6884 посетителя онлайн

Враг оккупировал Яблуновку на Сумщине и продвигается в области, а также на Харьковщине и Донетчине, - DeepState. КАРТЫ

В Сумской области российские захватчики оккупировали Яблоновку и продвинулись возле Юнаковки. Также оккупанты имеют продвижение на Харьковщине и Донетчине.

Об этом сообщает мониторинговый проект DeepState, информирует Цензор.НЕТ.

"Карта обновлена. Враг оккупировал Яблоновку (Сумская область), а также продвинулся возле Юнаковки (Сумская область), Хатнего (Харьковская область), Романовки и Торецка (Донецкая область)", - сказано в сообщении.

карты дипстейт

карты дипстейт

карты дипстейт

карты дипстейт

карты дипстейт

Топ комментарии
+26
Це все наслідки царювання безтолкового ішака, який іменує себе верховним головкомом. Курська авантюра - яскравий цьому приклад: просрав там і тут.
показать весь комментарий
19.07.2025 07:47 Ответить
+18
Ось така от курська операція...
показать весь комментарий
19.07.2025 05:47 Ответить
+15
по трохи, крок за кроком, але ворог просувається кожного дня
показать весь комментарий
19.07.2025 01:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
по трохи, крок за кроком, але ворог просувається кожного дня
показать весь комментарий
19.07.2025 01:19 Ответить
Переважно до кабздона.
показать весь комментарий
19.07.2025 07:11 Ответить
О логіка! Отже війна це класно? А посполиті лайкають такий оптимістичний, потужно-незламний комент. Такими темпами рашка Україну окуповуватиме аж 70 років. На наш вік вистачить України, патріоти?
показать весь комментарий
19.07.2025 12:46 Ответить
У ліліпутіна немає 70 років - бо йому вже 73... хіба що передасть війну своїм синочкам володі 2014 рн та вані 2019 рн замість гєленжіка
показать весь комментарий
19.07.2025 15:09 Ответить
Вже обісрався на болотах, валянку?
показать весь комментарий
19.07.2025 19:25 Ответить
Треба, щоб і силовики воювали, писав уже вчора, хоча б як пропонувала Южаніна, по черзі по півроку.
"За даними на 2025 рік, загальна кількість працівників Міністерства внутрішніх справ (МВС) України, включаючи Національну поліцію та Національну гвардію, становить 241,5 тисячі осіб, повідомляє Bihus.Info. Національна поліція, в свою чергу, налічує близько 141 330 осіб, згідно з постановою Кабінету Міністрів України."
Це в декілька разів більше ніж в середньому по світу. Нехай ідуть, а не тільки хапають інших, та ще й хворих, он Веніславський каже, 99% обмежено придатних визнають придатними, так буває? І чому з'явитись до ТЦК зобов'язали тільки обмежено придатних, де логіка?

І молоді відставники, які роздеребанили, рознесли, роздали ворогу, знищили армію, повзривали всі склади зі зброєю перед війною, а тепер, звісно, що не хочуть змивати кров'ю провину перед народом і плюють на присягу.

