9838 посетителей онлайн

Евросоюз готовит новый пакет самых жестких санкций против России, - Барро

Жан-Ноэль Барро Жан-Ноэль Барро заявил о новых санкциях против РФ помощь Трампа Украине

Европейский союз готовит самый жесткий пакет санкций против России начиная с 2022 года, чтобы серьезно истощить ресурсы страны-агрессора и ограничить финансирование Кремлем войны. Новые меры должны ударить по нефтегазовому сектору и финансовой системе РФ

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в комментарии французскому телеканалу TF1 заявил министр иностранных дел Франции Жан-Ноэль Барро.

"Мы хотим, чтобы Владимир Путин наконец согласился на прекращение огня. С тех пор, как президент Трамп предложил 30-дневное прекращение огня, удары России по Украине увеличились в пять раз. Это не может продолжаться, это должно прекратиться", - сказал Барро.

Он подчеркнул, что это не может продолжаться постоянно.

"Это должно прекратиться. Чтобы этого достичь, в координации с американскими сенаторами Европа готовится ввести на основе французских предложений самые строгие санкции, которые мы вводили за последние три года. Они непосредственно истощат ресурсы, которые позволяют Путину продолжать свою войну", - добавил Барро.

Глава МИД Франции отметил, что в центре нового пакета не только энергетический сектор, в частности доходы от экспорта нефти, но и финансовые игроки в самой России и за ее пределами. Речь идет о юридических и физических лицах, которые помогают Кремлю обходить введенные санкции. Именно поэтому, по словам Барро, Путин сохраняет способность вести войну, несмотря на растущее международное давление.

"Путин больше не продвигается на фронте и сейчас ограничивается обстрелами жилых районов дронами и ракетами. Это приводит к многочисленным жертвам среди мирного населения. Это должно прекратиться", - подчеркнул Барро.

Как сообщалось, в конце июня недели Европейский Совет продлил действующие санкции против России еще на полгода, однако не смог принять 18-й пакет санкций против России за развязанную против Украины войну. По информации СМИ, решение отложили из-за позиции Словакии и Венгрии.

Ранее в ЕС надеялись, что 18-й пакет санкций для России из-за ее войны с Украиной будет принят на заседании Европейского Совета 26-27 июня в Брюсселе. Впрочем, премьер-министр Словакии Роберт Фицо заявлял, что будет требовать отложить голосование за новый пакет санкций.

