8156 посетителей онлайн

РФ ударила по Николаеву "Кинжалом". Без жертв (обновлено)

В Николаеве прогремел взрыв во время тревоги

В Николаеве во время воздушной тревоги прогремел взрыв.

Об этом сообщил мэр Сенкевич, информирует Цензор.НЕТ.

Воздушные силы предупредили о взлете МиГ-31К, который является носителем гиперзвуковых ракет "Кинжал".

Впоследствии в ОВА сообщили, что войска РФ нанесли удар ракетой "Кинжал". В результате обстрела жертв нет. 

Топ комментарии
+7
Кремлівському виродку в ср@ці пече від того , що Украінці не падають
на коліна перед серійним вбивцею ху @лом 😡
показать весь комментарий
03.06.2025 11:34 Ответить
+5
Кацапо-3,14дараси- скажені тварини.
показать весь комментарий
03.06.2025 10:21 Ответить
+3
9.56, хвилин через 5 після оголошення тривоги, сиджу в гаражі і тут влупило... Але видно, що десь поза містом. Кудись прилетіло, бо і світло де не де зникло і тут же зафіксований кацапський розвідник.
показать весь комментарий
03.06.2025 10:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кацапо-3,14дараси- скажені тварини.
показать весь комментарий
03.06.2025 10:21 Ответить
9.56, хвилин через 5 після оголошення тривоги, сиджу в гаражі і тут влупило... Але видно, що десь поза містом. Кудись прилетіло, бо і світло де не де зникло і тут же зафіксований кацапський розвідник.
показать весь комментарий
03.06.2025 10:32 Ответить
Та ні пане, я також знаходився в офісі і після оголошення трнивоги вгатило і якраз в місті.
показать весь комментарий
03.06.2025 11:06 Ответить
якщо твій офіс в Корабельному то такі да...десь біля Янтаря...ти чуєш як в місті ,а якщо у людини гараж на Намиві, то інша річ
показать весь комментарий
03.06.2025 12:31 Ответить
Нафтобаза.
показать весь комментарий
03.06.2025 21:11 Ответить
не сказати що далеко, тим більш по воді норм звук іде
показать весь комментарий
03.06.2025 22:17 Ответить
Ну і?... Без примх просто.
показать весь комментарий
03.06.2025 21:16 Ответить
то ви хлопці мабуть в різних містах живете )))
показать весь комментарий
03.06.2025 11:19 Ответить
Мабуть в різних, але почули всі і більшість знає, то ракета "Кинджал" прилетіла в місто.
показать весь комментарий
03.06.2025 11:30 Ответить
Не пиши фігню, живу в центрі, впало дуже дуже далеко, по відчуттям кілометрів 10-15 від центру.
Коли шахед прилітає за 3км, то все трясеться, а це кінджал, який в 10 раз міцніше, а воно ледь трусонуло було
показать весь комментарий
03.06.2025 11:38 Ответить
Правильно, можливо і впало за 15 кілометрів від центру і це хіба не Миколаїв, чи він такий маленький, що поміщається в зону 10 км?
показать весь комментарий
03.06.2025 11:42 Ответить
Якщо бути чесним, то я точно знаю куди впала ракета, але писати про це буду, є кому, при потребі це озвучити
показать весь комментарий
03.06.2025 11:43 Ответить
Все вірно сказано про озвучення де впало 👍🏼👍🏼👍🏼
показать весь комментарий
03.06.2025 11:53 Ответить
в телеграме писали что по Киеву...
показать весь комментарий
03.06.2025 11:26 Ответить
Было 2 цели. Фальш-цель в сторону Киева и реальная по Николаеву.
показать весь комментарий
03.06.2025 11:30 Ответить
Та ні , в столиці поки - що тихо 🙁
показать весь комментарий
03.06.2025 11:31 Ответить
Кремлівському виродку в ср@ці пече від того , що Украінці не падають
на коліна перед серійним вбивцею ху @лом 😡
показать весь комментарий
03.06.2025 11:34 Ответить
каzапо- неофашиські вИРОДКИ.
показать весь комментарий
03.06.2025 11:39 Ответить
куди б не влучило, слава Богу, що без жертв..., хоча може, що по якійсь насосній станції, це теж погано...