9328 посетителей онлайн

Мобильную аккумуляторную станцию, мастерскую и шиномонтажный комплекс получат подразделения ВСУ

Лидер "Европейской Солидарности" и пятый президент Петр Порошенко подготовил партию техники для подразделений ВСУ.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу политсилы.

Первая позиция - это мобильная аккумуляторная станция, способная одновременно заряжать более десятка различных аккумуляторов, в том числе и танковые.

Порошенко подготовил новую партию техники для воинов ВСУ
Порошенко подготовил новую партию техники для воинов ВСУ

"Это большая зарядная станция, которая работает 24 часа в сутки абсолютно автономно. Она может питать от 12 до 24 автомобильных аккумуляторов различной мощности - неважно, будет ли это пикап, танк или САУ", - отметил парламентарий.

Порошенко подготовил новую партию техники для воинов ВСУ

Еще одна контейнерная ремонтная мастерская способна выполнить весь объем ремонтных работ для автомобильного парка бригады или батальона.

Порошенко подготовил новую партию техники для воинов ВСУ

Также защитникам подготовили контейнерный шиномонтажный комплекс, который выполняет полный цикл перебортовки колес любой техники ВСУ, в частности для бронемашин Hamvee, MaxxPro и ROSHEL. Имеет модуль RunFlat, установленный на базе мобильного контейнера.

Порошенко подготовил новую партию техники для воинов ВСУ

Топ комментарии
+24
От навіть текст читати не треба, щоб знати - барига передав) дяка, Петро Олексійовичу!
показать весь комментарий
09.07.2025 13:52 Ответить
+15
Ну що ж, готуйся Петре Олексійовичу, тепер зєшобла накладе наступні санкції та знову заблокує виїзд за кордон для зустрічі з міжнародниими партнерами України, а то ще не дай бог домовишся з кимось про поставки озброєнь для ЗСУ. Превентивно.
показать весь комментарий
09.07.2025 13:59 Ответить
+11
А де хоча б тисяча дронів від найпотужнішого?
показать весь комментарий
09.07.2025 13:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А де хоча б тисяча дронів від найпотужнішого?
показать весь комментарий
09.07.2025 13:51 Ответить
а він поки мільярд дронів не збере - то не передасть.а потім потужно як ***** !!!
показать весь комментарий
09.07.2025 15:24 Ответить
От навіть текст читати не треба, щоб знати - барига передав) дяка, Петро Олексійовичу!
показать весь комментарий
09.07.2025 13:52 Ответить
Ну що ж, готуйся Петре Олексійовичу, тепер зєшобла накладе наступні санкції та знову заблокує виїзд за кордон для зустрічі з міжнародниими партнерами України, а то ще не дай бог домовишся з кимось про поставки озброєнь для ЗСУ. Превентивно.
показать весь комментарий
09.07.2025 13:59 Ответить
Браво! Віталік осилив текст, а тепер віталіку осиль сенс написаного мною, якщо не осилиш, то гугл тобі в допомогу, якщо Будда не забороняє.
показать весь комментарий
09.07.2025 14:15 Ответить
Читати вмієте?? Чи текст статті неспроможні перетравити?
показать весь комментарий
09.07.2025 14:24 Ответить
Не прикидайся дурником, я тобі і про британські "Спартана", і про "Шілди", і про вантажівки МАН скинув, і про баггі, і про бронеавтомобілі "Лендровер", а ти все не бачиш.
На 7 млрд. долларів, а ти бідолага не побачив. Ахахах!
Тоді тобі до окуліста, которий твого кумира зє тестував на наркоту
показать весь комментарий
09.07.2025 14:37 Ответить
Капс прибери, троляка зеленодебільна. Навчись читати..полудурок
показать весь комментарий
09.07.2025 14:38 Ответить
Ну от, пане Віталію, капс прибрали. Лікуєтесь))) Ще залишилось вивчити, як звертатись до незнайомої людини - ціни не буде. Лікуйтесь))
показать весь комментарий
09.07.2025 14:48 Ответить
👍
показать весь комментарий
09.07.2025 15:38 Ответить
Порошенко домовився та придбав екскаватори для будівництва фортифікацій на Сумщині. Квітень, 2024. Україна.
Для фортифікацій, бо на твого кумира з 95-го кварталу ніяких надій, що той збудує хоч якісь фортифікації.
показать весь комментарий
09.07.2025 14:52 Ответить
Ахах! Як вас зєфанатів коробить тільки від згадки про Порошенка, которий вже на 7 000 000 000 долларів США поставив озброєння для ЗСУ

показать весь комментарий
09.07.2025 14:30 Ответить
Їб@нько якесь...
показать весь комментарий
09.07.2025 14:49 Ответить
Тільки в квітні 2024 року «Фонд Порошенка» та «Справа громад» спільно передали військовим 2000 FPV-дронів, а також інженерну та спецтехніку.

