10119 посетителей онлайн

Сенат США принял "великий, замечательный" законопроект Трампа о налогах: голос Венса стал решающим

Закон Трампа о налогах поддержал Сенат США

Во вторник, 1 июля, республиканская партия в Сенате США с небольшим перевесом одобрила законопроект, предложенный президентом Дональдом Трампом как "великий и прекрасный", относительно сокращения налогов и расходов.

Об этом сообщает CNN и пишет The Washington Post, передает Цензор.НЕТ.

Голоса разделились 50 на 50, а сенаторы Рэнд Пол, Сьюзан Коллинз и Том Тиллис проголосовали "против" вместе с демократами.

Однако решающим стал голос вице-президента США Джей Ди Вэнса.

Законопроект предусматривает ряд новых налоговых льгот. В частности, налогоплательщики смогут списывать доходы от чаевых и сверхурочной работы, а также проценты по кредитам на покупку автомобилей, собранных в США.

Для того, чтобы компенсировать расходы, законодательство США сократит примерно на 1 триллион долларов финансирование программ здравоохранения, среди которых - Medicaid, а также сократит Программу дополнительной помощи в сфере питания для борьбы с голодом (SNAP).

По данным беспартийного Бюджетного управления Конгресса, почти 12 миллионов человек потеряют медицинское страхование, если законопроект вступит в силу.

Кроме этого, законопроект предусматривает выделение Иммиграционной и таможенной службе 45 млрд долларов на содержание мигрантов в местах лишения свободы, 14 млрд долларов - на депортацию и еще миллиарды долларов - на наем дополнительных 10 000 новых агентов до 2029 года. Также более 50 млрд долларов должны выделить на строительство новых пограничных укреплений, которые, вероятно, будут включать стену вдоль границы с Мексикой.

Топ комментарии
+15
приблизно 73%
показать весь комментарий
01.07.2025 20:20 Ответить
+11
майже 12 мільйонів людей втратять медичне страхування - скільки з них голосувала за Трампа ?
показать весь комментарий
01.07.2025 20:19 Ответить
+11
зробили себе разом
показать весь комментарий
01.07.2025 20:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Твій ході, Іван Маркс
показать весь комментарий
01.07.2025 20:18 Ответить
.... в депортацію

.
показать весь комментарий
01.07.2025 20:57 Ответить
... і ПАР стане космічною державою.
показать весь комментарий
01.07.2025 21:36 Ответить
показать весь комментарий
01.07.2025 21:47 Ответить
Ілона Сейпентел 😂
показать весь комментарий
01.07.2025 22:22 Ответить
майже 12 мільйонів людей втратять медичне страхування - скільки з них голосувала за Трампа ?
показать весь комментарий
01.07.2025 20:19 Ответить
приблизно 73%
показать весь комментарий
01.07.2025 20:20 Ответить
🤣🤣🤣🤣🤣тобі яке діло до них?????? Чи аби понити?
показать весь комментарий
01.07.2025 20:22 Ответить
Та не говори) У него в стране чел ****** бюджет а премьер министр называет вора незаменимым и нужным в правительстве )))) переживает плять за 12 миллионов американцев )))
показать весь комментарий
01.07.2025 21:37 Ответить
Як же кумедно скавчать трампофіли )
Питання в тому ,що це не Зе президент , колись наддержави, а трамп
показать весь комментарий
01.07.2025 22:18 Ответить
Рой Мир ныть можешь только ты и твоя мамка шлюха. А я интресуюсь чисто из любопыства. какой процент в США хуже не будет.
показать весь комментарий
03.07.2025 13:39 Ответить
показать весь комментарий
01.07.2025 20:25 Ответить
зробили себе разом
показать весь комментарий
01.07.2025 20:40 Ответить
Та ще й у особливо збоченій формі. 😁
показать весь комментарий
01.07.2025 20:48 Ответить
У відповідь на законопроєкт адміністрації Трампа про багатомільярдні держвитрати, Маск заявив, що члени Конгресу, які підтримають цей законопроєкт, "програють свої праймеріз наступного року, навіть якщо це буде останнє, що я зроблю на цій Землі".

"Якщо цей божевільний закон про витрати буде ухвалено, наступного дня буде сформовано Американську партію", - пригрозив Маск увечері понеділка, 30 червня, в дописі в соцмережі X, зауваживши, що США потребують альтернативи демократам і республіканцям.
показать весь комментарий
01.07.2025 20:19 Ответить
Партія нацистів та раситів?

Ну це буде крута альтернатива.
показать весь комментарий
01.07.2025 20:35 Ответить
Стеля державного боргу при цьому, має бути підвищена на п'ять трильйонів доларів.

