9104 посетителя онлайн

Рашисты ударили по городу Самар на Днепропетровщине: 5 погибших и 25 раненых (обновлено)

РФ нанесла удар по Днепру 27 июня 2025 года

В Днепре во время воздушной тревоги были взрывы.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Воздушные силы предупредили об угрозе баллистики и движении скоростной цели в сторону города.

По данным Суспільного, в городе прогремели взрывы.

Глава ОВА Сергей Лысак заявил, что взрывы прогремели в городе Самар.

В Днепре позже были повторные взрывы. РФ выпустила ракету в сторону города Самар.

Впоследствии глава области сообщил, что в результате ракетного удара РФ погибли и ранены. Возник пожар.

Известно о трех погибших и 14 раненых.

Число погибших в городе Самар возросло до четырех.

17 человек пострадали. Большинство раненых госпитализированы. Двое мужчин и женщина – "тяжелые". Остальные в состоянии средней тяжести.

По состоянию на 14:10 известно, что в больнице скончался 46-летний мужчина, раненный во время ракетной атаки.

Пострадавших на это времы - 23. Из них четверо в тяжелом состоянии.

В 18:30 глава ОВА сообщил, что по уточненной информации, вследствие ракетной атаки на Самар пострадали 25 человек. Из них 12 находятся в медучреждениях. Четверо раненых в тяжелом состоянии.

Топ комментарии
+42
Ударів у відповідь нема. Ворог відчуває повну безкарність.
показать весь комментарий
27.06.2025 11:14 Ответить
+22
Знову варвари знищують Дніпро ,коли вже ця рашиська імперія зла зникне назавжди ,здавалось після другої світової війни щось подібне неможливо але є варварський кацапстан ці дибіли живуть ментально в середньовіччі.
показать весь комментарий
27.06.2025 11:13 Ответить
+21
зате, найдосвідченіший зе!лідор багато обговорював на полях гааги.
багато зустрічався.
а, саме головне позаглядав у руде очко, десь на вже традиційній, табуретці.
показать весь комментарий
27.06.2025 11:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
жах, і знову в один і той же час, підори
показать весь комментарий
27.06.2025 11:08 Ответить
Ударів у відповідь нема. Ворог відчуває повну безкарність.
показать весь комментарий
27.06.2025 11:14 Ответить
бо нема вже чім у відповідь бити Хіба що камені жбурляти.
показать весь комментарий
27.06.2025 13:31 Ответить
Якщо зараз всі оборонні гроші знову уходять в асфальт, то нехай бьють по воргу асфальтом.
показать весь комментарий
27.06.2025 16:02 Ответить
Все бабло пішло на марафон пропаганди Зе і розійшлось по кишенях міністрів
показать весь комментарий
28.06.2025 03:04 Ответить
Щось не дуже Путло злякалося того трибуналу, про створення якого пересічним розповів ЛІДОР в Гаазі.