Топ комментарии
+12
Вы еще прошлый "пакет санкций" никак принять не можете... А уже грозитесь новыми.
показать весь комментарий
08.07.2025 07:13 Ответить
+6
Війна має припинитися? Чим? Просто перестати стріляти і заморозити на декілька років з втратою територій? Без репарацій? Тоді за три роки кацапський ВПК виробить таку кіількість снарядів, ракет і бог зна якого металобрухту з яким буде дуже важко справитись. Ні! Треба закінчувати правильно і змусити кацапню ззбратися і заплатити по повній...
показать весь комментарий
08.07.2025 07:41 Ответить
+5
Ну що ж , зараз якраз момент .
Кацапсяча економіка одною ногою в прірві , треба тільки підштовхнути .
показать весь комментарий
08.07.2025 07:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну що ж , зараз якраз момент .
Кацапсяча економіка одною ногою в прірві , треба тільки підштовхнути .
показать весь комментарий
08.07.2025 07:10 Ответить
А що сталося?
показать весь комментарий
08.07.2025 07:16 Ответить
ФНБ закінчиться у ньому році.
показать весь комментарий
08.07.2025 09:25 Ответить
Був тут такий Степан Демура, у нього він у липні 2015 закінчувався, а коли не закінчився, то від на червень 2016-го переніс. Він постійно закінчується. І долар по 200 і економіка на шматки. Це вже багато разів було. Набридло чекати.
показать весь комментарий
08.07.2025 10:20 Ответить
Це мабуть ,відключення від SWIFT ?
показать весь комментарий
08.07.2025 08:01 Ответить
"Чого, брате, так збілів?
Що з тобою сталось?"
- Ах, за мною через став
Аж сто вовків гналось!
"Бог з тобою... Сто вовків!..
Та б село почуло..."
- Та вірно пак і не сто,
А п'ятдесят було.
"Та й п'ятдесят диво в нас...
Де б їх стільки взялось?"
- Ну, Іванцю! нехай так,
Але десять гналось.
"Та і десять не було!
Знать, один усього?"
- А як один? аби вовк!
Страшно і одного...
"А може, то і не вовк?"
- А що ж то ходило?
Таке сиве та мале,
А хвостик, як шило.
Ось так і з санкціями проти Росії: коли вони анонсуються, вони такі страшні, що Пуйлу від них треба під стіл лізти, щоб сховатися. А як дійде до опублікування, то що ми маємо?
-Таке сиве та мале,
А хвостик, як шило.,- з вірша Степана Руданського.
показать весь комментарий
08.07.2025 16:01 Ответить
Вы еще прошлый "пакет санкций" никак принять не можете... А уже грозитесь новыми.
показать весь комментарий
08.07.2025 07:13 Ответить
Най, най ,най жорткіші санкції , якщо буде згода фіцци.
показать весь комментарий
08.07.2025 07:19 Ответить
Потім ще будуть най най най най най най най жорстокіші!
показать весь комментарий
08.07.2025 07:24 Ответить
А потім вилазить клоп Фіцо...
показать весь комментарий
08.07.2025 07:28 Ответить
А хто ті санкції виконує ? куди папір..дєть
показать весь комментарий
08.07.2025 07:28 Ответить
Пуйловський членосос Фіцо поставиві раком весь ЕС. Невже не знайдеться в Европи, чим надоумити цю путінську шістку? В мене закрадаються сумніви, що ЕС думає так як і цей дрищ Фіцо.
показать весь комментарий
08.07.2025 07:40 Ответить
Війна має припинитися? Чим? Просто перестати стріляти і заморозити на декілька років з втратою територій? Без репарацій? Тоді за три роки кацапський ВПК виробить таку кіількість снарядів, ракет і бог зна якого металобрухту з яким буде дуже важко справитись. Ні! Треба закінчувати правильно і змусити кацапню ззбратися і заплатити по повній...
показать весь комментарий
08.07.2025 07:41 Ответить
З якого дива союзники мають за нас воювати? Зараз у нас просте завдання. Знищення максимальної кількості самців **********. За останніми даними популяція самців вже скоротилася до 77 самців на 100 самок. Як після Другої світової. Скоро при слові "***" в кацапії звучатиме ехо "гдє? дє-є? є-є-є? А стосовно репарацій то буде введено податок на користь України з продажу ресурсів. Нікуди не дінуться. Міжнародні коллектори повернуть свої витрати і наші втрати в повному і навіть подвійному розмірі.
показать весь комментарий
08.07.2025 11:07 Ответить
Наша перемога полягатиме в поверненні всіх окупованих територій. В нас немає жодного бажання піднімати стяг над крємльом. На хрєн! Окупант згідно міжнародних конвенцій має повністю забезпечувати окуповане населення і підтримувати порядок на окупованих територіях. Для цього потрібно на 100 кацапів мати в ********** 20 окупантів. Якщо кількість окупантів менша то порядку мирними засобами які відповідають міжнародним стандартам досягти неможливо. Тільки лютий террор і жорстоке придушення місцевих. Саме цим займаються кацапи в Україні. Ми інші. В нас не знайти стільки мразоти яка б погодилась стати поліцаями в ********** замість того щоб відновлювати Україну...
показать весь комментарий
08.07.2025 11:18 Ответить
Просто перестати стріляти і заморозити на декілька років з втратою територій? Без репарацій? Так, без репарацій. І за цей короткий період позбутися зеленої шобли. Ця шайка зелених виродків не менш небезпечна ніж путінська армія. Шкодять так само, але навести арту на їхнє збіговисько, закон не дозволяє, бо свої, якби. На два фронти точно не вийде воювати.
показать весь комментарий
08.07.2025 14:44 Ответить
Думаю що нам вдасться їх прибрати і без "заморозки". Якщо щось і заморожувати то хіба що їх тушки в моргу. Припинення бойових дій потрібне кацапам понад усе. Це призведе до колосальних втрат в обороноздатності ЗСУ. Найголовніше зараз це прибрати єрмака і татарова. Можна пострілом в голову або через інвалідність. Вибори призведуть до управлінського хаосу який нікому розрулювати. Тому доведеться поштучно замінювати... Іншого шляху зберегти хоч якусь керованість і перемогти я не бачу.
показать весь комментарий
08.07.2025 15:04 Ответить
"Ви, Василю Івановичу, тільки погрожуєте".
показать весь комментарий
08.07.2025 07:46 Ответить
"Євросоюз готує новий пакет найжорсткіших санкцій" - котрий радісно заблокують орбан з фіцо...
показать весь комментарий
08.07.2025 07:50 Ответить
А якщо не знайдеш то я буду за сараєм(с)...
показать весь комментарий
08.07.2025 07:51 Ответить
А орбан що каже ???
показать весь комментарий
08.07.2025 07:51 Ответить
Насправді все так виглядає:

"За 4 місяці 2025 р. Україна транспортувала 4,15 млн т російської нафти південною гілкою нафтопроводу «Дружба», на 6,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року."

