9112 посетителей онлайн
6 276 61

Италия не будет покупать у США оружие для Украины, - La Stampa

петріот

Италия не намерена покупать у США вооружение для его передачи Украине, но страна готова заниматься транспортировкой помощи в наше государство.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на La Stampa.

Источники в итальянском правительстве отмечают, что не планируют покупать в Штатах вооружение, и передавать его Украине.

Одна из причин заключается в том, что итальянские системы вооружения, которые уже предоставлены Киеву, или могут быть предоставлены в будущем, базируются на других технологических конфигурациях и не будут совместимы с американской техникой.

Но более важный фактор - это отсутствие средств, которые Италия может выделить для финансовых операций такого типа. Как объясняют источники издания, единственные закупки оружия у Соединенных Штатов, которые Италия планирует, - это ранее анонсированная партия самолетов F-35, запланированная на следующее десятилетие.

По словам представителей итальянского правительства, пока единственный официальный запрос Альянса к европейским странам касается их готовности заниматься логистикой транспортировки оружия, предоставленного США, в Украину.

Этот кейс сейчас обсуждается Министерством обороны Италии. Пока непонятно, о каких именно обязательствах идет речь.

Топ комментарии
+24
Та це вони насправді Україну послали! Їм все більше пох на нас...
показать весь комментарий
16.07.2025 12:15 Ответить
+15
Пішло змагання серед європейців, хто не буде купувати зброю у США для України. А сама Україна збирається купувати зброю для ЗСУ чи тільки будувати дороги і перестелювати бруківку?
показать весь комментарий
16.07.2025 12:11 Ответить
+15
Знову обsираємо партнерів, які дали набагато більше зброї ЗСУ і грошей Україні чим уряд Зе і сам Зе за 6 років?
показать весь комментарий
16.07.2025 12:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Одним словом Європа послала Тампона нах. з його американською зброєю і відносинами. Що називається, просрав довіру. буде ще Тампон бігати і благати щоб вернули все взад
показать весь комментарий
16.07.2025 12:09 Ответить
Та це вони насправді Україну послали! Їм все більше пох на нас...
показать весь комментарий
16.07.2025 12:15 Ответить
Хто вірить у щирість трампа?
Схоже що трамп продає троянського коня втридорога.
показать весь комментарий
16.07.2025 13:27 Ответить
Захід зливає Лівобережну Україну, бо вважає її проросійською. Вони впевнені, що проросійське населення буде поганим буфером від російсько-китайської навали.
показать весь комментарий
16.07.2025 14:57 Ответить
Ну, не заплакали в Італії, то хоть скривилися!
показать весь комментарий
16.07.2025 15:33 Ответить
Це вони Україну послали. На словах всі герої.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:28 Ответить
Але місяць гуляли новини, що ЄС готовий і навіть прагне купувати в США зброю для України , і кошти на це є, і ніби консенсус є. Що трапилося?
показать весь комментарий
16.07.2025 14:59 Ответить
та нічого не трапилося..

ДО ІСТОРІЇ ДВОХ "ЗРАД".

За два дні я вже встиг почути "масштабні помирайки" на рівні категоричних тверджень. Зроблені вони на основі "кулеметно-зрадойобних" одночасних публікацій у "поважних ЗМІ", зокрема у повністю зашквареному на просуванні російської "джинси" "Політіко".

1. "Європа відмовляється купувати американську зброю для України".

2. "Ніхто не вирішив питання фінансування купівлі американської зброї для потреб України та й взагалі, досі не визначений перелік зброї, яку готова надати американська сторона".

По першому пункту. Чехія, Франція, Італія не збираються купувати для України американську зброю. До цього списку додадуться ще деякі країни, які
а). Мають власний розвинений ОПК який працює у тому числі на забезпечення потреб України.
б). Фінансують та постачають комплектуючі, виробляючи чи закуповуючи ті для забезпечення виробництва українського ОПК.

ОПК Чехії взагалі більше ніж на три чверті завантажений "українськими замовленнями". ОПК Франції та Італії мають перелік продукції, яку конче потребують українці, зокрема і **********, і ППО, і комплектуючі до нашої "Ракетної програми". У грошовому еквіваленті вони будуть і далі витрачати та збільшувати об'єм витрат у межах власних, збільшений згідно рішенням саміту НАТО, оборонних бюджетів. І велике питання - якого біса вони потрібні спонсирувати американський ОПК на збиток розвитку власного?

У той же час є країни які вже задіяні у співпраці з американським ОПК, такі як Великобританія, Норвегія, Німеччина, Швеція..., є група країн, які не мають самодостатнього, іноді розвиненого, власного ОПК, проте мають надлишок грошей - Данія, Нідерланди, Бельгія, Фінляндія..., і країни з цих двох груп готові оплачувати купівлю американської зброї для потреб України у межах власних, збільшених згідно рішенням саміту НАТО, оборонних бюджетів.

