12057 відвідувачів онлайн

Конгрес США підтримав "Великий прекрасний закон" Трампа

трамп

Палата представників Конгресу США схвалила "Великий прекрасний закон" президента Дональда Трампа, що визначає майбутню податкову й міграційну політику, а також бюджетні питання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Законопроєкт, який охоплює фінансування на суму $3,4 трильйона, підтримали 218 законодавців, 214 виступили проти.

Документ передбачає продовження податкових пільг, встановлених за першого терміну Трампа та реалізацію його останніх передвиборчих обіцянок. Крім того, документ підвищує ліміт запозичень країни на $5 трильйонів, запобігаючи дефолту за боргом, який Мінфін мав би порушити за кілька тижнів.

Тепер закон буде відправлений на підпис президенту США Дональду Трампу, який раніше заявляв, що хотів підписати його до 4 липня, Дня незалежності країни.

Голосування в нижній палаті відбулися після рекордної за часом промови лідера демократичної меншості Гакіма Джеффріса, який виступив проти багатотрильйонної ініціативи, запропонованої адміністрацією Трампа. Він підкреслив, що в разі ухвалення законопроєкту про податки та витрати, малозабезпечені верстви американського населення зазнають удару. Це зокрема напряму стосуватиметься людей з низьким рівнем доходу, пенсіонерів, студентів, малозабезпечених сімей.

Нагадуємо, 1 липня Сенат США схвалив проєкт "Великого прекрасного закону" адміністрації президента Дональда Трампа. Для ухвалення документа у верхній палаті знадобилася участь віцепрезидента США Джей Ді Венса через брак достатньої переваги республіканців.

Законодавство, зокрема, передбачає трильйони доларів податкових пільг для бізнесу та впроваджує нові передвиборчі обіцянки Трампа, такі як скасування податку на прибуток з чайових та заробітної плати за понаднормову роботу. Водночас документ містить сотні мільярдів доларів на правоохоронні заходи та захист у сфері імміграції. Щоби компенсувати ці витрати, законодавство скорочує приблизно на 1 трильйон доларів федеральну програму медичного страхування Medicaid для осіб із низьким рівнем доходу та людей з інвалідністю, а також інші програми охорони здоров'я. Крім того, законопроєкт передбачає скорочення Програми додаткової допомоги для харчування (SNAP), раніше відому як продовольчі талони для жителів США.

Топ коментарі
+11
Та ні, не один агент кгб краснов будує путінську вертикаль влади...
Ви подивіться "під ноги", побачите таке ж саме будівництво...
показати весь коментар
03.07.2025 22:42 Відповісти
+10
Конгрес у рудого в кишені, верховний суд теж.
Трамп будує путінську вертикаль влади, про яку завжди мріяв.
показати весь коментар
03.07.2025 22:35 Відповісти
+9
Трамп мене вже не дивує. Він ідіот. Але куди дивляться американці?! Це ж мільйони людей з гарною освітою які розуміються у фінансових справах!
показати весь коментар
03.07.2025 22:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Конгрес у рудого в кишені, верховний суд теж.
показати весь коментар
03.07.2025 22:42 Відповісти
наш Лідор святий і непорочний. Він має план стійкості
показати весь коментар
03.07.2025 23:02 Відповісти
🤣
показати весь коментар
04.07.2025 00:07 Відповісти
ВЕЛИКЕ будівництво!
показати весь коментар
03.07.2025 23:42 Відповісти
"ваше слово, товаріщь маузе.. Маск !"
показати весь коментар
03.07.2025 22:49 Відповісти
У Трампа залишилися всього два вороги в США: демократка Деменція і республіканець Паркінсон.
показати весь коментар
04.07.2025 00:18 Відповісти
Він будує диктаторську вертикаль як це зробив ЗЕ
показати весь коментар
04.07.2025 09:17 Відповісти
Милостиво засмеявшись, эмир сказал: - Нам тоже пришли сейчас в голову стихи:

Когда мы вышли вечером в сад,

То луна, устыдившись ничтожества своего,

спряталась в тучи,

И птицы все замолкли, и ветер затих,

А мы стояли - великий, славный, непобедимый,

подобный солнцу и могучий…

Поэты все попадали на колени, крича: «О, великий! Он затмил самого Рудеги!», а некоторые лежали ничком на ковре, как бы в беспамятстве.

