11698 посетителей онлайн

Стоит срочно начать строить фортификационные сооружения в 25 км от линии боевого столкновения, - Порошенко

Петр Порошенко призвал срочно строить фортификационные сооружения

Пятый президент и лидер "Европейской Солидарности" Петр Порошенко отметил важность срочного строительства современных фортификаций в 25 километрах от линии боестолкновения.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу политсилы.

"Это должно быть 1200-1500 километров мощного вала, эшелонированного, заминированного, путаного, с системой радиопомех, с системой видеонаблюдения. Посмотрите, как россияне настроили линию Суровикина, сделайте выводы.

Эта ситуация объясняется только одним - коррупционеры заинтересованы в том, чтобы там, где они якобы строили фортификационные сооружения, территория была захвачена врагом. Потому что это уничтожение доказательств их коррупции", - подчеркнул он.

Порошенко отметил, что этот вопрос стоит рассмотреть на отдельном заседании Верховной Рады. По его словам, была создана временная следственная комиссия, однако ее заседание засекретили.

"Это вы прячете от народа, чтобы он не мешал и не препятствовал вам воровать? Но речь идет не о деньгах. Речь идет о том, что в конце концов нам надо прекратить терять людей, прекратить терять территории и прекратить терять время. Вы два года потеряли", - сказал пятый президент.

Он напомнил, что премьер-министр Шмыгаль неоднократно отчитывался о построенных фортификациях.

"Кто сейчас будет нести ответственность за эту ложь?" - подытожил лидер "ЕС".

Топ комментарии
+21
дайте ему еще один срок, он научитттся ....
правда учится Боневтик будет на живых людях, ценой сотен тысяч жизней.

Но 73% никогда этого не признают
показать весь комментарий
12.06.2025 10:51 Ответить
+20
Фігню якусь каже. Як тоді на стадіоні. А як же асфальт, шашлики?
показать весь комментарий
12.06.2025 10:50 Ответить
+19
73% це ті, що живуть серед нас. Перші це майже всі вчителі, які проголосували за свої 4 тисячі доларів США зарплати і їх мізки не подумали, а де всязи такі векликі суми, коли економіка ледь дихає, у нас війна. Чого такі можуть навчити дітей? Другі побігли пенсіонери, щоб отримати свої безкоштовні смартфони. Треті побігли малороси, щоб отримати російську мову, четвертими були наркомани, які побігли звахищати наркотики, які мали бд стати ліками. Там ще водії за асфальт і як не прикро серед них були і військові, які повірили в "свинарчуків" і чеснєйшого паренька на лісапеді...Але всі отримали велику дулю без маку, знищені міста і села, сотні тисяч закатованих, згвалтованих та вбитих. Майбутнє дітей - підвали, або скитання по світу без свого громадянства, але з віртуальною країною мрій Зе.
показать весь комментарий
12.06.2025 11:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Аха, счаз! Спешат и падают.
показать весь комментарий
12.06.2025 10:49 Ответить
"В повітрі запахло перемігою" - казав один завгосп, по сумісництву опікун Зе-призедента...
показать весь комментарий
12.06.2025 11:06 Ответить
Фігню якусь каже. Як тоді на стадіоні. А як же асфальт, шашлики?
показать весь комментарий
12.06.2025 10:50 Ответить
... ОПа, рахунки у закордонних банках (ОАЕ, Франція, інш.), поточні "потреби" і інш. ???!!!
показать весь комментарий
12.06.2025 10:54 Ответить
Щось барига взагалі зіпсувався.А квіти і лавки в парках???
показать весь комментарий
12.06.2025 13:41 Ответить
після кросівих доріг дєнюх у зе3.14здунів нєт. Є в наявності маринад на чачлики.
показать весь комментарий
12.06.2025 10:51 Ответить
дайте ему еще один срок, он научитттся ....
правда учится Боневтик будет на живых людях, ценой сотен тысяч жизней.

