9824 посетителя онлайн

Конгресс США поддержал "Великий прекрасный закон" Трампа

трамп

Палата представителей Конгресса США одобрила "Большой прекрасный закон" президента Дональда Трампа, определяющий будущую налоговую и миграционную политику, а также бюджетные вопросы.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Законопроект, который охватывает финансирование на сумму $3,4 триллиона, поддержали 218 законодателей, 214 выступили против.

Документ предусматривает продление налоговых льгот, установленных при первом сроке Трампа и реализацию его последних предвыборных обещаний. Кроме того, документ повышает лимит заимствований страны на $5 триллионов, предотвращая дефолт по долгу, который Минфин должен был бы нарушить через несколько недель.

Теперь закон будет отправлен на подпись президенту США Дональду Трампу, который ранее заявлял, что хотел подписать его до 4 июля, Дня независимости страны.

Голосование в нижней палате состоялись после рекордной по времени речи лидера демократического меньшинства Гакима Джеффриса, который выступил против многотриллионной инициативы, предложенной администрацией Трампа. Он подчеркнул, что в случае принятия законопроекта о налогах и расходах, малообеспеченные слои американского населения подвергнутся удару. Это в частности напрямую будет касаться людей с низким уровнем дохода, пенсионеров, студентов, малообеспеченных семей.

Напоминаем, 1 июля Сенат США одобрил проект "Большого прекрасного закона" администрации президента Дональда Трампа. Для принятия документа в верхней палате понадобилось участие вице-президента США Джей Ди Вэнса из-за отсутствия достаточного преимущества республиканцев.

Законодательство, в частности, предусматривает триллионы долларов налоговых льгот для бизнеса и внедряет новые предвыборные обещания Трампа, такие как отмена налога на прибыль с чаевых и заработной платы за сверхурочную работу. В то же время документ содержит сотни миллиардов долларов на правоохранительные меры и защиту в сфере иммиграции. Чтобы компенсировать эти расходы, законодательство сокращает примерно на 1 триллион долларов федеральную программу медицинского страхования Medicaid для лиц с низким уровнем дохода и людей с инвалидностью, а также другие программы здравоохранения. Кроме того, законопроект предусматривает сокращение Программы дополнительной помощи для питания (SNAP), ранее известной как продовольственные талоны для жителей США.

Топ комментарии
+11
Та ні, не один агент кгб краснов будує путінську вертикаль влади...
Ви подивіться "під ноги", побачите таке ж саме будівництво...
показать весь комментарий
03.07.2025 22:42 Ответить
+10
Конгрес у рудого в кишені, верховний суд теж.
Трамп будує путінську вертикаль влади, про яку завжди мріяв.
показать весь комментарий
03.07.2025 22:35 Ответить
+9
Трамп мене вже не дивує. Він ідіот. Але куди дивляться американці?! Це ж мільйони людей з гарною освітою які розуміються у фінансових справах!
показать весь комментарий
03.07.2025 22:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Конгрес у рудого в кишені, верховний суд теж.
показать весь комментарий
03.07.2025 22:42 Ответить
наш Лідор святий і непорочний. Він має план стійкості
показать весь комментарий
03.07.2025 23:02 Ответить
🤣
показать весь комментарий
04.07.2025 00:07 Ответить
ВЕЛИКЕ будівництво!
показать весь комментарий
03.07.2025 23:42 Ответить
"ваше слово, товаріщь маузе.. Маск !"
показать весь комментарий
03.07.2025 22:49 Ответить
У Трампа залишилися всього два вороги в США: демократка Деменція і республіканець Паркінсон.
показать весь комментарий
04.07.2025 00:18 Ответить
Він будує диктаторську вертикаль як це зробив ЗЕ
показать весь комментарий
04.07.2025 09:17 Ответить
Милостиво засмеявшись, эмир сказал: - Нам тоже пришли сейчас в голову стихи:

Когда мы вышли вечером в сад,

То луна, устыдившись ничтожества своего,

спряталась в тучи,

И птицы все замолкли, и ветер затих,

А мы стояли - великий, славный, непобедимый,

подобный солнцу и могучий…

Поэты все попадали на колени, крича: «О, великий! Он затмил самого Рудеги!», а некоторые лежали ничком на ковре, как бы в беспамятстве.

