8874 посетителя онлайн

Украину по нескольким направлениям атакуют российские БПЛА, - Воздушные Силы (обновлено)

шахеди

Вечером 26 июня российские войска запустили по Украине ударные беспилотники.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Воздушные Силы.

Движение ударных беспилотников

  • Сумская область - угроза применения врагом ударных БПЛА.

Обновление о движении БПЛА

  • Группа вражеских ударных БПЛА в Сумской области курсом на юг.
  • Группа БПЛА в Сумской области курсом на Черниговщину.
  • Запорожская область – угроза применения врагом ударных БПЛА.

Обновление по состоянию на 22:59

  • Вражеские ударные БПЛА на Черниговщине курсом на юго-запад.
  • Группа БПЛА на Киевщине курсом на юг и юго-запад.
  • Группа БПЛА на Полтавщине курсом на юг.
  • Ударные БПЛА на Харьковщине курсом на юг.
  • БПЛА на западе Кировоградской области курсом на Николаевщину.
  • Ударные БПЛА в Николаевской области курсом на север.
Топ комментарии
+13
Кацапів потрібно давити , як смердючих клопів , при кожній нагоді ,
так як це не люди , а бидло і неземні істоти 🤬
показать весь комментарий
26.06.2025 22:09 Ответить
+9
показать весь комментарий
26.06.2025 21:37 Ответить
+7
Хлопці, паліть кацапські НПЗ. Це їх смерть.
показать весь комментарий
26.06.2025 23:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Де ответка???? Анема!
показать весь комментарий
26.06.2025 20:37 Ответить
Вночі Москву і Підмосков'я атакували безпілотники: вибухи було чутно в різних районах столиці Джерело: https://censor.net/ua/n3560018
показать весь комментарий
26.06.2025 22:44 Ответить
А ще з рогатки шибки вибили.
показать весь комментарий
27.06.2025 00:26 Ответить
дивно що з Півночі, а не дєрьмаковської ОПи

як там татко дєрьмака з ГРУ поживає ?
показать весь комментарий
26.06.2025 20:51 Ответить
показать весь комментарий
26.06.2025 21:37 Ответить
чого в Польщі дупу сховав?
показать весь комментарий
27.06.2025 00:25 Ответить
Не перди, як не знаєш. Я тиждень в Польщі, тиждень в Україні. Робота така, пердуне.
показать весь комментарий
27.06.2025 08:27 Ответить
чмошник, тож чому це не твоя нога?
показать весь комментарий
27.06.2025 10:03 Ответить
Кацапів потрібно давити , як смердючих клопів , при кожній нагоді ,
так як це не люди , а бидло і неземні істоти 🤬
показать весь комментарий
26.06.2025 22:09 Ответить
Хлопці, паліть кацапські НПЗ. Це їх смерть.
показать весь комментарий
26.06.2025 23:00 Ответить
ЗЄ домовився не долбити їхню нефтянку, якщо вони не довбитимуть нашу енергетику.
Бо з енергетикою в Україні 2 роки ніхто ***** не робив. Достатньо одного удару, як у попередньому році, щоб все лягло місяці на 3-4.
показать весь комментарий
27.06.2025 00:29 Ответить
Нафтопровід Дружба качає російської нафти на 25млн євро/добу, це близько 500 шахедів.
показать весь комментарий
26.06.2025 23:14 Ответить
а ******* орбан блокирует помощь Украине и санкции против рашки
показать весь комментарий
26.06.2025 23:35 Ответить
ось точно, що війна -лохам, а собі ці так звані "українськи " політики обирають бізнес (((:
показать весь комментарий
27.06.2025 02:49 Ответить
Зелений, гундосний клоун і його зелені посіпаки допомагають пуйлу заробляти гроші. Краще б втік "величний" клоун!
показать весь комментарий
27.06.2025 06:04 Ответить
Чому в Москву досі спокійно літають літаки? Чому Москва ще не згоріла?
показать весь комментарий
27.06.2025 06:01 Ответить
Тому що бубачка хоче розповісти про необхідність тиску на расєю.
показать весь комментарий
27.06.2025 06:32 Ответить