22-річна поліціянтка Марія Дзюмага загинула внаслідок російського удару по Києву. ФОТОрепортаж
Внаслідок російських ударів по Києву в ніч на 10 липня загинула поліцейська.
Про це повідомив глава МВС Ігор Клименко, передає Цензор.НЕТ.
Так, у Подільському районі загинули 2 жінки: 68-річна мешканка столиці та 22-річна капрал поліції, співробітниця поліції метрополітену.
У 8 районах столиці постраждала житлова, медична, освітня, торгівельна, транспортна інфраструктура, зазначив міністр.
"Більше десятка людей поранені. І, на жаль, кількість жертв зростатиме. Люди продовжують звертатися за медичною допомогою. Триває поквартирний обхід постраждалих будинків - поліція перевіряє, чи не залишився хтось без допомоги.
На місцях ударів одразу розгорнули оперативні штаби", - додав Клименко.
Згодом в МВС повідомили, що загиблою поліціянткою є 22-річна Марія Дзюмага.
"Марія приєдналася до лав поліції Києва у 2023 році. Працювала в управлінні поліції в метрополітені Головного управління Національної поліції у м. Києві.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і друзям Марії. Світла пам'ять!" - зазначили там.




я знайшов тебе, відбитий зелений зе!біл.
про людей заблеяв?
що, зробив, твій кумир, зе!скоморох, що б люди не загинули цієї ночі?
в рим поїхав, піци зі смаком шашлику поїсти та просеко посьорбати?
ну, як? ржачно тобі під пивас?
а, що робить необраний виконуючий зе!поц? вояжує по світу у пошуках притулку?
твій, ****, вибір! вирок всім українцям!