10218 посетителей онлайн

Россияне атакуют Украину "Шахедами" с разных направлений, - Воздушные силы (обновлено)

шахеди

Вечером 3 июля российские войска запустили по Украине ударные беспилотники.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Воздушные силы.

Движение ударных беспилотников

  • Черниговская область - угроза применения врагом ударных БпЛА.
  • БпЛА между н.п.Мена и Березина, курс - юго-западный.

Вражеские БпЛА в вашем направлении с востока. Находитесь в укрытиях!

Обновление относительно движения БпЛА

  • БпЛА на севере Сумщины, курс – юго-западный/южный;
  • БпЛА на границе Сумщины и Черниговщины, курс – юго-западный;
  • БпЛА в центральной части Сумщины, курс – юго-западный;
  • БПЛА на Черниговщине, курс – юго-западный;
  • БпЛА на северо-востоке Полтавщины, курс – юго-западный;
  • БПЛА на востоке Киевщины, курс – западный.
  • Миргород и Прилуки, в вашем направлении вражеские БПЛА. Находитесь в безопасных местах.

Обновление по состоянию на 21:25:

  • БпЛА на севере Сумщины, курс – юго-западный/южный;
  • БпЛА на границе Сумщины и Черниговщины, курс – юго-западный;
  • БпЛА на юго-западе Сумщины, курс – юго-западный;
  • БПЛА на Черниговщине, курс – юго-западный;
  • БпЛА в Полтавской области, курс - юго-западный/юго-восточный;
  • БПЛА на востоке и в центре Киевщины, курс – западный;
  • БПЛА на востоке Черкасской области, курс - западный;
  • БПЛА на востоке и на юге Харьковщины, курс – северо-западный.
  • Города Киев, Черкассы, Кременчуг в вашем направлении вражеские ударные БПЛА.
  • Кировоградская область – угроза применения врагом ударных БпЛА.
  • Житомирская область – угроза применения врагом ударных БпЛА.

Обновление по состоянию на 22:48:

  • БпЛА на Сумщине, курс - юго-западный/южный;
  • БпЛА на границе Сумщины и Черниговщины, курс – юго-западный;
  • БпЛА на Черниговщине, курс - южный/юго-западный;
  • БпЛА на Полтавщине, курс - юго-западный/юго-восточный;
  • БпЛА на Киевщине, курс - западный/юго-западный;
  • БпЛА на Житомирщине, курс - западный
  • БпЛА на юге Черкасщины, курс – западный;
  • БПЛА на западе Харьковщины, курс - западный/северо-западный;
  • БпЛА на Кировоградщине, курс - западный;
  • БпЛА на Днепропетровщине, курс - западный/юго-, северо-западный;
  • БПЛА на Запорожье, курс – северный;
  • БпЛА на северо-восточной ВОТ Херсонщины, курс - северный/северо-западный (Днепропетровщина).
  • Ривненская область – угроза применения врагом ударных БпЛА.
  • Николаевская область – угроза применения врагом ударных БпЛА.
Топ комментарии
+21
грошей на зенітні дрони немає, а на спец. пенсії, телемарафон, перельоти зебіла та іншу маячню - є
показать весь комментарий
03.07.2025 20:35 Ответить
+14
Всі гроші пішли на заставу Чернишову. Нахер нам оборона, коли Гундосому треба дружків відкупати...
показать весь комментарий
03.07.2025 18:32 Ответить
+13
George Tuka

Цілком розумію, що я не самий розумний і далеко не все знаю.

Тому, хотів би отримати хоч якесь пояснення!

Годину над Києвом літає дрон.

В повній тиші і комфорті.

В ТГ вже пишуть, що це розвідник…

Тобто, ворожим розвідникам дозволено літати над столицею і збирати інформацію для майбутнього удару???

Маячня якась.

--- була піднята крута наша авіація, десь 30 хв тому пролітала поблизу Києва ( боюсь писати де саме), невже не могли збити цей дрон...?
показать весь комментарий
03.07.2025 18:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Над Києвом тільки недавно розвід дрон літав, як у себе дома.

