10628 посетителей онлайн

Россияне атакуют Украину ударными беспилотниками, - Воздушные Силы (обновлено)

шахеди

Вечером 6 июля российские войска запустили по Украине ударные беспилотники.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Воздушные Силы.

Движение ударных беспилотников

  • Ударные БпЛА на севере Донецкой области, курс западный;
  • Ударные БпЛА на юге Херсонщины, курс западный, вектор движения акватория Черного моря.

Обновление по движению БпЛА

  • БпЛА на западе Харьковщины, западным курсом в направлении Полтавы;
  • БпЛА из акватории Черного моря в направлении Николаевщины;
  • Новые группы БпЛА на юге Херсонщины, курс западный, вектор движения акватория Черного моря.

Обновление по состоянию на 23:34

  • Вражеские БпЛА в районе Южного, направление постоянно меняется;
  • БпЛА в акватории Черного моря, курс переменный.

Обновление по состоянию на 00:09

  • Группы БПЛА на севере Сумщины, курс западный (Черниговщина);
  • БПЛА на юге Сумщины, курс южный (Полтавщина);
  • Ситуация с БПЛА в Черном море и в районе Южного и Одессы без изменений.
Топ комментарии
+5
З моменту вступу Тромба на свою теперішню посаду рашисти в п'ять разів наростили масштаб та інтенсивність повітряних атак на міста і селища України!

показать весь комментарий
06.07.2025 22:21 Ответить
+3
Ми всє умрьом?!
показать весь комментарий
06.07.2025 22:01 Ответить
+3
кацапи розширюють виробничі лінії, закуповують двигуни у китайців, але винен хто, правильно трамп.
імхо зефілітики невиліковні
показать весь комментарий
06.07.2025 23:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ми всє умрьом?!
показать весь комментарий
06.07.2025 22:01 Ответить
не все, но те кто живет в Украине имеют шанс явно по выше, чем граждане того же ЕС.
показать весь комментарий
06.07.2025 22:24 Ответить
Помремо , тільки не всі разом
Тримайтеся , все буде Украіна !!
показать весь комментарий
06.07.2025 22:44 Ответить
Всі і ти теж.
показать весь комментарий
07.07.2025 00:51 Ответить
З моменту вступу Тромба на свою теперішню посаду рашисти в п'ять разів наростили масштаб та інтенсивність повітряних атак на міста і селища України!

показать весь комментарий
06.07.2025 22:21 Ответить
Ето совпаденіє, ілі чоткая стратєгія?
показать весь комментарий
06.07.2025 22:27 Ответить
кацапи розширюють виробничі лінії, закуповують двигуни у китайців, але винен хто, правильно трамп.
імхо зефілітики невиліковні
показать весь комментарий
06.07.2025 23:55 Ответить
Трамп розпустив всі структури, які були створені для відстеження спроб московії обходити санкції, тобто - структури, які слідкували за виконанням санкцій, чим полегшив кацапам обход санкцій і імпорт всього, що їм потрібно для виготовлення зброї.
А ще Трамп прийшов до влади у тому числлі обіцяючи швидко завершити війну, але абсолютно нічого задля реального завершення не зробив, більш того - він значно полегшив становище РФ, полегшив обход санкцій і не ввів жодних нових санкцій.
Та навіть с тарифами - єдині 3 країни, проти яких США не ввели тарифи - це РФ, Білорусь і КНДР.
Проти України Трамп тарифи ввів.
показать весь комментарий
07.07.2025 00:29 Ответить
по перше трамп приходив до влади говорячи що завершить війну, але не говорив як саме, капітуляція це також завершення війни...
по друге обхід санкцій зараз робиться елементарно, створити фірму одноденку скажімо в Грузії, закупити там у китайців(спочатку це були европейські) 1к двигунів(чи інших комплектуючих) провести операції та закрити, це справа одного тижня.
трампон звісно підор, але не він будує нові лінії замість випуску патужних відосиків виробництва літвіна
показать весь комментарий
07.07.2025 08:36 Ответить
Провести операції як саме? Через банк? А банк теж під санкції може попасти. А при закупках виробникі можуть відстежувати, куди попадає їх товар і їх можна зобов'язати не продавати товар фірмам-одноденкам і тд. Це не з кондачка робиться - над цим необхідно працювати, а трамп знищив всі стуктури, які цим займалися.
показать весь комментарий
07.07.2025 09:58 Ответить
ви живете у якомусь уявному світі у якому бубачка кращий презідент міра а санкції реально працюють.
хоча Ви завжди такими були, то ж не дивно.
показать весь комментарий
07.07.2025 10:40 Ответить
Ви несете повну маячню, бо я ніколи не вважав Зеленського "кращим президентом міра", а щодо санкцій - як я написав - щоб вони працювали - необхідно це забеспечувати, а якщо зробити так, як зробив Трамп - тобто - забили на це болт і розпустити стуктури, які мали б виробляти механізми роботи санкцій - то, звісно, що вони не працюватимуть.

" Бубачка кращий презідєнт міра, який ні за що не відповідає"
Ти довбойоб? Чи у тебе "Бубачка" винен у всіх бідах на світі? Яким чином той бубачка може перешкодити масштабуванню виготовленню шахедів?

"типовий виборець зеленої плісняви."
Я ніколи не голосував за Зелю чи СН, дятел. Просто, на відміну від упоротих довбодятлів, я звинувачую Зелю у тому, у чому він насправді винен, а не у всьому підряд, як ти.
показать весь комментарий
07.07.2025 12:31 Ответить
до звізди ваші санкції у глобалізованому світі, доречі контора аж ніяк не заважали купувати кацапам евпропейскі двигуни до шахедів.
показать весь комментарий
07.07.2025 12:42 Ответить
ну ну тільки клятий трамп заважав ***** машстабувати виробництво ішахедів...
та кантора яка слідкувала за санкціями була як мертвому припарка, адже через офшори чи підставні фірми можна купити все що завгодно, навіть у штатах, але то таке.
п.с. Бубачка кращий презідєнт міра, який ні за що не відповідає... то тільки клятий парашенка та байден з трампом у всьому завжди винні.
типовий виборець зеленої плісняви.
показать весь комментарий
07.07.2025 10:46 Ответить
"будує нові лінії замість випуску патужних відосиків"

Ви правда вважаєте, що одне шкодить іншому?

Хіба президент особисто щось будує?
показать весь комментарий
07.07.2025 10:01 Ответить
А производство в разы ракет и Шахедов для ударов таже кацапам Трамп организовал?
показать весь комментарий
07.07.2025 01:26 Ответить
Скарга з пітьми на дрони - "житья от них нет":

показать весь комментарий
07.07.2025 01:07 Ответить
шоб їх там усіх кавром накрило!
показать весь комментарий
07.07.2025 01:56 Ответить