Но 73% никогда этого не признают
показать весь комментарий
12.06.2025 10:51 Ответить
73% це ті, що живуть серед нас. Перші це майже всі вчителі, які проголосували за свої 4 тисячі доларів США зарплати і їх мізки не подумали, а де всязи такі векликі суми, коли економіка ледь дихає, у нас війна. Чого такі можуть навчити дітей? Другі побігли пенсіонери, щоб отримати свої безкоштовні смартфони. Треті побігли малороси, щоб отримати російську мову, четвертими були наркомани, які побігли звахищати наркотики, які мали бд стати ліками. Там ще водії за асфальт і як не прикро серед них були і військові, які повірили в "свинарчуків" і чеснєйшого паренька на лісапеді...Але всі отримали велику дулю без маку, знищені міста і села, сотні тисяч закатованих, згвалтованих та вбитих. Майбутнє дітей - підвали, або скитання по світу без свого громадянства, але з віртуальною країною мрій Зе.
показать весь комментарий
12.06.2025 11:10 Ответить
Йдуть століття, ментальність "" пересічного українця" майже не змінюється. То ж саме було із УНР, такі ж вожді роззброювали військо, такі ж селяни, купувалися на лозунги " зємля крєстьянам".
Що змінилося? З'явився телевізор і пересічних стало ще легше купувати обіцянками?
показать весь комментарий
12.06.2025 12:37 Ответить
не 4000 долярів а 4000 евро . на той час сума суттєво різнилась . і ти прав чому може навчити вчитель вірячи в таку ахінею .
показать весь комментарий
12.06.2025 14:45 Ответить
якщо зеленський не купує ідеї бо не хоче іноваційно перемогти то, може, хтось инший купить, ахмєтов, жеваго, коломойський, порошенко?
іноваційна лінія оборони щоб втримати ворога - вся Україна подякує тому хто це зробить.
бо те, що будує влада не тримає.
показать весь комментарий
12.06.2025 10:52 Ответить
Все що краде влада .......
показать весь комментарий
12.06.2025 10:55 Ответить
Ти вже зовсім без царя в голові, хлопець?
показать весь комментарий
12.06.2025 12:38 Ответить
С провала контрнаступа 23 начали рассказывать что надо строить потужные фортификации (не только Петя, но и другие политики даже зеленые). На дворе 25 год, никто нихера как не делал так и не делает, кроме очковтирательства и распила бабок на тех смешных фортификациях что они пытаются делать
показать весь комментарий
12.06.2025 10:54 Ответить
Я не знаю, может уже суровикина переманите раз сами ничего не можете? Хоть он поможет создать качественные фортификации
показать весь комментарий
12.06.2025 10:56 Ответить
Можна хоч Шпєєра оживити. Справа не у тому, що не знають як будувати, справа у тому, що задача у іншому- як ВКРАСТИ ГРОШІ і щоб потім ці территорії потрапили під окупацію. Як і з будивництвом доріг біля фронту.
Саме через це опозиція намагається створити Парламентську комісію, але завдяки " мудрому наріду" , опозиції в парламенті кіт наплакав..
показать весь комментарий
12.06.2025 12:42 Ответить
корупціонери зацікавлені в тому, щоб там, де вони нібито будували фортифікаційні споруди, територія була захоплена ворогом