Про це йдеться у аналітичному звіті https://www.nefterynok.info/uslugi/monthly-fuels-lpg Monthly Fuels & LPG за травень 2025 року.
показать весь комментарий
08.07.2025 07:58 Ответить
Україна їз задоволення це припинить, як тільки словаки з чехами знайдуть іншу цицьку. На мадярів пох.
показать весь комментарий
08.07.2025 09:27 Ответить
Ти розумієш, яку дічь ти несеш?
показать весь комментарий
08.07.2025 09:57 Ответить
У чому "дічь", польский "патріоте"? чи не доходить, що ми транспортуємо цю нафту виключно через зобов'язання перед Чехією, Словаччиною і Угорщиною?
показать весь комментарий
08.07.2025 10:30 Ответить
Невже крім мертвих Адама Сміта та Маркса Карла ніхто нічого не розуміє у світових ринкових механізмах?Глобальні виробничі ланцюжки від сировини до готової продукції проходять у різних країнах. Комплектуючі виробляються в одній країні, потім збиратимуться в іншій, а готова продукція експортується до третьої. Але все починається з сировини, чим більше його на вході тим більше буде і швейцарських годинників і кока коли і боїнгів з аірбасами i мікросхем i плінтусів зі шпінгалетами. Санкції створюють складну обстановку не так у Росії, як у глобальній економіці світу. Сипиться виробництво, (наприклад автопромисловість Німеччини), закінчуються кошти на оборону, дорожчають снаряди, зменшується допомога Україні. Абсурд!
показать весь комментарий
08.07.2025 08:22 Ответить
Сировина - це не він, а вона, лопатоїде. Продовжуй битися лисиною в кокошнику по сортирному очку - безпорадне скиглення тупих мордовських валянків тішить українців. ))
показать весь комментарий
08.07.2025 17:09 Ответить
Ти мені скажи, скільки треба чекати, щоб санкції подіяли? Я заскриню, а потім тебе мордою ткну в цю писанину. Анаконда була, пекельні санкції були, 18 пакетів було, а долар досі по 77 рублів і ракети не закінчуються і трупів сотні тисяч і села здаються щодня, а ви дива чекаєте. Рашка в липні 2015-го розсиптеться, потім у червні 2016 і так до нескінченності. Я сміюся з вас, ви як той Шура Балаганов. Пиляйте Шура, пиляйте, вона золота. Через санкції економіка Німеччини вже по пізде пішла, а рашка все не розвалюється, клепає снаряди зі свого металу, своєї вибухової синтетики на своїх верстатах і на своїй енергії на свої рублі при повної продовольчої безпеки. На пальцях вам поясню чому, а ви Ідіоти тупі зрозуміти не можете.
показать весь комментарий
08.07.2025 18:07 Ответить
Кретинізм мордовстких даунів розчулює і тішить. )))
показать весь комментарий
08.07.2025 18:10 Ответить
Заскринив. Чекай картинку через рік.
показать весь комментарий
08.07.2025 19:56 Ответить
Замов собі на надгробок, тунгусе. )))
показать весь комментарий
08.07.2025 23:16 Ответить
А зруйнувати "невідомими" міст в Нарві, щоб зробити Кенігсбезьку область мордору островом - слабо?
показать весь комментарий
08.07.2025 10:21 Ответить
Причем здесь мост в Нарве и Кенигсберг?
показать весь комментарий
08.07.2025 10:57 Ответить
Який, 19-й?
А 18-й вже орбанутий "пазволіл"?
показать весь комментарий
08.07.2025 10:29 Ответить
А зараз будуть прийняті найжорстокіші, най-най - жорстокіші санкції..!!!! Най-най-най
показать весь комментарий
08.07.2025 10:52 Ответить
Эти санкции все до одного места. Надо тупо прекратить торговые отношения с обосрашкой и тем, кто ей помогает. Результат будет быстрее и с меньшими потерями.
показать весь комментарий
08.07.2025 10:55 Ответить
Бл...дь!!! Сначала разберитесь с кремлевскими шалашовками орбаном, сиярто и фицо...
показать весь комментарий
08.07.2025 13:16 Ответить
Спочатку пристрельте Фіцо.
показать весь комментарий
08.07.2025 15:15 Ответить
"Найжорстокійші санкції" - це коли якась угорщина чи словатчина , чи сербія будуть купувать московитську нафту з "найжорстокійшим" виразом пики !!!

Що б знищити московитів економічно ніяких ноухау не требо -- требо просто покласти великий хер на родину небутербродних навальних й вчинити санції проти усіх , абсолютно усіх , хто купує московитськи товари -- й похер , що через те хтось й десь буде недоїдати ...

А так навальнайуля каже мовляв не можно карати московитьский народ увесь ... требо космітичні санції . Хтось думає про індусів чи китайців -- а тут
показать весь комментарий
09.07.2025 20:59 Ответить