11828 посетителей онлайн

Условия "4-звездочного хостела": Для студентов уже создали полигоны для прохождения "Основ национального сопротивления", - Лисовой (обновлено)

БЗВП для студентов

Для прохождения студентами базовой общевойсковой подготовки (БОВП) уже созданы полигоны в одной из областей Украины.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина, об этом сообщил министр образования и науки Украины Оксен Лисовой.

"Есть области, в которых созданы уже полигоны для студентов. Давайте так, одна область, где созданы полигоны для студентов. Она достаточно безопасна и готова принимать молодежь со всей Украины", - отметил он.

По словам Лисового, полигоны уже работают. Они имеют условия "4-звездочного хостела", чтобы не напугать молодежь и постепенно углублять ее в "бомж-стайл".

В Министерстве образования объяснили, что речь идет не о БОВП, а о подготовке к внедрению новой учебной дисциплины - "Основы национального сопротивления". Она появится в учебных заведениях высшего образования с 1 сентября 2025 г. в случае внесения изменений в законодательство.

В МОН подчеркивают, что курс "Основ национального сопротивления", в отличие от БОВП, не готовит студентов к военной службе. Цель - научить студентов базовым навыкам безопасности - от домедицинской помощи до ориентирования в чрезвычайных ситуациях. Акцент делается на теоретической части, гражданской готовности, знаниях по цифровой безопасности и понимания современных угроз.

Вместо полноценной огневой тренировки предусмотрены краткосрочные выезды на полигоны, где студенты смогут безопасно ознакомиться с базовыми навыками обращения с оружием и поведения в полевых условиях. Именно эти выезды и имел в виду министр Лисовой, когда говорил о создании комфортных условий для обучения.

Лісовий про БЗВП для студентів

Топ комментарии
+15
Боюсь навіть уявити, що в розумінні цього "міністра освіти" є "4-х зірковим хостелом". Хостел - це ж по замовчуванню 0 зірок.

В нього є двоє синів, ось хай на них і влаштовує експерименти з "бомж-стайлом", а від чужих дітей, будь ласка, відчепіться.
показать весь комментарий
08.07.2025 15:45 Ответить
+10
з полігону будуть виходити відразу в Угорщину
показать весь комментарий
08.07.2025 15:42 Ответить
+9
А по "безпечному полігону" з підлітками не прилетить?
А коли прилетить - то що буде?
показать весь комментарий
08.07.2025 15:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
з полігону будуть виходити відразу в Угорщину
показать весь комментарий
08.07.2025 15:42 Ответить
А по "безпечному полігону" з підлітками не прилетить?
А коли прилетить - то що буде?
показать весь комментарий
08.07.2025 15:43 Ответить
їм по-херу
показать весь комментарий
08.07.2025 16:00 Ответить
Маю молодшого сина - студента вишу. Закінчив 1 курс. Поїде на БЗВП
Але це питання - прилетить - воно турбує навіть більше, чим всі інші умови. Тому що москалі - то їм за щастя буде це.
показать весь комментарий
08.07.2025 16:31 Ответить
Отож.
показать весь комментарий
08.07.2025 16:38 Ответить
Ви або не розумієте, що він вже не почне трудову діяльність за фахом,
або Вам всеодно!
Забирайте його з України й тікайте, якщо Ви дійсно батько!
Студенти, а так задумано, навіть не довчатимуться до отримання дипломів.
Їх відразу з 3-го курсу в армію.
А дипломи, спитаєте Ви? Дипломи після війни, хто доживе!
показать весь комментарий
08.07.2025 17:35 Ответить
При владі - цинічні скоти. Скажуть потім, що ніхто не винен, все москалі. Подумати на крок вперед - це не про наших довбограїв.
показать весь комментарий
08.07.2025 17:12 Ответить
це хіт - поступово заглиблювати її у "бомж-стайл". Джерело: https://censor.net/ua/n3562164
Скоро в ЄС та НАТО
показать весь комментарий
08.07.2025 15:44 Ответить
Сіфон і Барада, батальон "Бомжевік"
показать весь комментарий
08.07.2025 16:51 Ответить
Боюсь навіть уявити, що в розумінні цього "міністра освіти" є "4-х зірковим хостелом". Хостел - це ж по замовчуванню 0 зірок.

