10729 посетителей онлайн

22-летняя полицейская Мария Дзюмага погибла в результате российского удара по Киеву. ФОТОРЕПОРТАЖ

В результате российских ударов по Киеву в ночь на 10 июля погибла полицейская.

Об этом сообщил глава МВД Игорь Клименко, передает Цензор.НЕТ.

Так, в Подольском районе погибли 2 женщины: 68-летняя жительница столицы и 22-летняя капрал полиции, сотрудница полиции метрополитена.

В 8 районах столицы пострадала жилая, медицинская, образовательная, торговая, транспортная инфраструктура, отметил министр.

"Более десятка человек ранены. И, к сожалению, количество жертв будет расти. Люди продолжают обращаться за медицинской помощью. Продолжается поквартирный обход пострадавших домов - полиция проверяет, не остался ли кто-то без помощи.

На местах ударов сразу развернули оперативные штабы", - добавил Клименко.

Позже в МВД сообщили, что погибшей полицейской является 22-летняя Мария Дзюмага.

"Мария присоединилась к рядам полиции Киева в 2023 году. Работала в управлении полиции в метрополитене Главного управления Национальной полиции в Киеве.

Выражаем искренние соболезнования родным, близким и друзьям Марии. Светлая память!" – отметили там.

У Києві внаслідок обстрілу РФ загинула поліцейська

Последствия российских ударов по Киеву 10 июля 2025 года
Последствия российских ударов по Киеву 10 июля 2025 года
Последствия российских ударов по Киеву 10 июля 2025 года

