8591 посетитель онлайн

Враг применил ночью более 300 дронов и более 30 ракет. Пострадали 10 областей, - Зеленский. ВИДЕО+ФОТО

Сегодня, 19 июля, ночью наши воины различных подразделений отражали очередную российскую атаку. Более 300 ударных дронов и более 30 ракет различных типов были применены против наших городов.

Об этом сообщил в телеграмм-канале президент Украины Владимир Зеленский, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, сейчас продолжается уничтожение целей: в воздухе еще есть беспилотники.

Также Зеленский информирует, что продолжаются спасательные работы после атаки. Пострадали Донецкая, Кировоградская, Днепровская, Сумская, Херсонская, Волынская, Запорожская, Николаевская, Одесская, Житомирская области.

"В Сумах повредили критическую инфраструктуру - без электроснабжения осталось несколько тысяч семей. Комбинированные удары были по Шостке. В Одессе поврежден жилой дом. Шесть человек ранены, и среди них ребенок. К сожалению, один человек погиб. Мои соболезнования родным и близким. Били ракетами и дронами по Павлограду. Повредили жилой дом, важную инфраструктуру. Всюду, где это необходимо, сейчас работают и помогают все службы, восстанавливают места и помогают людям после атаки", - отмечает глава государства.

"Спасибо всем лидерам, которые понимают, насколько важно оперативно реализовывать наши договоренности. Совместное производство оружия, инвестиции в производство дронов в Украине, в частности дронов-перехватчиков, предоставление систем ПВО и ракет к ним, а также возможность их производства здесь, в Украине, - все это спасает жизни и нужно Украине уже сейчас", - добавил он.

обстрел Украины
обстрел Украины
обстрел Украины
обстрел Украины

Топ комментарии
+45
Вилізло статист. Та скільки ворог застосував ракет і дронів нам може розповісти проста дівчинка, зачитуючи данні Генштабу ЗСУ. Що ти зробив, як Верховний головнокомакндувач за шість років для захисту цих міст? Де наші системи ППО і де наші 3000 балістичних ракет, дрони та інше?
показать весь комментарий
19.07.2025 10:01 Ответить
+37
Загляни в очко ***** , тварь зелена...
показать весь комментарий
19.07.2025 09:56 Ответить
+34
відосиками їх збивай ., Гнида Оманська .. відосиками !!
показать весь комментарий
19.07.2025 09:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Загляни в очко ***** , тварь зелена...
показать весь комментарий
19.07.2025 09:56 Ответить
Навіть дурневі зрозуміло, що атаки ЗСУ на лапєстан -недостатні. І скільки б Малюк не вихвалявся операцією "Павутина" міста України горять, українці гинуть. Малюк займається не зовсім тим, чим треба йому зайнятися, бо ті вурдалаки,які віддають накази на бомбардування не відчувають на своїй шкурі всіх жахів війни. 21.02. 2022 відбулося засідання ради Безпеки Росії на якому всі присутні проголосували за признання "незалежності" республік Донбасу, а по суті про початок агресії Росії проти України. Відеозапис цього засідання є в Ютубі і Малюк може в будь-який момент його подивитися. По суті, Пуйло заручився цілковитою підтримкою цих паліїв війни. Там всі-військові злочинці. Малюк же не те що знищив когось з цих паліїв війни, в яких руки по локоть в крові українців, а навіть не потривожив їх комфортного життя. Жодного з них. Війна не торкається їх рівно ніяким боком. А це означає, що міста України і далі будуть горіти, українців і далі будуть вбивати.Зрозуміло, що спочатку треба поміняти президента України, бо цей шлемазл на посаді президента повністю вичерпав себе. Якщо йому не дати копняка під зад , то цей жах буде продовжуватися до повного знищення України.
показать весь комментарий
19.07.2025 12:20 Ответить
відосиками їх збивай ., Гнида Оманська .. відосиками !!
показать весь комментарий
19.07.2025 09:57 Ответить
показать весь комментарий
19.07.2025 09:57 Ответить
Щось нагадує трампа, довбограя, теж обіцяє та ніяких здвигів не має!!!!
показать весь комментарий
19.07.2025 10:23 Ответить
Зеленський: Знайшли "цікаве рішення", щоб вдвічі знизити тарифи на тепло