(Л. Соловьев, "Возмутитель спокойствия")
показати весь коментар
03.07.2025 22:37 Відповісти
То Трамп вже дивовижний чарівник прекрасноі краіни США.
показати весь коментар
03.07.2025 22:41 Відповісти
Що це значить для мене...
Щоб оплатити цей проект США будуть змушені надрукувати 4,5 трильйони доларів збільшивши свій борг на 10%, фактично вони залізуть в кишеню кожної людини у світі у кого є заощадження в $ і обкрадуть її, знецінивши ці гроші...
показати весь коментар
03.07.2025 22:42 Відповісти
Ніхто нічого не буде друкувати.
На 4,5 трильйонів доларів буде продано трежеріс.
Можете прикупити собі і отримуватимете відсотки за ними і безбідно житимете.
показати весь коментар
03.07.2025 22:54 Відповісти
Я купую лише жовтий метал... і почав його купувати з 2000 року спочатку брав по 8$ за грам, а зараз він коштує понад 100$ (тобто золото подорожчало за 25 років в 10 раз тобто на 1000%) середній прибуток від облігацій за цей період склав 2-4% в рік загалом 80% враховуючи реальну інфляцію цей прибуток не перевищив 20%. Зараз бажаючих купувати трежеріс під адекватний % майже нема, останні аукціони провальні і їх викуповує по остаточній ціні ФРС, яка просто друкує $ роздуваючи свої баланси.
показати весь коментар
03.07.2025 23:29 Відповісти
Якщо ти такий розумний, то хріна всяку ***** тут пишеш?
показати весь коментар
04.07.2025 00:13 Відповісти
Його розум у його мріях , мав би він розум , то замість золота по 8 долярів за грам на ті самі вісім долярів купив вісім біткойнів , але розуму не вистачило , тепер ось сциться що його вісім долярів знеціняться на 80 центів
показати весь коментар
04.07.2025 00:18 Відповісти
Не складай долари , купуй золото , а на крайній випадок - євро І взагалі , прокляті капіталісти придумали інфляцію щоб гроші не складали у кубишки , правда , наші рідні прокляті банкіри придумали інше - коли тримаєш у банкові гроші у доларах , то іще банку за це можеш доплачувати замість отримувати відсотки від вкладення , отака муйня , малята , з банківською системою України
показати весь коментар
04.07.2025 00:15 Відповісти
ЗЄльона країна-2

.
показати весь коментар
03.07.2025 22:50 Відповісти
треба писати "Великий прекрасний закон Великого Прекрасного Рудого Вождя" )
показати весь коментар
03.07.2025 22:56 Відповісти
Трамп мене вже не дивує. Він ідіот. Але куди дивляться американці?! Це ж мільйони людей з гарною освітою які розуміються у фінансових справах!
показати весь коментар
03.07.2025 22:57 Відповісти
це їх 73%
показати весь коментар
04.07.2025 09:19 Відповісти
я програв, бо ставив на "чудовий", а виявилось що закон "великий і прекрасний".
показати весь коментар
03.07.2025 22:59 Відповісти
показати весь коментар
04.07.2025 00:24 Відповісти
Потужний не написали, бо то Бренд самого Чмоні Кріворождєного
показати весь коментар
04.07.2025 01:06 Відповісти
Крім того, документ підвищує ліміт запозичень країни на $5 трильйонів,---"трамбон" годує американців "вже спожитим хлібом"
показати весь коментар
03.07.2025 23:07 Відповісти
Я вас здивую, але це відбувається відколи відмініли привязку до золота. А з 2009 року просто прискорили процес. Просто гляньте грошову масу М2 за останні десятиліття.
показати весь коментар
03.07.2025 23:43 Відповісти
Трамп, цим законом, УЗАКОНИВ злидні для пересічних Американців, які і так не мають, за що оплатити своє і рідним, медСтрахування, оренду житла,…. Тепер вони всі, будуть грати в гольф…
показати весь коментар
03.07.2025 23:16 Відповісти
Інфляція така ****, за неї завжди платять бідні.
показати весь коментар
03.07.2025 23:49 Відповісти
Вам краще знати, ніж тамошнім Американцям!!
Вони ж, Карла Маркс си толстоєвскага, не читали!!
показати весь коментар
04.07.2025 00:20 Відповісти
😂👍
показати весь коментар
04.07.2025 00:10 Відповісти
Пане Маск, тепер діло за вами!
показати весь коментар
03.07.2025 23:23 Відповісти
Там Блекрок рулить
показати весь коментар
03.07.2025 23:40 Відповісти
Він у опалі , метається від отримання притулку на болотах до просіння пробачення у трумпа
показати весь коментар
04.07.2025 00:20 Відповісти
Просто пздц. Театр одного актора. Один дебіл грає жопою на трубі і всі йому аплодують
показати весь коментар
03.07.2025 23:42 Відповісти


Документ передбачає продовження податкових пільг, встановлених за першого терміну Трампа та реалізацію його останніх передвиборчих обіцянок. Крім того, документ підвищує ліміт запозичень країни на $5 трильйонів, запобігаючи дефолту за боргом, який Мінфін мав би порушити за кілька тижнів.

Джерело: https://censor.net/ua/n3561431
Ващщє красава!!!
Податкові пільги багатіям а Наріду і реднекам підвищення цін 😍
А як воно розпиналось про держборг сша ( воно навіть "напєйсало" книжку з таким собі Робіком Кіосакі, про те який страшний-страшний цей Держборг, та як би він його переміг )))))
а тут саме його збільшує... Ну феноменальний поц )))
показати весь коментар
04.07.2025 01:05 Відповісти
головне, що прекрасний, а ще чудовий, і похєр, що там той недоумок понапідписував, ох і вилізе воно ж вам, та може так і треба, колись знести корону з тупої американської макітри і повернути до освіченої, інтеллігентної європи.
показати весь коментар
04.07.2025 02:30 Відповісти
А куди поділись усі психіатри?
Ну не можуть же вони поздихати отак організовано і скарапастіжно...
показати весь коментар
04.07.2025 04:30 Відповісти