7588 посетителей онлайн

Вылезла на дорожный знак и сняла видео под российскую музыку: на Львовщине судили школьницу

суд

В Яворове на Львовщине суд рассмотрел дело в отношении несовершеннолетней девушки, которая вылезла на дорожный знак "Рава-Руська" и опубликовала видео с этой выходкой в соцсетях.

Об этом говорится в приговоре, который вынес Яворивский районный суд, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Как отмечается, в ролике звучала российская музыка, что вызвало общественный резонанс.

Инцидент произошел 21 апреля на трассе вблизи границы Яворивского и Львовского районов. Девушка, закончившая 11 класс, признала свою вину в суде и раскаялась.

Яворивский районный суд признал ее виновной в мелком хулиганстве по ст. 173 Кодекса Украины об административных правонарушениях. Учитывая возраст нарушительницы, ей назначили предупреждение как меру воздействия.

Топ комментарии
+12
тут лікувати треба
трошки руського репу і одразу деградування до мавпи
показать весь комментарий
04.06.2025 12:33 Ответить
+10
Абсолютно вірно...пєрєсєлєнци..
ім там жіть плохо в рукам мірє,вот ані к бєндєровцам убєжалі
показать весь комментарий
04.06.2025 12:51 Ответить
+8
***, там тараканы в мозге? Или мозга нет, и нитка между ушей?
показать весь комментарий
04.06.2025 12:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Львів вже Львов?
показать весь комментарий
04.06.2025 12:33 Ответить
да завезли
показать весь комментарий
04.06.2025 12:44 Ответить
Абсолютно вірно...пєрєсєлєнци..
ім там жіть плохо в рукам мірє,вот ані к бєндєровцам убєжалі
показать весь комментарий
04.06.2025 12:51 Ответить
А ви з львівщини ?
показать весь комментарий
04.06.2025 13:53 Ответить
тут лікувати треба
трошки руського репу і одразу деградування до мавпи
показать весь комментарий
04.06.2025 12:33 Ответить
"Руський реп" звучить так само смішно, але страшно, як і "руський шансон" та "руський рок".
показать весь комментарий
04.06.2025 12:59 Ответить
Дебілко,який ,,руськийʼʼ? Російський,дятел.Яке відношення до Русі мають болота?
показать весь комментарий
04.06.2025 15:23 Ответить
Пішов НХ, шмаркач тупий.
показать весь комментарий
04.06.2025 15:45 Ответить
При Київській Русі ніхто себе руським також не називав, тому що це - прикметник. Називали себе русь (як народ) або русин (як одна особа). "Руські" з'явилося в 16ому столітті, тоді ж, коли і "українці".
показать весь комментарий
04.06.2025 16:09 Ответить
Російського, а не руского. Вони не руські, а росіяни і розмовляють вони російською мовою, а не руською!
показать весь комментарий
04.06.2025 14:57 Ответить
При Київській Русі ніхто себе руським також не називав, тому що це - прикметник. Називали себе русь (як народ) або русин (як одна особа). "Руські" з'явилося в 16ому столітті, тоді ж, коли і "українці".
показать весь комментарий
04.06.2025 16:08 Ответить
У 16 і у 17му сторіччі "руські" все же було виключно прикметником, але вже з іншим значенням - релігійним.
Наприклад, Богдан Хмельницький писав "руський православний український народ" і слово "руський" тут не має одного відношення до національності чи країни, а виключно - до конфесії Руської Православної Церкви.
Іменника "руський" в українській мові взагалі немає, а прикметник "руський" до Московії не має жодного стосунку.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:28 Ответить
,,руський репʼʼ це як?Типу реп Русі?Шо ти пишеш,деген?
показать весь комментарий
04.06.2025 15:24 Ответить
здається, деген та його дітки навчилися писати на цензорі...
пішов в буду
показать весь комментарий
04.06.2025 15:37 Ответить
Тобі написали правильно, хоч і грубо. Слово "руський" стосується Русі, а не РФії.
А з російської мови на українську "русский" перекладається як "російський, росіянин". Вчи українську.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:41 Ответить
тобі

Я бачив дивний сон.
Немов передо мною
Безмiрна, та пуста, i дика площина
I я, прикований ланцем залiзним, стою
Пiд височенною гранiтною скалою,
А далi тисячi таких самих, як я.

У кожного чоло життя i жаль порили,
I в оцi кожного горить любовi жар,
I руки в кожного ланцi, мов гадь, обвили,
I плечi кожного додолу ся схилили,
Бо давить всiх один страшний якийсь тягар.

У кожного в руках тяжкий залiзний молот,
I голос сильний нам згори, як грiм, гримить:
"Лупайте сю скалу! Нехай нi жар, нi холод
Не спинить вас!
Зносiть i труд, i спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить"......
показать весь комментарий
08.06.2025 19:28 Ответить
тобі
Всякому городу нрав и права;
Всяка имеет свой ум голова;
Всякому сердцу своя есть любовь,
Всякому горлу свой есть вкус каков,
А мне одна только в свете дума,
А мне одно только не идет с ума.

