8173 відвідувача онлайн

ЄС погодив 18-й пакет санкцій проти Росії, він один із найсильніших на сьогодні, - Каллас

Євросоюз схвалив 18 пакет санкцій проти Росії

Європейський Союз схвалив 18-й пакет санкцій проти Росії.

Про це повідомила висока представниця ЄС Кая Каллас, передає Цензор.НЕТ.

"ЄС щойно схвалив один із найсильніших на сьогодні пакетів санкцій проти Росії. Ми ще більше скорочуємо військовий бюджет Кремля, переслідуємо ще 105 кораблів тіньового флоту та обмежуємо доступ російських банків до фінансування.

Будівництво трубопроводів "Північний потік" буде заборонено.

Нижча межа ціни на нафту. Ми чинимо посилення тиску на російську військову промисловість, китайські банки, що дозволяє їм обходити санкції, та блокуємо експорт технологій, що використовуються в БПЛА", - зазначила вона.

Санкції також вплинуть на тих, хто займається ідеологічною обробкою українських дітей, додала вона.

Обмеження стосуватимуться найбільшого НПЗ "Роснефти" в Індії. Вперше покарали санкціями реєстр суден.

Євросоюз схвалив 18 пакет санкцій проти Росії

Топ коментарі
+23
Підарів орбана з фіцо в підвалі зачинили?
показати весь коментар
18.07.2025 09:45 Відповісти
+14
Можливо попередили їх про те, що якщо вони не підтримують ідеологію ЄС - то ЄС виключить їх і буде діяти окремо..
показати весь коментар
18.07.2025 09:48 Відповісти
+14
Фицо с Орбаном объяснили что их место в хлеву у стойла а если будут дохера чирикать то окажутся возле параши...
показати весь коментар
18.07.2025 10:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кому яйки затиснули?
показати весь коментар
18.07.2025 09:45 Відповісти
Я так зрозумів пішли назустріч Фіцо і відмовилися забороняти рос. газ на ринок ЕС
показати весь коментар
18.07.2025 11:52 Відповісти
Кому яйки затиснули?
показати весь коментар
18.07.2025 09:45 Відповісти
Симонян і грудь поголили.
показати весь коментар
18.07.2025 10:14 Відповісти
Підарів орбана з фіцо в підвалі зачинили?
показати весь коментар
18.07.2025 09:45 Відповісти
Можливо попередили їх про те, що якщо вони не підтримують ідеологію ЄС - то ЄС виключить їх і буде діяти окремо..
показати весь коментар
18.07.2025 09:48 Відповісти
Ідеологія притаманна диктаторським режимам.
ЄС це демократія і світська влада , не плутай...
показати весь коментар
18.07.2025 09:50 Відповісти
Я мав на увазі що попруть їх взагалі з Євресоюзу
показати весь коментар
18.07.2025 09:54 Відповісти
Не попруть ніколи, це європейські нації ...вони просто маленькі і стратегічно бояться і зочуть дешевого московського краденого гасу, ЄС дав їм гарантії підтримки от вони і проголосували( а фіци і орбани тимчасові)
показати весь коментар
18.07.2025 09:59 Відповісти
"вони просто маленькі і стратегічно бояться і зочуть дешевого московського краденого гасу"

ничего они не боятся и не хотят, просто отрабатывают кремлевское бабло
показати весь коментар
18.07.2025 10:57 Відповісти
!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
18.07.2025 11:20 Відповісти
Попруть навряд чи, але без субсидій можуть лишити - прецеденти вже були!
показати весь коментар
18.07.2025 15:45 Відповісти
Ідеологія, ідея, ціль, - це компас, якому підпорялюдковані засоби і методи, існує завжди. Без цього лише хаос.
показати весь коментар
18.07.2025 10:25 Відповісти
"Ідеологія притаманна диктаторським режимам"

что за хрень. идеология притамана всем, идеология - система концептуально оформленных идей, и вопрос только в том на чем эти идеи базируются
показати весь коментар
18.07.2025 10:55 Відповісти
Тільки так не всі думають:

https://library.fiveable.me/key-terms/ap-gov/democratic-ideology
показати весь коментар
18.07.2025 11:07 Відповісти
"Тільки так не всі думають"

а тут и думать не надо, все давно придумано, даже в твоей ссылке написано:
"Democratic ideology is a political philosophy"
показати весь коментар
18.07.2025 11:24 Відповісти
"думать не надо"

© Yevhen Dyskin
показати весь коментар
18.07.2025 14:51 Відповісти
Скоріше за все сказали немає підписів немає грошей для вас!!! Це ж дотаційні країни!!!
показати весь коментар
18.07.2025 10:22 Відповісти
Мабуть пообіцяли зняти з дотацій. З ЄС їх, на жаль, не виключити, а ось якщо годувати їх менше, ніж зараз, то їхній "мудрий нарід" їх самих винесе. Вперед ногами.
показати весь коментар
18.07.2025 11:23 Відповісти
рашка ганяє 900 танкерів тіньового флоту - довгенько ще прийдеться її чмурити
показати весь коментар
18.07.2025 09:52 Відповісти
А Україна - всього один тіньовий нафтогін «Дружба», але чмурити його (є така підозра) доведеться ще довше.
показати весь коментар
18.07.2025 10:03 Відповісти
Мабуть показали таки фіцоорбаногадюкіну прект нового статут ЄС , де таким указатєль на мацковські бєларуZько-рашистські саюзи .
показати весь коментар
18.07.2025 09:52 Відповісти
А мальта де ділась,вони ж на пару з Фіциком були,мабуть сказали що будуть смоктать у х@йла.
показати весь коментар
18.07.2025 10:00 Відповісти
показати весь коментар
18.07.2025 10:23 Відповісти
Та скільки там тієї Мальти?! Язика показувати з-під чиєїсь руки ще може, а немає руки - немає й язика...
показати весь коментар
18.07.2025 11:25 Відповісти
Фицо с Орбаном объяснили что их место в хлеву у стойла а если будут дохера чирикать то окажутся возле параши...
показати весь коментар
18.07.2025 10:02 Відповісти
100500
показати весь коментар
18.07.2025 10:53 Відповісти
Ну нарешті вже ,хоч орбан і фіцо попили крові і послабили санкції .
показати весь коментар
18.07.2025 11:01 Відповісти
Один із найсильніших санкційних пакетів включає:

- заборону ПП-2, який і так не працює
- зниження цінової межі на нафту з 60 до 48 доларів (платити будемо й далі, але трохи менше)
- санкції проти 102 суден тіньового флоту (їх декілька тисяч)
- персональні санкції стосовно російських посадовців (заборонять їм в'їзд в ЄС)
показати весь коментар
18.07.2025 11:08 Відповісти