За оцінками Управління Конгресу США щодо бюджету, остання версія законопроєкту додасть 3,3 трильйона доларів до поточного понад 36-трильйоного держборгу країни.
показать весь комментарий
01.07.2025 21:51 Ответить
А хто буде працювати на важких физичних роботах, будівництво та машинобудівнитві ?

Якщо працювали на них в основному мигранти.
показать весь комментарий
01.07.2025 20:21 Ответить
- Вы стоите на самой низшей ступени развития! - Вы еще только формирующееся, слабое в умственном отношении существо, все ваши поступки чисто звериные, и вы, в присутствии людей , позволяете себе, с развязностью совершенно невыносимой, подавать какие-то советы космического масштаба и космической же глупости
показать весь комментарий
01.07.2025 20:30 Ответить
Хто це вам таке казав?
показать весь комментарий
01.07.2025 21:07 Ответить
Де ви бачили в Америці "важкі фізичні роботи"?
P.S. Вчіть українську мову:
"машинобудівнитві" - машинобудуванні,
"в основному мигранти" - переважно мігранти,
"физичних" - фізичних,
"будівництво" - будівництві,
"мигранти" - мігранти.
показать весь комментарий
01.07.2025 21:26 Ответить
Мовою оригіналу:
"Пазабити хлопати, астановлєн бєґ, Вкаливают робати, а нє чєлавєк міґрант!"
показать весь комментарий
01.07.2025 22:05 Ответить
Трамп, з Вєнсом, Гегсетом, та іншими "гігантами думки"...
показать весь комментарий
02.07.2025 08:41 Ответить
Буде американська партія Маски - шоу
показать весь комментарий
01.07.2025 20:23 Ответить
ставлю на Нейлона!
показать весь комментарий
01.07.2025 20:24 Ответить
Будуть американці тепер хворі і голодні. Зробили себе разом 2.0!
показать весь комментарий
01.07.2025 20:26 Ответить
So, you are the Christ Trump ,

You're the great Jesus Christ Donald Trump.

Prove to me that you're devine -

Change my water into wine.

That's all you need to do,

Then i'll know it's all true. (с)
показать весь комментарий
01.07.2025 20:27 Ответить
це просто - він дасть вам $50
показать весь комментарий
01.07.2025 20:51 Ответить
Why should you want to know?

Don't you mind about the future

Don't you try to think ahead

Save tomorrow for tomorrow

Think about today instead...
показать весь комментарий
01.07.2025 22:22 Ответить
Процес розпаду Америку успішно зупущений...
показать весь комментарий
01.07.2025 20:27 Ответить
поцчіму?
показать весь комментарий
01.07.2025 21:02 Ответить
Workers should be stressed and scared shitless of losing their jobs as they will lose their medical benefits, their kids' education, and possibly even their homes. With a scarce social network to fall on, workers work their asses off, which translates into bigger profits. The great American way.
показать весь комментарий
01.07.2025 20:32 Ответить
Ну шо ,,додому скоро???
показать весь комментарий
01.07.2025 20:34 Ответить
Таке враження за що не візьмется Трамп чекай тільки погіршення і хаосу в своїй компетентності нагадує Зелю.
показать весь комментарий
01.07.2025 20:37 Ответить
Трамп - "гібрид" Путіна з Зеленським... Апетити - як у Путіна, а самовпевненість, дурь і брехливість - як у Зеленського...

(анекдот з"явився днів через десять після приходу Трампа до влади)
показать весь комментарий
02.07.2025 08:44 Ответить
як цього напомаженого придурка вилузує трампло! . Власне їх справа, хоча ми страждаємо. нехай не лізуть до наших питань виборів, щоб хоч мати ілюзії
показать весь комментарий
01.07.2025 20:42 Ответить
Славься Трамп! Славься Венс! (Люди в чорному).
показать весь комментарий
01.07.2025 20:44 Ответить
Нехай візьмуть Сеню в прораби. У нього величезний досвід.
показать весь комментарий
01.07.2025 20:45 Ответить
Хочеш Порошенка зачепити ???
показать весь комментарий
01.07.2025 20:51 Ответить
Хто це?
показать весь комментарий
01.07.2025 20:52 Ответить
Іди уроки вчи..двієчник
показать весь комментарий
01.07.2025 20:54 Ответить
Не кажи мені, що робити, і я не скажу, куди тобі йти )
показать весь комментарий
01.07.2025 20:57 Ответить
Ти ще й тупий баран🤣🤣🤣Пшол вон пся крев🤣🤣🤣
показать весь комментарий
01.07.2025 20:59 Ответить
Бачу, тебе туди частенько посилають останнім часом. )
показать весь комментарий
01.07.2025 21:03 Ответить
Шо ти можеш бачити Баран.згинь звідси чмо зелене
показать весь комментарий
01.07.2025 21:06 Ответить
Не кіпішуй. Змирись з долею. Ти вже нічого не зміниш.
показать весь комментарий
01.07.2025 21:17 Ответить
ну то і йди, куда послали, якщо такий розумний