Навіть більше - зелені ворюги і зрадники із шайки Зеленського зацікавлені у тому, щоб уся Україна була захоплена ворогом - тільки так ці нікчеми і клептомани зможуть уникнути тюряги.
показать весь комментарий
12.06.2025 10:57 Ответить
Це Петро Олексійович звертається до нікчемного і його шайки? Не для цього в они узурпували владу!
показать весь комментарий
12.06.2025 11:01 Ответить
Підтримую сказане Петром Порошенко. Хоч зараз приступити до побудови нормальних фортифікацій, щоб зупинити просування ворога і зберегти життя військових. Побудовані віртуальні фортифікації на марафоні, хай використувують посадовці і військово-цивільні адміністрації, коли їм прийдеться йти на фронт. Але чомусь мені здається, що вони побіжать в інший бік, а не на поле бою.
показать весь комментарий
12.06.2025 11:02 Ответить
Кацапи підійшли до адмінмеж Дніпропетровської обл., а в м. Павлоград терміново приступили до дорогого будівництва і ремонту асфальтованих доріг. Напомню, що в Павлограді знаходиться єдиний завод, которий виготовляє вибухівку та ракетне паливо. Знову асфальт на танконебезпечному напрямку. Коли забагато зайвих мільйонів та мільярдів, то чому б і не побудувати асфальтовані дороги.
https://youtu.be/SBa0Im2NGMk?si=l-kmbLUfk7CU36tv
У Павлограді стартував ремонт доріг: що вже зроблено?
показать весь комментарий
12.06.2025 11:05 Ответить
Те ж саме і в м. Дніпро.
https://youtu.be/LOUgwDI7yqo?si=6t-yIr87u537WW9e
Філатов збирається путіна зустрічати: що дніпряни кажуть про масштабні ремонти за мільйони.
показать весь комментарий
12.06.2025 11:08 Ответить
Чому тільки в місті Павлограді? Велике крадівництво йде великими кроками по всій Україні. Найбільше в місті Кривому Розі і Миколаївській олбласті (де я особистог побачив на свої очі), де зрізають ще класний шар асфальту на дорогах і стелять новий аж до Одеської області. В місті Миколаєві також десятий раз проводять ямочні ремонти і другий раз на рік замінюють бруківки та світлофори. А вже майже місяць всі асфальтні покриття, тротуати миють спеціальні придбані за допомогу партнерів машинки. Мабуть маємо великий надлишок ракет, дронів, танків і кожного дня ворога женемо по 10 км.???
показать весь комментарий
12.06.2025 11:17 Ответить
Я акцентував на тому, що кацапи вже підійшли до адміністративних меж області, а обласний центр і місто з дуже важливим оборонним підприємством замість фортифікацій кошти закачують в асфальт. Те що по всій Україні йде тотальний розпил бабла на асфальті зеленою пліснявою це і так зрозуміло, але ж в даному випадку ворог біля воріт дніпропетровщини. І це ж не вперше. Це вже було з іншими містами Донеччини.
показать весь комментарий
12.06.2025 11:27 Ответить
https://t.me/dragonspech/9004 Дмитро Каленчук-Вовнянко, письменник і блогер, нині сержант-інструктор пілотів дронів в навчальному центрі ЗСУ:

