10043 посетителя онлайн

Фон дер Ляйен объявила о создании фонда восстановления Украины

Президент Европейской комиссии Урсула фон дер Ляйен

Президент Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен объявила в четверг о создании Европейского фонда для восстановления Украины совместно с ЕС, Италией, Германией, Францией и Польшей.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду", об этом фон дер Ляйен заявила на Конференции по восстановлению Украины в Риме

"Я особенно рада объявить сегодня о создании Европейского флагманского фонда для восстановления Украины, крупнейшего в мире фонда акций для поддержки восстановления", - сказала она.

Фон дер Ляйен добавила, что вместе с частным сектором этот фонд даст старт инвестициям в энергетику, транспорт, критически важные сырьевые материалы и в области двойного назначения.

"Мы буквально вкладываем средства в будущее Украины, используя государственные средства для привлечения масштабных инвестиций частного сектора и помощи в восстановлении страны. Я особенно рада и искренне благодарна, что мы делаем это вместе с Италией, Германией, Францией, Польшей и Европейским инвестиционным банком. Спасибо вам за вашу преданность", - сказала фон дер Ляйен.

Топ комментарии
+11
А війна вже скінчилася? Це якесь знущання.
показать весь комментарий
10.07.2025 13:36 Ответить
+10
Може спочатку сили спрямувати на захист цілостності нашої країни? Без цього нічого буде відбудовувати.
показать весь комментарий
10.07.2025 13:32 Ответить
+4
я теж подумав...відновлення...да блеадь озброєння треба!!!
показать весь комментарий
10.07.2025 13:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Головою фонду єрмак чи лідор нації буде?
показать весь комментарий
10.07.2025 13:31 Ответить
Мабуть Чернишов, йому гроші на заставу потрібні...
показать весь комментарий
10.07.2025 16:19 Ответить
Може спочатку сили спрямувати на захист цілостності нашої країни? Без цього нічого буде відбудовувати.
показать весь комментарий
10.07.2025 13:32 Ответить
Спасіба канєшно.
Тільки телятко спочатку має народитися, від'їстися, а тільки потім буде ковбаска...
показать весь комментарий
10.07.2025 13:34 Ответить
А війна вже скінчилася? Це якесь знущання.
показать весь комментарий
10.07.2025 13:36 Ответить
я теж подумав...відновлення...да блеадь озброєння треба!!!
показать весь комментарий
10.07.2025 13:40 Ответить
Єдине що приходить на думку, це проект бюджету на майбутні роки - тобто не гроші вже зараз а саме строки видатків у Бюджетах "на колись"..
показать весь комментарий
10.07.2025 14:04 Ответить
знущання ось туточки

"створення Європейського фонду для відновлення України спільно з ЄС, Італією, Німеччиною, Францією та Польщею"

1) "ЄС, Великобританія та США" - звучить логічно, а "ЄС, Італія, Німеччина, Франція та Польща" - трохи лякає. (невже в ЄС по-тихому ІтаЕксіт, НімЕксіт, ФрЕксіт та ПЕксіт провели )

2) всі чомусь після фрази "відновлення України спільно з ЄС, Італією, Німеччиною, Францією та Польщею" питають чи не зарано відновлювати Україну, а чому немає питань нахіба відновлювати ЄС, Італію, Німеччину, Францію та Польщу разом спільно з Україною? (А інші держави ЄС, якщо що станеться, навіть відновлювати не планують?)
показать весь комментарий
10.07.2025 14:17 Ответить
Так ми ж вже з Трампом такий фонд створили. А це вже другий? Прямо засипають нас грошима!
показать весь комментарий
10.07.2025 13:38 Ответить
Не нас а їх ))))
Мамаріму, Скумбрію, Сосну, абрамхамію, коломойшу і інших власників 🇮🇱паспорту📖
показать весь комментарий
10.07.2025 14:03 Ответить
Фондами. З викачування з України сировини
показать весь комментарий
10.07.2025 16:34 Ответить
Хай хоч так. Могло і просто бути:бла-бла-бла...
показать весь комментарий
10.07.2025 13:44 Ответить
👍 100% ❤️🇪🇺...
показать весь комментарий
10.07.2025 13:55 Ответить
Якщо саме України то потужні 5-6 менежерів мають бути в клітках та перед постійними трибуналами - за розкоадання грошей єс та сша, за корупцію, за вивід коштів у банки, за відсутність декларацій та тіньовий бізнес, та хоча б за Оман та здачу Чонгару
показать весь комментарий
10.07.2025 14:01 Ответить
Лучше бы сначала организовали фонд уничтожения колорадстана. А для начала фонд ликвидации главтеррориста ху*ла.
показать весь комментарий
10.07.2025 14:14 Ответить
Післявоєнну Німеччину Аденауер не дав перетворити на картопляне поле. Німці розвивали машинобудування. А тут "звізда Європи" пропонує Україні розвивати сировинне та "брудне" виробництво. Але ми потребуємо виробництва продуктів з високою доданою вартістю.
показать весь комментарий
10.07.2025 15:13 Ответить
Тобто ні*уйова така схемка на трьох: Путін руз*уйачує Україну, а Урсула з Володєй створюють черговий "фонд допомоги" і направлєють в правильне русло фінансові потоки "на відновлнння".
Небо 11 років війни залишається дірявим як друшляк баби Параски - ні власного ППО ні балістики у відповідь, а "на відновленні" однієї тільки Бучі ******** пару мільярдів.
показать весь комментарий
10.07.2025 15:47 Ответить
У Будапештського меморандуму був хоча б папірець, а тут - взагалі нічого, жодних фінансових зобов'язань, тільки пусті слова.
показать весь комментарий
10.07.2025 16:39 Ответить