ЖОДНОЇ "зради" у рішеннях європейських країн не купувати американську зброю немає у принципі. Вкиди на цю тему з контекстом "Хера Україна зброю отримає" - російська інформаційна кампанія щедро проплачена задля тиражування наративів кремля через "Поважні ЗМІ".

По второму пункту ситуація схожа. Ще на саміті НАТО був вчерне визначений перелік зброї, яку готова продати європейцям адміністрація Трампа. Він був остаточно, окрім двох позицій (без подробиць), узгоджений на зустрічах Трампа з Зеленським та Рютте. Рютте під час останнього візиту до США привіз в цілому узгоджений перелік європейських спонсорів, які будуть фінансувати купівлю американської зброї для потреб ЗСУ, та долі їх внесків на загальну суму у 10 мільярдів доларів. Ще станом на позавчора була підготовлена перша партія зброї для відправки до України.

Заявляю з повною відповідальністю - Україна вже почала отримувати американську зброю у межах "Нової схеми фінансування", перший пакет на суму трохи більше одного мільярда вже або надходить в Україну, або на шляху до України. І, на жаль, про це знає бидло, тому не дивуйтеся збільшенню ударів по західних областях зокрема.

Як казав "отець усіх народів" - "Панікерам затикайте рота капелюхами". Масована, проплачена кремлем, інформаційна кампанія з рефреном - "Все брехня та показуха, Україну всі кинули, гроші не дадуть, зброю не поставлять - здавайтеся"!, - має на меті всі ті ж цілі - посіяти зневіру, відчай, помиральні настрої та зрадойобство серед пересічних українців. Дуже прошу - не піддавайтеся цій брудній бидлячій хвилі, намагайтеся або критично ставитися до подібних вкидів, або питайте мене про реальний стан справ. Я буду намагатися розповідати про нього з позиції фактів та холодного розуму.

Дякую за увагу. Гарного дня.
показать весь комментарий
16.07.2025 16:10 Ответить
Краще напишіть, хто згодився.
І корисніше, і список буде набагато менший.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:10 Ответить
Норвегія, Німеччина, Данія, Нідерланди - найбільші інвестори
їхніх коштів цілком доста для нормального озброєння ЗСУ американською зброєю
аби рудий донні знов не передумав та не рефлексував пречудовими теревенями із ******
показать весь комментарий
16.07.2025 12:14 Ответить
"їхніх коштів цілком доста для нормального озброєння ЗСУ американською зброєю"

Для нормального обзброєння не достатньо. Бо випадають з фінансування самі США, які ранійше брали на себе фінансування майже половини допомоги і цього все одно не було достатньо для повноцінного озброєння.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:54 Ответить
Пішло змагання серед європейців, хто не буде купувати зброю у США для України. А сама Україна збирається купувати зброю для ЗСУ чи тільки будувати дороги і перестелювати бруківку?
показать весь комментарий
16.07.2025 12:11 Ответить
Купувати?
Це не про Зеленського!
Якби мова йшла про бітум з Білорусі чи якусь нерухомість за кордоном то так.

А так...
Записуєш відосик на тему: "Україна має, хоче, може, наростити власне виробництво: вказуєш будь що і готово.