ДЕ ВЛАДА НА СУМЩИНІ?
Ви чули про Сумщину? Не чули? Тоді щиро вітаю. Ми дожилися до того, що в нас іде наступ в тих самих місцях де нещодавно ми наступали на території Росії - але з цього приводу практично ніхто не переймається. Трохи нагадаю хронологію.
23 травня стало відомо про втрату прикордонних сіл Новеньке, Журавка, Веселівка та Басівка на Сумщині. Новини про російські атаки в цьому напрямку з'явилися набагато раніше - ще в квітні. Характерна деталь, російський наступ на Сумщину почався зразу після виходу ЗСУ з територій Курської області. Наступ на Курщину (також нагадаю) Сумщину мусив, типу, убезпечити. Убезпечив?
Російські війська постійно атакують. 28 травня були втрачені Біловоди, противник увірвався до Локні. 31 травня ворог захопив Володимирівку. 1 червня - Костянтинівку. 3 червня ми втратили Олексіївку та Андріївку. 6 червня пала Кіндратівка. 9 червня була остаточно втрачена Локня, ворог закріпився на околицях Юнаківки та Яблунівки.
Менше ніж за місяць втрачено 197 кв. км. території. Української території.
І отут, я просто мушу дещо нагадати. Це вторгнення ворога на Слобожанщину - далеко не перше. І коли ворог здійснив перше вторгнення в тому напрямку, партія «Європейська Солідарність» поставила владі цілком слушне питання - де фортифікації?
Знаєте, ще з Першої Світової війни (а насправді раніше) відомо, війська в обороні тим стійкіші, чим краще обладнані їхні позиції інженерно. Піхотне відділення в чистому полі - мішень. Але те саме відділення в траншеї з бетонними бліндажами та обладнаними вогневими пунктами, прикрите мінним полем та дротяними загорожами - велика сила. Наявність укріплень стійкість військ в обороні збільшує в рази.
І тут влада та її ЗЕботва просто не може сказати ніби ЄвроСолідарність згущує фарби та піариться. Про те саме - про відсутність інженерного обладнання на фронті у своїх відео криком кричить Сергій Стерненко. Він подався в порохоботи чи посмакував Київським тортиком?
Чи може ми всі просто говоримо правду?
Нагадую. Про те що негайно треба вкладати кошти в будівництво оборонних споруд Петро Порошенко заявив ще 29 серпня 2023 р., коли стало очевидно, що насувається довга оборонна війна. Чи почула влада Порошенка тоді?
Наведу всього дві цифри. На кешбеки (читайте - на непрямий підкуп виборців) влада витратила 20 мільярдів грн, а на фортифікації - лише 800 мільйонів. У той самий час Фонд Петра Порошенка передав на фронт 78 екскаваторів (!!) для будівництва фортифікацій силами самих лише бойових підрозділів.
Що сталося з Фондом Петра Порошенка невдовзі? Спочатку військовим забороняли приймати техніку у Фонду Порошенка - я точно знаю про що пишу. Потім Петро Порошенко потрапив під санкції - превентивні, тобто про всяк випадок, а не за щось конкретне.
Коли почалися бої на Харківщині, депутати ЄвроСолідарності (Геращенко, Ар'єв, Сюмар, Павленко, Герасимов тощо) їздили на фронт і оприлюднили побачені «укріплення». Депутати забили на сполох - ЗСУ окопувалися лопатами і приймали бій на укріпленнях збудованих наспіх. Власне, саме тоді Фонд Порошенка почав передавати на фронт екскаватори.
За це зелені ТГ-смітники і вся ЗЕкта в єдиному пориві заволали що «Порошенко піариться». Всі ті самі чорнороті тепер мовчать, що ворог просувається углиб Сумщини і що до Сум йому лишилося 20 км. Ми дочекаємося боїв на околицях обласного центру? Що робить влада для посилення армії?
Віщую заперечення, мовляв, справа не в фортифікаціях, а в тому що бракує людей - мовляв «українці не хочуть захищати Україну», бігають від ТЦК тощо. Відповім - проведення мобілізації це прямий обов'язок всіх органів влади, від Офісу президента починаючи. Опозиція неодноразово пропонувала владі об'єднати зусилля, створити Уряд національної довіри за участі опозиції та розділити відповідальність з владою. Влада всі пропозиції про Уряд національної довіри відкидає. Тому відповідальність за ситуацію на фронті несе команда Зеленського-Єрмака. І тільки вона.
Тому питання до влади. Ворог наступає. Влада - ти де?
показать весь комментарий
12.06.2025 11:05 Ответить
Локня захоплена ще в кінці квітня, меньше читайте всілякі зелені "сводки".
показать весь комментарий
12.06.2025 11:42 Ответить
так Дмитро так і написав - "втрачені в квітні"
показать весь комментарий
12.06.2025 11:52 Ответить
9 червня написано.
показать весь комментарий
12.06.2025 12:02 Ответить