Новина https://www.facebook.com/watch/?v=2116819071987833&rdid=gT67dAw938EK7zCr оприлюднена на сторінці Петра Порошенка.

Разом із громадською організацією «Справа громад» народний депутат Петро Порошенко передав українським військовим дрони та техніку вартістю 48 мільйонів гривень.
показать весь комментарий
09.07.2025 14:32 Ответить
Віталіку!
Це нові бронеавто "Shield". В одному з них під назвою "Халк" і мій чималий вклад. В ньому даже є металева табличка з моїм ім'ям. Нещодавно "Халку" дуже дісталося, але він знову в строю.
В цілому за ці 5 місяців наша команда закупила допомоги на суму, співставну з однією з країн НАТО! Адже тільки в ці дні ЗСУ будуть передані 350 новеньких дронів, пікапи і інша техніка. В процесі - закупівля і передача 200 вантажівок, бронетранспортери. Також Порошенко уклав контракт на броньовані гусеничні машини.

Порошенко купив у Британії партію бронемашин Spartan

та броньовані позашляховики

Порошенко з волонтерами купив у Європі дрони, вантажівки та бронемашини для ЗСУ
показать весь комментарий
09.07.2025 14:27 Ответить
зелене, йди тихенько до лісочку.
показать весь комментарий
09.07.2025 14:40 Ответить
Марина, це подоляцька ботяра. Давайте не будемо допомагати йому заробляти на нас іудині рублі для цого пдрса віталіка. Я його в ігнор, бо це не людина.
показать весь комментарий
09.07.2025 14:45 Ответить
НЕ бреши! Це все ініціатива Порошенка і його команди.
Порошенко з волонтерами купив у Європі дрони, вантажівки та бронемашини для ЗСУ
показать весь комментарий
09.07.2025 14:44 Ответить
Не бреши і не маніпулюй!
показать весь комментарий
09.07.2025 14:55 Ответить
Не бреши і не маніпулюй!
показать весь комментарий
09.07.2025 14:57 Ответить
Аж 10! ракет до "петріот" - з@їбись який результат "МІЖНАРОДНИМ ПЕРЕМОВИН". Чи тобі головне процес, а не результат? Окрім того, що Порошенко зараз аж ніяк не може вести якісь масштабні перемовини - треба було свинарчуків не плодити.
показать весь комментарий
09.07.2025 14:46 Ответить
Порошенко домовився та купив у Британії партію бронемашин Spartan
показать весь комментарий
09.07.2025 14:47 Ответить
Порошенко домовився та придбав броньовані авто для ЗСУ
показать весь комментарий
09.07.2025 14:49 Ответить
Рахунки заблокують знову, почнуть тягати по прокуратурам..
показать весь комментарий
09.07.2025 14:22 Ответить
Дякуємо Вам ❤️ Петро Порошенко !!! ...
показать весь комментарий
09.07.2025 14:48 Ответить
От барига! Наживається на українцях і передає ЗСУ. А міг би робити як "правильні" дядьки - наживатися на українцях і тихесенько без всякого піару купувати майбахи і нєдвігу за кордоном.
показать весь комментарий
09.07.2025 15:13 Ответить
А шо долларовий мільоонєр Вава?
Так і продовжує ведмедиків на руїни вкладати?
показать весь комментарий
09.07.2025 15:26 Ответить
В цій інфі не вистачає такого заклику:

Донатьте на ГО "Справа Громад", і таких конвоїв таких дефіцитних майстерень на колесах буде більше! Реквізити:
ПРИВАТ24 - 5169 3305 3948 0845
ІНШІ БАНКИ - 5375 4112 1895 1692
USDT (TRC20) - THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX
Всі реквізити: https://spgr.org.ua/uk/donate/