Виборці задоволені і ні копійки на оборону не витрачено.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:22 Ответить
Не тільки бруківку. В марганці, наприклад, КП "Комунальник" Марганецької міської ради" оголосило про проведення https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2025-07-09-008745-a?oldVersion=true тендеру на закупівлю прибиральної машини за 10,6 мільйонів. Так так, це той Марганец, котрий кацапи луплять щодня всім від фпв-дронів до реактивної арти... щодня.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:26 Ответить
А сама Україна купує що може. Чи ти думаєш, що сама Україна здатна економічно бодатися проти РФ?
показать весь комментарий
16.07.2025 12:55 Ответить
Не зможе! У яких фантазіях ви живете взагалі? ВВП РФ у 21 раз більший за ВВП України! 21 раз! Це абсолютно неможливо, бодатися з ними економічно 1 на 1! Тим більше, що американська зброя просто набагато дорожча за ту ж корейську - 1 американський снаряд 155 мм коштує більше ніж 10 північнокорейських 152мм.
Та навіть СРСР у 2гу світову Штати допомогали всім, що потрібно було.
показать весь комментарий
16.07.2025 13:17 Ответить
Коаліція охочих обісравшихся союзників куколдів. Чехія, Франція, Італія...їх щодня більшає
показать весь комментарий
16.07.2025 12:11 Ответить
Знову обsираємо партнерів, які дали набагато більше зброї ЗСУ і грошей Україні чим уряд Зе і сам Зе за 6 років?
показать весь комментарий
16.07.2025 12:14 Ответить
Можливо, це тому, що нещодавно слуги там собі відпочинок влаштували.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:40 Ответить
Чехія і Франція є великими виробниками зброї -закономірно хочуть інвестувати у власне виробництво.Не здивуюсь,якщо ще й Швеція подібне заявить.Вони ж не від допомоги Україні відмовляються.
показать весь комментарий
16.07.2025 13:06 Ответить
вчергове "завалили" Україну зброєю
показать весь комментарий
16.07.2025 12:11 Ответить
Дружно водили хороводи та обіцяли скільки скільки буде потрібно. А як дійшло до діла то в кущі...
показать весь комментарий
16.07.2025 12:11 Ответить
Хто вам таке сказав ?
Читайте уважно, у нас багато зброї наданої нам різними країнами, вона несумісна з американськими зразками ***********, тобто, ці країни будуть змушені, окрім купівлі зброї в США, поставляти все необхідне для власних видів зброї.....це подвійна нагрузка, але в плюсі хоче бути лише трампон.
показать весь комментарий
16.07.2025 13:10 Ответить
А якже стандарти НАТО??
показать весь комментарий
16.07.2025 13:12 Ответить
В цілому, так! Сумісність стосується калібрів, але американська і французька гаубиця зовсім не однакові. Ремкомплект у кожної свій. Є також сумісність по деяких ракетах для систем, вироблених європейськими ВПК.
показать весь комментарий
16.07.2025 15:43 Ответить
Італія традиційно не має довіри до США, при цьому Трамп ідіот і почав тарифну війну з Європою, маємо з цим рахуватися.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:13 Ответить
Спригують?
показать весь комментарий
16.07.2025 12:16 Ответить
італійці відразу ж позиціонувалися від цього
нічого нового
показать весь комментарий
16.07.2025 12:25 Ответить
Трамп пропонує купувати европейцям зброю і вводить мито 30% - "п" партнерство.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:17 Ответить
Зеленському потрібно трусити олігархів та всіх депутатів всіх скликань, бо в народу вже нічого не має від слова зовсім.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:18 Ответить
Який ви смішний.....
показать весь комментарий
16.07.2025 13:11 Ответить
Молодці! Баригу, який заробляє долари на крові нещасних українських жертв треба провчити.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:20 Ответить
Колись італійців називали макаронниками і вони всима силами допомогали гітлірівській Ниметччині, то може вони знов того, ну, на бік новой коричневий чуми забажали? Час покаже.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:21 Ответить
От падлюки, не хочуть фінансувати мегакрадіїв
показать весь комментарий
16.07.2025 12:33 Ответить
Шо, боляче? Італія дуже гарно фінансувала твою Парашу, а зараз вже якось не так, да?
показать весь комментарий
16.07.2025 12:36 Ответить
А який тут зв'язок з парашею (ух ти, написав з великої літери, тобто з повагою)) А хто тебе тут фінансує, га, Старий ухилянт?
показать весь комментарий
16.07.2025 14:12 Ответить
А чому ти себе з маленькой літери написав? Сам себе не поважаєш?
Якеж ти дурне та недолуге, дитинка парашна.
показать весь комментарий
16.07.2025 14:18 Ответить
Весь світ каже що війна це погано і очікує її завершення... правда ось з таким результатом... який в принципі влаштує весь світ окрім України....
Я тільки вибрали Трампона, пуйло сказав за яких умов він згоден на закінчення війни, як тільки так зразу буде мир, правда ось такий...
https://censor.net/ua/news/3521003/********************************************************************
Трамп усіляко старається змусити Україну погодитись на цей "мир".
показать весь комментарий
16.07.2025 12:31 Ответить
показать весь комментарий
16.07.2025 12:37 Ответить
Ну, не соромсь себе впізнати.
показать весь комментарий
16.07.2025 12:54 Ответить
Італія в боргах, єврів нема на патріоти. На другому місці після Греції.
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=dette+de+italie
показать весь комментарий
16.07.2025 12:45 Ответить
Заборгованість країн Європи в 2024 р.
https://www.touteleurope.eu/economie-et-social/quels-sont-les-pays-les-plus-endettes-de-l-union-europeenne/
показать весь комментарий
16.07.2025 12:47 Ответить
Ви про держборг США забули.
показать весь комментарий
16.07.2025 13:59 Ответить
Как говорлили всегда итальянцы что лучше сто раз быть трусом чем раз убитым.
показать весь комментарий
16.07.2025 13:08 Ответить
Не долго музьіка іграла.
Не долго фраер танцевал.
показать весь комментарий
16.07.2025 13:11 Ответить
тоді для себе знайдуть
показать весь комментарий
16.07.2025 13:22 Ответить
Какие они беспечные балаболы.
показать весь комментарий
16.07.2025 13:58 Ответить
Три самі потужні фінансово країни ЕС-Німеччина,Франція,Італія. Дві вже пас
показать весь комментарий
16.07.2025 14:49 Ответить
Ахметови, Пінчуки й інші нуворіші з фермерами й орендарями яким є що втрачати в разі москальської окупації повинні віддати останню сорочку скинутися грошима й купити в Трампа озброєння для порятунку своїх надприбутків нажитих горбом пересічних за всі роки незалежності.
показать весь комментарий
16.07.2025 14:59 Ответить
Все гитлеровские подстилки типа Франции, Италии, Словакии, Венгрии проявились в полной красе. Я думаю, Испания тоже нам ничего поставлять и оплачивать не будет
показать весь комментарий
16.07.2025 15:02 Ответить
Трамп забув домовитися із союзниками про відправлення в Україну їхньої зброї