Он ворог знову просувається на Сумщині. А що там було з укріпленнями? Чи не тому, що будував їх бозна хто, а офіцери, інженерні війська, які мали цим займатися, крутять гудзики і чекають воса один в один чи ще чогось, або в 43 роки вже дрімучі пенсіонери..
показать весь комментарий
19.07.2025 12:13 Ответить
67% схвалюють дії т.з. президента України. Як казав потужний патрійот портніков тим, кому щось не подобається в Україні:" Чемодан, вокзал, Варшава ( росія, ТОТ)."
показать весь комментарий
19.07.2025 12:51 Ответить
Не вводи народ в оману - потужні у нас диванні зе-патріоти, а Портніков просто патріот!
показать весь комментарий
19.07.2025 13:25 Ответить
Прінял. Понял.
показать весь комментарий
19.07.2025 14:59 Ответить
Не чіпай Портнікова,ідіот..!
показать весь комментарий
19.07.2025 15:57 Ответить
Висококультурний адепт секти портнікова намалювався. По чому опіум для народа, блаженний?
показать весь комментарий
19.07.2025 16:04 Ответить
як ідіоту об'яснити що він ідіот ?- НІЯК - бо він ідіот
не буду гаяти свого часу
показать весь комментарий
20.07.2025 07:41 Ответить
Якою ціною тільки ...
показать весь комментарий
19.07.2025 01:32 Ответить
Так што, Кієв за трі дня?
показать весь комментарий
19.07.2025 07:16 Ответить
А лівобережну Херсонщину в лютому 2022 за скільки днів ? Може вже досить цього дешевого агітпропу про "Кієв за трі дня "?
показать весь комментарий
19.07.2025 18:09 Ответить
Чому лише лівобережну?
показать весь комментарий
19.07.2025 18:22 Ответить
Правобережну в березні 2022.
показать весь комментарий
19.07.2025 18:55 Ответить
Напружено контрольовано. І так з грудня 2023-го...
показать весь комментарий
19.07.2025 02:01 Ответить
Ось така от курська операція...
показать весь комментарий
19.07.2025 05:47 Ответить
краща ніж наступ на Роботино .
показать весь комментарий
19.07.2025 10:00 Ответить
Спірне твердження. Оскільки ні тактичних, ні стратегічних здобутків ні там ні там. То треба знати втрати. Де вони менші там і "успішніша".
показать весь комментарий
19.07.2025 12:55 Ответить
курська операція відтягнула сили кацапів з Донбасу і Запоріжжя , поповнила обмінний фонд , показала що кацапів можно бити на їхній землі і ЯЗ ніхто не застосує , інформаційна перемога над кремлівськими пропагандонами , доказ того що кацапи самостійно не здатні захистити власні кордони . штурм Роботино це знищення найкращих українських воїнів на мінних полях без будь якого результату .
показать весь комментарий
19.07.2025 13:09 Ответить
А курська операція передбачала відхід вже з зайнятих позицій і втрату великої кількосьті техніки і особового складу?
показать весь комментарий
19.07.2025 13:38 Ответить
запитай Сирського , бо він мені не доповідає ! в Роботино техніка і особовий склад лишались на мінних полях не дійшовши до позицій кацапів в Ютубі повно відео . чому не була збудована лінія оборони на Курщині, мені теж цікаво ?
показать весь комментарий
19.07.2025 13:47 Ответить
Воно й видно, що шпариш по методичці як попугайчик, а свого розуму не маєш.
показать весь комментарий
19.07.2025 18:55 Ответить
не рівняй свій по собі ! відповісти по суть питання щось можеш ?
показать весь комментарий
19.07.2025 19:06 Ответить
Дурнику,- я у тебе запитував, а не ти в мене.
показать весь комментарий
19.07.2025 20:46 Ответить
Прінял. Понял. Солдати кндр тепер вже котуються як " відтягнули сили з донбасу" І піар. Піар наше всьо. Всі притомні експерти стверджують про 2-3 тижні і організований відхід на заздалегідь підготовлені позиції. Особливо вражає поповнення "обмінного фонду" Ви про який саме обмінний фонд? Про ті 6 000 трупів, які переважно віддають з курщини орки?
показать весь комментарий
19.07.2025 15:03 Ответить
дурко , не розганяй кремлівську пропаганду про 6000 тіл з Курщини ! ці тіла зібрані з усієї лінії фронту можливо не за один рік . в тому числі тіла закатованих полонених з кацапських в'язниць . де тіла загиблих з Авдіївки , Кринок , Часового Яру, Торецька ? може там не було втрат ? слабенький з тебе іксперт !
показать весь комментарий
19.07.2025 15:21 Ответить
Та панятна, що то пропаганда. А тіла з 2014 року збирали і в холодильниках тримали. Вірю.
показать весь комментарий
19.07.2025 16:06 Ответить