А Новеньке втрачено на початку березня а не в кінці травня, просто це країна брехунів які стараються правду видати колись потім а зараз про хороше а не про реальне. Живу в прикордонні недалеко від району боїв і якось це брехливе хороше не заходить.
показать весь комментарий
12.06.2025 12:10 Ответить
Зрозуміло.
Але пан Дмитро - служить в навчальному підрозділі, який дислокується десь в околицях Білої Церкви (це я так визначив з його дописів), тому про реальний стан справ на Вашій Сумшині він може знати лише з розповідей курсантів з того Вашого краю. Так що вибачайте письменника...
показать весь комментарий
12.06.2025 12:16 Ответить
а таки будували. Під Вугледаром, під Авдіївкою, які простояли по 2+ роки під натиском ворога.
Але ж в тебе, зебільний ти бот, інша методичка...
показать весь комментарий
12.06.2025 11:15 Ответить
Ось таке будували, пане? - https://24tv.ua/fortifikatsiyni_sporudi_zbuduvali_prodemonstruvali_i_zabuli_n584581
Не смішіть їхні модебейцели, і чи не того саме тутки наразі ген всюди вони?
показать весь комментарий
12.06.2025 16:37 Ответить
а то тільки дебілам не втямки, що то полігон для навчань особового складу конкретної в/ч, яка на відео.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:50 Ответить
це факт, що то пофіг і саме таким дебілам як є пан.
Полігони, пояснюю генетичному дебілу, не будуються на день - два, а такі як то приведено є відмитячм коштів, тобто крадіжкою і свідчить про багато що.
P.S. Не забудьте, пане, настукати адміну, правда це теж генетика ще від Кочубея.
ПНХ шльондра *****.
показать весь комментарий
12.06.2025 17:12 Ответить
та щоб ти здохла ***** ти *************
показать весь комментарий
12.06.2025 22:38 Ответить
тобто зрозумів пан Ан Мур хто він є в цьому світі і чого вартий шнурокхуйла в ньому, і це вже добре.
ще раз повторюю, оскільки не дійшло -
ПНХ шльондра ***** -➡️ ⏩⏩
показать весь комментарий
12.06.2025 23:03 Ответить
ти ***** портнова, ще не пізданулась? Чекай, курва касапська, прийде до тебе баба з косою, дай, Боже, вночі
показать весь комментарий
13.06.2025 00:07 Ответить
прийшла баба з косою і запитала - ти Ан Мур ?
ні, кажу. добре, пішла шукати, відповіла баба з косою.
Очікуй, вона тебе і в " ПНХ шльондра *****." знайде. 🤣
показать весь комментарий
13.06.2025 20:12 Ответить
https://t.me/officialeurosolidarity/16210 Петро Порошенко про відсутність фортифікацій, прямим текстом заявляє: "корупціонери чинної влади України зацікавлені у втраті територій, бо так приховуються їхні злочини з розкрадання коштів виділених на будівництво фортифікацій".
дивіться відео
показать весь комментарий
12.06.2025 11:13 Ответить
Цей все виконує домовленості з владою при єдиному контакті 24 лютого 2022. Міг би вже прямо сказати - влада саботує побудову укріплень, та розкрадає кошти виділені на оборону.
показать весь комментарий
12.06.2025 11:14 Ответить
таки сказав, вище я навів цитату і відуху.
Те, шо не написав в цьому тексті - ну, звиняйте... не все можна застенографувати...
показать весь комментарий
12.06.2025 11:25 Ответить
За 25 км це близько. Кацапи не дадуть нічого побудувати.
показать весь комментарий
12.06.2025 11:35 Ответить
Про побудову фортифікацій казав і Бутусов і Порошенко і інші. Військові казали, ще 2 роки тому, коли кацапи були за 50+ км від меж Дніпропетровської області. Ще раніше навіть казали, коли Бахмут був. Авдіівка, Мар'їнка. Нічого не було зроблено. Якщо не почати зараз, то придеться навколо Черкас їх будувати, або навколо Полтави. Я не здивуюся з цією зеленою владою.
показать весь комментарий
12.06.2025 13:18 Ответить
Та хоч за 50, підійдуть ближче і КАБами рознесуть.
показать весь комментарий
12.06.2025 11:39 Ответить
Ти не правий. Про побудову фортифікацій казав і Бутусов і Порошенко , ще 2 роки тому, коли кацапи були за 50+ км від меж Дніпропетровської області. Ще раніше навіть казали, коли Бахмут був. Нічого не було зроблено. Якщо не почати зараз, то придеться вокруг Черкас їх будувати.
показать весь комментарий
12.06.2025 13:13 Ответить
Багато людей без профільної освіти і не бачивши вживу наслідків бойових дій щось там кажуть про багато чого, наприклад про корпуса чи про фортифікації як ПАНАЦЕЮ. Я не перший раз пишу що прикордонна смуга на Сумщині на віддалі від кордону перекопана (і це не таємниця для орків бо розвідувальних дронів тут досить) але це ж не доти полковника Маннергейма а канави ,палички і дерев'яні високі сараї(?) в полі які не надовго. Оборона стала як сито, отож на мотоциклах крізь неї не помічаючи тих фортифікацій.