Топ комментарии
+33
Гундос тут ти руснява троляка! Люди загинули, а воно все одно влізно з своєю вонючою методичкою! Будь ти прокляте, болотне створіння!
показать весь комментарий
10.07.2025 08:45 Ответить
+30
ну, нарешті!
я знайшов тебе, відбитий зелений зе!біл.
про людей заблеяв?
що, зробив, твій кумир, зе!скоморох, що б люди не загинули цієї ночі?
в рим поїхав, піци зі смаком шашлику поїсти та просеко посьорбати?
ну, як? ржачно тобі під пивас?
показать весь комментарий
10.07.2025 08:54 Ответить
+20
тобто, свинособаче, ти не знаєш, що гинуть кожен день? кожен день кацапи вбивають українців!
а, що робить необраний виконуючий зе!поц? вояжує по світу у пошуках притулку?
твій, ****, вибір! вирок всім українцям!
показать весь комментарий
10.07.2025 09:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ну, як? ржачно тобі під пивас?
показать весь комментарий
10.07.2025 08:54 Ответить
центровой с Троещины редко с тобой соглашаюсь, но сейчас ты прав!
показать весь комментарий
10.07.2025 08:56 Ответить
ой, я вже і забув який в тебе нік. чи те ж скачеш, як і усі по різним?
до речі, над троєщиною сьогодні було дуже феєрично!
показать весь комментарий
10.07.2025 09:00 Ответить
Гриня. с чего ты решил, что я скачу по разным? будь иногда внимательнее. думаешь на Воскресенке скуШно было?!
показать весь комментарий
10.07.2025 09:06 Ответить
Гріша, ти в очі довбися? Тобі пишуть щось про зе? Ржачно під постами де людей вбивають? д*біл
показать весь комментарий
10.07.2025 08:56 Ответить
Схоже зєлєбот якийсь.
показать весь комментарий
10.07.2025 09:01 Ответить
тобто, свинособаче, ти не знаєш, що гинуть кожен день? кожен день кацапи вбивають українців!
а, що робить необраний виконуючий зе!поц? вояжує по світу у пошуках притулку?
твій, ****, вибір! вирок всім українцям!
показать весь комментарий
10.07.2025 09:04 Ответить
Тобто ти - тупа тварина, яка навіть не читає топік, а одразу пише свій -IQ коментар. Видно, що це твій вибір - 73% чмоня. Іди під пости свого лоха й там пиши свої свинособачі ображенки.
показать весь комментарий
10.07.2025 09:09 Ответить
У Гріши завдання таке, про щоб не йшлося, обов'язково згадати Зе.
показать весь комментарий
10.07.2025 10:22 Ответить
ну так посперечайся з Грішей, жабенятко! Як тікі масовий обстріл - гундосго чма немає в країні! "Соупаденіє" кожного разу!
показать весь комментарий
10.07.2025 12:21 Ответить
Він працює. Зустрічається з людьми щоб отримати додаткові військові поставки, але працює трохи недостатньо. Ось бачиш, недопрацьовує тому що ти дебіл болотний ще не в буцегарні.
показать весь комментарий
10.07.2025 09:02 Ответить
ти, цього у свого діда енкеведешника нахапався?
показать весь комментарий
10.07.2025 09:06 Ответить
помнишь зеля весь 2024 договоры со всеми о военной помощи подписывал? и где она та помощь?! где обещанные им много дронов, ракет нашего производства? не смотри марафон и видосики спасителя мира.
показать весь комментарий
10.07.2025 09:10 Ответить
у папи рімського він просить "додаткові військові поставки", ага
показать весь комментарий
10.07.2025 12:22 Ответить
"Вона працює!" Та це вже було.
показать весь комментарий
10.07.2025 12:54 Ответить
Скажите пАжалуйста а как ви по интернєту апридилили что он то зелений с учетамтаво что он нислова не сказал нипро зе нипро слуг *****??
показать весь комментарий
10.07.2025 09:03 Ответить
Ну знайшов, то хапай, шавка руснява! Де ти, чмо диванне? Гнида проплачена шось пердить тут для своєї ботоферми! Сиди на пляшці та не відсвічуй, шелупонь
показать весь комментарий
10.07.2025 14:29 Ответить
чому для ботоферми? і чому для свєї?
сиджу в комфортному геймерському кріслі перед великими якісним монітором. все бачу. хочеш проплатити?
чого, ви всі, своє нікчемне існування на мене натягуєте?
показать весь комментарий
10.07.2025 15:06 Ответить
где здесь?
показать весь комментарий
10.07.2025 08:54 Ответить
Типу "ну прі чьом здєсь зєдєнскій?". А дійсно - прі чьом? Воно ж ущербненьке без єрмака як каліка без костилів - "с нім прішьол, с нім і уйду"
показать весь комментарий
10.07.2025 09:00 Ответить
Цей Гриша - кацапський тролль на зарплатні - йому платять за його лайно, у чому він сам зізнавася вже. Тому просто всі його пости помічайте як Спам.
показать весь комментарий
10.07.2025 09:45 Ответить
після твоїх катувань, будь хто у будь чому зізнається.
показать весь комментарий
10.07.2025 10:14 Ответить
О, квіточку вже "катували" через форум. Ти на нех глянь, яке ніжне.
показать весь комментарий
10.07.2025 10:18 Ответить
припини, не можу більше. не витримую.
ще, пів голини тому, я кацпський троль, а зараз, вже ніжна квіточка?
нєнє.
добровільно тобі не дамся!
шукай когось іншого, присунути.
показать весь комментарий
10.07.2025 10:33 Ответить
Ну ти ж себе квіточкою вважаєш хіба ж ні? Чи ти шабуніна квіточкою з окопу називаєш? Звісно, що не з окопу, а це означає, зо себе ти також квіточкою вважаєш. І розповідаєш, що тебе під тортурами на форумі змусили зізнатися, що ти тролль і постиш тут лайно за гроші.
показать весь комментарий
10.07.2025 10:36 Ответить
Якщо як спам, то він їх відновлює. А як їх зовсім видалити.
показать весь комментарий
10.07.2025 10:29 Ответить
Методичка у нього мабуть від медведчука або соловйова, або іншої російської істоти.
показать весь комментарий
10.07.2025 10:24 Ответить
а хто винен? хто керує державою?
показать весь комментарий
10.07.2025 10:40 Ответить
це зовсім недоречно, облиште
показать весь комментарий
10.07.2025 09:15 Ответить
якось, мисля не розкрита.
якісь, шматки думок.
про що?
показать весь комментарий
10.07.2025 09:25 Ответить
Він кончений підор.
показать весь комментарий
10.07.2025 09:41 Ответить
Долбаний зелелений урод, це воно привело війну в Україну. І туй ця потвора буде у безпеці в Ізраілю.
показать весь комментарий
10.07.2025 09:39 Ответить
Не так страшны московские вши, как украинские гниды.
показать весь комментарий
10.07.2025 10:15 Ответить
+ 💯 👍🏿!

внутрішні яничари страшніші за зовнішніх !