Путло на трибунал одразу поклав те, що ЛІДОР колись клав на піаніно.
показать весь комментарий
27.06.2025 16:19 Ответить
Нема і не буде. Лопати Кулєби не долітають.
показать весь комментарий
28.06.2025 09:24 Ответить
а, зе!лідар запланував фотосесію зв скорботним рилом на камери.
от, як бути?
всі договорняки у сраку.....
показать весь комментарий
27.06.2025 11:18 Ответить
Знову варвари знищують Дніпро ,коли вже ця рашиська імперія зла зникне назавжди ,здавалось після другої світової війни щось подібне неможливо але є варварський кацапстан ці дибіли живуть ментально в середньовіччі.
показать весь комментарий
27.06.2025 11:13 Ответить
Сам по собі мордор не зникне. Йому треба допомогти. Тил нацистської россії - її саме вразливе місце.
показать весь комментарий
27.06.2025 11:15 Ответить
Все дуже просто потрібно ще 5 армій (німці, фіни, поляки,японці, балтійські країни і просто взяти і зруйнувати московію раз і на завжди ! Ця клоака жити не дасть нам поки буде існувати
показать весь комментарий
27.06.2025 11:22 Ответить
рф卐 терористична вже набридла всім реально..
показать весь комментарий
27.06.2025 18:05 Ответить
зате, найдосвідченіший зе!лідор багато обговорював на полях гааги.
багато зустрічався.
а, саме головне позаглядав у руде очко, десь на вже традиційній, табуретці.
показать весь комментарий
27.06.2025 11:16 Ответить
ні? не треба?
аааа...
все вірно.
хай що хоче, те й робить, аби прикольно та поржати під пивас.
ну, нарешті, я зустрів тебе зелений дегенерат.
показать весь комментарий
27.06.2025 11:51 Ответить
А де наша балістика, яку анонсують кожен тиждень? Єрмак доповів, що "Сапсан" вже пішов у серію. Невже сказав брехню?
показать весь комментарий
27.06.2025 11:43 Ответить
Хіба що у вечірньому відосіку бубачка розкаже про необхідність балістичного тиску на расєю
показать весь комментарий
27.06.2025 12:22 Ответить
І то, від партнерів....😂😂😂
показать весь комментарий
27.06.2025 12:29 Ответить
перекувати шампура на балістику..
це вам не йух собачий..
показать весь комментарий
27.06.2025 18:07 Ответить
У Зеленского вже три роки накопичують ракети у відповідь. Страшно подумать, що буде, коли верховний віддасть наказ пуск!
показать весь комментарий
27.06.2025 12:22 Ответить
Если правдива инфа что у раши 1600 баллистических ракет против одной баллистической Украинской ракеты то на "паритет"в ракетах как то не похоже
показать весь комментарий
27.06.2025 12:48 Ответить
Эхх, влажные кацапские мечты...
Тебе это тоже Скабеева рассказала? Или на соловьином помете наслушался?
Иди нах, бот свежеиспеченный.
показать весь комментарий
27.06.2025 12:58 Ответить
Якщо вам,є хоча б 50 років,ви повинні розуміти,що то таке на кацапії "1600 штук",в якому вони стані та все інше, питання лише в тому,що відповіді адекватної по кацапам немає,ми десь наче і є,в Єлабугє,Казані, там за 1000 км...,а є Білгород,Брянск,Курськ...там не треба за тисячу летіти,все набагато простіше, але немає рішення.
показать весь комментарий
27.06.2025 12:58 Ответить
решеніє не знайшли, зато гроші ********
показать весь комментарий
27.06.2025 13:49 Ответить
Бо рішають не проблему, а як освоїти кошти. А може рішал пора замінить?
показать весь комментарий
27.06.2025 14:25 Ответить
"рєшеніє"-це свої КАБ -и.
показать весь комментарий
27.06.2025 15:16 Ответить
хто знає що там взагалі в самарі що по нему весь час балістика
показать весь комментарий
27.06.2025 14:22 Ответить
Криса завелась.
показать весь комментарий
27.06.2025 14:26 Ответить
трубний завод Інтерпайп Пінчука
показать весь комментарий
27.06.2025 14:40 Ответить
есть підар який зливає інфу, вичислить би свинособаку і *********
показать весь комментарий
27.06.2025 15:07 Ответить
слухайте, ми не з дебілами воюємо. наші казали, що було бойове застосування нашої балістики, і вона пішла у серію. москалям вивчити уламки корпуса (труба), системи керування, залишків ракетного палива - декілька діб. далі - скласти "2+2", і - привіт южмаш, павлоград, інтерпайп. по робочім, по виробництву.
показать весь комментарий
27.06.2025 16:44 Ответить
там классные кастрюли делают и миски ..Може кацапы из за этого нам завидуют ))
показать весь комментарий
27.06.2025 17:48 Ответить
не тільки каструлі. Гнид-згадників треба якось без суду і адвокатів ліквідовувати...
показать весь комментарий
27.06.2025 18:27 Ответить
А світ про це яклсь взнає?
Ні. Ніколи, бо в нас стійко.тримають язик в сраці ті хто має день і ніч штурмувати відео про удари по містам України парашинських війсь, поо всі їх злочини до найменшого!!!!
Наше мовчання породило байдужість Заходу та всього світо до наших кривавих подій, до наших величезних втрат, бо навіть втрата одного життя українця має для всіх нас величезну вагу, бо нас стає менше!!!
Але ці ссуки числених дипломатічних установ, яких омбудсменів, представників України в ПАСЕ, ПАРЕ, ЧЕРВОНОМУ ХРЕСТІ, ОБСЄ, В ООН, наче всі ВИЗДОХЛИ ДО ЄДИНОГО!!! Жодних вимог і скликань цих засідань органів аби щодня відчувати як росія знищує українців в самий дикий кровожерливий спосіб!!!!'
Блді, де ви всі?! Чому ми не бачимо перш за все навіть вашої стурбованості щоденним Геноцидом з боку росії до українців?!
показать весь комментарий
27.06.2025 16:45 Ответить
Ще після звільнення Херсону Зеля повиганяв всіх міжнародних журналістів. Тому в Світі про це ніхто не знає
показать весь комментарий
28.06.2025 03:05 Ответить
показать весь комментарий
27.06.2025 19:19 Ответить
Пробачте за запитання ,а де ваша балистіка , в Ірані зараз, багато незайманих фахівців, може вони допоможуть .
показать весь комментарий
28.06.2025 05:51 Ответить
Співчуття всім самарцям! За що гидке Пуйло мстить козацькій твердині? Можливо, й за повернення прадавнього імені, замість відомого рівноматючного? Підтримую всіх, хто говорить про помсту, бо йде жорстока війна. Але так, як московські угрофінни, що називають себе русскімі, а, понад усе, ******* називатись славянамі, не є нормальним народом, це законсервований на багнищах і непрохідних лісах залишок мезолітичних стад (10 тис.р.т.), то вони простої відповіді, навіть дво- і трикратної не розуміють. Необхідна 5-кратна розплата.
показать весь комментарий
28.06.2025 09:50 Ответить