(Л. Соловьев, "Возмутитель спокойствия")
показать весь комментарий
03.07.2025 22:37 Ответить
То Трамп вже дивовижний чарівник прекрасноі краіни США.
показать весь комментарий
03.07.2025 22:41 Ответить
Що це значить для мене...
Щоб оплатити цей проект США будуть змушені надрукувати 4,5 трильйони доларів збільшивши свій борг на 10%, фактично вони залізуть в кишеню кожної людини у світі у кого є заощадження в $ і обкрадуть її, знецінивши ці гроші...
показать весь комментарий
03.07.2025 22:42 Ответить
Ніхто нічого не буде друкувати.
На 4,5 трильйонів доларів буде продано трежеріс.
Можете прикупити собі і отримуватимете відсотки за ними і безбідно житимете.
показать весь комментарий
03.07.2025 22:54 Ответить
Я купую лише жовтий метал... і почав його купувати з 2000 року спочатку брав по 8$ за грам, а зараз він коштує понад 100$ (тобто золото подорожчало за 25 років в 10 раз тобто на 1000%) середній прибуток від облігацій за цей період склав 2-4% в рік загалом 80% враховуючи реальну інфляцію цей прибуток не перевищив 20%. Зараз бажаючих купувати трежеріс під адекватний % майже нема, останні аукціони провальні і їх викуповує по остаточній ціні ФРС, яка просто друкує $ роздуваючи свої баланси.
показать весь комментарий
03.07.2025 23:29 Ответить
Якщо ти такий розумний, то хріна всяку ***** тут пишеш?
показать весь комментарий
04.07.2025 00:13 Ответить
Його розум у його мріях , мав би він розум , то замість золота по 8 долярів за грам на ті самі вісім долярів купив вісім біткойнів , але розуму не вистачило , тепер ось сциться що його вісім долярів знеціняться на 80 центів
показать весь комментарий
04.07.2025 00:18 Ответить
Не складай долари , купуй золото , а на крайній випадок - євро І взагалі , прокляті капіталісти придумали інфляцію щоб гроші не складали у кубишки , правда , наші рідні прокляті банкіри придумали інше - коли тримаєш у банкові гроші у доларах , то іще банку за це можеш доплачувати замість отримувати відсотки від вкладення , отака муйня , малята , з банківською системою України
показать весь комментарий
04.07.2025 00:15 Ответить
ЗЄльона країна-2

.
показать весь комментарий
03.07.2025 22:50 Ответить
треба писати "Великий прекрасний закон Великого Прекрасного Рудого Вождя" )
показать весь комментарий
03.07.2025 22:56 Ответить
Трамп мене вже не дивує. Він ідіот. Але куди дивляться американці?! Це ж мільйони людей з гарною освітою які розуміються у фінансових справах!
показать весь комментарий
03.07.2025 22:57 Ответить
це їх 73%
показать весь комментарий
04.07.2025 09:19 Ответить
я програв, бо ставив на "чудовий", а виявилось що закон "великий і прекрасний".
показать весь комментарий
03.07.2025 22:59 Ответить
показать весь комментарий
04.07.2025 00:24 Ответить
Потужний не написали, бо то Бренд самого Чмоні Кріворождєного
показать весь комментарий
04.07.2025 01:06 Ответить
Крім того, документ підвищує ліміт запозичень країни на $5 трильйонів,---"трамбон" годує американців "вже спожитим хлібом"
показать весь комментарий
03.07.2025 23:07 Ответить
Я вас здивую, але це відбувається відколи відмініли привязку до золота. А з 2009 року просто прискорили процес. Просто гляньте грошову масу М2 за останні десятиліття.
показать весь комментарий
03.07.2025 23:43 Ответить
Трамп, цим законом, УЗАКОНИВ злидні для пересічних Американців, які і так не мають, за що оплатити своє і рідним, медСтрахування, оренду житла,…. Тепер вони всі, будуть грати в гольф…
показать весь комментарий
03.07.2025 23:16 Ответить
Інфляція така ****, за неї завжди платять бідні.
показать весь комментарий
03.07.2025 23:49 Ответить
Вам краще знати, ніж тамошнім Американцям!!
Вони ж, Карла Маркс си толстоєвскага, не читали!!
показать весь комментарий
04.07.2025 00:20 Ответить
😂👍
показать весь комментарий
04.07.2025 00:10 Ответить
Пане Маск, тепер діло за вами!
показать весь комментарий
03.07.2025 23:23 Ответить
Там Блекрок рулить
показать весь комментарий
03.07.2025 23:40 Ответить
Він у опалі , метається від отримання притулку на болотах до просіння пробачення у трумпа
показать весь комментарий
04.07.2025 00:20 Ответить
Просто пздц. Театр одного актора. Один дебіл грає жопою на трубі і всі йому аплодують
показать весь комментарий
03.07.2025 23:42 Ответить


Документ передбачає продовження податкових пільг, встановлених за першого терміну Трампа та реалізацію його останніх передвиборчих обіцянок. Крім того, документ підвищує ліміт запозичень країни на $5 трильйонів, запобігаючи дефолту за боргом, який Мінфін мав би порушити за кілька тижнів.

Джерело: https://censor.net/ua/n3561431
Ващщє красава!!!
Податкові пільги багатіям а Наріду і реднекам підвищення цін 😍
А як воно розпиналось про держборг сша ( воно навіть "напєйсало" книжку з таким собі Робіком Кіосакі, про те який страшний-страшний цей Держборг, та як би він його переміг )))))
а тут саме його збільшує... Ну феноменальний поц )))
показать весь комментарий
04.07.2025 01:05 Ответить
головне, що прекрасний, а ще чудовий, і похєр, що там той недоумок понапідписував, ох і вилізе воно ж вам, та може так і треба, колись знести корону з тупої американської макітри і повернути до освіченої, інтеллігентної європи.
показать весь комментарий
04.07.2025 02:30 Ответить
А куди поділись усі психіатри?
Ну не можуть же вони поздихати отак організовано і скарапастіжно...
показать весь комментарий
04.07.2025 04:30 Ответить