10431 посетитель онлайн

ЕС согласовал 18-й пакет санкций против России, он один из самых сильных на сегодня, - Каллас

Евросоюз одобрил 18 пакет санкций против России

Европейский Союз одобрил 18-й пакет санкций против России.

Об этом сообщила высокий представитель ЕС Кая Каллас, передает Цензор.НЕТ.

"ЕС только что одобрил один из самых сильных на сегодня пакетов санкций против России. Мы еще больше сокращаем военный бюджет Кремля, преследуем еще 105 кораблей теневого флота и ограничиваем доступ российских банков к финансированию.

Строительство трубопроводов "Северный поток" будет запрещено.

Нижний предел цены на нефть. Мы оказываем усиление давления на российскую военную промышленность, китайские банки, что позволяет им обходить санкции, и блокируем экспорт технологий, используемых в БПЛА", - отметила она.

Санкции также повлияют на тех, кто занимается идеологической обработкой украинских детей, добавила она.

Ограничения будут касаться крупнейшего НПЗ "Роснефти" в Индии. Впервые наказали санкциями реестр судов.

Евросоюз одобрил 18 пакет санкций против России

Топ комментарии
+23
Підарів орбана з фіцо в підвалі зачинили?
показать весь комментарий
18.07.2025 09:45 Ответить
+14
Можливо попередили їх про те, що якщо вони не підтримують ідеологію ЄС - то ЄС виключить їх і буде діяти окремо..
показать весь комментарий
18.07.2025 09:48 Ответить
+14
Фицо с Орбаном объяснили что их место в хлеву у стойла а если будут дохера чирикать то окажутся возле параши...
показать весь комментарий
18.07.2025 10:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кому яйки затиснули?
показать весь комментарий
18.07.2025 09:45 Ответить
Я так зрозумів пішли назустріч Фіцо і відмовилися забороняти рос. газ на ринок ЕС
показать весь комментарий
18.07.2025 11:52 Ответить
Кому яйки затиснули?
показать весь комментарий
18.07.2025 09:45 Ответить
Симонян і грудь поголили.
показать весь комментарий
18.07.2025 10:14 Ответить
Підарів орбана з фіцо в підвалі зачинили?
показать весь комментарий
18.07.2025 09:45 Ответить
Можливо попередили їх про те, що якщо вони не підтримують ідеологію ЄС - то ЄС виключить їх і буде діяти окремо..
показать весь комментарий
18.07.2025 09:48 Ответить
Ідеологія притаманна диктаторським режимам.
ЄС це демократія і світська влада , не плутай...
показать весь комментарий
18.07.2025 09:50 Ответить
Я мав на увазі що попруть їх взагалі з Євресоюзу
показать весь комментарий
18.07.2025 09:54 Ответить
Не попруть ніколи, це європейські нації ...вони просто маленькі і стратегічно бояться і зочуть дешевого московського краденого гасу, ЄС дав їм гарантії підтримки от вони і проголосували( а фіци і орбани тимчасові)
показать весь комментарий
18.07.2025 09:59 Ответить
"вони просто маленькі і стратегічно бояться і зочуть дешевого московського краденого гасу"

ничего они не боятся и не хотят, просто отрабатывают кремлевское бабло
показать весь комментарий
18.07.2025 10:57 Ответить
!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
18.07.2025 11:20 Ответить
Попруть навряд чи, але без субсидій можуть лишити - прецеденти вже були!
показать весь комментарий
18.07.2025 15:45 Ответить
Ідеологія, ідея, ціль, - це компас, якому підпорялюдковані засоби і методи, існує завжди. Без цього лише хаос.
показать весь комментарий
18.07.2025 10:25 Ответить
"Ідеологія притаманна диктаторським режимам"

что за хрень. идеология притамана всем, идеология - система концептуально оформленных идей, и вопрос только в том на чем эти идеи базируются
показать весь комментарий
18.07.2025 10:55 Ответить
Тільки так не всі думають:

https://library.fiveable.me/key-terms/ap-gov/democratic-ideology
показать весь комментарий
18.07.2025 11:07 Ответить
"Тільки так не всі думають"

а тут и думать не надо, все давно придумано, даже в твоей ссылке написано:
"Democratic ideology is a political philosophy"
показать весь комментарий
18.07.2025 11:24 Ответить
"думать не надо"

© Yevhen Dyskin
показать весь комментарий
18.07.2025 14:51 Ответить
Скоріше за все сказали немає підписів немає грошей для вас!!! Це ж дотаційні країни!!!
показать весь комментарий
18.07.2025 10:22 Ответить
Мабуть пообіцяли зняти з дотацій. З ЄС їх, на жаль, не виключити, а ось якщо годувати їх менше, ніж зараз, то їхній "мудрий нарід" їх самих винесе. Вперед ногами.
показать весь комментарий
18.07.2025 11:23 Ответить
рашка ганяє 900 танкерів тіньового флоту - довгенько ще прийдеться її чмурити
показать весь комментарий
18.07.2025 09:52 Ответить
А Україна - всього один тіньовий нафтогін «Дружба», але чмурити його (є така підозра) доведеться ще довше.
показать весь комментарий
18.07.2025 10:03 Ответить
Мабуть показали таки фіцоорбаногадюкіну прект нового статут ЄС , де таким указатєль на мацковські бєларуZько-рашистські саюзи .
показать весь комментарий
18.07.2025 09:52 Ответить
А мальта де ділась,вони ж на пару з Фіциком були,мабуть сказали що будуть смоктать у х@йла.
показать весь комментарий
18.07.2025 10:00 Ответить
показать весь комментарий
18.07.2025 10:23 Ответить
Та скільки там тієї Мальти?! Язика показувати з-під чиєїсь руки ще може, а немає руки - немає й язика...
показать весь комментарий
18.07.2025 11:25 Ответить
Фицо с Орбаном объяснили что их место в хлеву у стойла а если будут дохера чирикать то окажутся возле параши...
показать весь комментарий
18.07.2025 10:02 Ответить
100500
показать весь комментарий
18.07.2025 10:53 Ответить
Ну нарешті вже ,хоч орбан і фіцо попили крові і послабили санкції .
показать весь комментарий
18.07.2025 11:01 Ответить
Один із найсильніших санкційних пакетів включає:

- заборону ПП-2, який і так не працює
- зниження цінової межі на нафту з 60 до 48 доларів (платити будемо й далі, але трохи менше)
- санкції проти 102 суден тіньового флоту (їх декілька тисяч)
- персональні санкції стосовно російських посадовців (заборонять їм в'їзд в ЄС)
показать весь комментарий
18.07.2025 11:08 Ответить