8284 посетителя онлайн

Украина официально приглашена на саммит в Гааге, - НАТО

нато украина

Украина примет участие в саммите лидеров стран НАТО, который состоится 24-25 июня в Гааге. Приглашение Киеву уже подтвердили в Североатлантическом альянсе.

Об этом сообщил чиновник НАТО в комментарии "Европейской правде", информирует Цензор.НЕТ.

Он отметил: "Можем подтвердить, что Украина будет с нами в Гааге".

Подробности повестки дня предстоящей встречи пока не разглашаются, однако в Альянсе отметили, что информация будет обнародована в определенный срок.

Топ комментарии
+12
Від України має поїхати Порошенко.
показать весь комментарий
04.06.2025 11:45 Ответить
+12
Кстаті коли буде разслєдованіє Бігуса що Малюк потратив гроші на аренду складів на росії і купівлю вантажівок за завищеними цінами?
показать весь комментарий
04.06.2025 12:00 Ответить
+6
Запрошено послухати про незворотній шлях?
показать весь комментарий
04.06.2025 11:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Запрошено послухати про незворотній шлях?
показать весь комментарий
04.06.2025 11:36 Ответить
І незмінну підтримку на шляху, а також впевненість у необхідності спільного вкладу в колективну безпеку, тверде відстоювання міжнародного права, відсутність страху перед диктатурою і оце от все.
показать весь комментарий
04.06.2025 12:09 Ответить
показать весь комментарий
04.06.2025 12:54 Ответить
ну в 2019 хрипате чтмо взагалі відмовилося їхати, а доки туди летів наш Генерал його звільнили
показать весь комментарий
04.06.2025 12:55 Ответить
Від України має поїхати Порошенко.
показать весь комментарий
04.06.2025 11:45 Ответить
Кстаті коли буде разслєдованіє Бігуса що Малюк потратив гроші на аренду складів на росії і купівлю вантажівок за завищеними цінами?
показать весь комментарий
04.06.2025 12:00 Ответить
В нашій божевільні це цілком можливо
показать весь комментарий
04.06.2025 12:03 Ответить
Шо ви таке пишете? Тільки Єрмак!
показать весь комментарий
04.06.2025 11:55 Ответить
Але поїде клон голобородька
показать весь комментарий
04.06.2025 12:13 Ответить
Звання Президента України охороняється законом і зберігається за ним довічно, якщо тільки Президент України не був усунений з посади в порядку імпічменту. У такому випадку, екс-Президент може втратити звання президента України. Наприклад, Віктор Янукович був позбавлений звання Президента України за рішенням Верховної Ради України.
показать весь комментарий
04.06.2025 13:55 Ответить
краще зе та його команда офіційно в наручниках на лаву підсудних
показать весь комментарий
04.06.2025 14:10 Ответить
А може Ющенко чи Кучма?
показать весь комментарий
04.06.2025 15:47 Ответить
А хто був кращим Президентом - Ющенко, чи Зеленський? Кучму не рахуємо - надто старий.
показать весь комментарий
04.06.2025 15:53 Ответить
Звісно, що Ющенко. І це не тільки моя думка. Так каже статистика.
показать весь комментарий
05.06.2025 12:12 Ответить
За Ющенка та Порошенка голосували ті, в кого є інстинкт самозбереження.
показать весь комментарий
05.06.2025 12:17 Ответить
Ну і добре, символічно помахали пісюном у напрямку *****.
показать весь комментарий
04.06.2025 11:53 Ответить
Ух як путужно. Він аж в чемоданчик сходив від страху.
показать весь комментарий
04.06.2025 12:03 Ответить
скоріше це стадія прийняття з боку нати - прийняття, що єдиною силою на європейському континенті, що здатна протистояти русні є ЗСУ.
показать весь комментарий
04.06.2025 12:06 Ответить
А ЗСУ від цього прийняття стає легше? Або ще від розказнів усіляких блогерів про "Європа вже все зрозуміла"?
показать весь комментарий
04.06.2025 12:56 Ответить
прям тут і зараз - ні. але це прооцес вхоження України в нато не де юре, а де факто. принаймні схоже.
показать весь комментарий
04.06.2025 13:27 Ответить
Тобто між НАТО та росією ти вибрав росію.
показать весь комментарий
05.06.2025 12:18 Ответить
До фєні, що я вибрав. Головне - НАТО не вибрало мене.
показать весь комментарий
05.06.2025 12:38 Ответить
Ну, може, так би, мовити, ліцом не вийшов. Та нічого...білорусію теж не приймають...і північну корею...
показать весь комментарий
05.06.2025 12:56 Ответить
Страху немає, обурення є.
Да как оні смєют к нашєму рику мєдвєжьєму нє пріслушіваться?!
показать весь комментарий
04.06.2025 12:20 Ответить
Це після Павутини?))
показать весь комментарий
04.06.2025 12:08 Ответить
Той випадок, коли віявилось, що "такая корова нужна самому". В сенсі, що НАТО ми точно не будем зайві у такі часи.
показать весь комментарий
04.06.2025 14:05 Ответить
так і є. Це НАТО вже потрібно використовувати досвід ЗСУ та українських спецслужб. Бо ті війни в яких приймало участь НАТО не дасть досвіду щоб воювати з ордою. А ЗСУ вже четвертий рік протистоїть оркам. Тож досвід ЗСУ безцінний!!
показать весь комментарий
04.06.2025 14:18 Ответить
Офіційно запрошено, щоби сказати: навіть і не думайте, бо пуйло заборонив.
показать весь комментарий
04.06.2025 13:00 Ответить
https://www.pravda.com.ua/news/2025/06/4/7515574/ Українська правда пише з цього приводу:

За даними AFP, в Альянсі обговорюють формат участі президента Володимира Зеленського, щоб уникнути можливої негативної реакції з боку Дональда Трампа. При цьому дипломати, які говорили на умовах анонімності, сказали, що Зеленський може приїхати на вечерю, королем Нідерландів Віллемом-Александром для лідерів НАТО, але офіційних перемовин між Україною та альянсом, найімовірніше, не буде.
"Це буде піар-катастрофа, якщо його (Зеленського. - Ред.) там не буде", - сказав один із європейських дипломатів на умовах анонімності. При цьому агентство зазначає, що те, як прийматимуть Зеленського в Гаазі, багато в чому залежить від прогресу у перемовинах з РФ, якщо такий узагалі буде. Поки що два раунди зустрічей в Стамбулі не принесли жодних результатів.
Тим часом Рютте наполягає на тому, що Україна залишається "пріоритетним" питанням на саміті. Дипломати, однак, кажуть, що основну увагу буде приділено досягненню угоди про збільшення витрат на оборону, яка задовольнить Трампа.

Тобто, Зе має бути в ролі якщо не офіціанта, то адміністратора залу
показать весь комментарий
04.06.2025 13:49 Ответить
Але він там має бути.
Бо якщо не буде, це означатиме, що слово ***** в НАТО вирішує.
Сказали "Украіни в НАТО нє будєт" - і НАТО покірно виконує.
Завтра ще щось скажуть. Витрати не піднімати, іначє будєм рассматрівать ето как ескалацію угрози, со всємі витєкающімі.
показать весь комментарий
04.06.2025 14:09 Ответить
Колись в далекому майбутньому, коли у галактиці не буде війн, а рф стане миролюбива без ксенофобії та шовінізма ми запросимо Україну приєднатися до блоку НАТО)
показать весь комментарий
04.06.2025 15:09 Ответить