В нього є двоє синів, ось хай на них і влаштовує експерименти з "бомж-стайлом", а від чужих дітей, будь ласка, відчепіться.
показать весь комментарий
08.07.2025 15:45 Ответить
Ви уявляєте як можна було хлопчика назвати Оксен? Так отож...
показать весь комментарий
08.07.2025 17:14 Ответить
Ім'я, як ім'я, максимум, трохи незвичне для наших широт. Змінить прізвище на Лісовопулос, чухне по системі "Шлях" на Кіпр, і хрін ви його вирізните між місцевих.
показать весь комментарий
08.07.2025 17:20 Ответить
Може, й так.
Як на мене, то ім'я - клініка. І це вже багато говорить про умови, за яких росла дитина, що, відповідно, влинуло на її становлення як особистості.
Це як назвати хлопчика Кать, Натал чи Олен.
Можливо, я не правий, але спостереження (поверхневі) за цим міністром поки підтверджують мою думку (суб'єктивну, звичайно).
Знову ж таки, з теперішнього зброду в КМУ (і взагалі) він не виглядає найгіршим.
показать весь комментарий
08.07.2025 17:27 Ответить
До 25 молодняк ще погладжують по шерсті для релаксації, а після 25 то вже тягнуть зразу, без погладжування.
показать весь комментарий
08.07.2025 15:47 Ответить
с монако привезите своих ублюдков и в тот хостел
показать весь комментарий
08.07.2025 16:05 Ответить
Чекаємо на приліт ракет і ниття що миженезналищотакбуде?
показать весь комментарий
08.07.2025 16:06 Ответить
4 -зірковий хостел - Краків .

показать весь комментарий
08.07.2025 16:13 Ответить
нагадує тюрягу в Швеції
показать весь комментарий
08.07.2025 16:50 Ответить
Яке майбутнє пропонує держава Україна студентам , взамін того ,що вони будуть пожертвувати своїм життям за державу ?

Бюджетне навчання ? Пільогові кредити житло ? Реальну підтримку молодим сім'ям ? Кар'єру в державних органах після служби ? Соціальні ліфти ? Чіткі правила гри та терміни контрактів?

Ні держава зелених чиновників пропонує кріпаком поліпшені умови проживання - думаючи купити недорого .

Молоді потрібне зрозуміле майбутнє ,підтримка та чіткі правила гри однакові для всіх - а інакше вони пошлють пана Лісового ... лісом . А може й навіть далі....
показать весь комментарий
08.07.2025 16:17 Ответить
Нехай тоді і кабінети генштаб з міноборони будуть у бомж-стайл, чи ето другоє?
показать весь комментарий
08.07.2025 16:41 Ответить
Все! Тепер студенти кидатимуть навчання й просто посунуть через кордон!
показать весь комментарий
08.07.2025 17:31 Ответить
А коли студентам проходити ВЛК?
Писали наче до 01.09.2025 року всі студенти повинні вже мати рішення ВЛК.
Якщо не пройшов - з ВНЗ пішов!
показать весь комментарий
08.07.2025 17:38 Ответить
АГОВ! ПАНЕ ОКСЕНЕ ЛІСОВИ!
СПОДІВАЮСЬ ВИ ПРОЧИТАЄТЕ ЦЕЙ КОМЕНТАР!
А ЯК У ВАС ТАМ СПРАВИ З ВАШОЮ ВКРАДЕНОЮ ДИСЕРТАЦІЙОНЮ РОБОТОЮ?!
ТЕ, ЩО ВАШ БАТЬКО, ЯК ДИСИДЕНТ, СИДІВ У СВІЙ ЧАС В ОДНІЙ В'ЯЗНИЦІ З ЧОРНОВОЛОМ Й ТОЙ ПОТІМ ПРОЛОБІЮВАВ ВАМ "НАУКОВИЙ КАРТБЛАНДЖ" У ЖИТТІ, ЩЕ ДАЛЕКО НЕ ВИЗНАЧАЄ ВАШ НАУКОВИЙ РІВЕНЬ, ЯКИЙ ПО СВОЇЙ СУТІ РІВЕН 0!

ВИ НЕ ПОВЕРНУЛИ ДЕРЖАВІ ГРОШІ ЗА ВЕСЬ ТОЙ ПЕРІОД, КОЛИ МАЮЧИ СТУПІНЬ КАНДИДАТА НАУК, ОТРИМУВАЛИ ЩОМІСЯЦЯ +15%
ДОПЛАТИ ДО ПОСАДОВОГО ОКЛАДУ!

ГРОШІ, БАРИГО, ПОВЕРНІТЬ! УКРАЇНА ЧЕКАЄ!
показать весь комментарий
08.07.2025 17:47 Ответить
Так, що шановні 73% виборців Z-еленої влади, накрились м@ндою вся Ваша освіта й університети, та й кому вони всі зараз потрібні. Війна. Не на часі!
показать весь комментарий
08.07.2025 21:38 Ответить