Я так розумію, сьогодні чекаємо шахедів, а вночі під них ще й балістику?

За 3.5 роки, квартал не знайшов (чи не шукав) засобів проти орланів, шахедів, зате постійно чутно "вся надія на сша". Дякуємо, дуже дякуємо
показать весь комментарий
03.07.2025 18:31 Ответить
А порт Новоросійськ хто нам заборонив атакувати? трампель чи путлєр?
показать весь комментарий
03.07.2025 18:31 Ответить
George Tuka

показать весь комментарий
03.07.2025 20:35 Ответить
те саме в і ншій новині написав. там кажуть, що то трамп винен, що у нас розворували бюджет і не зробили дронів-винищувачів шахедів.
показать весь комментарий
03.07.2025 22:29 Ответить
трамп ще той д*об та союзник хла, але й про злочини зе ОЗГ не треба забувати
показать весь комментарий
03.07.2025 22:54 Ответить
Всі гроші пішли на заставу Чернишову. Нахер нам оборона, коли Гундосому треба дружків відкупати...
показать весь комментарий
03.07.2025 18:32 Ответить
Україну з півночі атакують російські "шахеди"

Російські "шахеди", мгм.
Певно, уточнення для того, щоб не плутали з іншими атакуючими "шахедами".
показать весь комментарий
03.07.2025 20:34 Ответить
Треба сибиге с зеленским посилювать тиск!
показать весь комментарий
03.07.2025 20:36 Ответить
ну видно щєлі в столиці таки не має....
показать весь комментарий
03.07.2025 20:36 Ответить
Президент України Володимир Зеленський у четвер, 3 липня, з неоголошеним візитом прибув до Данії, яка почала головувати в Раді Європейського союзу. (с)
показать весь комментарий
03.07.2025 20:46 Ответить
та панятна... рівно в 4.00 почалась не оголошена війна. вєроломна....
показать весь комментарий
03.07.2025 20:47 Ответить
Кацапські НПЗ просять вогню.
показать весь комментарий
03.07.2025 20:38 Ответить
Щось трохи зарано. Значить )(уло, після чудовоі розмови з Трампом, на радостях дав команду.
показать весь комментарий
03.07.2025 20:43 Ответить
Оно и понятно
Как только Владимир Александрович из Киева выезжает
Жди беды
В Киев прилетит - ВСЕ!
Ведь в нем нет Владимира Александровича
И не говорите мне про совпадение
Совпадение - это когда раза два совпало
А когда десятки раз - это уже не совпадение
Это система!!!!
показать весь комментарий
03.07.2025 21:29 Ответить
І не кажіть що то Буданов-Гогіашвілі попереджає про плануєму кацапами масовану атаку.
Коли гнусавий їхав у бік фронту, то там гарантовано припинялись обстріли.
Чи то Буданов віддавав наказ кацапам?
показать весь комментарий
03.07.2025 21:36 Ответить
Божий промисєл...
показать весь комментарий
03.07.2025 23:04 Ответить
після телефонної наради американо- рашистських ворогів України було прийнято рішення і дальше наносити удари по Україні всіми наявними в куйла засобами...
показать весь комментарий
03.07.2025 21:38 Ответить
Трамп дав добро.
показать весь комментарий
03.07.2025 21:59 Ответить
Ну і скільки це можно терпіти?
Таки керівники , яки не можуть вже три з половиною роки забеспечити громадянам безпеку - стовідсоткові вороги і повинні бути давно арештовани , засуджени і повішени.
показать весь комментарий
03.07.2025 23:13 Ответить
На дрони необхідно полювати дронами, така сьогоденна реальність. Трохи затягнули цей процес, враховуючи стільки часу літають шахеди.

Наступний етап треба навчати АІ літати, війна мабутнього, якщо не хочемо знову опинитись в ролі пожежника що гасить пожежу.

Тільки на державному рівні це можливо реально розвернути, необхідні великі обчислювальнні потужності для створення симуляції.
показать весь комментарий
03.07.2025 23:48 Ответить
Тому кім чен зе і поїхало на відпочиное с скумбрією і завгоспом