ответить
А если Козенко с Умеровым после работы будут в гараже дроны клепать то 20 лямов полюбому
показать весь комментарий
02.06.2025 15:25 Ответить
Україна здатна виробляти 10 мільйонів бойових дронів на рік, - Міноборони Джерело: https://censor.net/ua/n3555637
а чому не виробляє? розкрийте тему - притягніть винних до відповідільності
показать весь комментарий
02.06.2025 15:31 Ответить
один звіздьож, здатна то здатна сьо, а як до справи куй. у 23 зе обіцяв, у 24 зе обіцяв у 25 ще обіцяє, а третя штурмова каже від МО жодного фпві не отримали за останній час. країна балаболів і дешевих стендаперів
показать весь комментарий
02.06.2025 15:57 Ответить
Хватит 3,14 деть, надо работать. Сумы под огнём, по фронту одни
отступления, закрепиться не могут. А города под бомбёжкой.
показать весь комментарий
02.06.2025 16:00 Ответить
Дивно, не так давно промайнуло повідомлення, шо через "Prozorro" замовили аж !!! 10 тис. лронів, а тут вихваляються 10 млн., але навіть не замовленими, не те що виробленими!
показать весь комментарий
02.06.2025 16:34 Ответить
Назва не відповідає змісту. В назві 10 млн, а в статті "до 10 млн".
Це як в магазинах пишуть "знижки на всі товари до 50%". І вони не обманюють, бо навіть 0%, це до 50%.
показать весь комментарий
02.06.2025 17:04 Ответить
не удивительно, млрд. деревьев, 4 тыс. дол. зарплата... удивительно что не 100 млн. дронов