6207 посетителей онлайн

Буданов: Прямой угрозы для Днепра нет. Боевые действия идут на границе области

буданов

Для города Днепр пока отсутствует непосредственная военная угроза, кроме ракетных и дроновых ударов.

Об этом сообщил руководитель Главного управления разведки Минобороны Кирилл Буданов, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Для города Днепр, кроме тех ракет и дроновых ударов, которые вы видели, никакой другой угрозы не существует", - отметил глава ГУР.

Он уточнил, что бои происходят по контуру области с юго-восточного направления. По словам Буданова, эта ситуация не является новой - боевые действия в указанном районе продолжаются уже достаточно давно.

Топ комментарии
+19
Коли вже каву будемо в Криму пити?
показать весь комментарий
02.07.2025 12:45 Ответить
+16
Буданов https://suspilne.media/673210-budanov-zaaviv-so-nastup-armii-rf-vicerpaetsa-na-pocatku-vesni/ заявив, що наступ армії РФ вичерпається на початку весни.

Буданов: за півтора-два місяці наступ росіян https://suspilne.media/808253-budanov-za-pivtora-dva-misaci-nastup-rosian-pide-na-spad/ піде на спад.

Все з цим прогнозистом зрозуміло.
показать весь комментарий
02.07.2025 12:54 Ответить
+12
З кримського балкону з чашечкою кафєя воно звичайно видніше.
показать весь комментарий
02.07.2025 12:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а через пів року?
показать весь комментарий
02.07.2025 12:43 Ответить
Спитайте у місцевих тарологів.
показать весь комментарий
02.07.2025 12:50 Ответить
Другий Кашпіровський утєшітєль. Внести зміни в законодавство, щоб ухилянтів шукали по домівках. А там їх мільйони.
показать весь комментарий
02.07.2025 12:51 Ответить
Васька з тих, що 1932-33-му зі щупами по подвір'ях ходили?
показать весь комментарий
02.07.2025 12:55 Ответить
А ти з тих, що ховаєшся як щур і лише вночі свіжим повітрям виходиш подихати?
показать весь комментарий
02.07.2025 13:13 Ответить
показать весь комментарий
02.07.2025 12:59 Ответить
ти внук нквд-шніка? тебе ж першого ухилянта виловлять. просто піди добровільно. щоб буданов міг і далі з розумним ї..лом херню молоти.
показать весь комментарий
02.07.2025 13:01 Ответить
Є така "прохвесія". Пропагандон.
показать весь комментарий
02.07.2025 13:22 Ответить
Знову ти?
Боже, врятуй...
показать весь комментарий
02.07.2025 12:44 Ответить
Коли вже каву будемо в Криму пити?
показать весь комментарий
02.07.2025 12:45 Ответить
У мене вже печія від кримської кави
показать весь комментарий
02.07.2025 12:48 Ответить
3-4 чашки на день, не більше!
показать весь комментарий
02.07.2025 12:50 Ответить
З таким командуванням каву буде пити ***** у Львові
показать весь комментарий
02.07.2025 13:43 Ответить
Кірілка рєчь толкнул. Аж полегшало.
показать весь комментарий
02.07.2025 12:50 Ответить
З кримського балкону з чашечкою кафєя воно звичайно видніше.
показать весь комментарий
02.07.2025 12:52 Ответить
Пулі свістєлі над головою.....
показать весь комментарий
02.07.2025 12:58 Ответить
І щось тихенько нашіптував на вушко Гогілашвілі...
показать весь комментарий
02.07.2025 14:06 Ответить
Буданов https://suspilne.media/673210-budanov-zaaviv-so-nastup-armii-rf-vicerpaetsa-na-pocatku-vesni/ заявив, що наступ армії РФ вичерпається на початку весни.

Буданов: за півтора-два місяці наступ росіян https://suspilne.media/808253-budanov-za-pivtora-dva-misaci-nastup-rosian-pide-na-spad/ піде на спад.

Все з цим прогнозистом зрозуміло.
показать весь комментарий
02.07.2025 12:54 Ответить
буданов зельона гнида.. трепло і брехло
показать весь комментарий
02.07.2025 12:55 Ответить
От шо ми казали? Хуцпа!
Повільно забовтують езоповою мовою...
Ще буде більше бруду на опозицію чи якихось проблем в економіці - агентура кротівня все зробить щоб змістити акценти і заретушувати пройоби ( Потужні з великої літери)
показать весь комментарий
02.07.2025 12:56 Ответить
"Для міста Дніпро, окрім тих ракет і дронових ударів, які ви бачили, ніякої іншої загрози не існує", - зазначив очільник ГУР.

"Цього року завершено будівництво першого пускового комплексу 1-ї черги. До поховань підготовлено 6 тисяч місць. Найближчим часом тут розпочнуться перші поховання. Триває будівництво другого пускового комплексу. Попереду ще багато роботи."- резюмує Шмигаль.

Сьогодни якись особливий день?
показать весь комментарий
02.07.2025 12:59 Ответить
Отже,нема протидії(
показать весь комментарий
02.07.2025 13:00 Ответить
Це піздєц..."заспокоїв" містер гучних і пафосних заяв
показать весь комментарий
02.07.2025 13:02 Ответить
Поки що.....😡😡😡
показать весь комментарий
02.07.2025 13:08 Ответить
Загрози для Покровська нема!
Загрози для Сум нема!

Зараз загрози для Днiпра нема.
показать весь комментарий
02.07.2025 13:11 Ответить
какой приторно-слащавый мальчуган.Всем на шашлыки.
показать весь комментарий
02.07.2025 13:12 Ответить
загрозы нет, просто немножечко война
показать весь комментарий
02.07.2025 13:17 Ответить
Уже на межі області.

показать весь комментарий
02.07.2025 13:20 Ответить
За таку чудову новину - налийте цьому хлопу філіжанку запашної кави у Ялті! 😎
показать весь комментарий
02.07.2025 13:25 Ответить
Так само говорив,що з боку Білорусі нападу не буде, напередодні вторгнення.
Будь-який інший, поважаючий себе керівник, вже би давно змістив такого балабола з посади.
показать весь комментарий
02.07.2025 13:27 Ответить
нарешті буданга знову взявся за настрадамувачьня,
а то вже переживати став...
показать весь комментарий
02.07.2025 13:39 Ответить
шось забагато Буданова останні 24 години
показать весь комментарий
02.07.2025 13:42 Ответить
Зате як гарно поховалися різноманітні верещучки, арахамії, подоляки та інші "звьозди", що світили найяскравіше на початку повномасштабного...
показать весь комментарий
02.07.2025 14:12 Ответить
кава в Ялті...очкую
показать весь комментарий
02.07.2025 13:46 Ответить
Фаза активного і аргументовного заперечення, після якої настає фаза пасивного визнання без коментарів. Все як і завжди.
показать весь комментарий
02.07.2025 13:52 Ответить