.
показать весь комментарий
01.07.2025 21:01 Ответить
Слухай, "Шкільний автобус"! Рівнем своїх "розмишлізмів " ти нагадуєш "двієчника" у цьому автобусі, який сидить на задньому сидінні, і критикує водія, який, на його думку, "неправильно" управляє цим автобусом...
показать весь комментарий
02.07.2025 08:47 Ответить
Ціни для пересічних Американців одразу упали, на все, що тільки можна мати, щоденно для ЖИТТЯ, за потребу, заробітні плати тепер зростуть, медичне страхування буде доступним, оренда житла стане прийнятною до зарплат!!????
показать весь комментарий
01.07.2025 20:51 Ответить
🤣🤣🤣🤣Вася...в тебе през зелебоба... А ти переживаєш за амеиканців
показать весь комментарий
01.07.2025 21:07 Ответить
За це я голосував
показать весь комментарий
01.07.2025 20:53 Ответить
Не понимают люди,что Америка стала великой именно из-за вложений в долгосрочные проекты,когда доллар окупается через 20 лет,но зато в стократном размере.И что десятки триллионов внешнего долга это не долг в обычном смысле,а вложения всего мира в американскую экономику.В краткосрочной перспективе американцы заживут чуть получше,но уже через 10-15 лет их начнут технологически обгонять и Европа и Азия.Точнее,могут начать,потому что Трамп,не вечен.Дай-то Бог,чтобы следующий президент оказался вменяемым.
показать весь комментарий
01.07.2025 20:54 Ответить
Вони ВЖЕ їх "забросили"... Люди, що емігрували до США, лаються, коли змушені вибирать між "американським" та "західноєвропейським"... Бо американське дешевше, але гірше, а західноєвропейське якісніше, але дорожче та менш доступне (особливо в напрямі пошуку запчастин...). Наприклад, це стосується автомобілебудування та побутової техніки...
показать весь комментарий
02.07.2025 08:53 Ответить
Ну то посмійся... Може, тобі ще й пальчика показать? Я говорив з людьми, які там живуть...
показать весь комментарий
02.07.2025 09:01 Ответить
Особливо продукти харчування. В Північній Америці це штучно, не смачно, і дорого
показать весь комментарий
03.07.2025 03:00 Ответить
І це - теж... У сусідки син був. Ще в кінці 90-тих запросили на роботу, в США. Приїжджав у відпустку кожного року. Так казав, що хоч дома наїдався "домашніх" продуктів - помідорів, огірків, фруктів різних... Казав - "Ароматні, смачні... А "там" - все велике, і "ніяке"... Ні смаку, ні запаху...". І що саме цікаве - не міг з дому нічого привезти з собою. Ні свіжих, ні консервації... Один раз узяв баночку грибів маринованих - так і ту заборонили ввозить!
показать весь комментарий
03.07.2025 06:51 Ответить
Що це значить для мене...
Щоб оплатити цей законопроект США будуть змушені надрукувати 4,5 трильйони доларів збільшивши свій борг на 10%, фактично вони залізуть в кишеню кожної людини у світі у кого є заощадження в $ і обкрадуть її, знецінивши ці гроші...
показать весь комментарий
01.07.2025 20:55 Ответить
Прекрасний закон знецінення з початку року долара втрати 15% своєї вартості до кінця року прогнозують падіння на 20-25%... кожен дурень у кого в кишені долар фінансує США, я маю на цей долар працювати, а хтось його намалював і роздає...
показать весь комментарий
01.07.2025 21:26 Ответить
Заощаджуй у кацапських дерев'яних рублях і буде тобі щасття.
показать весь комментарий
01.07.2025 21:34 Ответить
я купую золото, це з 2000 року мені суттєво допомогло зберегти заощадження, пам'ятаю ще перші покупки, брав по 8$ за грам зараз більше 100 коштує.
показать весь комментарий
01.07.2025 21:48 Ответить
Згортають космічну програму для бази на Місяці,
а там вже кислоокі з немитими придивляються до окупації Місяця.
показать весь комментарий
01.07.2025 20:57 Ответить
там в прекрасному законі ще позбавлення пільг Маска і надання субсидій на видобуток вугілля, нафти та газу. мейк гріт егейн
показать весь комментарий
01.07.2025 21:09 Ответить
Венс , це той віце , котрого Маск пхав у президенти , погрожуючи імпічментом Трампу після прийняття цього закону? А ще смішніше - обоє піднялися в політиці на спинах демократів ...
Недарма він підкрашує оченята - політик невизначеної орієнтації ...
показать весь комментарий
02.07.2025 02:39 Ответить
"А наш дурдомчик гонит самогончик"!
Ось, чомусь згадалось...
показать весь комментарий
02.07.2025 06:40 Ответить