10708 посетителей онлайн

Трамп оказывает давление на Украину, считая ее более слабой стороной, - Волкер

трамп,путин

В мирных переговорах не хватает давления на Россию, чтобы принудить агрессора к перемирию. Однако Дональд Трамп до сих пор надеется на договоренности с Путиным без принуждения.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в интервью "Главкому" заявил спецпредставитель Госдепартамента США по вопросам Украины в 2017-2019 годах, почетный сотрудник Центра анализа европейской политики Курт Волкер.

Он отметил, что Трамп разочарован нежеланием Путина прекратить войну, потому что ожидал, что это будет легко осуществить.

"Думаю, он удивлен, что этого не происходит, но все еще пытается убедить Путина согласиться на прекращение огня, а не давит на него", - пояснил Волкер.

По мнению дипломата, именно поэтому Трамп не вводит новые санкции против России и избегает критики в адрес Путина. В то же время он имеет завышенные ожидания от Украины, возлагая ответственность преимущественно на Киев.

"Это очень несбалансированное отношение к войне", - добавил Волкер.

Он считает, что такая позиция Трампа сохранится и в дальнейшем: "Трамп не изменит своего подхода".

Топ комментарии
+19
"Трамп чинить тиск на Україну, вважаючи її слабшою стороною", бо Трумп - кончений пдр, сцикливий гвалтівник-педофіл, учень обмилка *****..
показать весь комментарий
13.06.2025 09:37 Ответить
+16
рудий донні чинить тиск на Україну за прямим наказом *****
показать весь комментарий
13.06.2025 09:38 Ответить
+15
Fuck Trump
показать весь комментарий
13.06.2025 09:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Fuck Trump
показать весь комментарий
13.06.2025 09:36 Ответить
Задавити Україну - і по війні - Трамп
показать весь комментарий
13.06.2025 09:36 Ответить
"Трамп чинить тиск на Україну, вважаючи її слабшою стороною", бо Трумп - кончений пдр, сцикливий гвалтівник-педофіл, учень обмилка *****..
показать весь комментарий
13.06.2025 09:37 Ответить
рудий донні чинить тиск на Україну за прямим наказом *****
показать весь комментарий
13.06.2025 09:38 Ответить
цікаво, шо та як би було, якби рудий донні не був президентом?
показать весь комментарий
13.06.2025 09:47 Ответить
А він вже не був президентом)) і тоді зміг заблокувати допомогу Україні.
показать весь комментарий
13.06.2025 11:45 Ответить
за фактом - розблокували
це краще, ніж нічого взагалі
показать весь комментарий
13.06.2025 11:46 Ответить
show must go on
показать весь комментарий
13.06.2025 09:38 Ответить
Трамп очікує капітуляції України і більше його нічого не цікавить.
показать весь комментарий
13.06.2025 09:39 Ответить
Трамп, до діареї, боїться ******, а Українці його відкрито знищують! Уже, більше 1.000.000 орків!! Тому, трамп і казиться, проти України!
США з трампом, рухаються, як і Титанік, до зустрічі з своїм айсбергом!!
показать весь комментарий
13.06.2025 09:39 Ответить
А це єдине, на що воно здатне. Такий собі дрібний западліст...
показать весь комментарий
13.06.2025 09:40 Ответить
Здається менi шо вiн був би на боцi Гiтлера у Другу свiтову...
показать весь комментарий
13.06.2025 09:52 Ответить
Продавав би йому зброю.
показать весь комментарий
13.06.2025 12:10 Ответить
И ни кто его не может назвать гандоном, байдена обзывали как могли, ржали над ним, приперли трампа и вуаля, нацгвардия скоро будет везде, а там и армия, и автократия трампа станет вечной и далее как в кндр по наследству!
показать весь комментарий
13.06.2025 10:00 Ответить
Все простіше. Трамп такий же скажений рюрік, як і Путін. Любить чужі землі та двіжуху.
показать весь комментарий
13.06.2025 10:01 Ответить
Яке кончене цей Трумп-барабан.
