11075 відвідувачів онлайн

Буданов: Прямої загрози для Дніпра немає. Бойові дії йдуть на межі області

буданов

Для міста Дніпро наразі відсутня безпосередня військова загроза, окрім ракетних та дронових ударів. 

Про це повідомив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, передає Цензор.НЕТ із посиланням Укрінформ.

"Для міста Дніпро, окрім тих ракет і дронових ударів, які ви бачили, ніякої іншої загрози не існує", - зазначив очільник ГУР.

Він уточнив, що бої відбуваються по контуру області з південно-східного напрямку. За словами Буданова, ця ситуація не є новою - бойові дії у зазначеному районі тривають уже досить давно.

Топ коментарі
+19
Коли вже каву будемо в Криму пити?
показати весь коментар
02.07.2025 12:45 Відповісти
+16
Буданов https://suspilne.media/673210-budanov-zaaviv-so-nastup-armii-rf-vicerpaetsa-na-pocatku-vesni/ заявив, що наступ армії РФ вичерпається на початку весни.

Буданов: за півтора-два місяці наступ росіян https://suspilne.media/808253-budanov-za-pivtora-dva-misaci-nastup-rosian-pide-na-spad/ піде на спад.

Все з цим прогнозистом зрозуміло.
показати весь коментар
02.07.2025 12:54 Відповісти
+12
З кримського балкону з чашечкою кафєя воно звичайно видніше.
показати весь коментар
02.07.2025 12:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а через пів року?
показати весь коментар
02.07.2025 12:43 Відповісти
Спитайте у місцевих тарологів.
показати весь коментар
02.07.2025 12:50 Відповісти
Другий Кашпіровський утєшітєль. Внести зміни в законодавство, щоб ухилянтів шукали по домівках. А там їх мільйони.
показати весь коментар
02.07.2025 12:51 Відповісти
Васька з тих, що 1932-33-му зі щупами по подвір'ях ходили?
показати весь коментар
02.07.2025 12:55 Відповісти
А ти з тих, що ховаєшся як щур і лише вночі свіжим повітрям виходиш подихати?
показати весь коментар
02.07.2025 13:13 Відповісти
показати весь коментар
02.07.2025 12:59 Відповісти
ти внук нквд-шніка? тебе ж першого ухилянта виловлять. просто піди добровільно. щоб буданов міг і далі з розумним ї..лом херню молоти.
показати весь коментар
02.07.2025 13:01 Відповісти
Є така "прохвесія". Пропагандон.
показати весь коментар
02.07.2025 13:22 Відповісти
Знову ти?
Боже, врятуй...
показати весь коментар
02.07.2025 12:44 Відповісти
Коли вже каву будемо в Криму пити?
показати весь коментар
02.07.2025 12:45 Відповісти
У мене вже печія від кримської кави
показати весь коментар
02.07.2025 12:48 Відповісти
3-4 чашки на день, не більше!
показати весь коментар
02.07.2025 12:50 Відповісти
З таким командуванням каву буде пити ***** у Львові
показати весь коментар
02.07.2025 13:43 Відповісти
Кірілка рєчь толкнул. Аж полегшало.
показати весь коментар
02.07.2025 12:50 Відповісти
З кримського балкону з чашечкою кафєя воно звичайно видніше.
показати весь коментар
02.07.2025 12:52 Відповісти
Пулі свістєлі над головою.....
показати весь коментар
02.07.2025 12:58 Відповісти
І щось тихенько нашіптував на вушко Гогілашвілі...
показати весь коментар
02.07.2025 14:06 Відповісти
Буданов https://suspilne.media/673210-budanov-zaaviv-so-nastup-armii-rf-vicerpaetsa-na-pocatku-vesni/ заявив, що наступ армії РФ вичерпається на початку весни.

Буданов: за півтора-два місяці наступ росіян https://suspilne.media/808253-budanov-za-pivtora-dva-misaci-nastup-rosian-pide-na-spad/ піде на спад.

Все з цим прогнозистом зрозуміло.
показати весь коментар
02.07.2025 12:54 Відповісти
буданов зельона гнида.. трепло і брехло
показати весь коментар
02.07.2025 12:55 Відповісти
От шо ми казали? Хуцпа!
Повільно забовтують езоповою мовою...
Ще буде більше бруду на опозицію чи якихось проблем в економіці - агентура кротівня все зробить щоб змістити акценти і заретушувати пройоби ( Потужні з великої літери)
показати весь коментар
02.07.2025 12:56 Відповісти
"Для міста Дніпро, окрім тих ракет і дронових ударів, які ви бачили, ніякої іншої загрози не існує", - зазначив очільник ГУР.

"Цього року завершено будівництво першого пускового комплексу 1-ї черги. До поховань підготовлено 6 тисяч місць. Найближчим часом тут розпочнуться перші поховання. Триває будівництво другого пускового комплексу. Попереду ще багато роботи."- резюмує Шмигаль.

Сьогодни якись особливий день?
показати весь коментар
02.07.2025 12:59 Відповісти
Отже,нема протидії(
показати весь коментар
02.07.2025 13:00 Відповісти
Це піздєц..."заспокоїв" містер гучних і пафосних заяв
показати весь коментар
02.07.2025 13:02 Відповісти
Поки що.....😡😡😡
показати весь коментар
02.07.2025 13:08 Відповісти
Загрози для Покровська нема!
Загрози для Сум нема!

Зараз загрози для Днiпра нема.
показати весь коментар
02.07.2025 13:11 Відповісти
какой приторно-слащавый мальчуган.Всем на шашлыки.
показати весь коментар
02.07.2025 13:12 Відповісти
загрозы нет, просто немножечко война
показати весь коментар
02.07.2025 13:17 Відповісти
Уже на межі області.

показати весь коментар
02.07.2025 13:20 Відповісти
За таку чудову новину - налийте цьому хлопу філіжанку запашної кави у Ялті! 😎
показати весь коментар
02.07.2025 13:25 Відповісти
Так само говорив,що з боку Білорусі нападу не буде, напередодні вторгнення.
Будь-який інший, поважаючий себе керівник, вже би давно змістив такого балабола з посади.
показати весь коментар
02.07.2025 13:27 Відповісти
нарешті буданга знову взявся за настрадамувачьня,
а то вже переживати став...
показати весь коментар
02.07.2025 13:39 Відповісти
шось забагато Буданова останні 24 години
показати весь коментар
02.07.2025 13:42 Відповісти
Зате як гарно поховалися різноманітні верещучки, арахамії, подоляки та інші "звьозди", що світили найяскравіше на початку повномасштабного...
показати весь коментар
02.07.2025 14:12 Відповісти
кава в Ялті...очкую
показати весь коментар
02.07.2025 13:46 Відповісти
Фаза активного і аргументовного заперечення, після якої настає фаза пасивного визнання без коментарів. Все як і завжди.
показати весь коментар
02.07.2025 13:52 Відповісти