Дональд Трамп у понеділок представив лише загальну схему нових поставок озброєнь в Україну, а не детально опрацьований план, пише Reuters. Тепер має бути найскладніше - провести переговори з країнами, які передадуть Києву свої системи, зокрема ракетні комплекси Patriot.

Деталі. Поки немає ясності, які країни постачатимуть зброю в Україну. Під час зустрічі з Трампом в Овальному кабінеті в понеділок генсек НАТО Марк Рютте згадав шість держав - Фінляндію, Данію, Швецію, Норвегію, Нідерланди та Канаду, які, за його словами, готові брати участь у схемі закупівлі озброєнь. Однак високопоставлені джерела в посольствах двох із цих країн повідомили, що дізналися про план із публічних заяв.

▪️ Навіть найближчі союзники США, судячи з усього, дізналися про пропозицію в режимі реального часу, пише Reuters. «У мене складається чітке відчуття, що ніхто заздалегідь не був проінформований про конкретні деталі, і я також підозрюю, що всередині самої адміністрації тільки зараз починають розбиратися, що це означає на практиці», - заявив інший європейський посол.

▪️ Адміністрація Трампа почала аналізувати запаси НАТО, щоб зрозуміти, що можна передати Україні, повідомив один з американських чиновників. Наступний крок - спробувати переконати союзників «пожертвувати» техніку Україні в обмін на якусь форму компенсації, додав співрозмовник агентства. У переговорах особисто бере участь Трамп, повідомив інший американський чиновник.За його словами, поки обговорення проходять «мляво».

▪️ Деталі поставок озброєнь «все ще обговорюються», підтвердив і представник НАТО. «Низка європейських країн уже заявили про готовність підтримати цю ініціативу, включно з Німеччиною, Норвегією, Данією, Нідерландами, Швецією, Великою Британією, Канадою та Фінляндією», - заявив співрозмовник Reuters в альянсі.

▪️ Головне питання полягає в тому, хто і коли передасть Києву батареї Patriot, йдеться в публікації. Один із чиновників сказав, що з найбільшою ймовірністю до Києва направлять батареї Patriot із Німеччини, Греції, Нідерландів та Іспанії. У цих держав або є кілька батарей, або загрози, з якими вони стикаються, виглядають відносно малоймовірними. Деякі з цих країн, зокрема, Греція та Іспанія, раніше відмовлялися ділитися своїми ЗРК Patriot, посилаючись на необхідність захищати власну територію і НАТО в цілому.

▪️ Загальне збентеження, за словами американських і європейських чиновників, викликали слова Трампа про те, що одна країна має у своєму розпорядженні 17 комплексів Patriot, частину з яких буде відправлено безпосередньо Україні. За даними двох джерел, знайомих із питанням, жодна країна НАТО, крім самих США, не має у своєму розпорядженні такої кількості комплексів Patriot, що породило припущення: Трамп, можливо, мав на увазі окремі компоненти - пускові установки або ракети.
показать весь комментарий
16.07.2025 15:09 Ответить
путін аплодує стоячи, краснов зробив Захід:

- пафосно та потужно презентував 17 петріотів і зброї на 10 лярдів

- заспокоїв мага-дрочерів: ні цента допомоги Україні, тільки кеш

а на ділі: потужний відосик в Білому Домі, і їпіться як хочете, гроші шукайте самі, петріоти шукайте самі. трампу - вершки, а Європі і НАТО - 99.999% основної роботи робити