.
показать весь комментарий
10.07.2025 11:21 Ответить
У мене також є претензії до влади . Але, у цього гриши вже винуваті не рашисти, а влада України.
показать весь комментарий
10.07.2025 10:27 Ответить
так то рашисти розмінували кордони України, відвели ЗСУ з укріплень та розширили і заасфальтували собі дороги по всіх напрямках нападу?
показать весь комментарий
10.07.2025 12:25 Ответить
А хто повинен займатися захистом народу україни ? Якщо влада на це не здатна-вона не потрібна.
показать весь комментарий
10.07.2025 12:48 Ответить
А яка потрібна? Вам мабуть російська.
показать весь комментарий
11.07.2025 00:41 Ответить
а хто головний ворог - кацапи? - які тупо користаються ситуацією, яку створюють вороги України всередині України!
показать весь комментарий
10.07.2025 12:46 Ответить
Як це і непатріотично звучить, але таки так.
показать весь комментарий
10.07.2025 12:57 Ответить
Ті, хто стоїть на Захисті України, ті життя кладуть!
А у цей же час, привладна шушера з Урядового кварталу, на кшалт чернишова-стефанішиної-шмигаля-німчинова, та десятків потужних менегерів, держсекретарів, ошиваються за посадами та вносять хаос і розкрадання коштів, для особистого ЗБАГАЧЕННЯ!!
Московіти, з фронту убивають Українців, а трутні привладні, з тилу!
показать весь комментарий
10.07.2025 09:59 Ответить
показать весь комментарий
10.07.2025 10:22 Ответить
Герою Слава !

співчуття рідним....

22 роки! Дівчина тільки розпочала доросле життя, вона кохала і її кохали, вона хотіла жити....
Спочивай з миром !

Смерть кацапам!

.
показать весь комментарий
10.07.2025 11:24 Ответить
О! Срач розвели... Алльо! Ви хоч тему статті пам"ятаєте?...
Дитя пом"яніть... Адже вона чиєюсь дочкою і сестрою була...
показать весь комментарий
10.07.2025 11:33 Ответить
Давай глянемо на це питання по іншому:
1.Удар був по станції метро? (тобто, по місцю постійного перебування цивільного населення...)
2. На якій підстав працівниця поліції перебувала на станції? Виконувала свої посадові обов"язки...
3. КАЦАПЕ - ЙДИ *****! ,
показать весь комментарий
10.07.2025 13:03 Ответить
навіщо виділяти поліціантку? вона краща за інших?
програміст мертвий не цікаво?
у нас на фірмі одного вбило не так давно...
показать весь комментарий
10.07.2025 19:57 Ответить
ти про що7 про зпбею людинию чи про статисоику....
показать весь комментарий
10.07.2025 20:45 Ответить
Царство небесне, Вічна пам'ять та Вічній спокій, Марії! Спочивай з миром...Щирі співчуття рідним та близьким!
показать весь комментарий
10.07.2025 12:08 Ответить
А про другу жінку, яка загинула ні слова інформації. В чому ж така величезна різниця? Хоча поліцейська загинула навіть не при виконанні службових обов'язків. Такий дешевий і примітивний піар міністра Клименка і поліції.
показать весь комментарий
10.07.2025 13:02 Ответить
коли мене "грохне" "шахєд" - -різниця , буде між "громадянином України", і "підполковником ЗСУ"? Дитя було на службі... І все визначається цим... Чого ви "кістки перемиваєте"?!!!!
показать весь комментарий
11.07.2025 16:54 Ответить
100%. А про сотні, тисячі Воїнів (справжніх Захисників Батьківщини, а не "броньованих" поліціянтів...)що калічаться і гинуть щодня - хоч слово почуєш? Поліцаї, поліцаї, поліцаї... навіть якщо капот їхньої машини пошкрябаний - уже піарять як "героїв"...
Найголовніше, що Зеленському і К вони допоможуть, як мертвому припарка. Здадуть і перекинуться як свого часу здали януковича. Той тоже їх кормив "до отвала" і що? Мусорами, псами, лягавими їх називали ще при Союзі. І Донбас і Крим першими здавали мєнти і сбу-шники. Забули?
показать весь комментарий
11.07.2025 19:02 Ответить
Ось й знову зі сторони Києва по сумно звісній Житомирській трасі спородично потяглись автівки та бусики завантажені сімейними пожитками!
Києв став не безпечним для проживання!
показать весь комментарий
10.07.2025 14:32 Ответить
я теж, переїхав на дачу, але не від ракет а від божевільної жінки 🤣