Петр для чинов углы панскіи трет,
Федька-купец при аршине, все лжет.
Тот строит дом свой на новый манер,
Тот все в процентах, пожалуй, поверь!
А мне одна только в свете дума,
А мне одно только не идет с ума.

Тот непрестанно стягает грунта,
Сей иностранны заводит скота.
Те формируют на ловлю собак,
Сих шумит дом от гостей, как кабак,-
А мне. одна только в свете дума,
А мне одно только не идет с ума.

Строит на свой тон юриста права,
С диспут студенту трещит голова.
Тех безпокоит Венерин амур,
Всякому голову мучит свой дур,-
А мне. одна только в свете дума,
Как бы умерти мне не без ума.

Смерте страшна, замашная косо!
Ты не щадиш и царских волосов,
Ты не глядиш, где мужик, а где царь,-
Все жереш так, как солому пожар.
Кто ж на ея плюет острую сталь?
Тот, чія совесть, как чистый хрусталь...
показать весь комментарий
08.06.2025 19:29 Ответить
тобі
https://www.youtube.com/watch?v=pH4RUcnAS28
прицокане рацло
вчи українську
показать весь комментарий
08.06.2025 19:32 Ответить
Прив'язати до того знаку і залишити на потіху громадян. Одразу дійде.
показать весь комментарий
04.06.2025 12:36 Ответить
це у вас так в польщі прийнято?
показать весь комментарий
04.06.2025 14:20 Ответить
***, там тараканы в мозге? Или мозга нет, и нитка между ушей?
показать весь комментарий
04.06.2025 12:37 Ответить
Користуватись рускім язиком після того що накоїли кацапи - це плювок в обличчя усім загиблим, їх родичам а також тим чиї домівки та майно знищили кацапи.
показать весь комментарий
04.06.2025 12:37 Ответить
Російська мова залишається найбільш доступною іноземною мовою для більшості українців. Краще запитайте, чому національна стратегія не передбачила масову англіфікацію дитячого населення з 2014/2004/1991 років.
показать весь комментарий
04.06.2025 12:44 Ответить
Особисто я, ще з 1991-го року, теж за англіфікацію дитячого населення, але як показав досвід Грузії, їм це не дуже допомогло. Можливо, ще рано. Можливо, повинні вимерти всі ті, хто пам'ятає совок, але ж і москальска пропаганда справно працює... (((

"Российский обозреватель Федор Крашенинников сказал Русской службе Радио Свобода, что цель молодежных движений советской эпохи заключалась в том, чтобы "у молодых людей было как можно меньше свободного времени, не контролируемого государством".
(с) 2022 https://ru.krymr.com/a/krym-realii-novyye-pionery-rossiya/31863886.html https://ua.krymr.com/


показать весь комментарий
04.06.2025 13:24 Ответить
Передусім - українізацію. Без повноцінного україномовного простору - то будуть вже не ваші діти.
показать весь комментарий
04.06.2025 14:32 Ответить
На жаль, на українській мові мало контенту, щоб заохочувати ним дітей. Подивіться на скандинавські країни, які незважаючи на свій високий рівень життя і задоволення своїми країнами, поголовно англіфіковані і споживають контент на англійській. 15 років назад, коли ви приїздили на якийсь книжковий ринок, 99 % книжок були російськомовні, причому з цих 99 % відсотків 90 були перекладами з англійської. Навіщо ці штучні мовні милиці, якщо можна відразу читати на мові оригіналу, тим паче, що я не думаю, що ми в найближчому майбутньому будемо здатні перекладати і видавати іноземну літературу навіть на рівні росіян.
показать весь комментарий
04.06.2025 14:46 Ответить
Головне нарядити вишиваночку і можна сміливо красти. У русні немає авторських прав на використання російської мови. Вам грабують і позбавили громадянських прав лбди у вишиваночках на щирій українській мові. Адекватні люди користуються тією мовою, якою вважають за потрібне
показать весь комментарий
04.06.2025 12:56 Ответить
Дмітрій, чому не Дмитро???🤡🤡🤡
показать весь комментарий
04.06.2025 13:05 Ответить
Рава-Руська? Це ж там Верещучка мером була?
показать весь комментарий
04.06.2025 12:38 Ответить
Мабуть племінниця , забагато хильнула .
показать весь комментарий
04.06.2025 13:14 Ответить
У кожному суспільстві є природній відсоток ідіотів!
І лише у рускіх це обов'язковий признак "національності"...
Ну і у "республіканців" певного рівня...
показать весь комментарий
04.06.2025 12:41 Ответить
Послідовниця Верещук ?
показать весь комментарий
04.06.2025 12:44 Ответить
Астральна проекція...
показать весь комментарий
04.06.2025 12:55 Ответить
Аби не анальна))
показать весь комментарий
04.06.2025 14:28 Ответить
Як там та ***** кацапська казала, це покоління альфа, як по мені ці вже покоління гамма!
показать весь комментарий
04.06.2025 12:44 Ответить
Способна дівчина! Скоро буде гоняти на лексусі,тролити поліцію та ТЦК у соцмережах...Подяка батькам за Підірастающе покоління!
показать весь комментарий
04.06.2025 12:54 Ответить
Таке от наше майбутнє...
показать весь комментарий
04.06.2025 12:54 Ответить
Дійсно... Не те що покоління 80-х, яке нас занурило в кримінал 90-х...
показать весь комментарий
04.06.2025 12:57 Ответить
Це вас десятирічні хлопчики та дівчатка в кримінал в 90-х занурили?
показать весь комментарий
04.06.2025 14:34 Ответить
Может сравним сколько ущерба стране нанес танец на знаке, и сколько ущерба стране нанес распил бабла на оборонных сооружениях Сумской области?