показать весь комментарий
12.06.2025 14:52 Ответить
Це ваши проблеми, що в вас немає профильної освіти) По-друге, якщо серьйозно, а хто казав про просто перекопані поля? І Бутусов і інші казали про НОРМАЛЬНІ фортифікаціїї, ЗВЕРХУ закриті всі проходи в декілька шарів дерева, хоча б. Юрій до речі казав про книжки по фортифікаціям, які доречно було б прочитати нашим зеленим керманичам. По стандартам хоча б другої Світової, щоб витримували снаряди, міни (дрони). Не тільки Манергейм, навіть рашисти такі роблять. На Курщині такі були фортифікації, наші показували відео, коли їх захоплювали.(там були срочники, які майже не чинили спротиву) Реальні укріплення з товстою кришою в декілька шарів дерева тощо, з бетонованими дзотами, с проведеною електрикою, і туалетами.
А не те, лайно, яке наше ВЦА риє, по стандартам першої половини першої світової, яка не захищає не від дронів ,не не від мін. Не перекриті зверху всі ходи. Тільки від снарядів захист, але зараз основне дрони і міни. Мілліарди викинули на вітер, а люди гинуть.
І нам, можливо, треба йти ще на крок попереду. Рити бункери по ще більш ******** стандартам, на кшалт, як Хамас собі риє в Газі.
показать весь комментарий
12.06.2025 15:32 Ответить
В мене вона є, а у Вас її ніякої якщо пишите "рити доти". Бетонованих дзотів не буває - це дерево-земляна оборонна точка.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:02 Ответить
Так, треба рити доти Манергейма, або вони всіх нас знищать.
показать весь комментарий
12.06.2025 15:33 Ответить
Ржош?
показать весь комментарий
12.06.2025 12:02 Ответить
Вже не вийде - кацапи дронами переб"ють всіх будівельників
показать весь комментарий
12.06.2025 11:43 Ответить
КЦП - ПНХ !
показать весь комментарий
12.06.2025 11:52 Ответить
Тема не про Порошенка, а про провал побудови укріплень.
показать весь комментарий
12.06.2025 12:02 Ответить
Порошенко про это 4 год говорит и что - я тоже 2 года назад об этом писал раз 100 КАПСОМ - по моему Банковой ПО КУЙ или она РАБОТАЕТ НА КАЦАПОВ и ЧТО ДАЛЬШЕ ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
показать весь комментарий
12.06.2025 12:07 Ответить
Не здаваться! В зеленої плісняви задача поступово здати Україну згідно оманських договорняків, а наша задача допомагати ЗСУ стільки скільки зможемо. Переглянь яку колосальну допомогу проводить Порошенко сам із своєю сім'єю, з організованим нам "Фондом Порошенка", "з "Братами по зброї" та ГО "Справа Громад". До останньої громади і я маю честь відноситись і допомагаю по максимуму. І не скиглю!
показать весь комментарий
12.06.2025 12:17 Ответить
что бы у работяг и колхозников была мотивация идти защищать Родину - надо чтобы дети багатиив -депутатов прокуроров и всяких чинуш воевали за Украину в первых рядах - так в Европе было всегда или мы не Европа ???
показать весь комментарий
12.06.2025 12:23 Ответить
путін-***** !
Крим - Україна !
КЦП - ПНХ !
показать весь комментарий
12.06.2025 12:03 Ответить
КЦП - ПНХ !
показать весь комментарий
12.06.2025 12:04 Ответить
Треба ще провести моніторинг забудовників по Києву та великим містам,де,як гриби,ростуть елітні забудови,котеджні містечка,гольф-клуб та інш. Потужності,техніку кинути на будівництво захисних споруд. Порошенко прав.
показать весь комментарий
12.06.2025 11:49 Ответить
Віталій
Росли, мов гриби, до 24,2,22. Після того 90% будов зупинилось. Хіба що нежитлові об"єкти зводились. Це по Києву так.
показать весь комментарий
12.06.2025 12:06 Ответить
Цілком згоден з ним, і другу лінію треба, і третю теж.
показать весь комментарий
12.06.2025 11:53 Ответить
Або прийдеться будувати фортифікації за 25 км від Львова ! До речі , Львів не гумовий , усі не помістяться!
показать весь комментарий
12.06.2025 12:03 Ответить
До речі , Львів не гумовий , усі не помістяться!
Чого це? зеленський на садового виділе гроші і добудують Львів аж до Польщі)
показать весь комментарий
12.06.2025 14:34 Ответить
Фортифікації, звісно, потрібні, але проблема в тому, що навіть ті, що вже є (наприклад, на Харківщині), пустують через дефіцит о.с. (привіт О.Гончаренку).
показать весь комментарий
12.06.2025 12:38 Ответить
головне .щоб ці лінії були погоджені з куйлом як і лінії ордло...