мій земляк в полоні з 2017 року по зараз може це ти заперечиш ? я тебе ще раз запитую де тіла захисників Авдіївки ,Кринок ,Часового Яру , Торецька, підступів Покровська ? ти падло щей смієшся з загиблих українців !
показать весь комментарий
19.07.2025 19:13 Ответить
кацап свиня тебе народила , а араби заріжуть !
показать весь комментарий
19.07.2025 19:46 Ответить
Позитивну хєрню несеш ти, а я ворог, бо посмів тобі перечити?
показать весь комментарий
19.07.2025 19:45 Ответить
так полководець один і той самий, весь час по граблях бігає, які чомусь лише українцям в голову прилітають.
показать весь комментарий
19.07.2025 13:28 Ответить
я не бачив що відбувалось в Юнаківці . у нас біля Шостки взимку будували оборонні споруди і продовжують будувати . я особисто 6 місяців допомогам 711 бригаді що проводила ці роботи .
показать весь комментарий
19.07.2025 13:52 Ответить
Маладєц. Що відбувається в сусідній області тайна, покрита мраком.
показать весь комментарий
19.07.2025 15:06 Ответить
іксперт , Шостка і Юнаківка знаходяться в одній Сумській області !
показать весь комментарий
19.07.2025 15:23 Ответить
О як. То ви настільки допитливий, що копаючи окопи в своєму селі уявлення не мали, що робиться в сусідньому. Потужний інтелект.Достойний свого президента електорат.
показать весь комментарий
19.07.2025 16:02 Ответить
так я допомагаю там де можу , а не гавкаю з дивану . ти був зі мною в кабіні , бачив за кого я голосував ? твій інтелект не спроможний відкрити карту Сумської області .
показать весь комментарий
19.07.2025 16:12 Ответить
Маладєц! А карта Сумської області то сила! Без питань.
показать весь комментарий
19.07.2025 16:56 Ответить
А недавно ще розповідали любителям хорошого що тут все стабілізували.
показать весь комментарий
19.07.2025 07:35 Ответить
А ти за кордони якого року?
показать весь комментарий
19.07.2025 14:33 Ответить
А якого треба? Тут, мужній патріоте, в кожного свої кордони в голові. Комусь і зєльонскій лідор **********.
показать весь комментарий
19.07.2025 15:08 Ответить
А чиї "кордони 91 року" бо нагадаю нашим ура -патріотам що ссср юридично існував до 8 грудня 1991 року ,ну так дійно чиї кордони ,чи адміністративні межі усср ?
показать весь комментарий
19.07.2025 18:16 Ответить
Нема проблем,бо Сцирський все вже доповів,а це ,в ручному режимі,закидає ким-небуть( (("пастарінкє"((
показать весь комментарий
19.07.2025 06:25 Ответить
зате у нас новий борд... пардон кабмін і найпотужніший про щось мегапотужне десь там домовився може колись...
показать весь комментарий
19.07.2025 06:29 Ответить
Це все наслідки царювання безтолкового ішака, який іменує себе верховним головкомом. Курська авантюра - яскравий цьому приклад: просрав там і тут.
показать весь комментарий
19.07.2025 07:47 Ответить
Дивно, навіть новий потужний міністр оборони Шмигаль та новий незламний секретар РНБО Умєров разом з мобілізованими Буткевичем та Шабуніним неспроможні зупинити мацкавитів.
А в мене були такі великі сподівання на це чергове перетасування карт в Кабмін'єті Міністрів, але знов не склалось .
показать весь комментарий
19.07.2025 09:45 Ответить
Такий спосіб покращення ситуації давно отримав своє визначення. Замість заміни працівників, просто перестановка ліжок у борделі.
показать весь комментарий
19.07.2025 10:03 Ответить
ПС. Чекаємо на новий потужний відосік боневтікатермосагідранта із текстом накропаним тамбовським шакалом....
показать весь комментарий
19.07.2025 10:06 Ответить
До якого часу верховний головнокомандуючий буде відступати?
Скільки ще квартальная гниль буде розкрадати армію і державу і боротися не з ******, а з волонтерами і журналістами?
показать весь комментарий
19.07.2025 12:59 Ответить
На мою думку лише в двох випадках. Перший: обвал фронту, тоді і військові і цивільні розгальмуються, як в 2022. Другий: колективний захід прикрутить грошовий краник. В тилу стане жити не так комфортно, заброньовані чиновники не зможуть красти, у військових з забезпеченням почнуться мегапроблеми, бо донати різко впадуть. І тоді любімого лідора попросять на вихід, або повісять на якомусь ліхтарному стовпі.
показать весь комментарий
19.07.2025 15:14 Ответить
Zелю і Єрмака під суд
показать весь комментарий
19.07.2025 22:21 Ответить
Що на це скаже кремлівський курсант сирок-просирський?
показать весь комментарий
19.07.2025 22:33 Ответить