Но общество с ментами и судьями лучше поохотится на ведьм)))
показать весь комментарий
04.06.2025 13:02 Ответить
А чё?Страна Демократии каждый волен делать что ХОЧЕТ!вот Казнокрадов не СУДЯТ!
показать весь комментарий
04.06.2025 13:07 Ответить
Скуза ДЕРЬМОКРАТИЯ!
показать весь комментарий
04.06.2025 13:10 Ответить
"Вилізла на дорожній знак та зняла..." от до цього моменту було цікаво
показать весь комментарий
04.06.2025 13:10 Ответить
ТРУСИЛЯ)🤣
показать весь комментарий
04.06.2025 13:11 Ответить
Цей варіант був би краще для всіх.
показать весь комментарий
04.06.2025 13:15 Ответить
а за переговоры в Турции на русском языке хоть кого-небудь пожурили.? или то другое!?
показать весь комментарий
04.06.2025 13:22 Ответить
ето же малєнькая дєвочка в трусіках с бамбаса і лугандона
показать весь комментарий
04.06.2025 13:48 Ответить
Только публично выпороть , а так еше и героиней будет ходить среди сверстников
показать весь комментарий
04.06.2025 13:51 Ответить
Дрібне ***********, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян.

серйозно?
показать весь комментарий
04.06.2025 14:08 Ответить
Інцидент стався 21 квітня на трасі поблизу межі Яворівського та Львівського районів.

це точно громадське місце? межа двох районів. мабуть людно було.
показать весь комментарий
04.06.2025 14:09 Ответить
цій повії руССкаго міра потрібно на площі поголити голову як зробили у Франції місцевим колаборанткам, ****** мазутом, виваляти у пір'ї і провести центральними вулицями Львова. От тоді прийде РЕАЛЬНЕ ПОКАЯННЯ і буде РЕАЛЬНИЙ ВПЛИК НА ІНШИХ. Це війна і з на ній треба воювати не тільки на фронті, а й в тилу!!!
показать весь комментарий
04.06.2025 14:09 Ответить
Лишіть в спокої ту кончену музику разом з тією всратою російською мовою. Невже ж ви не розумієте, що заборони роблять тільки гірше? Заборони викликають лише протест, особливо у молоді! Робіть свій український реп! Протестний, з матюками, блекджеком і повіями, чи шо там зараз подобається молоді.... Тільки так це працює, тільки заміна на українське кращої якості!
показать весь комментарий
04.06.2025 14:23 Ответить
Типа СЕКТОР ГАЗА)
показать весь комментарий
04.06.2025 14:36 Ответить
це творчість. щоб воно заходило має бути талановито зроблено.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:07 Ответить
Так і я за шо. Я за те, що повинні створюватися сприятливі умови для української творчості, мови, літератури. Ось приклад з реального життя: купує молодий музикант гітару в закордонному інтернет магазині. Там вона коштує 400ує у сюди приїзжає за 600ує. Тому що треба сплатити пдв на кордоні за посилку. І мито. З якого хріна? Де тут додана вартість? І от за 400 він би купив, а 600 - то вже дорогувато. І українська талановита (можливо) пісня не народжуєттся. І таких прикладів можу привести дуже багато - і в літературі, і в мові, і в кіно.
Тобто своє треба підтримувати і просувати, підтримувати і просувати! Але це ж складно, треба думати і щось робити. Нашим діячам значно простіше вигадати якийсь кончений закон, що не відповідає ні конституції ні міжнародному праву. Там, указ президента про заборону моргенштерна на перевах в школі. І відрядити 100500 поліціянтів щоб ловили дітей з моргенштерном. Замість того, щоб захищати народ України.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:41 Ответить
Щодня дозволяйте їй сидіти навпочіпки 3 години