Понеділок, 2 грудня 2019, 15:26
показать весь комментарий
19.07.2025 10:29 Ответить
Зараз тепло? Так .І за нього платити не треба! Цікаве рішення? Беззаперечно!
показать весь комментарий
19.07.2025 10:40 Ответить
Зе,під час пожежі,хер не насос.
показать весь комментарий
19.07.2025 10:32 Ответить
Статист сраний,все підрахував...
показать весь комментарий
19.07.2025 09:59 Ответить
"У телеграм каналі". Оце рівень президента.
показать весь комментарий
19.07.2025 09:59 Ответить
Також Зеленський інформує, що тривають рятувальні роботи після атаки. Постраждали Донецька, Кіровоградська, Дніпровська, Сумська, Херсонська, Волинська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Житомирська області. Джерело: https://censor.net/ua/p3564146,не Дніпровська, а поки що Дніпропетровська область.
показать весь комментарий
19.07.2025 10:00 Ответить
Вилізло статист. Та скільки ворог застосував ракет і дронів нам може розповісти проста дівчинка, зачитуючи данні Генштабу ЗСУ. Що ти зробив, як Верховний головнокомакндувач за шість років для захисту цих міст? Де наші системи ППО і де наші 3000 балістичних ракет, дрони та інше?
показать весь комментарий
19.07.2025 10:01 Ответить
Барабаш стверджує, що "експорт" валюти з України за минулий рік склав близько 40-50 млрд. доларів. Розумію, що інфа досить суперечлива. Може там? В цих "експортних операціях" двох-трьох сотень ефективних менеджерів вищого і середнього рівня? Ну як оодин з варіантів відповіді?
показать весь комментарий
19.07.2025 15:22 Ответить
Пох,главное что бы зона отдыха была на Чонгаре.
показать весь комментарий
19.07.2025 10:07 Ответить
Треба кацапських чурок щодня і щоночі бомбити!
показать весь комментарий
19.07.2025 10:20 Ответить
показать весь комментарий
19.07.2025 10:22 Ответить
Народу ж заходить. На чергових демократичних виборах, якщо вони раптом відбудуться, у зєльонского чудові шанси знову обратись на пост царя-батечки всія України. Така соціологія.
показать весь комментарий
19.07.2025 15:25 Ответить
Заходить добре, але виходить дуже боляче.
показать весь комментарий
19.07.2025 16:38 Ответить
Коли ж ти,падло,покажеш в роботі те перед чим ти красувався,обіцяючи відповідь і помсту?
показать весь комментарий
19.07.2025 10:23 Ответить
на мою думку, причина в тому чому нема відповіді це те, що все виробництво, яке було, розйобане шахедами
показать весь комментарий
19.07.2025 10:27 Ответить
це тільки на твою думку
показать весь комментарий
19.07.2025 10:37 Ответить
я так і написав
показать весь комментарий
19.07.2025 10:45 Ответить
треба копати в глиб, к іранці. Щоб наяка бімба не дістала
показать весь комментарий
19.07.2025 11:02 Ответить
Прочитайте про виробництво і новітні збройні розробки третього рейху наприкінці другої світової. На фоні щоденних килимових бомбардувань. Після цього світ для вас вже не буде таким як був.
показать весь комментарий
19.07.2025 15:29 Ответить
і це при тому, що то було минуле століття...
показать весь комментарий
20.07.2025 01:25 Ответить
Янелох, где массированные удары по жилым кварталам мааацквы?
Или за них }{уйло с тебя и Дерьмака очередное звание снимет?
показать весь комментарий
19.07.2025 10:35 Ответить
Основний принцип піару - бути постійно на виду і на слуху.Звичайно то не Зеленський нам розповідає скільки у нас загинуло і скільки міст розбомблено.Певні служби від його імені то роблять вже автоматично.Тільки тут є нюанс - якщо розповідати негативні новини то негатив потроху переходить і на тебе.Таке є в політиці,на відміну від шоу бізнесу,звідки прийшов наш през.Там можна на сцені битись,пердіти,падати п"яним...і від того популярність тільки зростатиме.Все це означає що наш през президентом ще не став,продовжує бути артистом...
показать весь комментарий
19.07.2025 10:39 Ответить
Не били по Павлограду,а б'ють.Вже майже добу безперервно.Це катастрофа.Роби щось!Або йому по цімбалах.
показать весь комментарий
19.07.2025 11:01 Ответить
Пішов в кацапський телеграм, бо ж там в якомусь задрипаному телеграмканалі людей вже більше ніж у всих його пропогандиських помийках разом взятих.
показать весь комментарий
19.07.2025 11:20 Ответить
А де там наші ракети які летять на ворога, сіпатий не сказав
показать весь комментарий
19.07.2025 13:23 Ответить
А зеленський точно олександрович, а не дональдович? Бо такеж як трамп, самозакохане і ніяке.
показать весь комментарий
19.07.2025 13:26 Ответить
Де мільйон дронів, трепло собаче?
Там де міліард дерев і смартфони кожній бабусі?
А де ракетні програми? Закрив, собака?
показать весь комментарий
19.07.2025 13:36 Ответить
хрипло смердяче, де дрони, де ракети, де літаки! Де Потужна відповідь по кацапам?
показать весь комментарий
19.07.2025 14:49 Ответить
Геть верховного ішака! Це все наслідки царювання обкуреного дегенерата.
показать весь комментарий
19.07.2025 19:05 Ответить
2045 рік йде шоста п'ятирічка Муаммара Зеленського...Кожен виступ записан у "зелену книгу" для нащадків.
показать весь комментарий
20.07.2025 01:21 Ответить