показать весь комментарий
13.06.2025 10:02 Ответить
На слабкіших завжди тиснуть, тому треба не бугуртити на трампа, а ставати сильнішими. В тому числі за рахунок створення ядерної, хімічної, біологічної та радіологічної зброї.
показать весь комментарий
13.06.2025 10:07 Ответить
Не пишіть дурниці, це тут не популярно.
показать весь комментарий
13.06.2025 11:04 Ответить
Контраргументи будуть? Емоційні відповіді не цікавлять.
показать весь комментарий
13.06.2025 11:07 Ответить
Які вам потрібні контраргументи проти створення переліченої зброї?
Якщо самі не розумієте, то тут жоден аргумент не допоможе.
показать весь комментарий
13.06.2025 11:15 Ответить
Зрозуміло, жодних аргументів. А у мене є: русня має перевагу як в технічному плані, так й у мобілізаційному, тому рано чи пізно вони прорвуть фронт, тому треба вже зараз готувати план Б, нашкталт ізраїльського Samson Option.
показать весь комментарий
13.06.2025 11:24 Ответить
Ви готові застосувати біологічну зброю?
Тоді у мене для вас погані новини - таких як ви потрібно ізолювати від суспільства.
Це офіційна позиція всіх тих країн, котрі зараз допомагають Україні.
показать весь комментарий
13.06.2025 12:59 Ответить
Мене не цікавить позиція країн, у яких немає безпосередньої екзистенційної загрози. У нас така загроза є - дивно, що ви її не бачите.
показать весь комментарий
13.06.2025 13:21 Ответить
На будь-яку загрозу слід адекватно реагувати, а не в стилі "згорів сарай, гори і хата".
Дивно, що ви цього не розумієте.
показать весь комментарий
13.06.2025 13:46 Ответить
Ще раз повторюю: у нас є екзистенційна загроза, якщо обвалиться фронт - буде тотальний геноцид та знищення української нації. Щоб цьому завадити, підходять будь-які засоби, в т.ч. ті, які можуть кимось вважатися "варварськими".
показать весь комментарий
13.06.2025 13:48 Ответить
Ну тоді залишається лиш одне, "таких як ви потрібно ізолювати від суспільства".
Бувайте, не бажаю марнувати час.
показать весь комментарий
13.06.2025 13:51 Ответить
Потрібно послати ще раз Трампушку туди, звідки він колись виліз і робити своє. Тут головне якось перекрити доступ Найвєлічайшого до наших секретів і спецоперацій, бо він своїм піаром, а можливо домовленістю в Омані, здасть ворогу всі наші заводи, де виготовляється зброя. Але 73% зробили це неможливим. Дуже шкода, бо недавно Воно засвітило завод в Києві, де виготовляли нам так необхідні дрони, а пару років назад через Басалаєву(аудит) злили всі підприємства, де робили ракети і кацапи по ним вдарили всим, що в них було.
показать весь комментарий
13.06.2025 10:37 Ответить
Трампло масковський педофіл.
показать весь комментарий
13.06.2025 10:52 Ответить
Типова поведінка звичайного гопника! Трамп гопником по житті і є...
показать весь комментарий
13.06.2025 12:04 Ответить
Що ж, будемо бажати Трампу того ж, чого і Путлеру! Щоб швидше здохли обоє! Світ стане чистішим...
показать весь комментарий
13.06.2025 12:06 Ответить
Виходячи з дебільної логіки Трампа та його посіпак у судах теж не треба тиснути на злочинців, а саме на жертв злочину, аби вони відмовились від визнання факту "злочину", через що злочинця звільнять від відповідальності, і усі будуть "щасливі". Тоді незрозуміло навіщо країни взагалі мають армії, мабуть щоб було кому підіймати руки догори перед будь яким агресором та волати "Здайомсю"?! Кретини magaвськи!!!
показать весь комментарий
13.06.2025 12:06 Ответить
Треба казати не трамп,а Тампон...
показать весь комментарий
13.06.2025 12:27 Ответить
Короч, США з мирового лідера, вже скотилися до закону закон джунглів, хто слабший того можна і з"їсти!
показать весь комментарий
13.06.2025 13:12 Ответить
ПИДАСАС-ПИДАСАСИНА